Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
SYNTRAX Syntra
Autor Wiadomość
Dark Angel 
Dark Angel



Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysłany: 2006-10-09, 11:14   SYNTRAX Syntra

SYNTRAX Syntra

- optymalizuje erytropoezÄ™
- zwiększa syntezę protein oraz rozrost mięśni
- zmniejsza poziom tkanki tłuszczowej
- przyśpiesza regenerację
- działanie pozbawione skutków ubocznych

Zawartość w kapsułce:
Ekstrakt z Cyanotis Vaga 275 mg
(Standaryzowany do 200mg 20-Hydroxyecdysteronu i 250mg całkowitych ecdysteroidów)

Syntra EC™ - to pochodzÄ…cy z Rosji, pozbawiony hormonĂłw oraz wysoko przyswajalny ekstrakt, zwierajÄ…cy najsilniejsze ecdysteroidy istniejÄ…ce na rynku suplementĂłw. Na podstawie licznych badaĹ„ moĹĽna Ĺ›miaĹ‚o stwierdzić, iĹĽ najsilniejszym oraz najbardziej aktywnym komponentem caĹ‚kowitych ecdysteroidĂłw jest: 20-Hydroxyecdysteron, posiadajÄ…cy bardzo szerokie spektrum oddziaĹ‚ywania na nasz organizm. Z caĹ‚Ä… pewnoĹ›ciÄ… Syntra EC™, pomoĹĽe Ci wykorzystać swĂłj genetyczny potencjaĹ‚, zwiÄ™kszyć przyrost beztĹ‚uszczowej masy ciaĹ‚a poprzez wzrost syntezy protein oraz zwiÄ™kszenie zwrotnej retencji azotu. Ponadto prowadzi do przyspieszenia tempa metabolizmu oraz lepszego wykorzystania cukrĂłw w organizmie, co w konsekwencji prowadzi do przyspieszonej utraty tkanki tĹ‚uszczowej. Ecdysteron stymuluje rozrost tkanki mięśniowej poprzez wpĹ‚yw zarĂłwno na wĹ‚Ăłkna wolno jak i szybko kurczliwe, dodatkowo zwiÄ™ksza produkcjÄ™ czerwonych krwinek, poĹ›rednio wpĹ‚ywajÄ…c na lepsze dotlenienie tkanek w organizmie.

Badania wykazujÄ…:
20-Hydroxyecdysteron posiada działanie ochraniające komórki wątrobowe, zwiększające erytropoezę (produkcję czerwonych krwinek), zwiększające syntezę protein w wątrobie, mięśniach oraz tkance nerwowej. 20-Hydroxyecdysteron, to silny promotor procesów wzrostowych organizmu.

Czy Syntra EC™, to bezpieczny suplement?
Tak! 20-Hydroxyecdysteron może być z powodzeniem używany przez mężczyzn oraz kobiety.

Jaka jest odpowiednia dzienna dawka suplementu?
500 mg 20-Hydroxyecdysteronu, to dawka niezbÄ™dna do odczucia poĹĽÄ…danych rezultatĂłw. 3 kapsuĹ‚ki Syntra EC™ zawierajÄ… 600 mg 20-Hydroxyecdysteronu oraz 225 mg caĹ‚kowitych ecdysteroidĂłw.

Konkurencja?
Syntra EC™ jest w chwili obecnej jedynym suplementem dostÄ™pnym na rynku, zawierajÄ…cym najwyĹĽszej jakoĹ›ci, najsilniejszy ekstrakt pochodzÄ…cy z roĹ›liny „Cyanotis Vaga”.

W tym momencie SyntraEC posiada nieco zmodyfikowany skład jednak zawartość 20-hydroksyecdysteronu jest ta sama wynosi 200 mg na kapsułkę.

SposĂłb uĹĽycia:
1 - 2 kapsułki 3 razy dziennie.
Suplement należy przyjmować wraz z posiłkiem.
Stosuj Syntra EC™ z innymi produktami marki Syntrax w celu zwiÄ™kszenia efektu synergistycznego.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania suplementu.



Źródło informacji...

Co myślicie o tym produkcie?
 
 
 
omlet 



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysłany: 2006-10-09, 19:31   

osoboscie nieznam tego produktu ale skonsultuje sie z ziomkiem ktory sprzedaje w sklepie z odzywkami i zapytam o to, jak mi powie cos ciekawego na ten temat to tu napisze
ps a co chesz to wziasc?
chce tylko powiedziec ze nie zawsze nalezy czytajac myslec ze bedizesz mial efekt jak po sterydzie najlepszym przykladem byla super reklama nitrobolona po ktorym kazdy myslal ze jak wezmie wyciagnie duzo a w tej chwili kogo nie zapytam o to to mowi ze szału niema.
_________________
żołnierze idealni
 
 
Dark Angel 
Dark Angel



Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysłany: 2006-10-09, 19:34   

omlet napisał/a:
ps a co chesz to wziasc?

od poniedziałku zaczynam...
omlet napisał/a:
nitrobolon

Szajs i szkoda kasy na to!
omlet napisał/a:
jak mi powie cos ciekawego na ten temat to tu napisze

Będę wdzięczny...
 
 
 
omlet 



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysłany: 2006-10-10, 11:43   

no gadałem z tym typem, mowil ze dobre, ale drogie
dobra jakosc
_________________
żołnierze idealni
 
 
Dark Angel 
Dark Angel



Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysłany: 2006-10-10, 11:47   

No ale załóżmy, że to jest produkt podchodzący pod sterydy. No bo tak jest... No i gdy będę to brał przez 2 miesiące (2 opakowania) to efekt będzie dobry (minimum 15 kg wyciśnięcia sztangi) ale co będzie jak przestanę go brać i zapomne o siłowni na okres 6 tygodni to co? Znowu nic? Mięśnie opadną...
 
 
 
omlet 



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysłany: 2006-10-10, 13:30   

miesnie maja swoja pamiec.. jak zbudujesz dobrze miecho i potem przestaniesz cwiczyc (czemu masz wogole przestac..) to kiedy powrocisz w jakis miesiac powinnes ladnie wsyztsko odrobić
_________________
żołnierze idealni
 
 
zabcia888 
OnE NiGhT In HeAvEn



Imię: KaĹ›ka
Wiek: 32
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 26
Skąd: WrocĹ‚aw
Wysłany: 2006-10-10, 16:46   

hie lepiej ćwiczyć bez sterydów?? mój kolega jakoś ćwiczy bez sterydów i tak wgląda ślicznie
_________________
pozdro for Gość
Ostatnio zmieniony przez Krystyna 2006-10-10, 17:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
omlet 



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysłany: 2006-10-10, 19:58   

zabcia, ten produkt w tym temacie to nie steryd.
a po drugie nie kazdemu wystarczy w Ĺ‚apie miec do 40 :)
_________________
żołnierze idealni
 
 
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2006-10-10, 20:03   

A ''musicie'' mieć ile ? :roll:
Ostatnio zmieniony przez Pica 2006-10-10, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
omlet 



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysłany: 2006-10-10, 20:07   

43 wystarczy :)
_________________
żołnierze idealni
 
 
Dark Angel 
Dark Angel



Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysłany: 2006-10-10, 21:46   

omlet napisał/a:
43 wystarczy

Dokładnie, a ja mam tylko 39 cm w prawej i 38 cm w lewej ręce :)
 
 
 
zabcia888 
OnE NiGhT In HeAvEn



Imię: KaĹ›ka
Wiek: 32
Dołączyła: 08 Paź 2006
Posty: 26
Skąd: WrocĹ‚aw
Wysłany: 2006-10-11, 15:41   

no a co "bez nczego" nie da sie dojechac do 43??
_________________
pozdro for Gość
 
 
 
omlet 



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysłany: 2006-10-11, 18:05   

do 40 ciezko .. :) (zalezy tez od budowy poczatkującej osoby, bo tak jak Dark ma chyba 190 cm.. to jemu łatwiej bo zaczynał od powiedzmy 35 .. ja mam 178cm i zaczynałem od 30 w łapce, obecnie z 38/39 bedzie) a cwicze juz z 2 lata, ale wiadomo jak to jest wakacje-3 miechy przerwy , prwaie codziennie melanz-0 treningu itp, i mi jeszcze zalezy na dobrej gestosci miesnia, wole miec troche mniej a dobra jakosc miesnia niz sama woda :)
_________________
żołnierze idealni
Ostatnio zmieniony przez Dark Angel 2006-10-11, 19:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dark Angel 
Dark Angel



Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysłany: 2006-10-11, 19:13   

Komu łatwiej, ja mam ponad 190 cm wzrostu (jeszcze 2 lata temu wyglądałem jak pasztet, zanim zaczełem ćwiczyć). Miałem wtedy powiedzmy 36 cm ale z dużą ilością tłuszczu, czyli powiedzmy 32 cm samych mięśni w bicepsie. Dzisiaj mam 38/39 cm w łapie z bardzo małą ilością tłuszczu. Chcę mieć 40-42 cm po miesiącu stosowania SYNTRAX Syntra! Może się uda. Mam obecnie powiedzmy 2 miesiące przerwy od siłowni, a już ponad rok nie "jechałem" na maxa czyli nie miałem razem diety, planu treningu, odżywek, aerobów. Jeszcze do końca roku marzę o drabince na brzuchu (tzn już jest, tylko tłuszcz ją zasłania).
 
 
 
omlet 



Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysłany: 2006-10-11, 19:17   

ja pisalem , ze 43 wystarczyło by mi przy moim wzroscie ale gdybym mial tak jak Ty 190cm.. to tak 45-50 w łapie moglbym miec :)
_________________
żołnierze idealni
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group