Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Liga Mistrzów
Autor Wiadomo
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2007-04-30, 17:52   

Zbliża się rewanżowy mecz o wejście do finału w tych prestiżowych rozgrywkach.

Osobiście kibicuję ManU, bo wiem, że AC Milan wcale nie gra lepiej na swoim boisku i obce jest tym graczom hasło ,,atut własnego boiska''. Poza tym Manchester na Old Trafford pokonał ich 3:2, więc będzie łatwiej. Mam nadzieję, że mecz zakończy się rezultatem 1:2 dla ManU. W United naszczęście brak chyba w tym momencie kontuzji i gracze są w dobrej formie, o czym świadczy wynik ostatniego spotkania z Everton, gdzie na wyjeździe wygraliśmy 4:2 (z czego te 4 bramki ManU strzelone w drugiej połowie). W bardzo dobrej formie jest przede wszystkim Wayne Rooney oraz Cristiano Ronaldo, który wreszcie zaczął strzelać w LM bramki.
A jakie są wasze typy? ;)
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-04-30, 18:22   

Ach, w końcu ktoś odświeżył ten temat. :)

Bo kilka ostatnich postów to były tylko moje. :p

Mószko.. ale "atut własnego boiska" polega na tym, że wokół Ciebie jest około 35 tysięcy 2metrowych łysych panów i krzyczy, że chce gola... a jak przeciwnik zrobi złą minę to te 35tyś na niego gwiżdże. Nie chodzi o samą płytę boiska. ;D

Ja mam nadzieję na finał Milan - Chelsea. Milan gra strasznie defensywnie, a Chelsea z kontry, więc ktoś będzie musiał poprowadzić mecz... i może być ciekawie. ;> ..a pozatem mógłbym się przekomarzać z J. :P :D
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2007-05-02, 15:57   

Mkj napisa/a:
Ja mam nadzieję na finał Milan - Chelsea.


chyba z Twojego finału nic nie wyjdzie.. ja wczoraj oglądałem tylko skróty ale i grali całkiem nieźle zarówno liverpool jak i chelsea.. został dzisiejszy mecz :) ale kto wygra to nie mam pojęcia.. stawiam na MU ;)
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Doczya: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysany: 2007-05-02, 16:24   

Dzisiaj jasne, że wygra MU,a kto (?) :D

Wczorajszy mecz oglądałam i mogę powiedzieć, że bardziej zasłużył Liverpool, żeby wygrać. Wkońcu oby dwa kluby grali licho, prawie tak samo, ale jakoś według mnie Liv. starał się bardziej. Chelsea bez niczego mógłby dokopać w penalties, ale tego nie zrobił no i Liv. wziął zwycieństwo :P
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2007-05-02, 22:58   

No to niestety, ale szykuje się finał Liverpool-Milan :(
I nie potwierdziły się moje słowa, że Milan nie zagra dobrze u siebie. Byli dziś nie do zatrzymania. A co do gry Manchesteru: moim zdaniem po prostu żenua! Pierwsza połowa to totalna porażka. Podania niedokładne, nie kryli w ogóle przeciwników, MASAKRA! Druga połowa już dużo lepsza. Z resztą jak zwykle. Ale i to zabrakło, żeby strzelić choć jedną bramkę. Czego zabrakło? Chyba przede wszystkim dobrych podań. A czy naprawdę Ronaldo woli się zakiwać na śmierć niż podać do kogoś? Aż mi go szkoda po tym co dziś sobą zaprezentował! Sir Alex Ferguson powinien zdjąć go już po pierwszej połowie i wprowadzić wcześniej Sahe, lub dać szansę Solskjaerowi. Może to by coś pomogło...
3:0 dla Milanu... to wyjaśnia wszystko... :/
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2007-05-02, 23:03   

w każdym razie Mószka, zanosi się na bardzo interesujący finał.. i jestem ciekaw jak sobie poradzą "Anglicy" tym razem... z taką grą Milan jest już mistrzem.... ehh.. zobaczymy :)
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-05-03, 12:24   

cichy napisa/a:
z taką grą Milan jest już mistrzem..


grali świetnie, nie da się ukryć, ale wg mnie w finale nie będą w stanie powtórzyć tego co zrobili wczoraj. Zje ich presja, a poza tym będą ostrożniejsi, dłużej będą się starali utrzymać przy piłce i już nie będzie tak różowo.
Milanowi bardziej należy się wg mnie puchar ale i tak jestem za liv.
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Doczya: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysany: 2007-05-03, 14:41   

cichy napisa/a:
zanosi się na bardzo interesujący finał


jak to powiedział wczoraj mój chłopak, zaoszczędzimy na prądzie :mg: Dla mnie ciekawszy mecz byłby Liverpool - Manchester United. Ale wczoraj zagrali strasznie! ;/ Ja nie oglądałam meczu, bo nie mogłam. Ale z tego co slyszę i czytałam, bardzo słabo pokazali to co naprawdę umią!! Ale i tak wierzę w nich, bo i tak są dla mnie najlepśi z Anglii :D

Ej a że tak przyznam, to ten Kaka jest dobry?? czy po prostu ma fuksa? bo na prawdę mnie zaskoczył już pare razy :|
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-05-03, 17:21   

Mixmonia napisa/a:
ten Kaka jest dobry?? czy po prostu ma fuksa?

chłopak już od dawna gra dobrze. Co prawda teraz jest chyba w życiowej formie, ale świetny już był, jeszcze kiedy ja się tym interesowałem :D
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-05-03, 18:33   

Macie niedowiarki. MIlan grał cudownie, ofensywnie.. w końcu wyszło jaki z Ronalda piłkarz roku. :lol: Strasznie sie ciesze, że odpadli. Mam nadzieję, że Milan wygra.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2007-05-03, 18:37   

Mkj napisa/a:
Strasznie sie ciesze, że odpadli. Mam nadzieję, że Milan wygra.


Ty chyba nie lubisz ligi angielskiej co ? :)
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-05-03, 18:41   

Lubię... najlepsza liga, fakt, że ma pieniędzy 4x więcej od hiszpańskiej i to dlatego. Mam straszny sentyment do Chelsea (Zola, Flo, Puyot, Di Matteo). Ale Menczesteru strasznie nie lubię... Roney jak cfaniak spod baru, Ronaldo wyżelowany, nie umiejący grać.. on ma tylko szybkość, wczoraj padało, więc nie mógł szybko biegać i pokazał jaki z niego gracz.

Jedyny godny szacunku grasz MU to Ryan Giggs.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2007-05-03, 18:51   

Nie pamiętam albo też nie interesowałem się piłką gdy grali Ci co wymieniasz.. chętnie zobaczyłbym ich mecze :>

Mkj napisa/a:
Roney jak cfaniak spod baru


:lol: Rooney "ruda świnka" :) Jak rozmawiam z moim znajomym to często się z niego śmiejemy.. cóż.. OT robie :P

.. Ferguson przyznał, że Milan zasłużył na wygraną.. z drugiej strony zastanawia mnie wpływ tej ilości meczy jaką mają do rozegrania.. raczej tego się nie dowiem, a spekulacje mi nie wystarczają.. :]
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-05-03, 18:55   

Zola to był jedyny piłkarz, który się bawił grą... mówią, że Ronhaldinho się bawi.. on sie popisuje.

Zola potrafił wejść w 85m na 0-0... zrobić rajd przez całe boisko, położyc na ziemię bramkarza balansem ciała, zatrzymać sie na lini bramkowej i zawołać kolegę żeby sobie gola strzelił. :lol:

No a co do półfinału... nie rozumiem Fergusona dlaczego nie robił zmian... w momencie gdy było 2-0 mieli jeszcze szanse, trzeba było coś zmienić... a on nic nie zrobił.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
kakti 
Ruda Bestia



Imi: Michał
Doczy: 05 Sty 2007
Posty: 550
Wysany: 2007-05-03, 18:58   

Hmmmmmmm, co do Ronaldhinio to masz absolutną rację, aczkolwiek wydaje mi się jeszcze, że Messi czasem lubi się pobawić piłką i pograć dla przyjemnośći. A rajdów Zoli nigdy nie widziałem. :(

Hmmmmm, w sumie to najbardziej zawaliła taktya (wydawało mi się, ze grali wszystko do Ronaldo, a on był za dobrze kryty).
_________________
Hail to the Beast!
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group