Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Liga Mistrzów
Autor Wiadomo
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2011-05-30, 17:09   

Mószka napisa/a:
O boże, no poruchał. No i co? ;d


no poruchał no, dla Ciebie to nic, dla Anglii, fanów MU , klimatu i atmosfery miedzy piłkarzami to ma znaczenie duże.Mógł nie grać, mógł grać Berbatow, ale nie grał Ferguson zlamił chyba najbardziej
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2011-05-30, 18:09   

Ja powiem tylko, że jak słyszałem "wypociny" komentatorów, to mnie skręcało. Takiego pier..
głupot już dawno nie słyszałem.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2011-05-31, 15:41   

Najbardziej podobał mi się fragment w którym było zbliżenie na Fergusona i komentarz Szpakowskiego w stylu "ooo, proszę, trener Manchesteru w zdenerwowaniu żuje gumę, rączki mu chodzę, nerwowo spaceruje... swoją drogą ciekawe jaką ma tą gumę...?" :D Padłam. Reszty kompletnie nie słyszłam, to też na powtórce.

Cytat:
No zlamił no. Vidic też. Zawsze był trzonem obrony, a w tym meczu zdupcył sprawę, ciągle źle ustawiony.


Vidic i tak nadganiał i był jednym z lepszych. No szkoda, szkoda. Ale zasłużone drugie miejsce na podium mają i to naprawdę też dużo ;) Może w przyszłym sezonie pójdzie lepiej, w szczególności jak Guardiola "zrobi sobie przerwę" i Barcelona trochę straci ducha.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
boczar-czarny 



Imi: Boczar
Wiek: 39
Doczy: 13 Lut 2012
Posty: 79
Skd: Ciemnogród
Wysany: 2012-02-13, 12:29   

I koniec przerwy związanej z z tą cudowną ligą jutro i w środę kolejne mecze.. Ja najbardziej nie mogę się doczekać meczów moich Królewskich- mam nadzieję że awansuje do finału jak nie lepiej. Pod dobrej grze w lidze liczę na dobre otwarcie fazy pucharowej LM..
Niechaj Blancos nawiązą do czasów Raula Morientasa Zidane i Figo gdzie rządziliśmy i dzieliśmy w Europie. Po cichu także liczę na Chelsea że się przełamią i chociaż w pucharach zagrają o wiele lepiej niż to ma miejsce w lidze. Miałem nie przyjemność zobaczenia spotkania z Evertonem i nie pamiętam kiedy Niebiescy zagrali tak fatalny mecz, zero ładu i składu- a jest we mnie nadzieję , że wszystko się odmieni już w najbliższych Dniach;)

A tak na marginesie, jakie są Wasze typu kto w tym roku wniesie do góry ten cudowny puchar?
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2012-02-15, 23:17   

boczar-czarny napisa/a:


A tak na marginesie, jakie są Wasze typu kto w tym roku wniesie do góry ten cudowny puchar?


Po dzisiejszym meczu do moich faworytów dołącza Milan, a tak poza tym to zawsze trzeba się liczyć z Barcą i Królewskimi.
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2012-02-15, 23:25   

Kuuuuuuuu..........................................wa.... :<


przegięli... nie ma szans mój Arsenal na dalsze przejście... Milan konkretny strasznie więc faktycznied jest jednym z faworytów na mistrza
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2012-02-15, 23:33   

Mnie tam w tym roku liga mistrzów w ogóle nie interesuje ;<
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2012-02-16, 12:22   

To miał Henry wymarzone pożegnanie z Arsenalem ;d
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
boczar-czarny 



Imi: Boczar
Wiek: 39
Doczy: 13 Lut 2012
Posty: 79
Skd: Ciemnogród
Wysany: 2012-02-16, 17:49   

Wczoraj przegrałem zakład niestety moi Kanonierzy polegli , niestety z Wielkim Milanem który powoli wraca do lask w Europie. Chociaż wczoraj z taką obroną jak mial Arsenal , to nawet Ruch Radzionków by sobie poradził:D... A ja się pytam co tam robili Vermelen czy jak on się nazywa. Wczoraj tylko potrafił się wywalać na własnych butach, Sagna to cały mecz grał na spacerku, w drugiej bramkę patrzył tylko jak Ambra biegnie.. a już od Kościelnym nie wspomne.. To miał być mecz Szcześny kontra Milan , niestety Wojtek też nie może tego meczu do udanych zaliczyć o ile przy pierwszym drugim i czwartym nie miał szans, to w 3 trzecim, powinienem lepiej się zachować i wyciągnąć ten strzał Brazylijczyka, od takiego bramkarza wymagać łapania strzałów w krótki róg. Oczywiście nie można umniejszać graczom z Lombardii , że zagrali kapitalny mecz, nie mieli wczoraj słabych punktów, myślałem wczoraj pól wieczoru kto powinienem zostać piłkarzem, i tak jednoznacznie trudno jest wskażać, Imbra nie przegrywał pojedynków i miał asystę i bramkę, Prince Boateng cudowna bramka i asysta, Robinho dwie bramki i sial postrach itd;). Wczoraj Włosi pokazali co to znaczy zespól , niestety w Arsenalu nie było elementów z piłkarskiego rzemiosła , które mogę pochwalić.
Ja to czekam na przyszły tydzień, kiedy to zagrają moi faworyci Real i Chelsea ;)
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2012-02-16, 18:00   

Ja bym tam bramkarza za tą trzecią bramkę nie obwiniał. To była szybka piłka po ziemi z bliskiej odległości - dodatkowo bardzo niewygodna dla bramkarza. Praktycznie nie miał szans jej wyciągnąć.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
boczar-czarny 



Imi: Boczar
Wiek: 39
Doczy: 13 Lut 2012
Posty: 79
Skd: Ciemnogród
Wysany: 2012-02-16, 23:19   

A właśnie mam nadzieję że w n sporcie zmienią ekspertów takich jak ten Jagoda lub Chałaskiewicz;p
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2012-02-17, 15:08   

Cytat:
Mnie tam w tym roku liga mistrzów w ogóle nie interesuje ;<


mwaha :D

cichy napisa/a:
przegięli... nie ma szans mój Arsenal na dalsze przejście...


mwaha :D


Generalnie cieszę się bardzo, że Milan któremu kiedyś bardzo gorąco kibicowałam tak ślicznie gra. Nadal z ogromną sympatią oglądam ich poczynania na boisku i trzymam za nich kciuki. No ładnie, ładnie. Barcelonka jak zwykle cudownie, nie martwię się o nich. Generalnie jakaś dziwna w tym roku ta liga, może mi się wydaje, może nie, ale lekkie zaskoczenie jest. Może przed ten United, nie wiem. Będziemy oglądać dalej, Real i Chelsea pewno wygrają, choć Chelsea ostatnio jakoś podupadła, ale i tak sobie poradzi. Bez rewolucji raczej :) .
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
Ostatnio zmieniony przez Eos 2012-02-17, 15:09, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2012-02-17, 22:50   

Eos napisa/a:
Generalnie cieszę się bardzo, że Milan któremu kiedyś bardzo gorąco kibicowałam tak ślicznie gra. Nadal z ogromną sympatią oglądam ich poczynania na boisku i trzymam za nich kciuki. No ładnie, ładnie. Barcelonka jak zwykle cudownie, nie martwię się o nich. Generalnie jakaś dziwna w tym roku ta liga, może mi się wydaje, może nie, ale lekkie zaskoczenie jest. Może przed ten United, nie wiem. Będziemy oglądać dalej, Real i Chelsea pewno wygrają, choć Chelsea ostatnio jakoś podupadła, ale i tak sobie poradzi. Bez rewolucji raczej


szmatki z Milanu grały za dobrze co spowodowało taką masakrę w meczu z Arsenalem. Oni mogą być w stanie ograć Barcę
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2012-03-07, 23:24   

cichy napisa/a:


szmatki z Milanu grały za dobrze co spowodowało taką masakrę w meczu z Arsenalem. Oni mogą być w stanie ograć Barcę


Wczorajszy i dzisiejszy mecz pokazał zupełnie inne oblicze Milanu jak i Barcy :P Także nadal trudno wskazać głównego faworyta.
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
boczar-czarny 



Imi: Boczar
Wiek: 39
Doczy: 13 Lut 2012
Posty: 79
Skd: Ciemnogród
Wysany: 2012-03-15, 19:01   

Także mamy już skład ćwierćfinałów, jutro się dowiemy kto z kim zagra;)
A moim cichym faworytem będzie Chelsea wczoraj pokazała , że może być drużynę zagrała mecz życia pokazało Napoli, gdzie jest ich miejsce, ;) Widać było po ich że jak chcą to potrafią, nawet Torres, który nie ma szczęścia do strzelania goli zrobił dobrą zmianę kilka razy dobrze piłkę odebrał dobrze rozprowadził akcję, ale zabrakło tego ostatniego strzału;) Pozytywnie w tym spotkaniu mnie zaskoczył David Luiz, zagrał chyba mecz życia bardzo małych błędów był pewny w tym co roku, a kilka razy potrafił pomóc kolegom w ataku;) Ale piłkarzem meczu został wg mnie Ramirez, uczestniczył przy każdej akcji bramkowej i to jego centra w 30 minucie na główkę Drogby która dała początek drodze Chelsea do 1/4, oby tak dalej chłopaki;)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group