Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Anonimowość
Autor Wiadomo
k.


Doczy: 26 Sie 2006
Posty: 378
Wysany: 2006-09-24, 22:05   

W sumie nie ma nic do dodania...
Co do anonimowości...bez używania W PEŁNI anonimowego proxy....można zapomnieć o namiastce anonimowości... I nie.nie wierzę,że komuś siębędzie chcieć (mieć zdolności:P) żeby się włamać na jakiś holenderski serwer z anonimowym proxy, po to, zeby wylookac w logach moje ip... jak ktoś chce to mogę podać pulę z której się łącze:) Lata mnie to...

Co do niepodawania... Imię? Pytaj... Wiek... już wiadomo...(jak się czytało)... szkoła... sytuacja etc...wszystko gdzieś siękiedyś napisało... gg? ktoś już ma... e-mail? nie... mam dość spamu na codzień... skype? nie uzywam... etc...etc... Av? eeee nie chce mi się... Sig? Jak widzę u niektórych wieeeeeeeeeeeeeelkie sigi...to mnie krew zalewa... g. mnie obchodzi tresc jakiejs piosenki,ktora ktos ma akurat ustawioną...albo zdjęcie samochodu (oczywiscie wielkieeeeeeeeeeeeee)... Jak ktoś chce siga... ok ale bez formatowań... małe literki... może jeden user banner... ale na boga...4??? :/ W Sigu można mieć jakąś mądrą sentencje...czy cokolwiek...ale trzeba mieć umiar...Nie, że potem ktoś rąbnie 3 słowa w poscie a ja musze krecic scorllem i krecic zeby przewinac jego siga...

over. Sorry jak kogoś uraziłem...mam zły dzień...
_________________
There R 10 kinds of people...Those who understand binary...and those who don't.
 
 
SKAza 
Peace and love! (;



Imi: Kaś.
Doczya: 18 Cze 2006
Posty: 537
Skd: Zielona łąka.
Wysany: 2006-09-25, 11:33   

Nie dbam w jakiś szczególny sposób o swą anonimowość.

Zdjęcia w forumowym albumie nie zamieszczam, gdyż wolę, aby oceniano mnie po wartości moich postów (mniejszej lub większej), a nie po wyglądzie zewnętrznym. (;
_________________
'Trzeba żyć, o przyjaciół dbać, zjeść rybę i stokrotek – Broń Boże! – nie zrywać!'
Ostatnio zmieniony przez SKAza 2006-09-25, 11:34, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Napaane 



Wiek: 49
Doczya: 29 Sie 2006
Posty: 141
Wysany: 2006-09-28, 17:06   

Zgadzam się. A poza tym jeśli ktoś z forum chciałby poznać bliżej drugą osobą bo mu się w jakimś stopniu spodobała, polubił ją, czy ogólnie chciałby z nią złapać bliższy kontakt to zawsze jest możliwość napisania i wtedy ewentualnie dowiedzenia się czegoś fięcej o danej osobie.
_________________
Kobieta, która ma jednego kochanka jest aniołem, która ma dwóch jest potworem, która ma trzech jest kobietą.
*
The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group