Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Jakie zwierzaki?
Autor Wiadomo
Lukas1990 
Jestem jaki jestem



Imi: Łukasz
Wiek: 33
Doczy: 29 Cze 2006
Posty: 767
Skd: Ł......
Wysany: 2006-09-01, 20:36   Jakie zwierzaki?

Jakie macie zwierzaki w domu? lubiecie je? jak sie nazywa? bawicie sie z nimi? itd

Ja mam małego psa (Sarenka) nazywa sie Funia i nie lubie jej bo czasami mi życie w domu komplikuje
_________________
Przeważnie, zachowuję się poważnie
Przeważnie, nikogo nie drażnię
Przeważnie, słucham rad uważnie
Przeważnie, nie czuję się odważnie
Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie
Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie
Poprzez wyobraźnię kreuję własne ja
 
 
 
Napaane 



Wiek: 49
Doczya: 29 Sie 2006
Posty: 141
Wysany: 2006-09-01, 21:40   

Ja mam tak:
1.Psa rasa :Syberian Husky i nazywa się Aronka :)
2.Świnkę morską długowłosą i nazywa się Maniek :D
_________________
Kobieta, która ma jednego kochanka jest aniołem, która ma dwóch jest potworem, która ma trzech jest kobietą.
*
The difference between sex and death is that with death you can do it alone and no one is going to make fun of you.
 
 
 
Sel 


Imi: Wojtas
Wiek: 36
Doczy: 21 Lip 2006
Posty: 103
Skd: Katowice
Wysany: 2006-09-01, 21:45   

No wieć ja mam kota i rybki :D kot sie nazywa futrzak a rybki to rybki poprostu :D :D
_________________
Nie sztuką jest zabić muche na przedniej szybie, sztuką jest to zrobić na szybie bocznej :) RAJD TO RAJD ! :]
 
 
 
k.


Doczy: 26 Sie 2006
Posty: 378
Wysany: 2006-09-01, 22:48   

Psa: Dobermana,
_________________
There R 10 kinds of people...Those who understand binary...and those who don't.
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-09-02, 19:09   

Mój kot ma na imię Diana , zamieściłam jego fotę w temacie o kotach. :) Jest totalnie kopnięta i stroi fochy ale i tak ją uwielbiam. :P
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2006-09-02, 20:58   

Ja mam 3 psy :P
Husky - Kazan
I dwa foxteriery Sonia i Pixi :)
do tego akwarium z kupikami :)
;]
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2006-09-02, 21:04   

Ja mam psa(a dokładnie to suczke) rasy Owczarek Podhalański,wabi się Bianka,mam też świnke morską która ma już 5 lat,nazywa się Baśka-jest duża,biała i gruba :P No i jeszcze moja kochana papuga Nimfa która ma na imię Filip,jest strasznie gadatliwy i bardzo mądry,w ciągu roku jak jest u nas nauczył się kilku słów i jakby to powiedzieć...gestów :P
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2006-09-02, 22:11   

Żabka160 napisa/a:
świnke morską która ma już 5 lat,nazywa się Baśka-jest duża,biała i gruba :P

pasuje do niej imie :smiech:
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
Kraver
[Usunity]

Wysany: 2006-09-17, 01:31   

Ja mam pieska. :D
Wabi się Igo (miał być mały i kanapowy, a wyrosło bydle jak cholera :twisted: )
Kundelek (ale coś ma z owczarka niemieckiego :D )
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-09-17, 18:54   

Ja mialem myszke, Edi... pozniej sie okazalo, ze to kobiszcze. :s Ale imie zostalo. Niestety zostala zjedzona przez KOTA MOJEJ SASIADKI... i to KOLEJNY powod zeby nie lubic kotow (mojej sasiadki). Grerrrrrrererer. :evil: :evil: :P
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
SKAza 
Peace and love! (;



Imi: Kaś.
Doczya: 18 Cze 2006
Posty: 537
Skd: Zielona łąka.
Wysany: 2006-09-18, 21:19   

/Był już podobny temat, dlatego pozwólcie, że zacytuję mój poprzedni post/:

Mój ukochany zwierzyniec:
* Piesio - Terier Niemiecki, ośmioletni, suczka, zwie się Saba. (; Dostałam ją od taty. (;

* Piesio - Wilczur, jest u mnie od marca (miał wtedy dwa miesiące), zwie się Rex. (; Wzięłam go ze schroniska. Musiałam to zrobić - te jego oczy. (;

* Kot - dachowiec, jest u mnie od listopada, zwie się Eris. (; Czasami zastanawiam się, czy ta kotka nie była w poprzednim wcieleniu psem, bo tak się zachowuje - podaje łapkę, przychodzi na zawołanie, wyczekiwała kiedy miałam przyjść ze szkoły i jak tylko mnie usłyszała na drodze to wybiegała na powitanie. (;

* Szczur - Mefisto (kolega go tak nazwał). Dostałam go na 'Dzień kobiet'. W sumie ciekawy prezent, zwłaszcza na taką okazję, zamiast kwiatka, czy perfum dostać szczura... Heh, ale ja jestem zadowolona, bo to strasznie inteligentne stworzenie! (; Kiedy siedzę przy komputerze lubi włazić mi na ramię i obserwować co robię, a zwykle przeszkadzać i trącać mnie łapkami, czy próbować złapać moje palce przesuwające się po klawiaturze. (; Często wybierając się gdzieś, np. do parku biorę go z sobą - włazi do kostki, czy torby i grzecznie wyrusza ze mną. (;

* * *

Zakup kolejnego psiaka w planach, ale to dopiero na wiosnę... (;
_________________
'Trzeba żyć, o przyjaciół dbać, zjeść rybę i stokrotek – Broń Boże! – nie zrywać!'
Ostatnio zmieniony przez SKAza 2006-09-18, 21:20, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Seraph 
Mistress of Darkness



Wiek: 35
Doczya: 18 Wrz 2006
Posty: 12
Skd: Heart of Darkness
Wysany: 2006-09-18, 22:40   

Ja obecnie w domu posiadam dwa zwierzaczki (jeśli nie liczyć młodszej siorki :lol: ):
-króliczkę Milusię (ale wołamy na nią po prostu Luśka),która miała małe rozdwojenie jaźni i mały problem psychiczny,ponieważ utożsamiała się z pieskiem,czyli aportowała kijki,(dosłownie!) warczała na wszystkich i,to jej niestety zostało :/ ,gryzie i kopie we wszystkim a w moim łóżku to już namiętnie,ostatnio pogryzła mi moją ukochaną czarną pościel :cry:
-a drugie nie-boskie stworzenie to szynszylek Hamtaro (tak go nazwało najmłodsze w domu,chociaż ja obstawiałam żeby nazywał się Misiek :/ ) strasznie ruchliwe ale i kochane,w odróżnieniu od innych szylków jest przytulaśny i daje się głaskać :lol: Ale i tak najwspanialszy był mój pierwszy szylek,który mi na kolanach potrafił zasnąć,kiedy mu bajki czytałam :lol:
_________________
My whole life,my passions,my dreams...they're all me...I am what I am...
http://adam.az.pl/roman/ UCZNIOWIE!POWIEDZMY STANOWCZE "NIE!" ZMIANOM WPROWADZONYM PRZEZ R.GIRTYCHA!
 
 
*perełka* 
ech....


Wiek: 36
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 1186
Skd: z zaskoczenia
Wysany: 2006-09-20, 20:35   

To ja ze zwierząt oprócz brata, potencjalnych pająków i karaluchów to nie posiadam zwierzątka :(

Opiekuję się psami mojej cioci jak u niej jestem :D
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-09-20, 21:50   

Co do pająkow to moja kumpela ma ptasznika pomaranczowo-kolanowego czy jakos, nie znam pro. nazwy. :D
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Szumi
[Usunity]

Wysany: 2006-09-24, 16:13   Szczur

Moja mama ma psa (Yorka) Toficek się nazywa. Ja mam ochotę sprawić sobie szczura, ale jeszcze nie wiem jak to będzie.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group