Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Sens życia
Autor WiadomoϾ
buziaczek 
:*:*:*:*



Imiê: Madzia;)
Wiek: 34
Do³¹czy³a: 01 Cze 2006
Posty: 545
Sk¹d: Kolorowe Sny
Wys³any: 2006-10-08, 10:19   

Według mnie sens życia polega na tym , aby żyć chwilą i cieszyć się z tego co sie ma, nie wymagając od życia jakichś cudów. W życiu można mieć jakiś cel, ale nie koniecznie, przecież życie nie jest po to aby mieć ileś tam celów, a część tych celów nie da się osiągnąć, cel w życiu nie jest najwaniejszy :) Bardzo możliwe jest życie żyjąc z dnia na dzień nie mając celu :) Bo jak już pisałam wcześniej cel nie jest najważniejszy ;)
_________________
Prawdziwa miłość wychodzi z serca
Ale znaleźć ją możemy tylko wtedy
Gdy poszukujemy jÄ… sercem:*:*:*

 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2006-10-08, 14:05   

buziaczek napisa³/a:
cel w życiu nie jest najwaniejszy Bardzo możliwe jest życie żyjąc z dnia na dzień nie mając celu


Zależy jak rozumiemy te cel...
Ja np nie wyobrażam sobie życia bez celu, katastrofa ;/ . Po prostu muszą wstac rano i zaplanowac, wyznaczyc sobie mniejsze lub większe cele... Niektóre towarzyszą mi "od zawsze"...
Wtedy wiem po co się męczyc, starac, mam do czego dążyc i z czego byc dumna jak mi coś wyjdzie... Potrafię też wtedy wyciągnąc wnioski i nie popełniac tych błędów po raz kolejny...
Całe moje życie to realizowanie celów, spełnianie marzeń, z dnia na dzień... Szczerze nie wyobrażam sobie życia z dnia na dzień bez wyznaczania celów i konsekwentnego dążenia do nich...
Wiadomo w życiu musi byc miejsce na to, co niezaplanowane, nieoczekiwane ale całe życie nie może byc takie...
Jak juz napisałam wyżej dzięki realizowaniu swoich planów staram si enie byc "produktem ubocznym własnego życia" a później żałowac, że nie wzięłam kiedys spraw we własne ręce...
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
famme


Do³¹czy³: 25 Maj 2007
Posty: 235
Wys³any: 2007-05-28, 18:48   

Sprecyzowanie sensu życia jest podstawową niemożnością człowieka.
I bardzo dobrze. Bo w moim doświadczeniu, rozpatrywanie istoty egzystencji prowadzi do raczej ponurych wniosków. Wolę żyć z dnia na dzień, bez dalekosiężnych celów. Nie ukrzywdzać nikogo i realizować siebie w tym, co w danym momencie sprawia mi satysfakcję.
 
 
nie-pytaj-kto 


Do³¹czy³a: 28 Maj 2007
Posty: 1
Wys³any: 2007-05-28, 19:15   

Do czego zmierzamy? Jaki jest nasz cel? Czy miłość jest tylko sposobem by przetrwać wszystkie cierpienia, czy jest ona naszym głównym celem?
Takie i inne pytania sa na mojej stronce zamieszczonej, (o ile mi się udało:) poniżej.
_________________
www.nie-pytaj-kto.blog4u.pl
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2007-06-10, 11:26   

Sens znaczy dla mnie tyleż samo co i sens. Codziennie stawiam sobie nowe cele, które stają się dla mnie sensem. Czymś do czego dążę. Obecnie to mój wyjazd, w następstwie studia, ślub i macierzyństwo. :roll: no ale te bliższe to jednak wyjazd, studia, miłość.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group