Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Madonna na krzyĹĽu!
Autor Wiadomość
Dark Angel 
Dark Angel



Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysłany: 2006-09-07, 07:38   Madonna na krzyĹĽu!

"...Dziś, gdy jest dojrzałą kobietą budzą często jedynie irytację. Tak dzieje się z kontrowersyjną sceniczną wersją jednej z jej piosenek, podczas której Madonna wisi rozpięta na wysadzonym brylantami krzyżu, a na głowie ma imitację cierniowej korony..."
Życie na gorąco, nr 35 (czwartek) 31 sierpnia 2006 r.

Co myślicie jako katolicy o tej sytuacji?
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2006-09-07, 10:14   

Sądzę, że to jak na nią norma... po prostu lubi szokować i przez taki pryzmat patrzy na swoją "sztukę"... Jak dla mnie ta oprawa jest bardzo sztucznym przejawem tego, by o tej artystce znów było głośno. Nie błyszczy muzyką to czas na image ;/
Nie podoba mi się wykorzystanie krzyża, podobnie zresztą jak jej pseudonimu artystycznego ale niemam na to wpływu. Sądzę jednak, że Kościół powinien bardziej sie zainteresować w jaki sposób jest wykorzystywany nasz znak ze sfery sacrum
A pozatym życzę jej powodzenia na koncercie w Rosji, podobno ktoś tam za to rzucił na nią klątwę :lol:
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
Ostatnio zmieniony przez Blanca 2006-09-07, 14:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
niewidzialna18 



Wiek: 36
Dołączyła: 15 Cze 2006
Posty: 170
Skąd: zaleĹĽy
Wysłany: 2006-09-07, 13:45   

Ja ogólnie lubie Madonne,jej piosenki. Co do wiszenia na wysadzonym brylantami krzyżu z imitację cierniowej korony na glowie to była zwykła promocja i próba zauwazenia. Dokładnie wiedziała ,ze bedzie o niej głosno po takim wybryku. Dobra pewnie ze nie podoba mi sie wykorzystanie krzyza (troche przesadziła ;/ ) ,a co do koncertu w Rosji to i tak bym na niego poszła. :D
_________________
" Wszyscy sie szprycuja kłamstwem, jak narkoman chemią "
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysłany: 2006-09-07, 16:06   

Są pewne granice we wszystkim i ze zwykłegu szacunku dla innych takich rzeczy się po prostu nie robi. Są inne sposoby na zyskanie popularności; a kontrowersyjność nie zawsze skutkuje tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. :/
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
*pereĹ‚ka* 
ech....


Wiek: 36
Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 1186
Skąd: z zaskoczenia
Wysłany: 2006-09-07, 19:52   

No bo wiecie, nie ma złej reklamy!
Wszystko co ona robi ma szokować i to już nie jest pierwsze igranie z katolikami. Mnie jako katoliczkę to obrażą, ale i tak nic z tym nie mogę zrobić :?
Ona będzie za to odpowiadać...
 
 
 
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2006-09-07, 19:58   

Nigdy nie lubiłam Madonny.Karierę zrobiła na skandalach.
 
 
 
ajs 



Imię: Barbara.
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysłany: 2006-09-07, 21:01   

o nie!!
no poprostu masakra...widzialam to zdjecie....eh :/
ja nie wiem ! czego ona jeszcze nie wymysli ?
przeciez to jest wrecz odpychajÄ…ce..."dziwaczne"...
eh....nie rozumiem jak ludzia moze sie to podobac!
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skąd: GdaĹ„sk
Wysłany: 2006-09-07, 21:30   

Cytat:
Sądzę, że to jak na nią norma... po prostu lubi szokować i przez taki pryzmat patrzy na swoją "sztukę"... Jak dla mnie ta oprawa jest bardzo sztucznym przejawem tego, by o tej artystce znów było głośno. Nie błyszczy muzyką to czas na image

Napisałbym właśnie te słowa, gdyby nie fakt, że to cytat z wypowiedzi Fantasii, więc popełniłbym plagiat.

Madonna już dawno przyznała się do stosowania własnego sposobu na karierę. Chodzi o list, jaki napisała do reżysera filmu Evita, w którym otwarcie stwierdziła, że jej droga kariery była podobna do tej, jaką odbyła Evita.

A, że Madonna nie powinna śpiewać to już inna sprawa. Fakt - fałszuje.
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... WyjdÄ™ na powierzchniÄ™"
"ZapomnÄ™ o Tobie" "PrzejdÄ™ sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie juĹĽ nie wstaje"
 
 
 
kirke
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-08, 15:49   

Madonna jest postacią,którą szanuje za utrzymanie się na rynku muzycznym dłużej niż ja żyję ( nie ważne jakimi sposobami)

co do tego to faktycznie dla niej normalka i chleb powszedni....
jako katoliczka jakoĹ› nie zwracam na to uwagi...
 
 
buziaczek 
:*:*:*:*



Imię: Madzia;)
Wiek: 34
Dołączyła: 01 Cze 2006
Posty: 545
Skąd: Kolorowe Sny
Wysłany: 2006-09-08, 18:59   

Jakoś nie lubię Madonny w ogóle nie słucham jej muzyki a jej zachowanie jest według mnie z lekka głupie :D
_________________
Prawdziwa miłość wychodzi z serca
Ale znaleźć ją możemy tylko wtedy
Gdy poszukujemy jÄ… sercem:*:*:*

Ostatnio zmieniony przez Krystyna 2006-09-10, 19:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2006-09-08, 19:53   

E tam, ona zwyczajnie lubi robić wokol siebie zamieszanie ! Mnie nie obchodzi to co robi , to zwykła prowokacja.Właśnie eje chodzi o to żeby ludzie o niej mówili, a co za tym idzie, walili tlumnie na koncerty obejrzec ten krzyz.
 
 
 
Szumi
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-08, 19:55   

Madonna zawsze byla kontrowersyjną kobietą i widze że jest :) Osobiśćie jako katolikowi nie podoba mi się ten motyw.
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skąd: BogumiĹ‚owice
Wysłany: 2006-09-08, 20:04   

ona jest ble, jej pomysły są ble, zatem to też jest ble :P

a na serio to mi się nie podoba taka forma reklamy. To już przesada i myślałabym tak zapewne będąc również innego wyznania bądź będąc ateistką - twierdzę to na podstawie takiej, iż np. cos mi się dzieje gdy słyszę o profanacji gwiazdy Dawida etc.
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - RĂłwnoumagicznienie/
 
 
 
Blanca 
niezaleĹĽna



Dołączyła: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skąd: Blancostok
Wysłany: 2006-09-08, 20:18   

Dark Angel napisał/a:
Tak dzieje się z kontrowersyjną sceniczną wersją jednej z jej piosenek, podczas której Madonna wisi rozpięta na wysadzonym brylantami krzyżu, a na głowie ma imitację cierniowej korony

na szczęście nie widziałam tego ;\ Nie przepadam za Madonną, jej 'twórczością'.. eh lubi szokować, tak było i będzie dalej..

NIe dam rady patrzeć na nią kiedy biega w teledyskach w majtkach.. takie ma obwisłe pośladki ;\ heh
 
 
 
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2006-09-08, 21:31   

Blanca napisał/a:
takie ma obwisłe pośladki
a ja czytalam ĹĽe ejst rzekomo zgrabna. :lol:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group