Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Talk show
Autor Wiadomość
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2007-06-27, 18:28   

The Jerry Springer Show jest totalnie niesamowity.
Generalnie wszystko obraca się wokłó seksu każdy odcinek który widziałam opowiadał właśnie o nim.
Nigdy jednak nawet nie spodziewałam się, że może być tak dużo dewiacji seksulanych ;/ i dzięki takiemu czemuś przekonuję sie, że Amerykanie są skrajnie różniacy się od nas... każdy z każdym i zawsze a publiczność i tak zwymyśla im na końcu. :lol:

Najwspanialszy i tak jest Steve :serce:
moim marzeniem jest pomacanie go po Ĺ‚ysinie :zakochany:
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Illegal 
Czarownica ;)



Imię: Anka :)
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Lip 2007
Posty: 50
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2007-07-05, 12:08   

Uwielbiam oglądać Jerrego Springera, ale... Czasem zastanawiam się, czy aby Ci ludzie nie dostają pieniędzy (dużych pieniędzy) za występ w tym pogramie a ich historie nie są zbyt przkolorowane?
Nie wiem... Ale to nie zmienia postaci rzeczy. UWIELBIAM ten program. Niekiedy idzie się nieźle pośmiać. :roll:
_________________
Ahhh ta miłość ;) :*
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2007-07-05, 17:40   

Illegal, też się nad tym zastanawiam bo niby wiem że Stany sa duże ale mimo to mam wątpliwości czy oni tak dobrowolnie mieliby ochotę przyjśc i powiedzieć że zamiast żony chcą psa sąsiada :shock: , jakiegoś obleśnego faceta czy 70 letnią babcie (kiedy sami maja około 30 ;/ )
Illegal napisał/a:
Niekiedy idzie się nieźle pośmiać.
Oj tak nie da się ukryć tylko że u mnie przeważa wyraz twarzy wrażający niedowierzanie.
Dobrze że jesteśmy w tych kwestiach nieco bardziej staroświeccy :]
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group