Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Odtwarzacz mp3
Autor Wiadomo
k.


Doczy: 26 Sie 2006
Posty: 378
Wysany: 2006-09-02, 10:58   

Sel napisa/a:
Ale creative ma super serwis i za to tą firme cenie kiedyś popsuły mi sie głosniki to koleś z creative sam po nie przyjechał i wzią do serwisu i nawet spowrotem ja przywióz po naprawie

Taaa nazywa się to door 2 door... większość firm ma... Ale do większego sprzętu... po odtwarzacz nie przyjadą ... nie łódź się...
A propo "super serwis", to to, że odtwarzacz wrócił 2x niesprawny od nich to nic nie znaczy ;) ważne, że Pan przyjechał po głośniki.
_________________
There R 10 kinds of people...Those who understand binary...and those who don't.
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2006-09-02, 12:33   

Creative i karty dźwiękowe?? Dobre :lol: Można lubić dźwiękówki creative'a jak się ktoś ogranicza do odtwarzania dźwięków z kompa. Jeżeli chcesz się pobawić dźwiękiem to polecam: http://muzyczny.pl/sklep/...MU-1212M&gid=52

+ jakiś ciekawy interface np Korg'a

Pierwsze słyszę, żeby się komuś Creative sypał. Bo jeżeli sypią się Creative to jaką firmę polecisz? Lubię Creativy i nigdy nie miałem z nimi najmniejszych problemów. Siostra ostatnio kupiła jakiegoś Philipsa. Dużym minusem zakupionego przez nią sprzętu, jest fakt, że nie posiada wtyczki usb a jedynie gniazdko mini-usb więc wymaga przejściówki, ale za to producent dołączył płytę z oprogramowaniem (pakiet filtrów i kodeków audio + soft do konwersji między formatami i program do odtwarzania i auto-katalogowania multimediów).
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
k.


Doczy: 26 Sie 2006
Posty: 378
Wysany: 2006-09-02, 12:45   

guevara napisa/a:
Pierwsze słyszę, żeby się komuś Creative sypał.

Młodyś:)

guevara napisa/a:
Bo jeżeli sypią się Creative to jaką firmę polecisz?

Apple? Zobaczymy co nam Micro$hift zgotuje...

guevara napisa/a:
Dużym minusem zakupionego przez nią sprzętu, jest fakt, że nie posiada wtyczki usb a jedynie gniazdko mini-usb więc wymaga przejściówki,

Dla mnie żaden minus - i tak wszyscy już prawie mają w domu do czegoś taki kabel - pozatym i tak przeważnie wgrywam muzykę w domu...

guevara napisa/a:
ale za to producent dołączył płytę z oprogramowaniem

Strasznie potrzebne:P

Co do dźwiękówki do zastosowań domowych SB jakiś platinum wystarcza.,... ale już głośników nie powinni w ogóle robić... nawet do domu:) (Chyba, że się coś zmieniło ostatnio... )

A co do lubienia Creativów... też lubiłem... ale niestety podejście tej firmy do odtwarzaczy mp3 i robienie tzw "Chińszczyzny" mi dało do zrozumienia do czego ta firma zmierza - wolę dopłacić i mieć sprzęt, na którym można polegać.

Bo jeśli już czepiać się audiofilstwa... (patrz nabijanie się z dźwiękówek Creativa) to przepraszam... jaki audiofil używa mp3playera? Odtwarzacza minidysków... tak... ale mp3? Kompresja? Fuuuj! Jakieś słuchawki z psiej wólki a nie Harman? Daj spokój.
(Jak dobrze, że nie jestem audiofilem:P)
_________________
There R 10 kinds of people...Those who understand binary...and those who don't.
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2006-09-02, 17:00   

Ja nie twierdzę, że jestem audiofilem. Twierdzę, że SB nie potrafi np. nakładać prostego przesterowania "w locie". To jest jeden przester a co jeżeli chce przesterowany dźwiek kompresować? a co jeżeli po nałożeniu przestera i kompresora chcę skompresować streama? Nie wiem stary, ja nie mam takich problemów z Creativami. Dźwiękówek SB nie lubię bo jakakolwiek edycja wprowadzanej ścieżki audio (przez wejście liniowe) zajmuje SB potwornie dużo czasu, co sprawia że po przesterowaniu słyszysz to co powinno być jakieś dwie nutki temu ;]
Przy trzygigabajtowym procesorze, jednogigabajtowej pamięci ram - sb nie potrafi dynamicznie przesterować dźwięku. No i chyba się nie dogadamy. Ty mówisz, że MuVo są złe bo masz z nimi zawsze problemy, ja mówię, że są dobre bo nigdy z żadnym MuVo problemu nie miałem. Taki traf, mam chyba więcej szczęścia do mp-graczy creative'a.
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
k.


Doczy: 26 Sie 2006
Posty: 378
Wysany: 2006-09-02, 22:26   

guevara napisa/a:
Przy trzygigabajtowym procesorze,

Mój ma MegaHerze:P

Pozatym, SB to karty HOME USE! Do zabawy profesjonalnej są inne:)
_________________
There R 10 kinds of people...Those who understand binary...and those who don't.
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2006-09-02, 23:39   

Dobra, wiadomo, że chodzi o ghz. Tak to jest, jak myślami jest się o kilka słów do przodu. SB są home-use. fakt ale czy od karty dla domowego peceta mam wymagać jedynie możliwości wyplówania dźwięku? Skoro ma ona wejście mikrofonowe i liniowe to chciałbym je jakoś wykorzystać. Poprostu czasami lubię się pobawić w muzyka podłączając kilka instrumentów do kompa. Ale to już jest O.T.. Hmm i chyba ciężko mi jest napisać coś więcej o odtwarzaczach mp3.
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
k.


Doczy: 26 Sie 2006
Posty: 378
Wysany: 2006-09-02, 23:40   

No to EOT.

Ja używałem mojego Live'a do ripowania i mi wystarczało:P

[ Dodano: 2006-09-02, 23:41 ]
A co do mp3... faktycznie chyba nic się nie da dodać.
_________________
There R 10 kinds of people...Those who understand binary...and those who don't.
 
 
Gligamesh 


Wiek: 38
Doczy: 10 Lip 2006
Posty: 82
Wysany: 2006-09-05, 01:16   

Creative jest spoko, choć te jego odtwarzacze nie są za rewelacyjne… no i jeszcze ich wygląd, dla niektórych wygodne dla niektórych nie. Osobiście mam 512mb w 6230i, i 256 actine na rower. Kiedyś miałem i-boxa 1gb + czytnik kart (karte 1gb +512) ale go sprzedałem bo leżał dostałem go za 100 zł była wyprzedaż w hurtowni to skorzystałem. Obecnie i tak żadnego nie używam. Z tego co widziałem to pentagram ma ostatnio ciekawe propozycje.
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-09-05, 08:08   

Ja posiadam starszego Creativa o małej pojemności ale jestem bardzo z tego zadowolona. Sprzęt nigdy nie szwankuje a jakość dzięku jest jak dla mnie ok. Swoją mp trójkę mam zawsze ze sobą bo często dojeżdzam i wtedy się mniej nudzę... A pozatym kocham muzykę i dzień bez niej to dzień stracony...
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
coffee_man 
Linux propaganda



Imi: Marcin
Wiek: 36
Doczy: 08 Cze 2006
Posty: 277
Skd: /home
Wysany: 2006-09-08, 21:52   

Ja mam Creative MuVo 256 MB, zaplacilem 120 zl i jest ok:)
_________________


 
 
 
dizzer 


Doczy: 11 Lis 2006
Posty: 41
Skd: Somonino
Wysany: 2006-11-13, 21:27   

Jestem użytkownikiem iPod'a Nano 2GB 4tej generacji.
Jest dostepny w 2 wersjach biala/czarna.

Cena sklepowa 820zl :)

Ale naprawde warto ^^
_________________
Dobry polityk musi umieć przepowiedzieć, co będzie się działo jutro, za tydzień, czy za rok i musi umieć wytłumaczyć, dlaczego nie zaszło to, co przepowiedział. Winston Churchill (1874-1965)
 
 
*perełka* 
ech....


Wiek: 36
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 1186
Skd: z zaskoczenia
Wysany: 2006-11-13, 21:52   

A ja mam jakiegoś najtańszego z Media Markt. 256 mb

właściwie, to mojego brata, ale mu się znudził, to sobie przywłaszczyłam :P
Jak na razie jeszcze całkowicie się nie rozleciał :lol: ale pracuje nad tym
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2006-11-14, 08:06   

Nie kupiłabym sobie iPoda za 800zl dlatego, że szybko by mi się to znudziło ;) zresztą po co płacić za słuchanie muzyki 800zł skoro mogę np. 50zł ;) (Leader Price mp3 za 49 zł!)
Jeden plusa iPoda to to, że ma 2GB ale z drugiej strony po co mi aż tyle minut słuchania? Ja mp3 używam tylko jak idę do szkoły a to jest jakieś 40min.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2006-11-14, 16:32   

Ja mam mp3 Samsunga, 1 GB.
Jestem bardzo zadowolona, użytkuję parę miesiecy i wszystko gra.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
dizzer 


Doczy: 11 Lis 2006
Posty: 41
Skd: Somonino
Wysany: 2006-11-20, 20:39   

Mazina napisa/a:
Nie kupiłabym sobie iPoda za 800zl dlatego, że szybko by mi się to znudziło ;) zresztą po co płacić za słuchanie muzyki 800zł skoro mogę np. 50zł ;) (Leader Price mp3 za 49 zł!)
Jeden plusa iPoda to to, że ma 2GB ale z drugiej strony po co mi aż tyle minut słuchania? Ja mp3 używam tylko jak idę do szkoły a to jest jakieś 40min.



Zaleta iPoda jest to, ze nie musisz kupowac co chwilke nowych baterii, jakosc dzwieku jest bardzo dobra, mozna ogladac zdjecia, wgrac linuxa... Bardzo rozwiniety jest serwis, a takze jest wiele list dyskusyjnych na jego temat. iPod Nano został wybrany najlepszym odtwarzaczem mp3 na swiecie w roku 2006. Pokonał miedzy innymi odtwarzacze creativa (w tym zen) i iRivera. Bateria wytrzymuje srednio 15h po naladowaniu. Moim zdaniem w zupelnosci wystarcza pojemnosc 1GB, gdy ma sie wiecej miejsca to nie wiadomo co tam wepchnac... Dodatkowo czas moga umilac gry wyswietlane na kolorowym wyswietlaczu o dobrej jakosci ^^. Rozmiary iPoda nano sa bardzo komfortowe :D . Dodatkowo mozna kupic szereg akcesoriow, zaczynajac od futerałow przez opaski, rozne sluchawki konczac na dostawkach z radiem i innymi bajerami :)

Wszystkim polecam iPoda apple, i szczerze odradzam kupowanie jego podrobek (mp4 łajpod, jak to u nas w szkole mowia) gdyz nie maja zadnej pomocy technicznej i czesto sie psuja.

Godne polecenia sa odtwarzacze muvo creativa ze wzgledu na przystepna cene i dobra jakość dzwieku :)

pozdrawiam
dizzer
_________________
Dobry polityk musi umieć przepowiedzieć, co będzie się działo jutro, za tydzień, czy za rok i musi umieć wytłumaczyć, dlaczego nie zaszło to, co przepowiedział. Winston Churchill (1874-1965)
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group