Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Porządeczek.
Autor Wiadomo
spiderwoman 
hey ho!



Doczya: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wysany: 2009-06-26, 22:04   

ja mam porządeczek :D wszystko w folderach [w nich zresztą kolejne foldery], alfabetycznie ułożone i broń Boże, żeby mi ktoś coś źle zapisał [nie w tym folderze co trzeba].

a już NIENAWIDZĘ jak mi ktoś coś zapisuje na pulpicie, no cholera mnie bierze w takim momencie. na pulpicie mam tylko 5 ikon i tak ma zostać!!!
_________________
http://www.facebook.com/events/254994394601751/
 
 
 
Nyks. 



Imi: Monika
Doczya: 14 Sie 2010
Posty: 80
Skd: kujawsko-pomorskie
Wysany: 2010-08-18, 12:37   

Porządek? Niee. Ostatnio i tak zebrałam całą determinację na jaką mnie stać, by uporządkować muzykę. W efekcie - już nie wola się po wszystkich możliwych kątach. Aczkolwiek nadal mam problem z plikami tekstowymi, których mam chyba z kilkadziesiąt i to w naprawdę różnych miejscach. Nie wspominając o nieprecyzyjnych nazwach. Jeśli w ogóle są. Bo spora część nie ma tytułu, co jest naprawdę przerażające w poszukiwaniach konkretnych tekstów.
Pulpit... Takie wielkie wysypisko śmieci. Zawsze obiecuję sobie, że go ogarnę. Ale nie potrafię utrzymać go w porządku na dłużej. Ot, parę dni.
Może kiedyś się uda... ; P
_________________
Nothing is ever all wrong.
Even a clock that stops is right twice a day.
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2010-08-18, 14:27   

Mam ogromny bałagan. Wszędzie jakieś pliki, jakieś filmy, zdjęcia, piosenki. Jak pulpit robi mi się za pełny tworzę kolejny folder i wrzucam tam wszystkie pliki z pulpitu, później przenoszę na D. Od kilku dni stopniowo kasuję różne pliki ale nadal to wygląda tragicznie :(
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2010-08-19, 17:50   

Ostatnio sprzątałam, więc jakiegoś dużego bałaganu nie mam. Tylko nie wiem ile ten porządek się utrzyma :?
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2010-08-24, 00:29   

Mam nawet porządek, a przynajmniej staram się mniej więcej go utrzymywać. Miesiąc temu dopiero miałam wymieniany dysk, więc przez ten czas wiele się na kompie nie uzbierało xD ale wcześniej miałam tak wszystko uporządkowane, że nie miałam nigdy żadnych problemów z zaginionymi plikami :)
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2011-05-26, 08:12   

W tej chwili nie. Ściągam pliki gdzie popadnie i mam takie dwa foldery śmietniki, gdzie jest właśnie wszystko.. plus pulpit. Nie wiem czemu ale zdarza mi się, że nie ma już miejsca na ikonki na pulpicie ;P

Czy to coś oznacza?
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
Ostatnio zmieniony przez cichy 2011-05-26, 08:12, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2011-05-26, 08:24   

cichy napisa/a:
Czy to coś oznacza?

Tak, że nie jesteś pedantem ;p

Ja mam tak samo, co pół roku zgarniam wszystko z pulpitu i wrzucam do folderu "śmieci" który również znajduje się na pulpicie ;p
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2011-05-26, 17:15   

Ja ogólnie mam porządek na kompie, więc nie narzekam. Na pulpicie w zasadzie tylko używane ikony/foldery, na dyskach poszczególne foldery z kategoriami.


cichy napisa/a:


Czy to coś oznacza?


Wiedz, że szatan się już Tobą interesuje.

annoth napisa/a:

Ja mam tak samo, co pół roku zgarniam wszystko z pulpitu i wrzucam do folderu "śmieci" który również znajduje się na pulpicie ;p


Na szczęście ja zawsze na partycję systemową przeznaczam tyle miejsca, żeby nie móc za dużo śmieci trzymać na pulpicie.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2011-06-04, 12:50   

Ja obecnie nie mam super porządeczku, wszelkie moje rzeczy wrzucam po prostu na zewnętrzny dysk i nie segreguję ich, w każdym folderze jest milion różnych plików, w prawdzie porządek idealny mam tylko w filmach i trochę w muzyce, a że laptopa używam przejściowo to na nim też porządku nie utrzymuję, i wiecznie przez to brak mi miejsca na dysku.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Trisha 


Doczya: 11 Sty 2022
Posty: 265
Skd: Katowice
Wysany: 2022-03-02, 16:58   

Powiedzcie mi w jaki sposób utrzymujecie porządek ? Ja właśnie będę robiła porządek jutro. Może jakieś kartony kupić ? https://wiadomosciolsztyn.pl/20210120377498/jak-utrzymac-porzadek-w-domu-5-praktycznych-porad
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group