Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Inspiracje
Autor Wiadomo
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-06-09, 19:56   

Ale takim starymi zapiskami też się czasem można zainspirować, czytałam mój pamiętnik sprzed 3 lat i odkryłam,że wszystko czego pragnęłam praktycznie tego mam.Pragnienia były niby nieznaczne, ale wtedy dla mnie były nieosiąglane, napisałam że jestm w stanie znieść wszystko, byleby się spełniły.I...dzis mogę tylko o tym tekst napisać :)
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2006-06-13, 14:32   

hmmm

mnie insiruje....smutek i radosc...
w jakim jestem stanie....
moje przemyslenia...!
eh...
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-07-28, 20:12   Re: Inspiracje

Pica napisa/a:
Co was najczęściej inspiruje do pisania ?
Lubie sobie popisać takie tam filozoficzno-odrealnione bezdeciątka :lol: Myślę o tym żeby kiedys zostawić po sobie taką książkę 8) Obecnie mam chyba z 4 zeszyty swoich wywodów na temat od postępu cywilizacji po przeżyca mojej sąsiadki po stracie psa z którym była bardzo związana :wstyd: No ogólnie wszystko, czasem parę zdań tylko.

Inspiracją są dla mnie własne przemyślnia i emocje oraz rozmowy z najróżniejszymi ludźmi w najdziwniejszych zakątkach i na najróżniejsze tematy. Poznając opinie innych ludzi weryfikuje też swoje na dany temat... Żle jest wg mnie jak jakikolwiek twórca czegokolwiek zresztą, zamyka się w świecie swoich przeżyć i przemyśleń, ma wtedy z reguły bardzo "płaski" pogląd na świat. A są "tak fantastyczni ;/ " niektórzy "twórcy" że im się zdaje że wszystkie rozumy zjedli. Pisza wtedy rzeczy nudne i mało trzymające się rzeczywistości.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
BazyL 



Imi: Peter
Wiek: 33
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skd: Lublin
Wysany: 2007-07-28, 20:52   

Emocje...dużo emocji. tych negatywnych. w ogóle jestem człowiekiem negatywnym, ale nie hipokrytą. zazwyczaj nie piszę tego co czuję lub czułem, piszę samym sobą, moim pojmowaniem świata, moją weną jest nieszczęście, powaga którą obracam w miłość lub brak jej zrozumienia. Dla mnie opinia 2 człowieka jest bardzo ważna, jeśli jest przemyślana i rozważnie napisana. jeśli chodzi o wypowiedzi bardzo przykre i obraźliwe takie jak wczorajsze wypowiedzi depesza nie mam litości i staję się bardzo nieuprzejmy, może to za delikatnie powiedziane, ale to już podlega waszej opinii.
jak chcenie wygłosić na mój temat jakąś opinię to jestem za- chcę zobaczyć jak mnie pojmujecie.
co do moich wywodów filozoficznych- jak ktoś wytrzyma ze mną więcej niż 15 minut to znaczy, że jestem znośny. Jestem otwarty na poglądy innych ale działam jak filtr- puszczam to co chcę, zatrzymuję to co mi nie pasuje.
Podejmę każdy mądry temat do dyskusji.
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-07-29, 18:28   

mnie inspiruje smutek i noc a pozatym niektóre piosenki i ni8ektóre książki..ale bez dwóch pierwszych elementów nic nie napiszę ;]
_________________

 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-07-31, 15:04   

Jak na potomka delfickiej wyroczni przystało moją inspiracją jest narkotyczny dym ...




... z papierosa ;)
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Doczya: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skd: z Nibylandii
Wysany: 2007-08-04, 11:12   

Inspiracja? Kiedy przychodzi Wen.
Poprostu kiedy wiele pomysłów łączy się ze sobą i powstaje w miarę klarowna całość. NIe umiem pissać kiedy jest mi dobrze, wiec od razu odpadają jakieś szczęśliwe dni, a i jeszcze jakieś dobre tło muzyczne też się przydaje - oczywiście adekwatne do utworu.
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skd: Bogumiłowice
Wysany: 2007-08-04, 15:01   

Przeczytanie książki o Mahomecie :P
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
putcat 
pora spojrzeć sobie w oczy.



Imi: Michał
Wiek: 34
Doczy: 02 Pa 2007
Posty: 456
Skd: Sam nie wiem.
Wysany: 2007-10-02, 23:47   

Ja nie umiem określić mojej weny. Czasem to noc, czasem to dzień, czasem to słońce, a czasem cień :D Generalnie czuję że coś chcę opisać, coś co siedzi gdzieś głęboko i nie do końca umiem to ubrać w słowa, jednak próbuję. Piszę raczej ciągiem- 3 minuty na utwór.
_________________
Jeśli ktoś na prawde nie ma co robić z czasem :D
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skd: Bogumiłowice
Wysany: 2007-10-03, 20:15   

wena we mnie siedziała i miałam czas na megaszybkie refleksje, poza tym byłam zaspana a wtedy najwięcej trafnych zwrotów mi przychodzi do głowy.
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-10-26, 10:01   

zmiana :) napisze w noc i napisze w dzien ;) ale musi mnie poruszyć jakiś obraz albo jakaś metafora wpaść do głowy a potem już leci ;)
_________________

 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-10-26, 10:05   

Coś musi mnie poruszyć... Nie ważne - dzień, noc, poddasze, czy lekcja matematyki.
Muszę mieć jakiś "ponadnastrój", coś mnie musi wkurzyć, uszczęśliwić, zdołować... rozkleić...
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Doczy: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysany: 2007-10-26, 10:42   

Nigdy nie wiem kiedy i w jakich okolicznościach coś mnie natchnie... czasami wielkie odczucia i emocje nie powodują we mnie chęci napisania niczego, a czasami wręcz przeciwnie: od razu potrzebuję długopisu. Czasami powieść, czy motyw wiersza mi się przyśni.. ^^
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Doczy: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skd: wziąć na piwo?
Wysany: 2007-10-26, 18:58   

Inspirację do art'ów czerpię z krótkich wypowiedzi, czasami - pojedynczych słów moich znajomych. Muzyczne inspiracje czerpię najczęściej (są wyjątki) z twórczości innych, choć nie rżnę cudzego dorobku. Najlepszą inspiracją do napisania artykułu są dla mnie: redaktorzy naczelni i wydawcy, często także wykładowcy :D
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skd: Bogumiłowice
Wysany: 2007-10-26, 20:35   

ostatnio siedzę, gapię się w monitor i piszę.
inspiracja - śmierć znajomego, sytuacja życiowa moich znajomych i czyjeś istnienie.
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group