Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
"Cudownych rodziców mam"
Autor WiadomoϾ
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2008-07-03, 00:03   

Mazin napisa³/a:
Co więcej chłopakowi, przyjaciółce dużo łatwiej mi to powiedzieć, ale przed mamą hmm wstydze się?

Też się ostatnio nad tym zastanawiałam... Dziwne, ale bardzo dużo osób ma podobnie. Ja się jakiś czas temu przełamałam i staram się mówić to czasem.
Może nie mówię tego często, moi rodzice też, ale wiemy jak jest i słowa już nie są tak bardzo potrzebne.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 34
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2008-07-03, 11:12   

Ja do mojej mamuśki mówię "kochanie" i już :) Ona tam wie, że jak mam dobry humor to ją kocham.
Gorzej z tatą, który tak właściwie to jest bliższy mojemu sercu, a jakoś się nigdy nie mogłam przemóc i mu to powiedzieć. I wątpię, czy kiedykolwiek to zrobię.
 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2008-07-03, 12:11   

Kya napisa³/a:
Ja do mojej mamuśki mówię "kochanie" i już :)
u mnie to niestety nie przejdzie. bo ja do mamy czasem mówię pierdoło a ona bo mnie głupku :lol: ona chyba jest tak samo trzepnięta jak ja :lol:
Mazin napisa³/a:

Co więcej chłopakowi, przyjaciółce dużo łatwiej mi to powiedzieć, ale przed mamą hmm wstydze się?
może chodzi o to, że mam to taki ktoś kto jest "do zawsze" i wszystkim się wydaje, że zawsze będzie... najpierw zmieniała pieluchy, teraz pomaga i może nie czujemy, że możemy ją stracić czy coś. Przyjaciółka czy facet nie są aż tak na ciebie skazani i dlatego niektórzy bardziej o nich dbają choćby mówiąc im takie oczywiste niby rzeczy...
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
Ostatnio zmieniony przez Fantasia 2008-07-03, 12:12, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Syl_ 



Imiê: Sylwia
Wiek: 32
Do³¹czy³a: 29 PaŸ 2007
Posty: 729
Wys³any: 2008-07-03, 13:23   

Ja tam do swojej mamuśki mówię po imieniu ;p ale tak w żartach. Czasami małpo, wredoto albo mamuś. Do taty z kolei mówię (też w żartach) po nazwisku, albo łociec albo najzwyklej w świecie tato.
Z moja mamuśką mogę na każdy temat pogadać i zawsze doradzi i zatrzyma dla siebie. Z tatą też gadam o wszystkim ale nie zawsze o wszystko pytam otwarcie i nie wszystko do końca mówię.
_________________
I'd rather be hated for who I am,
than loved for who I'm not.
 
 
 
Dutchess 
cukierek .



Imiê: Dominika
Wiek: 29
Do³¹czy³a: 29 Lip 2008
Posty: 5
Sk¹d: ta ciekawość?
Wys³any: 2008-08-01, 18:20   

A ja nie mam żadnych problemów z mówieniem rodziców że ich kocham ;) Jesteśmy bardzo wyluzowaną rodziną, można powiedzieć że mamy kontakty jak dobre rodzeństwo :D
Chociaż ostatnio mój tata był na mnie wkurzony i ogólnie nie w sosie, gadał jakieś bzdury i w ogóle, a ja do niego( z przyzwyczajenia, jak zwracamy się do siebie w żartach ): ,, Spadaj.'' no to na mnie nakrzyczał, ale szybko mu przeszło :) . No dobra, to było trochę nie na miejscu.

,,Cudownych rodziców maaam'' - o tak .
_________________
Jeśli któregoś dnia masz być szczęśliwy, dlaczego nie zaczniesz od dzisiaj :) ?
 
 
 
weronika_93 


Imiê: weonika
Do³¹czy³a: 17 Sie 2008
Posty: 10
Wys³any: 2008-08-17, 12:57   

Ja ni umiem rozmawiać z moimi rodzicami, zanim coś powiem to przekładam to ciągle na inny termin, po prostu się z nimi nie dogaduję :(
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2008-11-09, 09:47   

Czy uważacie, że ojciec to rodzic drugoplanowy?
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Yonica 



Wiek: 32
Do³¹czy³a: 08 Lis 2008
Posty: 6
Wys³any: 2008-11-09, 11:17   

niby dlaczego. w żadnym wypadku.

Ja często mówię, że kocham. Względem rodziców jestem bardzo wylewna. Raz mówię, że kocham a potem wrzeszczę, że są nienormalni i ich nienawidzę. Ale tego drugiego nikt nie bierze to siebie... chyba x]
_________________
You can't be me I'm a Rock Star!
 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2008-11-09, 12:08   

Ojciec nie jest i nie powinien być rodzicem drugoplanowym. Tylko w tych czasach ojcowie sami z siebie robią 'mniej cennych' rodziców... uważają, że jak zarabiają i kupują wszystko co możliwe, spełniają każdą zachciankę to już jest ok. A żadna zabawka/wycieczka/nowy gadżet nie zastąpi dziecku autentycznego kontaktu z ojcem.

Osobiście znam rodzica, który po powrocie z pracy liczy na to, ze akurat będzie miał okazję przebrać swojego malutkiego dzieciaczka (tak, tak marzy mu się spotkanie z kupką :P ) czuję się wtedy ważny i potrzebny, uspokaja się, wie, że jest w domu - miejscy spokojnym gdzie czeka na niego ktoś kogo może bezwarunkowo kochać bo jest jego częścią ;) co więcej wie, że taki czas się w życiu tego dziecka nie powtórzy, że jak teraz będzie gonił za mamoną to dziecko wyrośnie [nawet nie będzie wiedział kiedy...] i czasu nic mu nie wróci... czyż takie podejście nie jest piękne? ;)
chyba powolutku idzie jakiś nowy, przeciwny trend - odpowiedzialnego rodzicielstwa^^ nic tylko kibicować żeby takich ojców było więcej^^
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-11-09, 15:22, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2008-11-09, 13:26   

Ojciec jest zazwyczaj połową rodziców. A przynajmniej powinien być. Ja z moim mam świetne kontakty, mamy wspólne zainteresowania, lubię jak coś mi opowiada. Zawsze był dla mnie na pierwszym planie, ale tak samo jak mama. Oboje są dla mnie pierwszoplanowi. Nie wyobrażam sobie, żeby mogli odgrywać dla mnie jakieś mniej znaczące role.
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Anoniman 


Do³¹czy³: 10 PaŸ 2008
Posty: 1257
Wys³any: 2008-11-09, 15:16   

Mazin napisa³/a:
Czy uważacie, że ojciec to rodzic drugoplanowy?


Często jest, a nie powinien być. U mnie jest taka sytuacja, że ojciec często przychodził do domu pijany i czasem kilka słów prowadziło do awantury. Często potem ubolewał że nie wie co się dzieje w domu, że dowiaduje się o wszystkim ostatni... Ale z czasem chyba się do tego przyzwyczaił. Ostatnio nawet nie chciał wypisać mi usprawiedliwienia do szkoły i kazał siostrze się pod niego podszyć %). Do ojca czuję jednak miłość synowską.
 
 
 
Kya 



Imiê: Magda
Wiek: 34
Do³¹czy³a: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2008-11-10, 12:34   

A u mnie było wręcz na odwrót i jak byłam mała to zajmował się mną głównie tata, dlatego bardzo bardzo długi czas miałam z nim dużo lepszy kontakt.
A teraz taki przeciętny z obydwojgiem, ale w sumie każde z nich ma jakieś swoje zalety ;)
 
 
 
herbata 
kanciaste CoÅ›



Imiê: J. M. E.
Wiek: 30
Do³¹czy³a: 25 PaŸ 2008
Posty: 27
Sk¹d: jestem?
Wys³any: 2008-11-10, 22:21   

ja do swojej mamy mówię Mamek (najczęściej) albo Mamuś, a jak jestem zła to: Mama :) jest cudowna i absolutnie niesamowita. Aż trudno opisać to wszystko, co dla mnie robi.
Nie mówię Jej wszystkiego. po prostu jakoś tak (każdy ma swoje sekrety).
Czasami najchętniej wystrzeliłabym ją na księżyc albo jeszcze dalej (i wzajemnie). Mamek, jesteś niezastąpiona :serce:

a do ojca nijak nie mówię, bo go nie mam. Zazdroszę tym wszystkim, którzy mają tatę
(tfu, głupia! coś sobie obiecaliśmy! nie zazdrościć! a fe!)

drobna modyfikacja: cudownego rodzica mam...
_________________
Największą w życiu radością jest kochać z wzajemnością! :)

"...podejrzliwość w stosunku do wszystkich jest męcząca, trzeba komuś ufać, bo trzeba przy kimś odpocząć..." |R.Kapuściński|
 
 
 
Skater Girl
Skateboard is my life...



Imiê: Paulina
Wiek: 30
Do³¹czy³: 13 Lis 2008
Posty: 28
Sk¹d: z twojego koszmaru
Wys³any: 2008-11-16, 18:56   

a ja do swoich starszych,nie mówię,bo my się zawsze kłócimy.
Ja jestem osobą która nie lubi jak ktoś jej mówi co i jak... :/
bardzo mnie wkurza jak wychodzę z deskorolką a mama "zabijesz się!" albo się czepia, że to niebezpieczne dla mnie i że kiedyś zrobię se poważniejszą krzywdę :-P
a Tato mówi, że mi kiedyś wszystkie moje Decki powywala i nie kupi nowej :cry: oj,wtedy to bym się załamała.Bardzo.
Choć są chwile kiedy gadam ze starymi normalnie :D
Kiedyś często mówiłam do nich "Kocham was" i próbowałam spokojnie gadać :spoko: ale szybko się denerwuje,więc wiecie..Bywa.
Ale odkąd mama kupiła mi pierwszą deskorolke nasze kontakty zaostrzają się.Bywa.

Polskie znaki mile widziane i uważaj na ortografię/Mixmonia
_________________
Skateboard is my life,my love...
Ostatnio zmieniony przez Mixmonia 2008-11-16, 19:06, w ca³oœci zmieniany 3 razy  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2008-11-16, 19:23   

Skater Girl napisa³/a:
ale szybko się denerwuje,więc wiecie..Bywa.
Ale odkąd mama kupiła mi pierwszą deskorolke nasze kontakty zaostrzają się.Bywa.
znacznie częściej bywa, że rodziców ma się tylko jednych ;) a to, że trują...no cóż. Taka ich rola :P martwią się i tyle :) chyba warto wykazać trochę tolerancji dla staruszków ;)
U mnie różnie, ale z reguły bez kłótni, a jak już to szybko się godzimy. Kocham swoich rodziców i dużo rozmawiamy :) choć nie o tym co bym chciała ;/
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mószka 2008-11-16, 19:27, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group