Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Męska zdrada
Autor Wiadomość
ForeverYoung 


Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 42
Wysłany: 2007-10-21, 17:16   

Moim, Twoim, kaĹĽdego z nas... :wink:
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Dołączył: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Skąd: GdaĹ„sk
Wysłany: 2007-10-21, 17:34   

Nie mierz wszystkich swojÄ… miarÄ…. ;)
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skąd: to masz?
Wysłany: 2007-10-21, 19:30   

O! Z tym się zgodze. A posłuchaj mnie ForeverYoung, mogłeś od razu napisać że chodzi Ci o różnice fizyczne, jeśli o tym myślisz w danej chwili. Ale mi bardziej chodziło o psyche. No ale powiedz mi też dlaczego niby jak facet zdradza jest dobrze, a jak kobieta np. w zemście za zdrade zrobi to samo dostanie kopa w śliczny tyłek i poleci za horyzont...? :| Zauważ że to troche nie fair. No ale mniejsza. Wracając do tego "znaku równości" między kobietą, a mężczyzną. Wytłumacz mi dogłębniej o co Ci biega bo już Cie przestaje rozumieć, poważnie. :?
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Darkness
[Usunięty]

Wysłany: 2007-10-21, 23:55   

Przykro mi ForeverYoung, ale nie zgadzam się z tym co piszesz. Człowiek UMIE panować nad swoimi rządzami, a to, że nie zawsze człowiek chce słuchać rozumu to inna sprawa. Tutaj w grę wchodzi rozsądek i siła woli. Nie mierz ludzi swoją miarą jak już zostało napisane. Pisałeś też o problemach w łóżku.... Zdrada ich nie rozwiąże, ale powiększy. Ja wybrałbym szczerą rozmowę, może nawet porady seksuologa, ale nie pobiegł bym od razu do innej. Pozdro.
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysłany: 2007-10-22, 09:07   

ForeverYoung napisał/a:
Rivenris napisał/a:
Jak związek jest prawdziwy i miłość równie normalna, to nie zdarzają się takie rzeczy.
Ależ oczywiście że się zdarzają, to wręcz norma. Każdy kto ma dłuższy związek potwierdzi że po pewnym czasie łóżko nie dostarcza już takich dreszczy jak na początku.


Sorki, ale wg mnie masz dziwne poglądy... Nie potrafię ich pojąć ani zrozumieć. To uczucie buduje prawdziwy związek, a więc także i na nim opierają się sprawy łóżkowe. Dla mnie dopóki uczucie jest, nie ma mowy o jakimś "znudzeniu".
 
 
 
ForeverYoung 


Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 42
Wysłany: 2007-10-23, 20:03   

Dobra pewnych rzeczy nie każdemu dane zrozumieć :-P A niektórzy jeszcze muszą odrobinkę dorosnąć i wszystko zrozumieć :spoko:
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysłany: 2007-10-23, 20:10   

ForeverYoung napisał/a:
Dobra pewnych rzeczy nie każdemu dane zrozumieć :-P A niektórzy jeszcze muszą odrobinkę dorosnąć i wszystko zrozumieć :spoko:


To może nas oświeć? :wink:
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
ForeverYoung 


Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 42
Wysłany: 2007-10-23, 20:13   

Jak mam kogoś oświecać o tym, że emocje są silniejsze od rozumu jak ktoś w życiu nie przeżył takiej sytuacji? Albo nie jest w stanie zauważyć buszujących w sobie emocji?
Niech się oświecają sami... z czasem :-P
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Dołączyła: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skąd: z Nibylandii
Wysłany: 2007-10-24, 11:06   

Męska zdrada? Nie ma czegoś takeigo, jest tylko jedna zdrada. Nie ma znaczenia przez kogo, bo zawsze wychodzi na jedno. Pozatym spotkałam się kiedyś z podobnym przypadkiem. Zanjomy stwierdził, że jemu nie wystarcza jedna dziewczyna, musi wiedzieć, że się podoba - więc podrywał i inne. Zależało mu na jakimś zainteresowaniu ze strony płci przeciwnej - podbudowywał siebardziej przychylnymi opiniami. Jak dla mnie to nieco dziwne podjeście, nie rozumiem go i nie chcę zrozumieć.
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group