Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
pierścionek
Autor Wiadomość
Natalka



Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 30
Wysłany: 2013-02-14, 11:06   

pierwszy pierścionek był pewnie jakiś srebrny dokładnie nie mogę sobie przypomnieć ile miałam wtedy lat, za to doskonale pamiętam swój pierwszy pierścionek od męża. Ale pozostała mi tylko pamięć, bo go zgubiłam...
 
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2013-02-19, 12:22   

Ja noszę jeden, dostałam go na 18tkę od rodziców. jest z białego złota i ma czarne oczko. Przez lata go nie nosiłam bo bałam się go zgubić, a teraz tak się przyzwyczaiłam, że właściwie codziennie go noszę i traktuję jako pewnego rodzaju amulet ;)
 
 
 
Natalka



Dołączył: 14 Lut 2013
Posty: 30
Wysłany: 2013-03-05, 09:00   

ja nie przepadam za białym złotem akurat, albo srebro albo złoto :P
 
 
 
plawiaka 


Imię: Magdalena
Wiek: 43
Dołączyła: 31 Gru 2013
Posty: 24
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-12-31, 12:44   

Ja dostalam srebrny pierscionek w podstawówce z białym oczkiem i dałam go przyjaciolce w gimnazjum na znak przyjazni. Stare dobre czasy....
 
 
 
Nela 


Dołączyła: 21 Mar 2014
Posty: 311
Wysłany: 2014-03-23, 01:50   

Pierwszy był srebrny z niebieskim oczkiem i strasznie go lubiłam. Jak rosłam, przekładałam na coraz dalszy palec.. az się zrobił za mały:)
 
 
 
Mika 


Wiek: 39
Dołączyła: 30 Mar 2014
Posty: 270
Wysłany: 2014-03-30, 10:42   

Mnie dziadek rozpieszczał, bo mieszkaliśmy z dziadkami. Zarówno pierścionek złoty jak i kolczyki już w przebitych uszach dostałam jak byłam w przedszkolu jakoś pod koniec więc pewnie miałam 5-6 lat. Wcześniej jakieś takie sztuczne metale z serii tymbark albo inne gdzieś kupione za grosze mi się zdarzały, ale tego już nie pamiętam.
 
 
 
hoyyh 
hoyyh


Imię: Julia
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Sie 2021
Posty: 96
Skąd: KieĹ‚pino
Wysłany: 2023-01-27, 14:29   

Jubilera https://savicki.pl/ posiada duży wybór bardzo ładnych i niepowtarzalnych pierścionków. Zdecydowałem się na pierścionek zaręczynowy od nich i była to najlepsza decyzja, narzeczona jest nim zachwycona.
 
 
gg83


Dołączył: 25 Sty 2023
Posty: 107
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-05-26, 09:11   

Jeśli chcecie się dowiedzieć gdzie można sprzedać złoty pierścionek, to warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://magazyndom.pl/gdzie-mozna-sprzedac-zloty-pierscionek/ i poczytać. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które niewątpliwie mogą okazać się niezwykle praktyczne i pomocne. Rozejrzyjcie się tam koniecznie. Macie tam sporo różnych pomocnych informacji, które można wykorzystać.
 
 
Ewefaa


Dołączył: 14 Cze 2022
Posty: 895
Skąd: RÄ™biechowo
Wysłany: 2024-02-25, 20:09   

Jeżeli szukacie pierścionka zaręczynowego to bierzcie pod uwagę tylko pierścionki o potwierdzonej jakości. Tylko od Was zależy, czy wybór padnie na wzór nowoczesny i bogato zdobiony, czy delikatny złoty pierścionek w stylu klasycznym. Pierścionek zaręczynowy to biżuteria o charakterze symbolicznym urozmaicona fantazyjnym kamieniem szlachetnym. Najpiękniejsze pierścionk znajdziecie tutaj https://bovem.com.pl/pol_m_Zlota-bizuteria_Kategorie_Zlote-pierscionki-160.html https://bovem.com.pl/Jubiler-Torun-Salon-Jubilerski-BOVEM-stock-7-pol.html
 
 
pelenti


Dołączył: 22 Lis 2020
Posty: 100
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2024-04-19, 12:08   

Przepiękne pierścionki zaręczynowe oferuje jubiler online. Jak dla mnie mają świetne oferty i do tego świetne kolekcje. Sam zamawiałem u nich pierścionek zaręczynowy dla mojej dziewczyny i szczerze polecam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group