Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Prawo jazdy
Autor Wiadomość
*pereĹ‚ka* 
ech....


Wiek: 36
Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 1186
Skąd: z zaskoczenia
Wysłany: 2006-10-31, 10:30   Prawo jazdy

Macie prawo jazdy?
Jak wyglądał wasz egzamin i za którym razem zdaliście?
Czy uważacie,że ono jest ludziom do szczęścia potrzebne?


Ja nie mam prawa jazdy i jak na razie nie planuje go robić. Nie mam samochodu, a poza tym są autobusy i tramwaje i mogę się dostać wszędzie bezstresowo. Jak uzbieram kasę, to pewnie zrobie, przynajmniej dla własnej satysfakcji, że mam.
 
 
 
eta 
. . .



Wiek: 37
Dołączyła: 11 Paź 2006
Posty: 93
Skąd: KrakĂłW ---> eNHa
Wysłany: 2006-10-31, 11:34   

hehe. ja juz prawko robie cos kolo 2 lat... jeszcze na starych zasadach... :) nie wyjezdzilam jeszcze godzin...
jak bardzo chcialam prawko tak mi sie szybko znudzilo..
ale zabiaram sie od nowa ostatnio jezdzilam po pasie..... :)
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysłany: 2006-10-31, 14:23   

Ja to w ogóle nie chciałam robić prawka w ciągu najbliższych kilku lat, ale... Właśnie, moi rodzice stwierdzili, że zrobię - koniec, kropka. I pewnie gdyby nie moja uparta natura, to już bym miała odpowiedni dokumencik.^^
Ale zrobiÄ™ po maturze. :wink:
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Agentka 



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Cze 2006
Posty: 448
Skąd: siÄ™ biorÄ… idioci??
Wysłany: 2006-10-31, 14:53   

*pereĹ‚ka* napisał/a:
Jak wyglądał wasz egzamin i za którym razem zdaliście?

Mam prawo jazdy, a mój egzamin a właściwie egzaminy :lol: zapamiętam do końca zycia!!

Zdawałam dwa razy i za drugim razem na szczęscie zdałam!

Na pierwszym egzaminie miałam takiego egzaminatora ze gdy go zobaczyłam to myślałam że sie poryczę... stary facet z miną conajmniej pogrzebową, z totalnym brakiem kultury (bo na Dzień Doibry mógłby odpowiedziec prawda?) i do tego strasznie oschły!! Na wstępie już wiedziałam, że jest to mój pierwszy ale napewno nie ostatnio egzamin! No i sie nie pomyliłam! Oblał mnie od razu na placu! Rękaw zaliczyłam ale parkowania prostopadłego juz nie! :/

Natomiast drugi egzamin był bardzo fajny6! Pan egzaminator wesoły, usmiechnięty, kulturalny i zabawny!! Moze dziwnie zabrzmi ale za tym drugim podejściem nie czułam żadnego stresu!! I zdałam!

*pereĹ‚ka* napisał/a:
Czy uważacie,że ono jest ludziom do szczęścia potrzebne?

Szczęście to jest pojęcie zbyt duze jeżeli mówimy o zwykłym prawie jazdy, ale napewno jest to umiejętność bardzo przydatna w życiu! Nie jest sie tak uwiązanym i zawsze ma sie dojazd!! Często dojazdy autobusami nie pasują albo wogóle o takiej porze o której chcemy nie jedzie żaden autobus, wtedy cieszę sie ze mam prawko i autko! :D
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skąd: z Księżyca
Wysłany: 2006-10-31, 15:10   

Ja chyba idę w styczniu na prawko... :D moja koleżanka też miała takiego buca niemiłego, ale zdała za pierwszym razem :)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2006-11-01, 01:25   

*pereĹ‚ka* napisał/a:
Macie prawo jazdy?

Tak.
*pereĹ‚ka* napisał/a:
Jak wyglądał wasz egzamin i za którym razem zdaliście?

Za drugim. Bylo dosc ciekawie... byla taka sniezyca, ze najpierw traktor by we mnie na luku wjechal jak odsniezal bo myslal, ze nikt nie zdaje w taki dzien (mozna bylo sobie przelozyc termin)... no a na miescie to przy predkoci 30km/h na 2jce mi rzucalo autem na boki. Ale jedyny blad jaki mialem to brak kierunkowskazu przy parkowaniu. ;
*pereĹ‚ka* napisał/a:
uot;]Czy uważacie,że ono jest ludziom do szczęścia potrzebne?

No ba.

Agentka napisał/a:
z totalnym brakiem kultury (bo na Dzień Doibry mógłby odpowiedziec prawda?) i do tego strasznie oschły!!

To ja takiego mialem za drugim jak zdalem. Na koncu mi powiedzial, ze chetnie by mnie oblal ale nie popelnilem zadnego bledu oprocz migacza.... a na 'dowidzenia' odpowiedzial "no".
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Blanca 
niezaleĹĽna



Dołączyła: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skąd: Blancostok
Wysłany: 2006-11-01, 12:47   

Jeszcze nie mam prawka i jak na razie chyba nie będę miała.. sama sobie na nie zarobię :P czyli jeszcze troszkę będę musiała poczekać :)
 
 
 
Sel 


Imię: Wojtas
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 103
Skąd: Katowice
Wysłany: 2006-11-08, 20:18   

co ja tu moge powiedzieć nie mam prawka nie zdalem mój błąd dałem sie podpuscic i przeciołem 2 linie ciągłe jednym kołem i jestem zły na siebie narazie śmigam bez prawka (bo musze) egzamin mam dopiero 3 stycznia !!
_________________
Nie sztuką jest zabić muche na przedniej szybie, sztuką jest to zrobić na szybie bocznej :) RAJD TO RAJD ! :]
 
 
 
coffee_man 
Linux propaganda



Imię: Marcin
Wiek: 36
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 277
Skąd: /home
Wysłany: 2006-11-09, 09:54   

Mi sie udalo zadac za drugim razem :) I mimo,ze jechalem z kolesiem 70 minut (!!!!!!) to nie oblal mnie. Za pierwszym razem wjezdzajac na stacje benzynowa wyjechalem ta sama droga:P A tam byla jednokierunkowa:P
Najwazniejsze jest nastawienie. Za pierwszym razem bylem pewien,ze zdam i nie zdalem. Za drugim bylem pewien,ze nie zdam... I zdalem :P Zachodzi tu pewna niescislosc :P
Osobiście uważam, że prawo jazdy jest bardzo istotnym dokumentem i przydaje sie nader czesto ;)
Pozdrawiam!
_________________


 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2006-11-09, 12:28   

Hmm, przez stacje? W Katowicach? .. to ja za pierwszym (po lodzie po zima byla) wyjezdzalem brama.. a jak ktos nie wie to tam trzeba sie zatrzymac 'pod gorke' i to ostra. :s I mi auto sie zsuwalo ale dalem rade. :P
A za drugim stacjÄ… (tam jest stop - uwaga :D )
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imię: Piotrek
Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skąd: Wygoda :)
Wysłany: 2006-11-09, 13:01   

wiesz co Mkj ?? mi sie zdaje, że wszystkie placówki w których są egzaminy mają wyjazd pod górkę :> przynajmniej tak jest w Gdańsku..
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Sel 


Imię: Wojtas
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 103
Skąd: Katowice
Wysłany: 2006-11-11, 13:08   

u nas w Katowicach można już oblać przy wyjeździe z ośrodka bo jest znak stop na który większośc osób nie zwraca uwagi.
_________________
Nie sztuką jest zabić muche na przedniej szybie, sztuką jest to zrobić na szybie bocznej :) RAJD TO RAJD ! :]
 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2006-11-11, 14:36   

No wlasnie o nim pisalem.

Heh Cichy -> Moze tak specjalnie grunta szukaja, gdzie jest wzniesienie, najpierw brame stawiaja a potem osrodek. :P
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Sel 


Imię: Wojtas
Wiek: 36
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 103
Skąd: Katowice
Wysłany: 2006-11-12, 07:51   

hehe pewnie tak :P z Katowickiego WORDu też jest jeden wyjazd gdzie jest niezły podjazd pod górke
_________________
Nie sztuką jest zabić muche na przedniej szybie, sztuką jest to zrobić na szybie bocznej :) RAJD TO RAJD ! :]
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2006-11-12, 10:29   

Hmm jeszcze nie ma prawka i się na to nie zanosi bo muszę sobie sama na nie zarobic a teraz nawet na studiowanie brakuje mi czasu :( . Na dodatek dojeżdżam 40 kilosów na uczelnie (niedługio się w końcu przerowadzę mam nadzieję) i jetem zdana na łaskę lub niełaskę komunikacji a z tym to bywa średnio ;/
Uważam, że prawko jest potrzebne i przydaje się bardzo więc napewno jak się znajdą finanse to też je zrobię i wyjadę do Anglii jako au-pair :D
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group