Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Tabletki odchudzajÄ…ce
Autor Wiadomość
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2007-09-28, 21:41   

Dokładnie. Zapomnij o odchudzaniu! Poćwicz trochę i polepszy Ci się sylwetka :)
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
anoks 


Imię: Ola
Dołączyła: 26 Wrz 2007
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-29, 10:41   

wiem wiem.. no ale brzuszki juz robilam i nie widzialm rezultatow pozatym ja porobie przez tydzien albo dwa a potem albo zapominam albo odpuszczam najlepsza dla mnie jest chyba jakas dietka :) no ale skonczmy ten temat tabletek jednak nie kupuje :D
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imię: Maciek
Wiek: 34
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-09-29, 11:13   

To rĂłb 6 wejdera czy jak to siÄ™ pisze :P
_________________
"Wszystko mogÄ™ w tym, ktĂłry mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2007-09-29, 11:34   

:prosze: a6w to cudo jest, spróbuj, jak skończysz serię to na pewno zauważysz rezultaty. więcej masz tutaj:
http://www.mportalik.net/viewtopic.php?t=1331

tabletki to nie jest wyjście bo może dość do efektu jojo ;/ a tego ciężko się pozbyć. Wszystko zależy od organizmu.
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
Ostatnio zmieniony przez Fantasia 2007-09-29, 11:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
anoks 


Imię: Ola
Dołączyła: 26 Wrz 2007
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-29, 19:46   

no to ja chyba tego sprobuje od jutra :D
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imię: Maciek
Wiek: 34
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-09-29, 22:28   

Polecam gorąco, ale trzeba być naprawdę wytrwałym i silnym :ok:
_________________
"Wszystko mogÄ™ w tym, ktĂłry mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
Weansley 



Dołączył: 18 Paź 2007
Posty: 10
Wysłany: 2007-10-31, 19:23   

Maciooj napisał/a:
Polecam gorąco, ale trzeba być naprawdę wytrwałym i silnym :ok:


Inne treningi Weidera też są masakra...ja jednak ide swoim trybem ćwiczeń.
 
 
 
nietoperzyca88 


Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 15
Skąd: okolice Lublina
Wysłany: 2007-11-04, 11:44   

Cytat:
tabletki to nie jest wyjście bo może dość do efektu jojo a tego ciężko się pozbyć.


Racja, tylko że równie dobrze można dość do efektu jojo bez używania tabletek odchudzających...
 
 
 
Ann_ 
Rosyjska Ruletka



Imię: Jo.
Wiek: 31
Dołączyła: 30 Lip 2008
Posty: 55
Skąd: SDE ;D
Wysłany: 2008-07-30, 21:45   

Po 1. Nie ma tabletek odchudzajÄ…cych.
Wszelkie tabletki (i herbatki rĂłwnieĹĽ) zazwyczaj posiadajÄ… senes lub jego pochodne. Najzwyczajniej przeczyszczajÄ….
Są też tabletki odchudzające z błonnikiem... Sratata bo niby wypełniają, a nic to nie daje i może po całym opakowaniu poczujesz się syta.
Chrom posiada udowodniony wpływ na przemiany tłuszczów (ogranicza ich odkładanie) i węglowodanów w naszym organizmie. Jest również odpowiedzialny za stabilizację poziomu glukozy we krwi. Jednak szczerze mówiąc to nie pomaga za bardzo. Przynajmniej nie na wszystkich.
Pomijając tabletki i syropy które nie mają nic wspólnego z odchudzaniem, a działają...
_________________
Poświęcę sen byś wiedział ,że gdy otworzysz oczy ktoś popatrzy na Ciebie, dotknie, powie jestem przy Tobie
<3
 
 
 
Hipokryta 
Myślę irracjonalnie.



Imię: Przemek
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 24
Skąd: ja CiÄ™ znam?
Wysłany: 2008-07-30, 22:40   

Tak, macie racje ! Faszerujcie się tabletkami, no bo w końcu nie ma chęci do uprawiania żadnego sportu - przecież to wysiłek, tak samo z ograniczeniem ilości spożywanych słodyczy i tłuszczy..
_________________
" Nauka się nigdy nie kończy ! Nie ma takiej chwili w życiu, która nie zawierałaby swoich lekcji.Żyjesz, a więc musisz się uczyć. "
 
 
 
Troy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-08-29, 16:17   

Mazin napisał/a:
*pereĹ‚ka* napisał/a:

A takie tabletki, to w ogĂłle pomagajÄ…?

Moja koleżanka kiedyś kupiła jakieś za 100zł schudła wtedy sporo kg.

może kupiła Meridię. nie warto, to pochodna amfetaminy, jest wiele powikłań. najnowsze badania wykazały, że nawet po latach zaprzestania spożywania tego leku,
może dojść do zwłóknienia płuc. to jest lek dla osób, dla których otyłość jest kalectwem.
Ostatnio zmieniony przez Troy 2010-08-29, 16:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Galna 
Sex to religia.


Imię: Galna
Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 68
Wysłany: 2010-08-29, 20:09   

Sport niby wysiłek.. ale jak się co niektóre umieją skusić na tabletki nie wiadomo jakiego pochodzenia. To czemu nie umieją na odrobinę wysiłku poprzez np najzwyklejszy basen, siłownie czy coś w tym stylu..

Moja 'kumpela' zakupiła tabletki na odchudzanie z netu.. Po czym coś ponad pół roku leżała w szpitalu, a teraz jej się z psychiką coś pojeba...
_________________
Za Twoje ciało dam się sponiewierać !
 
 
 
Dark Angel 
Dark Angel



Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysłany: 2010-08-31, 13:06   

Środki odchudzające zmarnowały w pewnym stopniu moje życie. Przez nie zostałem uczulony na produkty zawierające białko np: ser, jajka itd. :wstyd:
 
 
 
adunia17 
pysznie...


Imię: Adrianna
Dołączyła: 06 Wrz 2010
Posty: 23
Wysłany: 2010-09-06, 13:46   

Ja bym tabletek nie poradziła nikomu, zwłaszcza takich z netu, można próbować tabletek wspomagających odchudzanie typu Linea, albo jakieś ziołowe, ale to nie odchudza, to POMAGA! Czyli nawet zażywając takie tabletki trzeba ćwiczyć, ograniczyć słodycze, napoje gazowane i słodkie, nie jeść posiłków smażonych! Ja dzięki takiej diecie, nawet bez tak na prawde tabletek i ćwiczeń w 3 miesiące schudłam 10 kg, tak więc zdrowa dieta naprawdę pomaga ;)
_________________
'Bo gdyby istniało wehikuł czasu, to mogłabym cofnąć się te osiem miesięcy w tył, a wtedy życie potoczyłoby się inaczej...'
 
 
 
Troy
[Usunięty]

Wysłany: 2010-09-15, 00:28   

adunia17, zależy komu. Ja np. prawie nie jem słodyczy - nie przepadam za nimi, jest to sporadyczne. tak samo smażone rzeczy, nie jem ich zbyt często, chipsy jem sporadycznie, nie piję napoi słodkich i gazowanych - nie lubię, ewentualnie sporadycznie cola. wcale nie chudnę.

wiele osób mówi - nie jedz nic po 18.00 i mało smażonego. mnie to wkurza, to jest dobre dla osób które chcą schudnąć ze dwa kilogramy lub utrzymać wagę, a nie dla tych, którzy chcą schudnąć więcej lub są otyli. nie jestem otyła, ale powinnam zrzucić te 10 kg i nic nie pomaga. swego czasu zaczęła na mnie działać dieta białkowa, ale ona bardzo obciąża nerki. podejmę drugą próbę w najbliższym czasie, ale nie wiem, czy będę mogła ją długo ciągnąć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group