Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Przesunity przez: *perełka*
2006-10-13, 10:55
Kiedy Upadnie Filozofia RMF FM i Radia ZET?
Autor Wiadomo
Igriana 
Black Cat



Imi: Paulina
Wiek: 38
Doczya: 26 Gru 2006
Posty: 771
Skd: płynie czas?
Wysany: 2006-12-26, 15:08   

Nie znoszę obydwu tych rozgłośni ==' Szczególnie mnie denerwują przed świętami. To znaczy jakiś miesiąc przed świetami, kiedy to pod koniec listopada (czasem nawet zaraz po Wszystkich Świętych!) zaczynają nadawać pioseneczki świąteczne! Bardzo niektóre lubię, ok, ale w listopadzie?! :|
Aktualnie moim ulubionym radiem jest Eska Rock. Świetni prowadzący, co prawda żadnych programów publicystycznych nie ma, ale przynejmniej reklamy są ograniczone do niezbędnego minimum i nadają mnóstwo, dobrej muzyki. Klasyka Rocku, to coś, co tygrysy lubią najbardziej ;)
_________________
"W najzieleńszej z naszych dolin,
Od aniołów zamieszkały,
Promienisty i pogodny –
Niegdyś zamek stał wspaniały.
Tam – w krainie władcy Myśli
Stał wspaniały zamek ów:
Żaden seraf nie nakreśli
Skrzydłem cudnych takich snów."
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-12-26, 17:35   

Roxy FM is what I like. :]

A co do RMF`u to jest na skraju bankructwa.. po tym jak wydal miliony na telewizyjne studio 3G... a pozniej nie dostali koncesji... stoja przy autostradach takie kopuly a w srodku najnowoczesniejszy sprzet w polsce.. i nie moga z tym nic zrobic. :/ Pozwalniali polowe ludzi i jakos sie trzymaja, wiec pewnie ich filozofia upadnie wraz z nimi... choc moze sie pozbieraja.
Ale tak jak mowie, ja tylko roxy i czasem zlote przeboje... a slucham i tak tylko jak jezdze autem... wiec to zalezy od tego co leci w danej stacji.. bylebym znal slowa i mogl sobie pospiewac. :D
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2006-12-26, 17:36   

W bankructw rmf nie uwierzę. W końcu jest modułem sporej grupy medialnej.
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2006-12-26, 18:54   

Komercja żyje i żyć bedzie.


I dobrze.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Lukas1990 
Jestem jaki jestem



Imi: Łukasz
Wiek: 33
Doczy: 29 Cze 2006
Posty: 767
Skd: Ł......
Wysany: 2007-02-02, 19:05   

Ja nie lubie tej i tej stacji non stop to samo, upadnie filozofia tych stacji jak one same upadną a jak wiadomo nic nie trwa wiecznie.
_________________
Przeważnie, zachowuję się poważnie
Przeważnie, nikogo nie drażnię
Przeważnie, słucham rad uważnie
Przeważnie, nie czuję się odważnie
Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie
Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie
Poprzez wyobraźnię kreuję własne ja
 
 
 
invenia 


Doczya: 25 Lut 2007
Posty: 12
Wysany: 2007-02-25, 23:00   

Mi się wydaję, że tak prędko nie upadną ponieważ jest ogromny popyt na taką muzykę. Zmienią się gusta, zmieni się radio. Biznes musi się kręcić. A masa ludzi chętnie słucha RMF FM, Zetki itd. Więc zlikwidowanie tych stacji byłoby szokiem dla narodu. Czas przywyknąć do tego bagna. Mi narazie pozostaje słuchać własnych zasobów oraz ewentualnie Trójki.
 
 
BazyL 



Imi: Peter
Wiek: 33
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skd: Lublin
Wysany: 2007-08-07, 10:00   

RMF FM jak i ZET-ka to chyba najbardziej tandetne zaraz po Esce stacje radiowe. Grają to co jest lekkie w zrozumieniu i brzmieniu. Trójka i BIS- oni grają prawdziwą muzykę. ja słucham Biski, jest wiele powodów. Póki ludzie słuchają, wysyłają smsy po te durne nagrody itp. itd. to te 3 stacje nie przestaną istnieć i ich durna filozofia dla jeszcze durniejszych mas.
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
cowboy02 


Doczy: 16 Lis 2007
Posty: 27
Wysany: 2007-12-09, 15:28   

Radia Zet słuchają te same osoby które oglądają M jak Miłość,Jak Oni Spiewają,Big Brothera itp :-P
_________________
http://www.tnij.com/aukcja_tanio
http://www.kornzone.pl
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-12-10, 20:19   

cowboy02 napisa/a:
Radia Zet słuchają te same osoby które oglądają M jak Miłość,Jak Oni Spiewają,Big Brothera itp :-P
A co badania jakieś przeprowadziłeś? wg mnie to nie jest żadna reguła.

Właśnie jednym okiem zerkam na M jak miłość a radia zet jeśli nie jestem zmuszona to nie słucham.
BazyL napisa/a:
Grają to co jest lekkie w zrozumieniu i brzmieniu.
Bo są ludzie którzy chcę to słuchać. Dopóki tacy będą to interes się będzie kręcił.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imi: Maciek
Wiek: 34
Doczy: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skd: Gdynia
Wysany: 2007-12-10, 20:29   

Fantasio.. tak mówisz że to radio dla mas.. ale przecież były badania jakieś i wyszło że Trójka jest najbardziej popularna :P a zarazem mówią tam o mądrych rzeczach i puszczają bardzo rozmaitą muzykę :)

a coraz bardziej popularnym radiem staje się Tok FM :P :evil2:
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-12-31, 00:07   

Bo jest to radio dla mas... napędza koniunkturę na bardzo kiepską z reguły muzykę, tworzy trendy narzuca komuś gust mówiąc "to jets modne, tego się słucha"
Jeśli zamierzasz porównywać Trójkę z np: RMF to Ci gratuluję... ale chyba mylimy pojęcia. 8) Widzę potężna różnicę choćby w sile oddziaływania i kreowania opinii słuchaczy.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
Ostatnio zmieniony przez Fantasia 2007-12-31, 00:07, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
5thrider 



Doczy: 31 Pa 2007
Posty: 59
Skd: nie chcesz wiedzieć
Wysany: 2007-12-31, 11:01   

Jak chce posłuchać czegoś dobrego to pc albo mp3, zastanawianie się nad istnieniem tych stacji nie ma większego sensu, można równie dobrze myśleć nad rozpadem pewnej telewizji (ściśle powiązanej z pewnym radiem), jeśli towar się sprzedaje to raczej nie zostanie wycofany.
_________________


patrze...
 
 
 
kategold 
Nieokiełznana.


Imi: Kasia
Wiek: 30
Doczya: 30 Sty 2008
Posty: 54
Skd: z buszu.
Wysany: 2008-01-30, 23:03   

Czysta komercja, tak przebrzmiała.... do bólu.
Jest Trójka, owszem, ale ostatnio także zaczęła mnie....wkurzać. Ja chcę w radiu muzyki, a nie audycji. Jeszcze jest AntyRadio, lecz to też jeszcze nie to...
_________________
Skoś trawnik Tato, a dostaniesz deser.
 
 
 
Costelavena 
ironiczny sarkazm



Imi: Marta
Wiek: 30
Doczya: 31 Gru 2007
Posty: 259
Skd: Bakalandia
Wysany: 2008-01-30, 23:15   

Kiedyś słuchałam Radia ZET, ale coś mnie do niego zniechęciło... Coraz mnie osób słucha tego radia jak i również RMF... Aktualnie słucham Trójki... owszem. Jest dużo audycji, ale są one ciekawe. Wszystkie. Szczególnie kocham krótkie audycje Cejrowskiego... :) No i urywki z rozrywki. Według mnie radio nie jest tylko po to by słuchać muzyki i wiadomości. Musi się w nim dział coś interesującego.
Chwilę słuchałam eski, ale dla mnie to już głupota... sory. Nie tyle co głupota, ale ta muzyki.... na czasie jak to mówią. Ekstra. Tyle mają tych piosenek, że szok o.o Jedną piosenkę potrafią 3 razy w ciągu godziny powtórzyć...
A wracając do Trójki to uwielbiam piątkowe rano z Panem Manem :D I Węgierskiego Elvisa Presleya :P
_________________
http://cassena.posadzdrzewo.pl < pomagamy laskom
 
 
 
spiderwoman 
hey ho!



Doczya: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wysany: 2008-09-30, 21:03   

jak zaczęły mnie te dwie stacje doprowadzać do szału to przerzuciłam sie na Trójkę, co z kolei wkurzało moja siostrę [ktora jeszcze do niedawna dzieliła ze mną pokój], bo twierdziła że to psychodeliczne.
poza tym od około 1,5 roku mam faze na retro, a że rodzice mają mało takich płyt od czasu do czasu przerzucałam się na VOX FM. choć tam z kolei wkurzające było ciągłe powtarzanie utworów :/ Wyjatkiem są świeta - wtedy Last christmas moge słuchać i 10 razy pod rząd :D A tu jest Radio Złote Przeboje czy cos takiego - jeszcze dobrze nie znam ale mam nadzieje, że tam takiej maniany nie odstawiają :)
_________________
http://www.facebook.com/events/254994394601751/
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group