Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Jak przytyć?
Autor Wiadomo
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2007-05-13, 15:00   

Madame Bovary, no niby racja. Zawsze po takim wyjeździe przybywa mi kilka kilo, ale... Po jakimś czasie te kilogramy znikają.
A wczoraj koleżanka mi powiedziała, że schudłam. xD
Muszę się zważyć... :|
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2007-05-15, 08:22   

Chyba najlepiej przytyć jedząc potrawy wysoko kaloryczne : fast foody , słodycze . Do tego można dorzucić makaron , ryż itp. Mój przyjaciel kiedyś chciał przytyć i właśnie jadł ryż z bananami i czekoladą :lol:
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2007-05-15, 10:18   

Cytat:
Chyba najlepiej przytyć jedząc potrawy wysoko kaloryczne : fast foody , słodycze .

O nie. Nie chcę mieć problemów z cholesterolem i zawału w wieku 40 lat. Nie wiem, jak reszta, ale ja nie chcę.
O!

Cytat:
Mój przyjaciel kiedyś chciał przytyć i właśnie jadł ryż z bananami i czekoladą

Widziałaś grubego Chińczyka?^^
Ryż pęcznieje pod wpływem wody, prawda? W żołądku też pęcznieje, co oznacza, że zajmuje więcej miejsca, mimo że niewiele się go zjada. O.
Banany zawierają glukozę, którą przyswajamy do krwi. Jak glukoza jest we krwi, to wyłącza się nasze uczucie głodu i myślimy, że jesteśmy najedzeni. I jest to efekt krótkotrwały.^^
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2007-05-15, 10:22   

Deirdre, no ale banany pomimo tego, że włączają to coś, to chyba też są tuczące ;>
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2007-05-15, 10:26   

To znaczy tak. Jeżeli się opychasz tymi bananami [znaczy - jesz kilka/kilkanaście] dziennie codziennie], to tak.
I tak samo będzie ze wszystkim, co jesz w takiej częstotliwości.
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2007-05-15, 10:34   

To wracając do ryżu. Ryż raczej jest dla ludzi chcących schudnąć, tak? ^^

Tak samo z makaronami, zawsze wszyscy mówili, że makaron tak tuczący itp a to nie prawda, sam makaron w sobie nie jest aż tak tuczący, ale w połączeniu z sosami to bomba kaloryczna ^^
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2007-05-15, 10:37   

Mazina napisa/a:
To wracając do ryżu. Ryż raczej jest dla ludzi chcących schudnąć, tak? ^
To ja żyjąc w przeświadczeniu że ryż tuczy go nie jadłam , chyba dobrym sposobem na przytycie jest tak zwane jedzenie za dwoje :?
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2007-05-15, 10:41   

Ryż jest bardzo zdrowy, ale nie tuczący.^^
Właśnie przez jego właściwości, nie jesteśmy w stanie zjeść go zbyt dużo.
Wystarczy spojrzeć na ludzi z Azji. Oni tam przede wszystkim odżywiają się ryżem. Ja tam nie widziałam Azjata grubego. [nie mówię o takich, którzy wyjechali do Stanów^^]

Makarony też nie są tuczące same w sobie. Masz rację, Mazina.^^ Ale te sosiki... :lol:

[ Dodano: 2007-05-15, 10:49 ]
Cytat:
chyba dobrym sposobem na przytycie jest tak zwane jedzenie za dwoje
No Też nie bardzo...
Jak się człowiek naje za dużo, to organizm nie wyrabia się z odpowiednim przetrawieniem pokarmu i źle go w efekcie, że tak powiem, organizuje. :|
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-05-15, 17:54   

No to przerąbane... Człowiek chce przytyć, a tu nie może bo cokolwiek zje, to albo będzie miał szybko zawał, albo tylko schudnie zamiast przytyć...
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-05-15, 19:57   

annoth napisa/a:
No to przerąbane... Człowiek chce przytyć, a tu nie może bo cokolwiek zje, to albo będzie miał szybko zawał, albo tylko schudnie zamiast przytyć...

Jeść regularnie ! Taka sama zasada jak przy odchudzaniu, tyle że tabele kaloryczne inne. :D
 
 
 
malgoskac
[Usunity]

Wysany: 2007-07-10, 21:40   

Ja też bardzo chcę schudnąć i bez przerwy opycham się fast-food'ami, słodyczami itp, ale nikomu tego nie polecam, bo i tak nie przytyłam a do tego wszystkiego w wieku 15 lat mam przed to drobne problemy ze zdrowiem :wstyd:
Wiem tylko, że niezależnie od diety (odchudzająca lub wręcz przeciwnie) trzeba się zdrowo odżywiać i ćwiczyć :P
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2007-07-10, 21:43   

malgoskac napisa/a:
Ja też bardzo chcę schudnąć

malgoskac napisa/a:
Ja chciałabym trochę przytyć :D

http://www.mportalik.net/...ighlight=#77377

:|
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
malgoskac
[Usunity]

Wysany: 2007-07-11, 12:56   

przepraszam pomyliło mi się :wstyd:
Miałam na myśli - chciałabym przytyć :P
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skd: Bogumiłowice
Wysany: 2010-10-31, 21:33   

Pica napisa/a:
annoth napisa/a:
No to przerąbane... Człowiek chce przytyć, a tu nie może bo cokolwiek zje, to albo będzie miał szybko zawał, albo tylko schudnie zamiast przytyć...

Jeść regularnie ! Taka sama zasada jak przy odchudzaniu, tyle że tabele kaloryczne inne. :D


Ogólnie - jak ja mogłam tego tematu nie zauważyć :P
A do rzeczy - Jem fast foody (choć bez przesady), słodyczy też sobie nie odmawiam, teraz może nie jem strasznie regularnie, ale np. w gimnazjum jadłam co dzień śniadanie, drugie śniadanie, obiad dwudaniowy w szkole, obiad (często też dwudaniowy) w domu, kolację, a między czasie "coś na ząb" a i tak wyglądałam jak chodzący szkielet. Od matury doszłam do wniosku, że byle stres, a chudnę niemiłosiernie. W wakacje na szczęście trochę "wyglądu" odzyskałam, ale od października znów wszystkie spodnie muszę z paskiem nosić, bo mi z tyłka lecą. I szlag mnie trafia, jak kobity co wyglądają w moich oczach normalnie, mówią o odchudzaniu. No ale nic to, póki zdrowa jestem, zamierzam jeść normalnie, zamawiając w barze mlecznym podwójne porcje łazanek z kapustą lub ryżu z jabłkami. I modlić się, żeby nie mieć stresów-gigantów, a metabolizm zacząć mieć po babci, a nie po mamie. O!
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
gandi 
MASKULISTA



Imi: NaTaNaEl
Wiek: 45
Doczy: 28 Pa 2010
Posty: 223
Skd: PL północna
Wysany: 2010-10-31, 22:28   

Jest taka zasada: "im póżniej zjadany posiłek, tym mniej czasu na jego spalenie", dlatego posiłkiem który reguluje diete jest kolacja - nie potrzeba nic szczególnego, typu dieta-cud - chcesz przytyć, jesz kolację a kilogramy odkładają się we śnie; chcesz schudnąć - nie jesz kolacji ale obowiązkowo przekładasz posiłek na śniadanie, nie osłabniesz i zachowasz optymalną wagę :)

Powodzenia!
_________________
Cytat:
Publikacje Jana Tomasza Grossa nie są studium historycznym, dlatego nie należy od niego oczekiwać naukowego obiektywizmu.


Masz personalne uwagi? Proszę, wypowiedz się tutaj (lub przez PW)! Dziękuję :)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group