Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
PC vs KONSOLA
Autor Wiadomość
Dark Angel 
Dark Angel



Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysłany: 2006-10-18, 08:28   PC vs KONSOLA

PC vs KONSOLA jak ktoś by nie wiedział to chodzi tutaj o pojedynek gier na kompa i na np: PS2

Wolicie grać na Konsoli czy PC (dlaczego?)
Ostatnio zmieniony przez Dark Angel 2006-10-18, 21:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ĺ»abka 
I'm schisopremic



Imię: Monika
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2006-10-18, 10:25   

Ja osobiście na PC wogóle nie gram w gry.Wole moją konsole PS2.Dlaczego?Ponieważ super jest grać wieczorami w jakieś horrory,przy włączonym kinie domowym.Super efekty.No i mnie wygodniaj gra sie przed TV jak przed monitorkiem :P
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
CaLiBRe 
Pro..Profesjonalista



Imię: Tomek ;D
Wiek: 37
Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 158
Skąd: RzeszĂłw
Wysłany: 2006-10-18, 15:55   

Ja wole grać zdecydowanie na konsli ... swego czsami miałem PS2 - później sie przezucilem na Xboxa ... no i popoełnilem blad dlatego czekam na premiere PS3 ...
_________________
"Bądź silny pełnią sił , tak jakbyś bogiem był na dobre walcz ze złem , twój anioł kocha cie najmocniej słabych broń , upadłym podaj dłoń
otwarty umysł miej , nie każdy gra fair play "
 
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skąd: GdaĹ„sk
Wysłany: 2006-10-18, 17:35   

Dark Angel napisał/a:
Wolicie grać na Konsoli czy PS2

PS2 to teĹĽ konsola.
Do gier PC się nie nadaje. Gry są nudne i wszystkie jednakowe, poza tym hardware do gier na PC jest raczej drogi i nie ma takiej przyjemności jak usiąść z padem przy konsoli.

Ale PC do pracy. Mi osobiście programowanie sprawia większą przyjemność niż gry, ale czasami sprawdzam, czy pamietam jakieś combosy w Tekkenie.

Lubię też Resident Evil - część pierwszą - remake z konsoli Nintendo Game Cube, i Soul Calibur II (chyba na X-Box najfajniejszy), czasem Pykam w Soul Calibur na Dreamcast. To była genialna konsolka, szkoda, że tak szybko sie skończyła kariera Segi.

PC to narzędzie a nie graj-stacja.
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... WyjdÄ™ na powierzchniÄ™"
"ZapomnÄ™ o Tobie" "PrzejdÄ™ sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie juĹĽ nie wstaje"
 
 
 
St. Jimmy
[Usunięty]

Wysłany: 2007-02-24, 02:37   

A ja zdecydowanie wolę PC-ta. Również do gier. Zwłaszcza tych,które wymagają czegoś więcej, niż napieprzania w klawisze w tempie porównywalnym do szybkości rozmnażania się gryzoni (Gabriel Knight, Larry i inne przygodówki). A jeśli chodzi o sam komfort płynący z grania na padzie, czy wsłuchiwania się w dźwięki w systemie DolbySorround - na PieCu da się osiągnąć te same efekty. :)
 
 
Klang 



Wiek: 38
Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skąd: wziąć na piwo?
Wysłany: 2007-02-24, 17:13   

Wiesz... na konsolach teĹĽ jest wiele ambitnych gierek. To jedno...
A drugie na PC nie pogram sobie w bijatyki :lol:
Raz, że nie ma na PC takich gier a dwa, że nie robi się ich bo nie ma sensu grać np w Tekken'a na klawiaturze.
Poza tym PC siÄ™ nie zawiesza. :lol:

Konsola to niewielki wydatek (w porĂłwnaniu z komputerem) a gra siÄ™ wygodniej.

Poza tym mam nieco inny sprzęt audio podpięty pod kompa (mikser audio, za mikserem 2x combo nagłośnieniowe mono) niż w tv (normalne kino domowe). nie zamierzam wydawać drugi raz takiej kasy, żeby mieć przestrzenny dźwięk z PC.

Jeszcze taki drobiazg. mam monitor 21 calowy a TV 32 calowy, czyli nie ma sensu gra na PC, bo tego się nie da oglądać.

Konsole to wynalazek przeznaczony do gier, rynek gier elektronicznych jest dla konsol dużo bardziej różnorodny niż dla PC.

Kiedy pojawiła się ostatnia konsola Segi - Dreamcast wyznaczone zostały nowe kierunki rozwoju tego przemysłu. O tyle o ile dawno temu można było porównywać PC do PlayStation to teraz niestety PC zostały zepchnięte do roli maszyn do pisania.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Ĺšwiat siÄ™ nam przyglÄ…da i nie ĹĽyczy Ĺşle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
coffee_man 
Linux propaganda



Imię: Marcin
Wiek: 36
Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 277
Skąd: /home
Wysłany: 2007-02-24, 18:06   

Hmm zaleĹĽy...
Spróbujcie zagrać w RPG na konsoli. Albo w jakąkolwiek strategię (Red Alerta miałem na PS (szaraku) i granie pozostawiało wiele do życzenia). Oczywiście nie bronię kompa, bo przed Dino Crisis 2 spędziłem kilka dni i przeszedłem go 17 razy :P Faktycznie wiele wygodniej gra się przed telewizorem, w fotelu...
Ale wydaje mi siÄ™, ĹĽe przewagi nie ma nikt (nic?)
Pozdrawiam!
_________________


 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skąd: wziąć na piwo?
Wysłany: 2007-02-24, 18:44   

Co do RPG to spędziłem wiele przyjemnych godzin przy Final Fantasy od VII w górę. Co do gier strategicznych, to na PS2 szalałem w Dune i też było świetnie. Red Alerta na PSX nie zaryzykowałbym bez myszki (a można było bez problemu nabyć mysz do PSX). Poza tym na Dreamcasta była masa dobrych gier strategicznych. Najpierw Army Men, Railroad Tycoon - żeby fajnie pograć w te gierki nie potrzebowało się klawiatury.

Do Dreamcasta możnabyło kupić klawiaturę i mysz i było ekstra (ta konsola miała Windows'a CE). Tak samo jest na X-BOX tam masz też dysk twardy, nie potrzebujesz więc karty pamięci.

Choć ogólnie zgodzę się. Przez to, że nie ma klawiatur w standardzie - cienko jest z grami strategicznym na konsole. Niemniej - RPG jest cała masa i to właśnie na konsolach są najlepsze. Faktycznie w strategie wolę grać na pc.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Ĺšwiat siÄ™ nam przyglÄ…da i nie ĹĽyczy Ĺşle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
skazanynabluesa



Dołączył: 28 Sty 2007
Posty: 127
Wysłany: 2007-02-25, 09:30   

PC - dlatego iż od najwcześniejszych lat dzieciństwa na nim gram ;) Konsoli nie lubię bo nie wygodna i klawisze mi się mylą :lol: . Na PC to tylko Heroes III , CoD2 , Fifa 04 ( trochę stara :P ) , Gta San Andreas :P
_________________
http://wiadomosci.wp.pl/k...ml?ticaid=1341c

żałoba ;(
 
 
Nena 



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysłany: 2007-02-25, 12:26   

skazanynabluesa napisał/a:
PC - dlatego iż od najwcześniejszych lat dzieciństwa na nim gram ;)

To tak jak ja :spoko: .
Konsola to coĹ› zdecydowanie nie dla mnie, strata tylko kasy :P
 
 
 
snard
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-10, 22:19   

Ja wole konsole :) bo nowe wychodzą co kilka lat. A do kompa trzeba co rusz dokupywać nowe części ;/
 
 
Stranger 



Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 146
Wysłany: 2007-06-11, 04:41   

Ja oczywiście wybieram komputer. Nie wyobrażam sobie grania na konsoli np. w FPP, FPS... Jedyne gry w jakie wolałbym grać na konsoli to jakieś sportowe tj. piłka nożna, chociaż równie dobrze mogę dokupić pada do komputera i mam to samo :) .
_________________
http://www.flickr.com/photos/devart87/
 
 
Darkness
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-11, 23:22   

Ja zdecydowanie wolę Peceta do gier, po pierwsze uwielbiam RPG, w które na konsoli nie pogram, po drugie w strzelankach łatwiej mi celować myszą niż tym śmiesznym na padzie. ^^ Wadą gier na konsole jest to, że większość to bezsensowne naparzanki... nie odpowiada mi to ;P
Ostatnio zmieniony przez Darkness 2007-06-11, 23:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Madame Bovary 
Inspiracją być!



Imię: Justyna
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 447
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2007-06-12, 15:50   

Konsolaa to jest to, pamiętam moje sesje przeważnie razem z bratem. To były czasy. Obecnie nie gram, chyba że już dopadnie mnie "wielka nuda" i tylko na kompie.. A dlaczego konsola, zdecydowanie wygodniejsza, fajne ułożenie klawiszy i zdecydowanie większy ekran niż w kompie.
_________________
O, cieniu mĂłw,
Gdzie kraj mych snĂłw –
MĂłw, gdzie jest Eldorado?
 
 
 
Zaheel 
Boski prototyp - mutant



Dołączyła: 10 Sty 2007
Posty: 1675
Skąd: z Nibylandii
Wysłany: 2007-06-12, 17:34   

Zdecydowanie PC. Na początku z komputera korzystałam tylko do gier wszelkiej maści. Teraz nadal jeśli mnie coś najdzie lubię sterować poczynaniami bochaterów Baldur's Gate czy Prince of Persia, chociaż już mnei to tak nie wciaga jak kiedyś. Teraz moim środowiskiem jest internet ;]
_________________
''To rewolwer w twojej kieszeni, czy po prostu przyjemnie ci mnie widzieć?"

"Rzeczywistość jest wynikiem braku alkoholu"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group