Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Liga Mistrzów
Autor Wiadomo
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2008-04-15, 23:38   

Mószka napisa/a:
Wybaczcie, ale jak dla mnie Barca trochę ostatnio cieniuje.

"Cieniuje", a jak daleko zaszła ... to chyba nieźle o nich świadczy, co :P ?
Mószka napisa/a:
Póki co Barca miała z górki.

aaa tam :maruda:
Kya napisa/a:
ja tak jak Eos stawiam na Barcę moją kochaną

<3333 !
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
Ostatnio zmieniony przez Eos 2008-04-15, 23:41, w caoci zmieniany 2 razy  
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2008-04-16, 14:39   

Cytat:
"Cieniuje", a jak daleko zaszła ... to chyba nieźle o nich świadczy, co :P ?

A wiesz dlaczego?
Bo:
Mószka napisa/a:
Póki co Barca miała z górki.

A teraz będzie grać bez Ronaldinho, Puyola i Messiego, czyli bez trzonu zespołu :)
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2008-04-17, 19:58   

Phy.
Jeszcze zobaczymy <lekki foch> !
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2008-04-26, 14:11   

Ano, pierwsze mecze już się odbyły:
Liverpool-Chelsea 1:1
Na temat tego meczu zbyt wiele nie mogę powiedzieć, bo nie miałam okazji go obejrzeć. Widziałam tylko powtórkę jednej bramki, kto widział, wie o co chodzi ;p
Barca-Man United
No niestety nie tego spodziewałam się po grze obu drużyn. Manchester z taką grą nie wygra LM, ani nawet nie ma co marzyć o wejściu do finału! Naprawdę przyznam, że mecz był bardzo cienki. Messi jednak po kontuzji wrócił na boisko i uważam, że zagrał świetnie. Co do gry ManU, to na pochwałę może zasłużyć tylko obrona i Van Der Sar. Ronaldo niestety znów nie wykorzystał kilku dobrych sytuacji, ale mam jeszcze nadzieję, że to mu połechta ambicję i w meczu na Old Trafford pokaże prawdziwą klasę :)
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2008-04-26, 19:12   

Mószka napisa/a:
Barca-Man United
No niestety nie tego spodziewałam się po grze obu drużyn. Manchester z taką grą nie wygra LM, ani nawet nie ma co marzyć o wejściu do finału! Naprawdę przyznam, że mecz był bardzo cienki. Messi jednak po kontuzji wrócił na boisko i uważam, że zagrał świetnie.

Mecz był masakrycznie nudny i co tu dużo mówić - obie drużyny się nie popisały :D

Mószka napisa/a:
Ronaldo niestety znów nie wykorzystał kilku dobrych sytuacji

Ekhm. Oby tak dalej.

A tak poważnie - oczekuję fajnego widowiska na Old Trafford i mam nadzieję, że się nie zawiodę :)
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imi: Maciek
Wiek: 34
Doczy: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skd: Gdynia
Wysany: 2008-04-27, 14:24   

niesmaczna taka LM z większością angielskich drużyn. Liczę na Barcę :)
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2008-05-01, 23:55   

Także finał szykuje nam się następująco:
Manchester United - Chelsea Londyn.
Będzie ciężko, bo Chelsea jest ostatnio w świetnej formie.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2008-05-05, 16:08   

Cytat:
A tak w ogóle to te półfinały i finały od paru lat są nudne, ciągle to samo prawie


Real Madryt
Milan
Liverpool
Bayern Monachium
Ajax Amsterdam
Benfica
Juventus
Barcelona
Inter Mediolan
Manchester
Fc Porto
Olympic Marsylia
Borussia Dortmund
Valencia
Bayern Leverkusen
As Monaco
Arselan

To są finaliści 12 lat wstecz ... 17 zespołów. Finał to dwa zespoły czyli na 24 drużyny grające w finałach jest 17 klubów.

Chelsea gra w tym roku a nigdy w historii jeszcze nie grała w finale. Więc nie jest do końca prawie to samo od paru lat?

Tu logiczne wydaje się, że klub po zwycięstwie LM staje się bogaty i ma markę... do takiego idą najlepsi piłkarze świata i w kolejnych lata znowu wiele osiągają.

Ba, nawet gdyby grały te same kluby, co roku, od 20 lat... to słowo "nuda" możemy uzyć jak gra ŁKS z Polonią Bytom a nie Milan z Liverpoolem.

Pozatem, no przewijają się te same nazwy, ok... ale który finał był nudny? Milan - Liverpool? z 3-0 gonią na 3-3 i wygrywają karne? ManU - Bayern Monachium (z 99 bodajże?) Gdzie Bayern prowadzi 1-0 do `90 i ManU strzela w 91 i 93 bramki, to przy całej niechęci do ManU pokazali klasę a finał był swietny.

Milan - L'pool z zeszłego roku też był dobry.. nie pamiętam.. od <mysli> 93 nudnego finału, może mnie pamięć myli ale nie pamiętam, a widziałem wszystkie.

Półfinały mogą nudzić czasem bo to dwumecz w końcu więc nie gra się w jednym meczu o wszystko, tylko czai się z tyłkiem i gra kontrą a nikt takich meczy nie lubi.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
GracjanDaxx 
WKS BKS TS



Wiek: 35
Doczy: 04 Cze 2007
Posty: 132
Skd: HeAvEn
Wysany: 2008-05-05, 16:17   

Chelsea wygra Champions League:) głęboko w to wierzę:)
_________________
Quid me non interficit, hoc me fortiore facit...
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2008-05-21, 23:42   

Chkij w doko zasratatanym radzieckim ruskom co to te słupki 5cm za blisko powbijali. Nie ma to jak grać stylowo niczym żałosny Ch. Ronaldo i jeszcze wygrać jakimś nie wiem jakim fartem przez radzieckie słupki i za niską poprzeczkę. Do historii przejdzie słupek Terrego zamiast najgorzej wykonany karny jaki widziałem Ronalda (nie licząc karnego Brożka z Legią xD ) i to boli. Trudno za rok wygrają lepsi a nie gorsi.

[ Dodano: 2008-05-21, 23:47 ]
U czerwonych zawsze czerwoni wygrają.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2008-05-22, 00:12   

<3
Wiem, że mnie tu teraz nikt nie lubi :D
Powiem tylko jedno: MANCHESTER UNITEEEEED!!! ;D
Mecz całkiem niezły. Pierwsza połowa zdecydowana przewaga United, zaś Chelsea miało farta. W drugiej połowie wszystko się odwróciło. To Chelsea grało lepiej. Nawet dogrywka nie wyłoniła zwycięzcy. Dopiero karne zadecydowały. Nerwówka była ogromna, ale... aaaah! :D warto było :D

[ Dodano: 2008-05-22, 00:14 ]
Btw. mimo mojej niechęci do C.Ronaldo, twierdzę, że dziś zagrał wyjątkowo niezły mecz, tylko ten karny to jakaś porażka...
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2008-05-22, 00:28   

Mószka napisa/a:
Wiem, że mnie tu teraz nikt nie lubi

Ja Cię lubię, choć wiesz ... :<

Mecz naprawdę dobry, widowisko przednie. Sędzia nie nawalił, ruscy z lekka, ale nie z tymi słupkami, tylko z boiskiem ... Ale co tu dużo mówić. Fajnie się oglądało, trochę szkoda, że zwycięzca jeden, bo mecz wyrównany, a takie z dupy (przepraszam za słownictwo :prosze: ) karne to pff.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
xavras 
Ozzman



Wiek: 34
Doczy: 08 Wrz 2007
Posty: 186
Skd: Gdańsk
Wysany: 2008-05-22, 09:19   

Glory, glory ManUnited! :D
_________________
Religia to tylko słońce złudne, póty obracające się wokół człowieka, póki człowiek nie umie obracać się wokół siebie samego.
Karol Marks
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2008-05-22, 11:09   

Sędzia z 4 razy nawalił i to zawsze na korzyść Manu. Z rożnymi 3 razy i raz z autem. Już nie mówię, że dał czerwoną kartkę za to, że Drogba poklepał angola jakiegoś.

A co do gry Ronaldo. :roll: oprócz gola i dwóch dośrodkowań to ja pamiętam 3 jego strzały na wiwat, kiwanie kończące się kontrą czelsi i nieumiejętność dobrego przyjęcia. Ja serio nie wiem czemu wszyscy (może nie wszyscy... no są też eksperci prawdziwi) ale większość komentatorów i dzienniikarzy się nim zachwyca. On tylko szybko biega i ma kopa, geniuszem nie jest. A jego "mieszanie" z piłką jest totalnie bezsensowne, zauważcie, że on miesza miesza miesza ale jak przeciwnik jest 2 metry od niego, taki magik z niego.. a jak przechodzi obrońcę to ZAWSZE przekłada prawą nogę raz nad piłka i biegnie w lewo potem, dlatego 90% jego przejść kończy się kontrami :lol: a 10% to wygrywa szybkością. Pozatem jak się go wkurzy to już nic nie potrafi. :lol: Patrz- Mariusz Lewandowski :lol:
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2008-05-22, 15:53   

Mkj napisa/a:
Sędzia z 4 razy nawalił i to zawsze na korzyść Manu. Z rożnymi 3 razy i raz z autem. Już nie mówię, że dał czerwoną kartkę za to, że Drogba poklepał angola jakiegoś.

Wiesz, niee. Nie zawsze. A Carvalho? I jego mógł usadzić. Raz z autem - racja, ale nie zaliczam tego to typowego "nawalenia", bo najlepszemu się zdarza. I nie uważam, że nawet jakby powyłapywał te wszystkie błędy, to zmieniłoby to wynik meczu.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
Ostatnio zmieniony przez Mószka 2008-05-22, 15:55, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group