Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Dziewczyny-zdobywcy
Autor Wiadomo
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-10-02, 10:42   

bez_cenzury napisa/a:
Ja jestem spokojny nie wkurzyłem się ani przez chwilę poza tym jak to stwierdzasz nie widząc mnie po tym że napisałem tak ostro ? żałosne ... widać że mnie nie znasz ale to dobrze .. stwierdzam fakty ...

Czyli spokój u Ciebie objawia się wyzwyskami ... znaczy ... "ostrymi słowami", tak? Okej, zapamiętam. Ciekawe, jaki jesteś gdy się denerwujesz :|

bez_cenzury napisa/a:
no jasne wszyscy o tym wiedzą tylko nikt o tym głośno nie mówi bo po co ? lepiej ukrywać że wszystko jest wspaniałe

Ależ co Ty opowiadasz? I właśnie tu tkwi Twój problem. Nie wiem skąd Ci przyszło do głowy, że my ukrywamy, jak jest naprawdę. Nikt temu nie zaprzecza. Ale przepraszam, po cholerę o tym mówić na każdym kroku? Mamy jakieś manifestację urządzać? I czemu wspominasz tylko o zakłamaniu dziewczyn? A co, faceci to święci są? To mamy jakiś podział wartości moralnych ze względu na płeć? A mi się wydawało, że i facet i kobieta to człowiek. Równorzędny.

Poza tym skąd te przekonanie, że 90% społeczeństwa (o przepraszam ... kobiet) jest zakłamana i nastawiona tylko na zysk materialny związany z wyborem partnera? Jeżeli to byłoby prawdą, w naszym kraju 3/4 związków nie miałoby szans bytu.

bez_cenzury napisa/a:
Taka pewna jesteś ? znasz wszystkie zakonnice ? znam księdza który spał z dziewczynami w mojej parafii było o tym głośno i potem on zrezygnował ale oczywiście Ty powiesz że to nie zakonnica to ksiądz on to co innego ... ksiądz pedofil i to nie jeden już był na tym świecie .. ale oczywiście to nic nie znaczy ...

Tak, mogę ręczyć, że 99% zakonnic nie przespałaby się z nikim.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2007-10-02, 10:45   

"Ja jestem spokojny nie wkurzyłem się ani przez chwilę poza tym jak to stwierdzasz nie widząc mnie po tym że napisałem tak ostro ? żałosne ... widać że mnie nie znasz ale to dobrze .. stwierdzam fakty ... "

No prosze!! Nikt Cie nie zna! ale pamietaj...to pierwsze wrazenie. Ty tez nie znasz Nas tak jak my Ciebie. Miej ten swoj dystans do wszystkiego ale bez przesady...

"no jasne wszyscy o tym wiedzą tylko nikt o tym głośno nie mówi bo po co ? lepiej ukrywać że wszystko jest wspaniałe i pisać takie posty jak RaynoR ... "

Nie ukrywam tylko nie wspominam poki nie ma takiej potrzeby... roznica miedzy mna a Toba jest taka ze ty nie sprawdzasz tej dobrej drogi tylko od razu wskazujesz ta zla...
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
Ostatnio zmieniony przez RaynoR 2007-10-02, 10:45, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
bez_cenzury 



Wiek: 34
Doczy: 01 Pa 2007
Posty: 23
Skd: z Monopolowego
Wysany: 2007-10-02, 11:02   

Eos napisa/a:
Czyli spokój u Ciebie objawia się wyzwyskami ... znaczy ... "ostrymi słowami", tak? Okej, zapamiętam. Ciekawe, jaki jesteś gdy się denerwujesz

O Boże czuje się jak na żałosnym komisariacie ;/ czepiają się o każde słowo ... wiesz co Ci powiem nie inaczej .. zapewniam Cię że się nie zdenerwowałem bo nie mam ku temu powodu a to co Ty sobie tam myślisz to wiesz nie interesuje mnie to ..

Cytat:
Ależ co Ty opowiadasz? I właśnie tu tkwi Twój problem. Nie wiem skąd Ci przyszło do głowy, że my ukrywamy, jak jest naprawdę.

tak co jeszcze ? niedawno jeszcze pisaliście że dziewczyny są porządne że ja sobie to ubzdurałem teraz nagle czytam że są też takie które są tymi złymi no coś niebywałego ...
sapiecie bez przerwy że głupoty gadam i takie tam nie chce mi się już nawet tego kopiować tu ;/

Cytat:
A mi się wydawało, że i facet i kobieta to człowiek. Równorzędny.

buehe to gówno wiesz o życiu niby tak jest wszędzie przyjęte ale wiadomo jest że są przypadki faworyzacji kobiet a czasem mężczyzn ..

Cytat:
A co, faceci to święci są?

nie, czy ja takie coś napisałem :> tylko widzisz dziewczyny się zmieniają strasznie szybko i chleją już więcej wódki niż faceci nie mówię że każda ale znam wiele takich , palą ćpają i w ogóle dla szpanerki w wieku 14 lat biorą już fajki bo to jest na czasie ..
więc nie pier** mi że jesteście takie grzeczne

Cytat:
jest zakłamana i nastawiona tylko na zysk materialny związany z wyborem partnera?

A widziałaś może kiedyś laskę nadzianą która nie ma męża a wozi się nową Betą lub innym super autkiem co ? pewnie widziałaś w telenoweli i teraz Twoje myślenie się do niej ogranicza .. prawda jest taka że laski polują ( nie wszystkie) na nadzianych a faceci na ładne które sobą coś prezentują ..

Cytat:
ak, mogę ręczyć, że 99% zakonnic nie przespałaby się z nikim.


Takie są Twoje argumenty " zapewniam Cię " " ręczę " " mylisz się :" aż żal dupę ściska to ja zapewniam Cię że się mylisz ... ręczę Ci że tak nie jest ... mylisz się ten świat jest inny .. pogadali ...

Raynor - twój komentarz [*] :(
_________________
“Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.”
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-10-02, 11:29   

bez_cenzury napisa/a:
tak co jeszcze ? niedawno jeszcze pisaliście że dziewczyny są porządne że ja sobie to ubzdurałem

NIGDY nie twierdziłam, że świat jest dobry, szczęśliwy, różowy, że ludzie się kochają i nie interesują ich dobra materialne. Poza kolorem biały a czarnym są miliony odcieni szarości, nieprawdaż?

bez_cenzury napisa/a:
buehe to gówno wiesz o życiu niby tak jest wszędzie przyjęte ale wiadomo jest że są przypadki faworyzacji kobiet a czasem mężczyzn ..

Ot co, przypadki.
I tu się nawet z Tobą zgodzę :)
bez_cenzury napisa/a:
tylko widzisz dziewczyny się zmieniają strasznie szybko i chleją już więcej wódki niż faceci

:w00t:
Nie znam takich statystyk, które by mówiły, że dziewczyny piją więcej niż faceci.
A że się zmieniamy. Lol, XXI wiek, świat się zmienia, realia się zmieniają, to i ludzie się do tego adaptują, naturalne prawo przyrody, nie? A co Ty byś chciał? Żeby kobieta nadal siedziała w domu i usługiwała facetowi? A wiesz czemu tak nie jest? Bo faceci sobie sami nie radzą i nie potrafią z jednej pensji zapewnić godnego bytu rodzinie. A jeżeli zależy Ci na tym, żeby mieć swojego małego niewolnika w postaci dziewczyny, to do Afryki zapraszam, może ten świat będzie bardziej pasował do Twojego światopoglądu.
bez_cenzury napisa/a:
A widziałaś może kiedyś laskę nadzianą która nie ma męża a wozi się nową Betą lub innym super autkiem co ?

Widziałam i to nie raz. Mam nawet taki w rodzinie. Zakończył się ostatnio ślubem, mianowicie ciocia wyszła za mąż za zwykłego księgowego.

Cytat:
Takie są Twoje argumenty " zapewniam Cię " " ręczę " " mylisz się :" aż żal dupę ściska to ja zapewniam Cię że się mylisz ... ręczę Ci że tak nie jest ... mylisz się ten świat jest inny .. pogadali ...

Widzisz, swojego czasu byłam zagłębiona w tych "zakonnych" realiach bardzo mocno. Znam życie i zasady, które tam panują. Nawet nie wiesz, jaką siłę ma wiara i jakie popędy może zabić. Przykre.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
bez_cenzury 



Wiek: 34
Doczy: 01 Pa 2007
Posty: 23
Skd: z Monopolowego
Wysany: 2007-10-02, 12:01   

Cytat:
Widzisz, swojego czasu byłam zagłębiona w tych "zakonnych" realiach bardzo mocno. Znam życie i zasady, które tam panują. Nawet nie wiesz, jaką siłę ma wiara i jakie popędy może zabić. Przykre


Znasz życie mówisz ... raczej wydaje Ci się że znasz ... nie wiem jaką ma siłę wiara to fakt ale wiem że może zabić popędy u Ciebie zabiła popęd myślenia ..

Eos napisa/a:
naturalne prawo przyrody, nie?

No jeśli dla Ciebie naturalne jest to że dziewczyny dla szpanu zaczynają jarać , że coraz więcej chleją , częściej ćpają no to gratuluję ...

Cytat:
A jeżeli zależy Ci na tym, żeby mieć swojego małego niewolnika w postaci dziewczyny, to do Afryki zapraszam, może ten świat będzie bardziej pasował do Twojego światopoglądu.

Tak zależy mi na tym tak bardzo że już nie daję sobie z tym rady ehh żałosne ;/ o jakim światopoglądzie mówisz ? bo ja wyrażam zdanie na temat tego co widzę nie mówiłem o kobitach z zagranicy bo ich nie znam nie obserwowałem ... mówiłem o Polkach matko zabiłaś mnie ubogością swoich teorii :( jestem zdruzgotany idź lepiej do klasztoru zamilknij tam na zawsze .. :(
_________________
“Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.”
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-10-02, 12:09   

bez_cenzury napisa/a:
No jeśli dla Ciebie naturalne jest to że dziewczyny dla szpanu zaczynają jarać , że coraz więcej chleją , częściej ćpają no to gratuluję ...

Nie o tym mówiłam ;| Nie przypisuj tych cech dziewczynom, bo one są charakterystyczne ogólnie dla człowieka. Faceci też coraz częściej robią takie rzeczy dla szpanu.

bez_cenzury napisa/a:
mówiłem o Polkach matko zabiłaś mnie ubogością swoich teorii

Też mi siebie żal, ojoj :(

bez_cenzury napisa/a:
nie wiem jaką ma siłę wiara to fakt ale wiem że może zabić popędy u Ciebie zabiła popęd myślenia ..

O matko, jaka ja jestem głupia, tak mi przykro, że muisz się zniżać do mojego poziomu i ze mną rozmawiać :(

bez_cenzury napisa/a:
jestem zdruzgotany idź lepiej do klasztoru zamilknij tam na zawsze ..

Może i bym poszła, ale niestety jestem wstrętną poganką i nie wierzę w Boga :(

Na tym zakończyłabym naszą rozmowę, ona i tak do niczego nie prowadzi, bo niestety jestem za głupia, za ograniczona, czytam Bravo Girl, Przyjaciółkę, tanie romanse i przede wszystkim jestem kobietą. Miło było, adijo.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
bez_cenzury 



Wiek: 34
Doczy: 01 Pa 2007
Posty: 23
Skd: z Monopolowego
Wysany: 2007-10-02, 12:35   

No i tak to właśnie jest z dziewczynami zawsze na początku mają dużo do gadania potem jak się im coś powie to już ich rozmowa jest coraz uboższa aż prowadzi do ironicznego zakończenia i zrobienie z siebie ofiary losu ... dziękuję
_________________
“Tylko dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.”
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-10-02, 12:39   

Uświadamiam Cię, że to Ty pozbawiasz tej dyskusjii wartości merytorycznej przez to, że to Ty mi ubliżasz i robisz ze mnie osobę ograniczoną (czy jak wolisz - "ofiarę losu"). Znudziły mi się już te przepychanki, nie będę bawiła się w obrzucanie mięsem.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Skd: Gdańsk
Wysany: 2007-10-02, 14:58   

Obraz kobiety-dziwki sam się nie stworzył - i to jest prawda. Pokażcie mi "muzykę" bez gołej baby na ekranie (prawdziwa muzyka broni sie sama, ale ta jest dziś mniej popularna), która jest uznana za dobrą. Taką puszczają stacje telewizyjne. Pokażcie mi klub, gdzie babki nie tańczą półnago. Pomijam fakt ich marnej inteligencji oraz tego, że słuchają, czego słuchają (raz kolejny dobra muzyka broni sie sama). Stereotypy nie tworzą się same. Nie jest tak, że Niemiec siedział przy piwie i stwierdził nagle, że Polak jest taki i siaki. Tak samo nie jest w tym przypadku. Nie wiem bez_cenzury w jakim towarzystwie się obracasz. Może wśród technojebów? Wtedy rozumiem Twój punkt widzenia, bo tak rzeczywiście jest. Ogólnie można powiedzieć, że puszczanie się jest wprost proporcjonalne do IQ.

Z drugiej strony - nie każda kobieta jest fe i be i daje po kątach. Fakt jest jednak taki, że tych ostatnio jakby mniej. Pochowały się przed nami, rycerzami na białych koniach?

Zresztą pisałem sobie z Eos na ten temat i jeszcze raz napiszę to tutaj. To nie faceci są świniami, tylko kobiety. Nie uogólniam, bynajmniej. Też zauważam, że kobiecie bardziej zależy na $$$ oraz aucie. Coraz bardziej niestety. Spostrzeżenie podzielane przez parę osób staje się faktem.

Kończąc - niektóre kobiety są fe i be, niektóre nie. Coraz więcej jest tych pierwszych.
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2007-10-02, 15:07   

Guru przemówił -.- :lol: :-P ale co by nie było...mądrze :P :D
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2007-10-02, 15:17   

Przypominam, że temat jest ,,Dziewczyny zdobywcy''
Niektóre posty w tym temacie zupełnie nie pasują do dyskusji.
Poza tym: pojawił się na forum nowy użytkownik o dosyć ostrych poglądach. Nie możemy zabronić mu ich przedstawiać, ani krytykować ich! Wracajcie do tematu i skończcie z obrażaniem siebie nawzajem...
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Igriana 
Black Cat



Imi: Paulina
Wiek: 38
Doczya: 26 Gru 2006
Posty: 771
Skd: płynie czas?
Wysany: 2007-10-02, 15:49   

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jak wiadomo. Kolega bez_cenzury wysnuł swoje wnioski po, jak mniemam, krótkiej wegetacji na tym pięknym świecie, w takim środowisku, w którym faktycznie dominują dziewczyny puste jak wydmuszki i równie obrzydliwie wymalowane, tudzież ubrane. Dzieweczki z jego środowiska to tzw. "suczki" lecące wyłącznie na kasę, bo nie są w stanie zaprząc swojego mózgu do jakiejkolwiek pracy. Bogaty mąż to ich jedyny ratunek przed nędzą. Świetnie.

Ja natomiast, mój drogi kolego, podobnie jak Eos, cichy i wiele osób z forum, wychowaliśmy się w, wyobraź sobie, niepatologicznych środowiskach! Tak! W naszym świecie kobiety uczą się na wyższych uczelniach, dostają czasem nawet lepszą pracę niż mężczyźni! Lepiej płatną! Moi znajomi są w takiej sytuacji, że to mąż siedzi w domu i pilnuje dzieci. Lubi to, więc dobrze razem żyją i są szczęśliwi. Znam też wiele, naprawdę wiele, kobiet, które wyszły za mąż z miłości! Znasz to słowo, mój drogi? U nas funkcjonuje na porządku dziennym.

Abstrahując już od tego wszystkiego o czym mówiliście wcześniej, dodam, że znam też wiele, naprawdę wiele takich przypadków, w których facet olewał dziewczynę, bo była niezbyt ładna, trochę zbyt pulchna, nosiła okulary, nie umiała się ubrać. Ale wystarczyło, że schudła, umalowała się i założyła miniówkę, a już ślinił się do niej jak pies.

Podsumowując. GENERALIZOWANIE to zło! Zapamiętajcie drogie dzieci, wszelkie rozszerzanie swojego punktu widzenia stworzonego w oparciu o doświadczenia jednego środowiska na np. cały kraj, to głupota. Wynikają z tego potem tak bezsensowne kłótnie jak ta.

Odnosząc się do tematu, kobiety w dzisiejszych czasach stały się tak silne, że moim skromnym zdaniem wolno im zaczynać bezpośredni podryw. Choć nie ukrywam, że nie bardzo mi to odpowiada. Odrobina subtelności! Bo kto powiedział, że kiedyś kobieta nie robiła nic i czekała, aż samiec ją sobie upatrzy? A sławetne ukryte sygnały wabiące mężczyznę? :twisted: To jest nasza siła! Sprytna manipulacja sytuacją tak, by facet sądził, że to on jest panem sytuacji, wtedy czuje się lepiej :lol:
_________________
"W najzieleńszej z naszych dolin,
Od aniołów zamieszkały,
Promienisty i pogodny –
Niegdyś zamek stał wspaniały.
Tam – w krainie władcy Myśli
Stał wspaniały zamek ów:
Żaden seraf nie nakreśli
Skrzydłem cudnych takich snów."
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Skd: Gdańsk
Wysany: 2007-10-02, 15:54   

Cytat:
GENERALIZOWANIE to zło!

Cytat:
Sprytna manipulacja sytuacją tak, by facet sądził, że to on jest panem sytuacji, wtedy czuje się lepiej

:spoko:

Siłą kobiety jest to, że mężczyzna czuje popęd.
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
Ostatnio zmieniony przez xavras 2007-10-02, 15:55, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-10-02, 21:03   

no właśnie :) w subtelnosci siła...a o koledze powyżej najlepiej mówi jego av :> ...i nie mówi dobrze ;/
Ostatnio zmieniony przez Mószka 2007-10-02, 22:03, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group