Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Hipokrytka ?
Autor Wiadomość
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2006-10-05, 11:09   Hipokrytka ?

Powiedzcie ,co myślicie o takiej sytuacji ....
No więc : Ona i On są...przyjaciólmi. Sęk w tym , ze dziewczyna zakochuje sie w Nim. Wie, ze nie ma zadnych szans, oczywiscie nadal traktuje faceta jako przyjaciela, choc jest na 99% pewna ze to cos wiecej z jej strony. Nie chce go stracic, wiec ukrywa to co do niego czuje , bo wie ze mogloby to zniszczyc ich przyjazn. Udaje wiec przed tym facetem ze on jej wcale nie interesuje. Czy takie zachowanie jest w porządku ? Dodam ze to nie jest problem na ktory potrzebuję rady ja, albo ktos inny, po prostu chce wiedziec co o tym sądza ludzie.
 
 
 
k.


Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 378
Wysłany: 2006-10-05, 13:48   

Anette, nie, nie jest w porzÄ…dku...
(Zawsze siÄ™ mĂłwi, ĹĽe kolega ma problem:P)
_________________
There R 10 kinds of people...Those who understand binary...and those who don't.
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2006-10-05, 14:24   

Hmm, jezeli ona jest pewna, ze z jego strony nic... to ja bym na jej miejscu chyba udawal, zeby nie stracic kumpla bo taka nieodwzajemniona milosc napewno by to popsula, niezreczne sytuacje... brak szczerych rozmow.

Ale co jezeli on tez robi wszystko zeby ukryc swoja milosc? :/

Ja nie mam takiego problemu i jestem zywym dowodem, ze istnieje przyjazn damsko/meska. :)
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2006-10-05, 18:30   

k. napisał/a:
(Zawsze siÄ™ mĂłwi, ĹĽe kolega ma problem:P)
Ale naprawdę ja nie mam takiego kłopotu ! :roll: To jest tylko takie 'co by było gdyby..' ...Mkj, hm, z facetami nigdy nic nie wiadomo :wink: Ale na ogół bywają szczerzy z tego co wiem.
Ja jeszcze się wypowiem o tej sytuacji - moim skromnym zdaniem, takie cos się zdarzyć nie moze - gdy zaczynam się z kims przyjaznic, przestaje dostrzegać w tej osobie faceta jako takiego 8)
 
 
 
Dark Angel 
Dark Angel



Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysłany: 2006-10-05, 19:23   

Gdybym ja był w takiej sytuacji (a nie raz byłem) to zaprosiłbym dziewczynę na jakąś ławeczkę oddaloną od ludzi i tak spokojnie pogadałbym na różne tematy. Szukałbym momentu na przytulenie (no co, zawsze taki jestem) a może nawet pocałunek. Mi się udaje. Wiem, chłopak ma łatwiej. No ale dziewczyna potrafi chyba też manipulować facetem?

Jeszcze jedno... szanse każdy ma, tylko musi potrafić je odnaleźć w sobie. Zauważyłem, że najważniejsze są pierwsze minuty spotkania, one decydują o dalszych losach, chwilach itd. Wiem z doświadczenia...

A pierwsza historyjka Anette nie jest właściwa! Powinni pogadać i tyle, proste?
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2006-10-05, 19:45   

Jeśli
Anette napisał/a:
Wie, ze nie ma zadnych szans
to niech sobie da spokój z myśleniem o nim jako "facet"...
Swoją drogą jaki przyjaciel lubi nie znac prawdy? Powinna byc z nim szczera i powiedziec co czuje, jeśli to PRZYJACIEL to ją zrozumie, doceni tą odwagę i bedzie nadal dobrze... Bo to co robi teraz jest dosc egoistyczne i niekoniecznie w porządku dla obojga.
Relacje między ludźmi nie oparte na szczerosci maja z reguły krótki żywot...
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
cukiereczek27



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 97
Wysłany: 2006-10-05, 20:13   

Powinna powiedzieć mu co do niego czuje, bo w innym przypadku bedzie zawsze sobie wyrzucać, że tego nie zrobiła....O uczuciach powinno się i trzeba rozmawiać nawet za cenę tego że przez to może czasami rozlecieć się przyjażń....A co jeśli on czuje to samo tylko poprostu tego nie okazuje?? Dziewczyna musi zdobyc się na odwagę i powiedzieć o wszystkim.....
_________________
<<Jeżeli stoczysz się na same dno, posłuchaj czy ktoś nie puka od spodu>>
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysłany: 2006-10-05, 20:49   

Przyjaźń, przynajmniej dla mnie, łączy się z zaufaniem i szczerością. Nie wyobrażam sobie, że mój przyjaciel coś przede mną ukrywa, więc jasne jest to, że wybieram opcję numer dwa - powiedzieć o swoich uczuciach tej drugiej osobie.
Z drugiej jednak strony jestem w stanie zrozumieć, jak czuje się taka osoba. Bo wyjścia są dwa: albo ta druga osoba odwzajemnia uczucia, albo nie. W rozwiązaniu pierwszym 'problem' rozwiązuje się samoistnie. Gorzej jeśli pojawia się druga możliwość, bo jest tyle ewentualnych reakcji tej drugiej osoby, że w sumie niewiadomo czego się spodziewać. Osoba, która lubi analizować byłaby w kropce.
Ale szczerość popłaca. Naprawdę. Nawet w takiej sytuacji. ;)

P.S.
Jeśli chaotycznie to napisałam, to przepraszam...
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
ajs 



Imię: Barbara.
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysłany: 2006-10-06, 15:44   

Hm . . .
glupie sÄ… takie sytuacje...
ale ja bym chyba postÄ…pila tak :
gdbym byla juz na 100% pewna ze on do mnie nic.ale to kompletnie nic nie czuje to bym chyba to ukrywala...milosc przeszla by po jakims czasie . . . gdyby taki facet / przyjaciel / dowiedziala by sie ze ja czuje do niego cos wiecej....ze sie w nim poprostu zakochalam nie byl by ze mną juz w 100% szczery...byly by sytacje ktorych on by chcial uniknąc...inaczje by na mnuie patrzył....moze nie we wszytskich przypadkach by tak bylo ale napewno w większosci....
ale z drugiej strony jakby byla to taka przyjazn na maxa i wogole...to chyba nie przeszla by w milosc! choc...nie wiem :)

ja tak samo jak Mkj jestem zywym dowodem milosci damsko meskiej ;)
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
Blanca 
niezaleĹĽna



Dołączyła: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skąd: Blancostok
Wysłany: 2006-10-08, 15:42   

hmm to ja może napiszę o tym z drugiej strony, kiedy to chłopak zakochał się w bardzo dobrej znajomej .. tylko, że nie miał pojęcia czy ona czuje do niego coś więcej. Zaryzykował i powiedział. NIestety... ona uważała go tylko jako kolegę i poinformowała, że nigdy niczego między nimi nie będzie. Chłopak się zdołował, ale po jakimś czasie ponownie zaczeli sie spotykać, tylko, że na stopie kolezeńskiej, po wyjaśnieniu sobie wszystkiego. Mieli już do tego nie wracać. Ale on nie wytrzymał, i po raz kolejny wyznał jej miłość...
I było jeszcze gorzej.. Teraz nic nie ma, ani przyjaźni, ani miłości. Jak już to kłótnia, dogryzanie sobie...

Jeżeli ja bym miała doradzić Tobie Anette, to chyba bym jednak nie mówiłabym mu o swoich uczuciach, dopóki nie byłabym pewna w 100% tego co on do mnie czuje.
 
 
 
Ĺ»abka 
I'm schisopremic



Imię: Monika
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2006-10-10, 15:11   

Kurcze, normalnie moja historia :) No, więc moim zdaniem taka dziewczyna powinna powiedzieć temu chłopakowi co czuje, jeżeli on naprwadę jest przyjacielem to zrozumie. Ja tak zrobiłam i wciąż jesteśmy z tym chłopakiem przyjaciółmi, po prostu on zapewnia mnie, że mimo wszystko i zawsze mogę na niego liczyć, choć nie mogę traktować go jak chłopaka. Ale moim zdaniem lepsza przyjaźń niż nic w ogóle.
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
Ostatnio zmieniony przez Krystyna 2006-10-10, 15:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imię: Piotrek
Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skąd: Wygoda :)
Wysłany: 2006-10-11, 18:24   

Ĺ»abka160 napisał/a:
więc moim zdaniem taka dziewczyna powinna powiedzieć temu chłopakowi co czuje, jeżeli on naprwadę jest przyjacielem to zrozumie


nie kazdy jest tak jak twoj przyjaciel.. może być tak ,że ten przyjaciel lub przyjaciółka zacznie sie inaczej zachowywać, zacznie się zastanawiać czy to co powie nie zrani jej w jakiś sposób, bo przecież ona coś do mnie czuje.. niektóre rzeczy mogą spowodować, że zaczniecie sie oddalać.. i z tego co bylo nic nie będzie..

nie mówię od razu,że tak musi byc.. może być tak jak piszesz... trzeba po prostu znać tę bliską osobę i ocenić jak zareaguje
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
spiderwoman 
hey ho!



Dołączyła: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wysłany: 2007-09-08, 22:20   

powinna o tym z nim pogadać ale tak na spokojnie, w cztery oczy
może okazałoby się, że i on czuje coś więcej [może być przecież nieśmiały]. a jeśli nie to myślę, że chłopak doceniłby to, że jest z nim szczera... jeśli zależy mu na jej przyjaźni to na pewno nie wyśmieje jej ani nie odtrąci i tylko pomoże jej sie z tym uporać. to może byc nie łatwa próba dla tej przyjaźni ale przecież nie musi byc jej końcem.
_________________
http://www.facebook.com/events/254994394601751/
 
 
 
Darkness
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-09, 20:24   

Gdybym ja zakochał się w swojej przyjaciółce to za Chiny bym jej nie powiedział. :P Nie chciałbym zniszczyć przyjaźni...
 
 
Rivenris 
Tech support


Wiek: 38
Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 1114
Wysłany: 2007-09-10, 14:05   

Miałem dwie takie sytuacje:
w pierwszej ukrywałem to w sobie przez długie miesiące. Gdy to ujawniłem, straciłem przyjaciółkę, naprawdę bardzo dobrą....
W drugiej zaś nie ukrywałem tego ani trochę i okazało się, że między nami zaczyna mocno iskrzyć i przyjaźń przeradza się w miłość... Tylko, że jak nam nie wyszło, to teraz jest mi naprawdę trudno o utrzymanie tego, co było przed...
Ale myślę, że warto jest zaryzykować :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group