Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Tabletki odchudzające
Autor Wiadomo
Lukas1990 
Jestem jaki jestem



Imi: Łukasz
Wiek: 33
Doczy: 29 Cze 2006
Posty: 767
Skd: Ł......
Wysany: 2007-01-30, 17:33   

Ja nic o nich nie sądze sa mi obojętne i nie wierzę w coś takiego jak tabletki odchudzające
_________________
Przeważnie, zachowuję się poważnie
Przeważnie, nikogo nie drażnię
Przeważnie, słucham rad uważnie
Przeważnie, nie czuję się odważnie
Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie
Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie
Poprzez wyobraźnię kreuję własne ja
Ostatnio zmieniony przez Deirdre 2007-01-30, 21:17, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
crush 
pfk <3



Imi: Kasia
Wiek: 33
Doczya: 13 Maj 2007
Posty: 178
Skd: Pleszew
Wysany: 2007-05-13, 14:24   

cichy napisa/a:
hmm... nic o nich nie mysle :) ale przypomnial mi sie "requiem for a dream" .. czy tamte nie byly na bazie amfy ?


to były psychotropy które w niewłaściwych dawkach zaczynają wpływać na psychę, po za tym, to świetny film, requiem dla snu, mmm,

________
a co do tabletek, jeśli chcę się być chudym i nienawidzi się siebie doprowadzają one zaburzeń na punkcie jedzenia, zaczynają się wizję tego że się będzie jak modelka, że będzie się super ekstra plus, i zaczyna się brać ich coraz więcej i popada się w anoreksję,

jeśli jednak bierze się je tylko po to by zrzucić parę kilo to pewnie i pomogą i pewnie nawet nie wpłyną na nasze zachowanie.. ; ]
_________________
<3
Cytat:
...to nie miłość to tylko złudzenie...

MOJE MYŚLI, MÓJ BLOG Zapraszam ;*
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-05-15, 19:38   

Czytałam ostatnio o cudownych tableteczkach chińskich na odchudzanie. Skład podobno bardzo bezpieczny - same naturalne środki. Jakoś dziwnym trafem po śmierci paru osób, które stosowaly ten lek okazało się, że to kłamsto, a specyfik ma masę niebezpiecznych substancji (między innymi pochodną amfetaminy), które wchodząc ze sobą w reakcje stanowią piękną truciznę.

Po paru miesiącach kuracji nerki i wątroba do wyrzucenia. Serce w stanie ciężkim, psychika w jeszcze cięższym. Zero koncentracji i zaburzona praca mózgu. Jeden wielki koszmar.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
czarna dalia 
Inna niż wszystkie



Doczya: 18 Sie 2007
Posty: 66
Wysany: 2007-08-19, 00:09   

Nawet o skład nie chodzi. Sam pomysł brania jest bez sensu. Dwa kilo więcej czy mniej? co za różnica? A jeśli już koniecznie chce sie być modelką to wystarczy sport i zdrowa zywność.
_________________
Jestem, jaka jestem
Robie zawsze to co zechce
Chociaż wstaję bardzo wcześnie
Bardzo późno chodzę spać
Czasem nawet sobie przeklnę
Zgadnijcie, jak
 
 
 
BazyL 



Imi: Peter
Wiek: 33
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skd: Lublin
Wysany: 2007-08-19, 00:27   

czarna dalia, to nie tylko chodzi o zdrowy styl życia i aktywny tryb życia. Jest metabolizm. Ja siedzę cały dzień w domu, jem jem, od czasu do czasu wyjdę na 3 godziny na spacer i mam kilka kg niedowagi. a mój kolega- ogranicza jedzenie jak może, cały czas biega, ćwiczy itd. ma nadwagę i to wysoką- wszystko zależy od przemiany materii i stylu życia. Ja chcę utyć on chce schudnąć. ja nie mogę i on nie może.
co do tabletek- nie wiadomo czego tam dodają, jak już robią zabawki z kotów i psów, tak samo tapicerkę do samochodów, to czego oni dodają do leków?? brrryyyy... strach się bać :P
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imi: Maciek
Wiek: 34
Doczy: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skd: Gdynia
Wysany: 2007-08-19, 08:50   

Bazyl ja mam podobnie :D Chyba za dużo ćwiczę :P
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-08-19, 10:47   

Cytat:
A jeśli już koniecznie chce sie być modelką to wystarczy sport i zdrowa zywność.
To wszystko zależy od kobietki i jej metabolizmu. To akurat jest mi dość bliskie środowisko i mogę ci zaświadczyć, że dziewczyny już w wieku 16-17 lat nabierają kobiecych kształtów (największym koszmarem są biodra) i żadne ćwiczenia im w tym nie pomogą. Muszą ograniczyć do minimum spożywane pokarmy i dlatego przez tabletki oszukują ośrodek głodu i sytości. Potem popadają już tylko w choroby jadłowstręty i inne ;/
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
anoks 


Imi: Ola
Doczya: 26 Wrz 2007
Posty: 4
Skd: Warszawa
Wysany: 2007-09-26, 15:34   

pisze tu pierwszy raz i czytalam to wszystko chciaz piszecie ze tabletki odchudzajace to to, to tamto to i tak chcialam bym sprobowac na samym poczatku ktos pisal ze to na kogos zadzialalo ja probuje schudnac nie chce byc modelka chce czuc sie lepiej poprostu ale nie wiem jak bo nie mam sil do diet pomuszcie nie jestem gruba mam 170 i waze 56kg;/tak sobie mi sie to nie podoba bo ostatnio mi sie przytylo pomozcie a postawie nawet piwo :beer:
 
 
 
Judith 



Wiek: 34
Doczya: 30 Mar 2007
Posty: 386
Wysany: 2007-09-26, 16:43   

Kobieto! czy Ty zwariowałaś! toż Ty masz 4 kilogramy niedowagi i Ty chcesz jeszcze chudnąć? Przecież tak nie można! Już teraz można na Tobie policzyć wszystkie kości, a Ty chcesz jeszcze schudnąć... :shock:
_________________
Ludzie dzielą sią na trzy grupy: na tych, co umieją liczyć i na tych, co nie umieją.

Dobry Bóg stworzył liczby naturalne. Inne są dziełem człowieka. L. Kronecker
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-09-27, 08:14   

:doh: :doh:
Da to na tym świecie jednak głupich ludzi ;/ Daj sobie spokój z tym odchudzaniem to jest bardzo dobra waga (niedowaga :| )
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2007-09-27, 08:46   

Kobieto opanuj sie! Ty nie wiesz co robisz... chcesz sie zmarnowac? moze teraz powiesz: "tylko troszke" (choc nawet te troszke to przesada w Twoim wypadku bo i tak jestes na minusie) a potem bedziesz kontynuowala. To sie stanie obsesja, tabletomanka chcesz zostac?... Wypowiadam sie jako chlopak, bo nie lubie jak dziewczyny maja obsesje bycia chudsza, zamiast uciekac sie do takich srodkow, potrzebny Ci ktos kto Ci te pierdoly z glowy wybije. Z reszta jak widzisz...dwie inteligentne dziewczyny juz na samym poczatku skreslily Twoj pomysl. Nie rob tego bo sie zmarnujesz... i to jeszcze za pomoca chemii... ;/
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
Ostatnio zmieniony przez RaynoR 2007-09-27, 08:46, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-09-28, 09:40   

Bez przesady, to nie jest niedowaga. Sama mam 170 cm, wiem, jak to jest, jak się waży 56 kilo ;) Bardzo dobra waga, ale sama troszkę schudłam. Tabletek w życiu nie polecam.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
anoks 


Imi: Ola
Doczya: 26 Wrz 2007
Posty: 4
Skd: Warszawa
  Wysany: 2007-09-28, 13:41   

eee moze zeczywiscie gruba nie jestem ale tak jak ktos napisal kosci mi napewno nie widac i nie jestem wcale chuda poniewaz mam tak jak mam od pasa w dul jestem szczupla a wyzej nie..nie potrafie tego wytlumaczyc gdybyscie mogli mnie zobaczyc wtedy byscie stwierdzili ze te pare kilo moge schudnac najbardziej mi na brzuchu zalezy :roll: ale skoroo tak to tak.. ;/ moge wam nawet pokazac fote i nie mam rzadnej opsesji ale coz zadalam wam pytanie i poprosilam o pomoc a wy do mnie z takim tekstem jak nie wiecie to nie piszcie :] a z tymi tabletkami to sama juz nie wiem..aa i nie waze 56 bo troszke wiecej ale tak mi sie napisalo jakos
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imi: Maciek
Wiek: 34
Doczy: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skd: Gdynia
Wysany: 2007-09-28, 13:49   

No to brzuszki! I jeśli masz drążek czy coś w tym stylu to: swobodny zwis i podnosisz nogi do góry tak, aby były pod kątem prostym do tułowia :)
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2007-09-28, 14:12   

Tu nie chodzi o to że wyskoczyliśmy na Ciebie. Po prostu chemia to nie najlepszy sposób... zniszczy Cię po prostu... I 100% zgody z Maciooj'em brzuszki, drążek albo wejdź na jakąś stronkę i popatrz jak się ćwiczy... troszkę potu trzeba wylać... a nie tabletki
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
Ostatnio zmieniony przez RaynoR 2007-09-28, 14:12, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group