Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Starzy kawalerzy ;)
Autor Wiadomo
Marta_16 


Imi: Marta
Wiek: 33
Doczya: 18 Cze 2006
Posty: 186
Skd: Łódź
Wysany: 2006-09-12, 18:35   

Hmmm kawaler nie musi byc mamisynkiem albo kaleką życiową.
:P Mam wójka podchodzi właśnie pod 50 i sam wybrał samotność. Doszedł do bardzo wysokiej pozycji w pracy, zwiedza świat.
Droga jaką wybiera większość ludzi (dom dzieci itd) nie jest jedyną drogą do szczęścia.
_________________
Czas przemija, wypowiedziane słowo pozostaje.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2006-10-23, 09:48   

Różne są aspekty np. strach przed opowiedzialnością... każda osoba która jest samotna za pewne ma inny powód..
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2006-10-28, 18:03   

Hmm..jak facet jest starym kawalerem to chyba dlatego,ze nie mógł znaleść sobie kogoś,albo poprostu chciałbyć sam w pewnym okresie czasu i tak już zostalo.Albo najnormalniej nie miał szczęścia :P Przykre ale prawdziwe.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-10-28, 18:09   

A ja mysle, ze wiekszosc starych kawalerow (jak i panien) dokonalo swiadomie takiego wyboru.
Jak juz wiele razy mowili ludzie, sa plusy i minusy bycia z kims... jak i plusy i minusy bycia samotnym.

A co do facetow to wiekszosc z nich woli byc niezalezna i tyle.

Ja tam nie chce byc starym kawalerem, bo ulegam stereotypom, a jakby to 94973294 (czy jakos) powiedzial, jestem zmanipulowany i nie kieruje wlasnym zyciem, dlatego chce sie ozenic. o:
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Lukas1990 
Jestem jaki jestem



Imi: Łukasz
Wiek: 33
Doczy: 29 Cze 2006
Posty: 767
Skd: Ł......
Wysany: 2006-10-28, 18:11   Re: Starzy kawalerzy ;)

Dark Angel napisa/a:
Jaką macie opinie o mężczyznach w wieku około 50 lat, którzy są samotni?

Nic są to są, widocznie są samowystarczalni :P
Dark Angel napisa/a:
Nie potrafili znaleźć sobie dziewczyny?

Widocznie nie potrafili wiece kompleksy, przyzwyczjenie do samotności, nie przystojni, nieśmiałość
Dark Angel napisa/a:
Czy chcieli być sami?

Niektórzy tak chcą tzw. single
_________________
Przeważnie, zachowuję się poważnie
Przeważnie, nikogo nie drażnię
Przeważnie, słucham rad uważnie
Przeważnie, nie czuję się odważnie
Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie
Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie
Poprzez wyobraźnię kreuję własne ja
 
 
 
Aska1708 


Imi: Aśka
Wiek: 33
Doczya: 02 Sty 2007
Posty: 145
Skd: Sompolno
Wysany: 2007-02-26, 12:27   

kawaleriwie z wyboru??możliwe,ale podejrzewam,ze tacy faceci albo nie umieli znaleśc sobie partnerki,ale te partnerki nie spełniały wymagań 8)
_________________
oczy są ślepe,szukać należy sercem...
Twych oczu blask wciąż wola,jak cichy szept pobudza serce me...
co dziś z tego masz,zapłakaną twarz,prozaiczny świat ,gorzkiej prawdy smak...
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Doczya: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysany: 2007-02-26, 15:55   

No cóż, jak są małżeństwta tak i są ludzie samotne... Cóz zrobić! Jeden człowiek, jedno życie :wink: Jeden nie miał szczęścia i nie znalazł sobie tej odpowiednej osoby, inny poprostu nie umiał dowartościować to co miał (np. w mojej rodzinie, mój wujek jest 38 letnim kawalerem, bo alkohol go zniszczył i już się nie ożenił)

Dlatego trzeba doecniać tą osobę którą się ma :wink: Bo nawet rozglądając się po swiecie, widzi się dużo samotnych ludzi, wtedy zdajemy sobie sprawę jakie mamy szczęście miejąc kogoś w naszym życiu, kogoś kto jest nam bliski.
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-03-14, 10:55   

Hmm. Kawalerzy? Ja myślę że bardziej chcieli zaszaleć sobie w życiu i niestety skutkiem tego zachowania jest samotność :P
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-07-08, 11:36   Re: Starzy kawalerzy ;)

Dark Angel napisa/a:
Jaką macie opinie o mężczyznach w wieku około 50 lat, którzy są samotni?
Nie potrafili znaleźć sobie dziewczyny? Czy chcieli być sami?
Myślę, że o powody ich samotności to należałoby ich zapytać i rozpatrywać każdą sprawę indywidualnie. Często jest to ich świadomy wybór bo wychodzą z założenia, że nic na siłę i jeśli nie trafią na tą jedną to będą sami. Ja też zresztą tak twierdzę więc jakby co to nie uznam ze porażkę życiową bycie starą panną :P

Kolejnym mitem do obalenia jest brudny i niepoukładany kawaler, który we własnym mieszkaniu czy pokoju tonie w brudzie i nie wie co jak gdzie i kiedy. Znam 3 i każdy z nich radzi sobie świetnie, są dobrymi kucharzami na swoje potrzeby a miejsca gdzie żyją są zadbane, że nawet nie można poznać, że brak tam "kobiecej ręki". Są sami ale nie samotni. Mają pracę, przyjaciół, rodzinę, pasję ich życie nie jest puste :)
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Darkness
[Usunity]

Wysany: 2007-07-11, 01:04   

50 - latek który nigdy nie miał kobiety? Dziwne. Nie wyobrażam sobie żebym ja tak mógł skończyć. Jeszcze tylko założyłbym konto u mamusi i kupił sobie kota. ;)
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-07-11, 08:57   

Darkness napisa/a:
50 - latek który nigdy nie miał kobiety? Dziwne.
A kto powiedział, że kawalek nie miał kobiety? Mógł ich mieć mnóstwo ale z żądną nie chciał się związać.
Kawalerstwo nie wiąże się z nudą i mamusinymi obiadkami. Wszytko zależy. Jest wielu w pełni samodzielnych, którzy w wolnym czasie rozwijają swoje pasje i ostanią rzeczą, którą o nich można powiedzieć to to, że są nudni czy nieusamodzielnieni.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2008-06-29, 10:47   

Mój tata jest starym kawalerem :P jak się go zapytałam dlaczego powiedział, że bał się odpowiedzialności ;)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group