Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Sny
Autor Wiadomo
*perełka* 
ech....


Wiek: 36
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 1186
Skd: z zaskoczenia
Wysany: 2006-11-17, 17:52   Sny

Skoro już piszecie o swoich snach, to postanowiłam założyć taki temat.

Napiszcie o swoich najciekawszych, naśmieszniejszych, najstarszniejszych albo normalnych snach.
[/scroll]
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2006-11-17, 18:21   

Mnie ostatniej nocy śnił się ktos kogo darzę wielkim uczuciem (wtajemniczeni powinni załapać o kogo chodzi) i jakaś afrykańska księżniczka, jakiś klub, moi przyjaciele i klasa :P Ogólnie sen był totalnie pojechany :lol:
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-11-17, 19:24   

A mi się kiedyś śnilo piękne wodne miasto z fontann i basenów... :roll: Pływałam sobie i pływałam, a wogole stały tam takie pomniki delfinów :lol: ...Dziwne, nie ?
 
 
 
Paulus 



Doczy: 15 Lis 2006
Posty: 617
Wysany: 2006-11-17, 19:27   

Dobrze, że ja nie pamiętam swoich snów, bo są one tragiczne.
Raz śniło mi się, że po wybuchu wojny z Ukrainą dostałem wezwanie do wojska, do kawalerii. Gdy przeprowadzaliśmy ofensywę na stepach ukraińskich dostaliśmy rozkaz szarży na czołgi i sen skończył się w momencie gdy pocisk trafił prosto we mnie.
Gdyby takie coś miało mi się śnić codziennie, to szybko wylądowałbym w "Domu dla Psychicznie i Nerwowo Chorych".
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-11-17, 19:38   

Heh, mi też się śniła raz wojna...Byłam na koncercie Dody, a wtedy bomby zaczęły spadać na miasto :lol: Dody nie słucham więc tym dziwniejsze,a na dodatek pod koniec snu mój ojceic lecial do piwnicy ''ratować flagę [?]'' :roll:
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-11-17, 19:57   

A ja w sumie żałuję bo bardzo żadko pamiętam to, co mi się śni :( A jak już pamiętam to są to bardzo fajne rzeczy i historyjki :P
Najczęsciej śni mi się ten/ta o której dużo myślę przed snem i często nie chcę się budzic :wink: co tam się czasem wyprawia... hoho :P

A pozatym ostatnio spotkałam chłopaka, który zajmuje się świadomymi snami czyli kontrolowaniem tego, co nam się śni... Sama nie wiem czy mu wierzyc czy nie, podobno cos takiego istnieje ale mam jednak wątpliwosci :|

Ja w wolnych chwilach (o ile takie mam) czytam ksiązki z psychologii i bardzo lubię fragmenty albo całe tomy o znaczeniu snów i wpływie stanu emocjonalnego na rodzaj i przebieg snu... Zresztą głęboko wierzę, że sny to projekcja naszej podświadomosci...
A śniło mi się kiedyś, że będzie wypadek i sama nie wiem dlaczego zadzwoniłam wtedy do mojego kumpla i powiedziałam mu, żeby przyjechał do mnie później... jakiś taki odruch... jak się później okzaało był wypadek na tej trasie... moze to taki proroczy sen był :|
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-11-17, 20:20   

Paulus napisa/a:
gdy pocisk trafił prosto we mnie

Heh znam to uczucie... mi sie snilo, ze z domu wychodze i z za drzwi cos slychac.. spogladam przez oczko... a tam 3ch gosci z karabinami.. rozstrzelali mnie (ale mialem swiadomosc, ze to sen)... wtedy padam na ziemie i sie budze... odwracam sie, patrze a tu moje cialo lezy na lozku... hmm.. wtedy nie mialem poczucia, ze to sen.. tylko, ze umarlem podczas snu. Sen w snie? A moze cos innego?
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Blanca 
niezależna



Doczya: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skd: Blancostok
Wysany: 2006-11-17, 20:31   

Mkj napisa/a:
Sen w snie?

miałam coś podobnego. .. tylko, że mi się śniła Samara z kręgu ;\

A dzisiaj przyśniło mi się, że mój list z matury z angola nie został spradzony bo nie napisałam 120 słów ;\ i że nie zdałam
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 35
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2006-11-17, 20:39   

To mi się śniło, że jakaś zgraja napdła mniena klatce schodowej, gdy wracałam do domu. Najpierw mnie pobili, potem uciekli. Ot tak, bez powodu. Najlepsze jest, że w tym śnie byłam dwoma osobami jednocześnie - 'ofiarą' i obserwatorem - i w ten sposób odbierałam wszystko podwójnie.
I kilka razy miałam takie 'brutalne' sny.
Br. Nieprzyjemnie.

Miałam też taki okres, gdy śniło się mi ciągle, jak biegnę przed siebie, jakby w nieskończoność, przez takie piękne zboże.

I też mam tak, że, gdy o kimś myślę długo, zanim zasnę, to ta osoba się mi potem śni.^^
:roll:
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Lukas1990 
Jestem jaki jestem



Imi: Łukasz
Wiek: 33
Doczy: 29 Cze 2006
Posty: 767
Skd: Ł......
Wysany: 2006-11-17, 21:17   

A mnie sie ostatnio śniło jak byłem z koleżankami i kolegami z gimnazjum byliśmy na piwku i całą noc jezdziliśmy po mieście
_________________
Przeważnie, zachowuję się poważnie
Przeważnie, nikogo nie drażnię
Przeważnie, słucham rad uważnie
Przeważnie, nie czuję się odważnie
Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie
Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie
Poprzez wyobraźnię kreuję własne ja
 
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2006-11-17, 21:29   

Najciekawszy sen jaki pamiętam.

Ide ulicą, dochodzę do mostu. Zatrzymuje się w polowie tego mostu, patrzę w dół, na rzekę. W pewnym momencie uświadomiłem sobie, że... to sen! Nie wiem, skąd wiedzialem, ale we śnie byłem pewien, że ta sytuacja mi się śni. Postanowilem więc przeprowadzić eksperyment, wszedłem na barierkę... skoczyłem. Poszedlem na dno jak cegła, widziałem jak tonę, ale we snie pod wodą mogłem oddychać. Ta głupia sytuiacja niesamowicie mnie ucieszyła. Śniłem i doskonale zdawałem sobię z tego sprawę. Przebudzilem się, kiedy stanąłem na dnie rzeki i zacząłem kombinować, którędy dojść do brzegu.
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-11-17, 21:35   

Hmm Guevara, ja w 90% przypadkow mam swiadomosc, ze to jest sen i czasem tez (tak jak Ty0 z tego korzystam... typu, ktos mnie napada a ja wiem, ze w snie moge wszystko i odfruwam. :) Tez lubie takie sny. :] Dlatego duuuzo spie. :D
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2006-11-18, 14:13   

LOL. Ja mialem cos takiego raz w życiu i chcę jeszcze, bo to fajne uczucie :D
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-11-18, 17:55   

guevara, mam nadzieje, ze Ci sie znowu uda... tylko czasami jest taki schiz, ze masz swiadomosc i chcesz np. biegnac wyprzedzajac samochod... a twoje nogi zaczynaja sie wtapiac w ziemie... kwestia pracujacej w nocy lewej polkuli, slabiej rozwinietej, albo chcesz kogos uderzyc a masz reke jak z waty. :D ...ale ogolnie jak Ci sie raz zdarzylo to powinno wiecej, a pozniej wszystkie powinny byc 'swiadomymi' snami. :) Przynajmniej u mnie tak jest... i pamietaj, ze mozesz robic wszystko tam... fajna frajda. :D
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2006-11-19, 10:19   

Tak, tak to są świadome sny! Nie wiem czy wiecie ale one mogą doprowadzić do śpiączki :|
Jak byłam młodsza wiele razy podczas snu wiedziałam, że to sen. Obecnie niestety już dawno nie miałam tego uczucia.
Jest o tym soporo książek które nawet zawierają przepis na to jak zasnąć aby "śnić na jawie"

Jeden sen z dziecinstaw to pamiętam, że byłam na wojne! Walczyłam mieczem. Sceneria była ponura, wilgotno, ciemno, mgła, groby dookoła, trupy, krew, drzewa bez liści. Blech!
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group