Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Talk show
Autor WiadomoϾ
*pereÅ‚ka* 
ech....


Wiek: 36
Do³¹czy³a: 28 Maj 2006
Posty: 1186
Sk¹d: z zaskoczenia
Wys³any: 2006-09-06, 15:38   Talk show

Właściwie to chcę rozszerzyć dyskusję.
Co sądzicie o ludziach, którzy opowiadają przd kamerami o swoim życiu?
I co uważacie na temat mody na talk show? U nas coprawda tego nie ma, ale w innych krajach wymyśla się historie, które uczestnicy mają opowiadać- żeby była sensacja.
I oczywiście co uważacie o samej formule programu i czy oglądacie takie programy?
 
 
 
k.


Do³¹czy³: 26 Sie 2006
Posty: 378
Wys³any: 2006-09-06, 16:40   

*pereÅ‚ka* napisa³/a:
Właściwie to chcę rozszerzyć dyskusję.

Czemu nie.
*pereÅ‚ka* napisa³/a:
Co sądzicie o ludziach, którzy opowiadają przd kamerami o swoim życiu?

Sprzedają Swoją intymność za grosze...

*pereÅ‚ka* napisa³/a:
U nas coprawda tego nie ma, ale w innych krajach wymyśla się historie, które uczestnicy mają opowiadać- żeby była sensacja.

No nie wiem...u nas też może być...skąd wiesz, że nie ma?

Cytat:
I oczywiście co uważacie o samej formule programu i czy oglądacie takie programy?

Hmmm ujdzie / czasem jak nic na Discovery nie leci.
_________________
There R 10 kinds of people...Those who understand binary...and those who don't.
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2006-09-06, 16:57   

w rozmowach w toku ludzie mówią o swoim życiu itd a czasem oglądam takie szoły ;)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wys³any: 2006-09-06, 17:42   

Ja to bym nie potraiła tak publicznie opowiadać o swoim życiu... A jak innym to nie przeszkadza, to niech mówią.
Mój tata ogląda takie programy, mnie to jakoś nie kręci.
A co myślę na ten temat?
Może i talk show jest popularny, ale wydaje się mi, że jest to spowodowane tym, iż ludzie lubią słuchać o tym, jak to u kogo jest źle. Mają wtedy świadomość, że ich życie jest całkiem do rzeczy - takie wewnętrzne podbudowanie się.

Cytat:
U nas coprawda tego nie ma, ale w innych krajach wymyśla się historie, które uczestnicy mają opowiadać- żeby była sensacja.

A ja wiem, że jest. Na przykład, studenci w ten sposób zarabiają. Podszywają się pod różne osoby i opowiadają o swoim życiu. Są też tacy, którzy zostali ustawieni na widowni i mają zadawać prowokujące pytania.
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
kirke
[Usuniêty]

Wys³any: 2006-09-08, 16:38   

oglądałam kiedyś "rozmowy w toku"...ale po programie o feministkach przestałam... bo to było takie sztuczne i typowa popisówa ;/
 
 
buziaczek 
:*:*:*:*



Imiê: Madzia;)
Wiek: 34
Do³¹czy³a: 01 Cze 2006
Posty: 545
Sk¹d: Kolorowe Sny
Wys³any: 2006-09-08, 18:50   Re: Talk show

*pereÅ‚ka* napisa³/a:
Właściwie to chcę rozszerzyć dyskusję.
Co sądzicie o ludziach, którzy opowiadają przd kamerami o swoim życiu?
I co uważacie na temat mody na talk show? U nas coprawda tego nie ma, ale w innych krajach wymyśla się historie, które uczestnicy mają opowiadać- żeby była sensacja.
I oczywiście co uważacie o samej formule programu i czy oglądacie takie programy?


Sądze o tych ludziach że nie posiadają za grosz prywatności, ponnieważ całmu światu o tym rozgadują o swoim życiu. Czasami oglądam "ROZMOWY W TOKU" i czasami mnie drażnią niektóre wypowiedzi ludzi. Ja bym nie zgodziła się wystąpić w takim programie, ponieważ wolę swoje sytuacje z życia zachować do siebie :D
_________________
Prawdziwa miłość wychodzi z serca
Ale znaleźć ją możemy tylko wtedy
Gdy poszukujemy jÄ… sercem:*:*:*

 
 
 
Pica 


Do³¹czy³a: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wys³any: 2006-09-08, 19:28   

buziaczek napisa³/a:
zasami oglądam "ROZMOWY W TOKU" i czasami mnie drażnią niektóre wypowiedzi ludzi.
Zapraszaja ludzi na takim poziomie że boki mozna zrywać.A te tematy..Takie publiczne pranie brudów jest obrzydliwe.
 
 
 
Szumi
[Usuniêty]

Wys³any: 2006-09-08, 19:32   

Moim zdaniem do banii. Ktos chce porozmwaiać o swoich problemach i życiu niech idzie do psychologa bo takie hmmm opowiadanie w róznych show spewnością im nie pomoże.
 
 
Pica 


Do³¹czy³a: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wys³any: 2006-09-08, 19:38   

Kolega mi opowiadal ze zaprosili jakieś dwie baby bez zębów ktore sie klocily wulgarnym językiem która matce za przeproszeniem d... podcierała :roll: To musailo byc choelrnie zabawne..ale że tacy ludzie nie mają wstydu ? :?
 
 
 
Szumi
[Usuniêty]

Wys³any: 2006-09-08, 19:42   

Nie mają bo na dobrą sprawę 40% plaków to tacy kiepscy :D Tak mi kiedyś dawno dawno powiedziala moja nauczycielka od języka polskiego.
Ostatnio zmieniony przez Szumi 2006-09-08, 19:42, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
Å»abka 
I'm schisopremic



Imiê: Monika
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2006-10-29, 10:22   

Jeżeli w Polsce coś takiego się pojawia to często wynika z tego dużo śmiechu :P A tak na serio to jak ktos chce opowiadać to niech opowiada,ja nie oglądam takich rzeczy bo mało mnie interesują
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Mkj 



Do³¹czy³: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wys³any: 2006-10-29, 10:45   

Moj prof. z Historii byl kiedys w Rozmowach w Toku. Mysle, ze nie napisali mu scenariusza... ale czasem mi sie wydaje, ze prowokatorzy z publicznosci sa podstawieni.
Raczej nie ogladam, chyba, ze naPRAWDE nie mam co robic. :P
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Aska1708 


Imiê: AÅ›ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 02 Sty 2007
Posty: 145
Sk¹d: Sompolno
Wys³any: 2007-01-08, 19:52   

takie programy pozwalaja poznac psychike człowieka...podziwiam ludzi którzy szczerze wypowiadają sięo swoim życiu,swojej przeszłości....zwłaszcz gdy jest ona bolesna...może i czasem piszą scenariusze,ale podejrzewam,że większość scenariuszy pisze życie...talk show,jak sama nazw mówi czasem są show...
_________________
oczy są ślepe,szukać należy sercem...
Twych oczu blask wciąż wola,jak cichy szept pobudza serce me...
co dziś z tego masz,zapłakaną twarz,prozaiczny świat ,gorzkiej prawdy smak...
 
 
 
Fantasia 


Do³¹czy³a: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wys³any: 2007-06-27, 16:25   

Talk show wydaje mi się, ze to dośc dobra forma opowiadania o życiu i tak ogólnie o wszystkim i o niczym.
Jak ktoś dokładnie to ogląda to może na prawdę wynieść z tego dobrą naukę i przestrogę. Jak widzimy smutny koniec jakjś histori z życia wziętej a spotkałoby na s takie coś w życiu to pewnie staralibyśmy się nie popełnić tego błędu tylko szukac lepszego rozwiąznia.
Talk show Drzyzgi wg mnie jest dobry. Na pewno są niektóre odcinki których poziom pozostawia sobie wiele do życzenia ale to też jest zwiazane z tym co kogo interesuje i co kto lubi. Osobiscie oglądam jak mam czas i jak mnie interesuje tematyka danego odcinka. Dużo z tego wyciagam wniosków bo czasem nawet w głowie by sie nie ułożyły takie secenariusze jakie ludzie przeżywają w życiu.

Cz jest na forum ktoś kto ogladał kiedykolwiek The Jerry Springer Show albo inaczej Potyczki Jerrego Springera??
To jest dopiero talk show. Kazdy jeden nagrywany w Polsce może się schowac pod względem widowiskowości.
_________________
Rivenris, jeÅ›li możesz, to dotrzymaj choć raz danego sÅ‚owa i oddaj pieniÄ…dze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByÅ‚oby ‘co najmniej Å›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaÅ‚a dÅ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2007-06-27, 17:06   

Cytat:
Cz jest na forum ktoś kto ogladał kiedykolwiek The Jerry Springer Show albo inaczej Potyczki Jerrego Springera??

Ooo tak! Oglądałam wielokrotnie. Jak obejrzałam pierwszy raz to mnie zszokowało, że w jednym programie może się aż tyle dziać. Czasem ostre akcje bywają, ale widowisko niezłe. Chociaż czasem naciągane trochę...
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group