Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Kiedy miłość zamienia się w przyjaźń....
Autor WiadomoϾ
RaynoR 
'Sup Gee?



Imiê: Lukasz ;)
Wiek: 32
Do³¹czy³: 10 Lut 2007
Posty: 328
Sk¹d: Z d*py :P
Wys³any: 2007-09-28, 09:47   

O kurde no wiesz co:P Poczekaj co czas pokaze... a juz mieliscie chociaz jakies wyjscie? Wyjasniliscie sobie pare spraw ale teraz powinniscie wprowadzic w zycie wyciagniete wnioski...daj mu chwile- moze planuje niespodzianke? :) A moze nie...jak stwierdzisz ze za dlugo czekasz to ... albo sie upomnij albo juz nie wybaczaj...
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
 
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Do³¹czy³: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wys³any: 2007-09-28, 15:08   

Dokładnie... :) Pokaż mu, że to nie jest Twój chwilowy kaprys (co mógł tak odebrać), a coś, co jest dla Ciebie bardzo ważne :) Jeżeli zrozumie ile to dla Ciebie znaczy, to jeżeli tylko Cię kocha, na pewno się przełamie dla Ciebie :)
 
 
 
Zaneta1988


Do³¹czy³: 26 Wrz 2007
Posty: 5
Wys³any: 2007-10-21, 17:32   Ehh...

nO i fakt niespodzianka była nawet się starał przez 2 tyg potem już mu się nawet niepodal bloku do sklepu iść nie chciało bo daleko, jak to mówi; chciałby sobie odpocząć i czy nie możemy iść się przytulić i pooglądać tv zamiast łazić. NO i w sumie jakoś to było bo szkoła wiadomo też nie jestem aż taka skora do biegania wszędzie ale nooo:/ ile można spotkałam się z kolegą do którego coś tam czuję, zupełnie jest inaczej totalnie..... nie potrafię zerwać z moim facetem bo sie boje, zależy mi mimo wszystko na nim albo jestem do niego przyzwyczajona... Mecze się ale jednocześnie nie umiem sie uwolnić:(

EDIT by Mószka/: proszę o używanie polskich znaków!! I używaj więcej znaków interpunkcyjnych, bo ciężko zrozumieć taką wypowiedź...
Ostatnio zmieniony przez Mószka 2007-10-21, 18:54, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imiê: Lukasz ;)
Wiek: 32
Do³¹czy³: 10 Lut 2007
Posty: 328
Sk¹d: Z d*py :P
Wys³any: 2007-10-21, 19:46   

No i ch*j nie xD Twój facet zamienia się w zrzędliwego starucha, któremu w ciągu dnia w głowie: Kobieto przynieś mi z lodówki piwo! Podaj pilota i jak chcesz tu siedzieć to morda w kubeł! a w nocy albo zleje, że w ogóle obok niego jesteś albo będzie miał zapał na Ciebie (w lepszym wypadku)<- smutna rzeczywistość dosyć często się objawiająca... Nie no dobra- do rzeczy :P Chodziliście gdzieś CODZIENNIE?? Jak tak to w sumie mu się nie dziwie xD no chyba że w ciągu tych dwóch tygodni tak z 4-5 razy to wtedy przegina w tym momencie. Boisz się zerwać? Dlaczego? Co jest lepsze? Być z kimś na siłę i nie być szczęśliwą z tą osobą a do tego czuć coś do innego kolesia, czy jednak zacząć się angażować z tym kolesiem a tamtemu powiedzieć, że szanse zmarnował? Sama pomyśl co lepsze... Związek to szczęście DWÓCH osób wzajemne- a nie tylko jednej albo drugiej. Możesz mu też zapodać ultimatum, po którym ZNÓW Z KOLEI się opanuje i ZNÓW Z KOLEI to oleje po chwili bo Twoje ultimatum słabnie na znaczeniu bo coraz bardziej oswaja się on z myślą, że i tak tego nie zrobisz... Bądź zdecydowana... albo w jedną stronę albo w drugą.

Życzę odpowiedniego wyboru, który będzie dla Ciebie odpowiedni i nie będziesz go żałowała... Ja już swoim zdaniem trochę nakierowałem... ale ja to ja- ty to ty. Powodzenia!
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
Ostatnio zmieniony przez RaynoR 2007-10-21, 19:48, w ca³oœci zmieniany 3 razy  
 
 
 
Unconventional 


Wiek: 33
Do³¹czy³a: 06 Sie 2006
Posty: 487
Wys³any: 2007-10-22, 14:35   

RaynoR napisa³/a:
Z tego co piszesz widze ze temu chlopakowi chodzi glownie tylko o jedno... o sex. J
Hehe, dokładnie. Zwłaszcza jeśli całujecie się tylko w domu, w dodatku w twoim domu :D :D :D

Zrywaj póki czas.
LOL.
Ostatnio zmieniony przez Unconventional 2007-10-22, 14:36, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group