Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Tabletki odchudzające
Autor Wiadomo
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2010-09-15, 12:36   

Wybaczcie taki mały offtopic, ale co jest takiego w smażonych produktach, że nie powinno się ich jeść?
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2010-09-15, 12:50   

chyba tłuszcz na którym się smaży.
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2010-09-15, 13:29   

annoth napisa/a:
chyba tłuszcz na którym się smaży.


No właśnie z tego co mi wiadomo od tłuszczu się nie tyje. Ba! Zbyt mało spożywanego tłuszczu może sprzyjać tyciu. Dlatego właśnie pytam.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2010-09-15, 13:51   

Mietek napisa/a:
No właśnie z tego co mi wiadomo od tłuszczu się nie tyje

Potrawa smażona na tłuszczu jest dużo bardziej kaloryczna. A jak mówią dietetycy "zwracaj uwagę na kaloryczność potrawy. Nie na ilość tłuszczu". Ja tam czasem zjem coś smażonego, bo lubię. Byle by nie ociekało za bardzo tłuszczem, np. frytki smażone na oleju odpadają.


A co do tematu. Kiedyś do moich łapek dostały się tabletki Meridia. Schudłam fakt, ale mało, a potem dostałam na nie uczulenia i przestałam je brać. Ogólnie polecam samemu dobrać sobie dietę, a nie faszerować się zbędnie tabletkami.
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2010-09-15, 13:55   

Nena napisa/a:
A jak mówią dietetycy "zwracaj uwagę na kaloryczność potrawy. Nie na ilość tłuszczu".


No i właśnie o to chodzi. Zwłaszcza, że zdecydowanie większy wpływ na otyłość mają węglowodany. A tłuszcze, zwłaszcza nienasycone są niezbędne i muszą stanowić bodajże co najmniej 10% codziennej diety (jak nie więcej). Oczywiście nie zaprzeczam, że tłuszcze faktycznie są dość wysoko kaloryczne, a główną wadą spożywanie ich w nadmiarze jest cholesterol itp.
Np ja od tłuszczów nie stronię, a na nadwagę jakoś nie narzekam. Niestety o poziomie cholesterolu tego samego powiedzieć nie mogę ;d
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
Troy
[Usunity]

Wysany: 2010-09-22, 19:04   

Mietek napisa/a:
Wybaczcie taki mały offtopic, ale co jest takiego w smażonych produktach, że nie powinno się ich jeść?

no i podrażniają żołądek. takie potrawy są bardziej "agresywne" niż gotowane.
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imi: Asieńka
Wiek: 33
Doczya: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skd: Częstochowa
Wysany: 2010-09-23, 09:18   

I oczywiście cholesterol. Wiem to po sobie ;d
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Alice86 



Doczya: 29 Wrz 2010
Posty: 5
Wysany: 2010-10-03, 15:21   

Nie używam - preferuję zdrowe odchudzanie :) Ostatnio ktoś mi polecał jakąś substancję przyśpieszającą spalanie tłuszczu używaną przez kulturystów. Może kiedyś spróbuję - jak będę bardzo zdesperowana.
 
 
 
polly010 


Imi: Paulina
Wiek: 29
Doczya: 15 Cze 2010
Posty: 8
Wysany: 2010-10-04, 20:18   

Ja nie polecam żadnego łykania tabletek. Moim zdaniem to chemia nic więcej. Lepsza jest aktywność fizyczna, równomierne posiłki.
 
 
 
oksana


Doczy: 26 Maj 2015
Posty: 60
Wysany: 2015-10-26, 12:36   

Najlepiej zapisać się na siłownie, zacząć chodzi na basen albo na fitness. Jeżeli nie pasuje nam takie rozwiązanie zawsze można zainwestować w domowy sprzęt do ćwiczeń, wtedy jest nawet większa motywacja:D Polecam urządzenie o nazwie orbitrek - http://profitness.pl/crosstrainery/217-rivo-m.html .
 
 
 
onlyonetime


Doczy: 03 Lis 2015
Posty: 67
Wysany: 2015-11-03, 14:29   

Tabsy na odchudzanie... bez jaj :)
 
 
 
Karolinuska


Doczy: 03 Lis 2015
Posty: 2
Wysany: 2015-11-03, 15:20   

Tabletki na odchudzanie jako wsparcie odchudzania czemu nie? natomiast wyłącznie w oparciu o naturalne składniki.
 
 
 
savage 


Doczya: 14 Lip 2014
Posty: 765
Wysany: 2015-11-04, 14:00   

Tabletki w odchudzaniu nikomu nie pomogą, to jakieś bajki. Lepiej pójść na jelit oczyszczanie, żeby dieta przyniosła skutki. CO z tego, że się będziemy odchudzać jak nasz organizm będzie pełen złogów i toksyn.
 
 
 
sylwia4012 


Doczya: 23 Sty 2014
Posty: 78
Wysany: 2015-11-19, 18:28   

Ja również uważam, że tabletki to nie jest najlepsze wyjście. Najlepiej udać się do dietetyka w tej sprawie. Na pewno da to lepsze efekty. W centrum dietetycznym Naturhouse prowadzą specjalne kuracje odchudzające dla tych, którzy chcą zgubić zbędne kilogramy - http://www.naturhouse-pol...urhouse-3-maja/ . Układają dla Ciebie odpowiedni plan żywieniowy, zapewniają naturalną suplementację, oczywiście wszytko odbywa się pod okiem dietetyka.
 
 
 
noka 


Doczya: 21 Maj 2015
Posty: 104
Wysany: 2015-11-28, 16:01   

Kojarzy mi się z odchudzaniem dla leniwych, raczej moim zdaniem są mało skuteczne i samo branie ich nic nie pomoże, może wspomagająco do diety i cwiczen to jeszcze...
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group