Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
technomaniacy protektorianie
Autor Wiadomość
Kasiula 
ssssłodko


Imię: KasieĹ„ka
Wiek: 35
Dołączyła: 30 Maj 2007
Posty: 47
Skąd: Sieradz ;D
  Wysłany: 2007-07-18, 11:25   technomaniacy protektorianie

co sądzicie o ludziach którzy w każdą sobote jeżdża na ogromne dyskoteki typu PROTEKTOR, ENERGY itp. i tam biorą po 7 dropów i tancza cała noc, czy wg was sa cpunami?


Znam takiego chłopaka który co sobote jest na ostrowie wlkp i cpa. wciaga fete i jakies tablety łyka a potem przez cała noc ma tzw. piz*e. Marnuje sie chłopak. Ale to jego sprawa
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kasiula 2007-07-18, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jo-hanan
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-19, 11:59   Re: technomaniacy protektorianie

Kasiula napisał/a:
1. co sÄ…dzicie o ludziach ktĂłrzy w kaĹĽdÄ… sobote jeĹĽdĹĽa na ogromne dyskoteki typu PROTEKTOR, ENERGY itp.
2. i tam biorą po 7 dropów i tancza cała noc, czy wg was sa cpunami?


3. Znam takiego chłopaka który co sobote jest na ostrowie wlkp i cpa. wciaga fete i jakies tablety łyka a potem przez cała noc ma tzw. piz*e. Marnuje sie chłopak. Ale to jego sprawa


1. Ich wybór. Nie chcę nikogo oceniać, więc jeśli ktoś lubi, to dlaczego nie? Osobiście nie znaosze dyskotek i tego typu imprez masowych :P
2. Jeśli biorą - ćpają, jesli ćpają - są ćpunami. Może nie uzależnionymi, ale ćpunami. Logiczne...
3. Właśnie - jego sprawa.

Co do ludzi - nie mam zdania. Mam tylko pytanie do Ciebie - czemu ma służyć ten temat?
 
 
Nena 



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysłany: 2007-07-19, 12:34   

Kasiula napisał/a:
co sobote jest na ostrowie wlkp i cpa. wciaga fete i jakies tablety łyka a potem przez cała noc ma tzw. piz*e. Marnuje sie chłopak. Ale to jego sprawa


Protektor byłam tam 2 razy (w końcu moje miasto :P ) ale tam to jest dopiero melina , nie dziwię się że ćpa , ta ochrona nic tam nierobi ;] poza tym to jego sprawa bo to jego życie . Naćpa się i jeszcze go tam zatłuką , tam rano w sobotę strach przejść , kiedyś protektor był niedaleko mnie to widziałam , jak niektórzy wracający z dyskoteki skakali po dachach samochodów , chore ;/ .
Poza tym co do pytania 1 . znam wiele takich osób i dziwię się że im się chce , tak tam latać ;]
Ostatnio zmieniony przez Nena 2007-07-19, 12:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2007-07-20, 09:41   

Kasiula napisał/a:
Marnuje sie chłopak. Ale to jego sprawa
Dokładnie tak jak napisałaś. U mnie w mieście też była duża dyskoteka (ocenie jej już nie ma bo była na tej samej ulicy co ja mieszkam i o 4 rano potrafili wybijać szyby i mnie budzić ;/ ) i przyjeżdżali tam ludzie głównie z Trójmista po to żeby się taniej i z mniejszym strachem o ingrencję policji pobawić. Z czasem mało kto "z miasta" tam chodził a nawet ten kto szedł to tylko w jednym celu: złapać fazę, popić wódą dojechać do rana...
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
Ostatnio zmieniony przez Fantasia 2007-07-20, 09:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 35
Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysłany: 2007-07-20, 20:54   

Dokładnie. Ich sprawa i nie zamierzam ingerować w życie ludzi, którzy absolutnie od nikogo nie chcą pomocy, bo uważają, że jej [również absolutnie] nie potrzebują. To i tak nic nie da.
Każdy ma prawo zdecydować, co chce zrobić z własnym życiem.
A życie to nieustanne podejmowanie decyzji. Nie zawsze słusznych.
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skąd: z Księżyca
Wysłany: 2007-07-21, 08:55   

Też byłam w protektorze ale to z 5 lat czy lepiej temu, na lotniczej ^^ ja tam wspominam miło tą dyskotekę.
Ogólnie nie mam nic do osób które chodzą na takie imprezy... gorzej jak właśnie idą żeby się naćpać, komuś natrzaskać i przy okazji jakaś laskę wyrwać i ją przelecieć :/
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Darkness
[Usunięty]

Wysłany: 2007-07-31, 19:13   

Nienawidzę narkotyków i wszystkiego co z nimi związane, jeśli twój kolega co tydzień ćpa do upadłego to życzę mu szczęścia, pozdro 600 i krzyżyk na drogę. Sam nigdy nie wezmę tego, przepraszam za wyrażenie, gówna. Inni którzy chodzą się tam bawić(bez skojarzeń i podtekstów) niech robią to dalej, w końcu każdemu się od życia należy. :]
 
 
Madame Bovary 
Inspiracją być!



Imię: Justyna
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 447
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2007-08-01, 07:18   

Niektórzy nie mają większych ambicji niż sobotnie disco plus szereg tabletek. Jeżeli takie życie im odpowiada to proszę bardzo, ale potem żeby nie płakali, jakie to głupoty robili i ile szans zmarnowali.. ;/
_________________
O, cieniu mĂłw,
Gdzie kraj mych snĂłw –
MĂłw, gdzie jest Eldorado?
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2007-08-05, 08:43   

Madame Bovary napisał/a:
Niektórzy nie mają większych ambicji niż sobotnie disco plus szereg tabletek. Jeżeli
O tak... bardzo często (choć zbytnio nie generalizujmy) ludzie z większych tabletkowatych dyskotek techno mają najczęściej dość małe embicje albo raczej dość szycbko takowa im się kończy.
Do dużej dyskoteki, która była u mnie w mieście nie chodził niemalże nikt z ludzi kontyujących naukę na którejkolwiek z rozsądnych uczelni.(baaa co ja gadam tam nie mam nawet nikogo z uczelni... gimnazjum, zawodówka, czasami technikum :lol: )
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
Ostatnio zmieniony przez Fantasia 2007-08-05, 08:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
BazyL 



Imię: Peter
Wiek: 33
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-08-22, 10:10   

nie lubię techno, nie lubię tych wszystkich pozerów którzy wsiadają w swoje kartonowe BMW i puszczają "to coś" na maxa i uważają się za lepszych. Jeszcze te imprezy pełne dragów :/ nigdy nie chodziłem i nie mam zamiaru chodzić na takie imprezy!! Dla mnie to jest chore. co w tym fajnego jest, żeby się naćpać, pobić kogoś i zlasować sobie mózg?? Dla mnie Ci ludzie są elementem społecznym i tyle. Ambicje ich sięgają dna które i tak dawno odpadło :[
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imię: Maciek
Wiek: 34
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-08-22, 10:18   

Wy myślicie, że wszystkie technomuły biorą dropsy. Chodziłem na dyskoteki i mile to wspominam, a wypiłem tylko parę bro :)
_________________
"Wszystko mogÄ™ w tym, ktĂłry mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
BazyL 



Imię: Peter
Wiek: 33
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-08-22, 10:20   

oczywiście nie wszystkie dyskomuły biorą ale ja się nadziałem akurat na grupę ćpunów wracających właśnie z tekno-ympezy i to kila razy i o mało nie dostałem w łeb za darmo...
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imię: Maciek
Wiek: 34
Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2007-09-09, 14:23   

Mnie wkurzają te wszystkie łyse drechy z Gdańska 8) Jadę rowerkiem z Gdyni do Gdańska i po drodze jest ich niewiele, ale jak jest się już w Gdańsku to jest ich od ch*** :/
_________________
"Wszystko mogÄ™ w tym, ktĂłry mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imię: Jac.
Wiek: 36
Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1599
Skąd: Kurwejt
Wysłany: 2007-09-19, 09:02   

Szczerze mówiąc nie dziwię się że na takich imprezach ludzie ćpają. Bez żadnej fazy ciężko by było wytrzymać godzinę w tym 'umcy-umcy' ;] a co robią to ich sprawa tak naprawdę, ani nie krytykuję ani nie pochwalam.
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
Barbossa 
I co z tym zrobisz?



Imię: Maciej
Wiek: 33
Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 367
Skąd: DÄ™bica
Wysłany: 2007-12-21, 13:15   

Jak słuchalem techna echna to chodziłem tylko na mniejsze , teraz słucham punk , rock , rap i nie potrzebuje tego :)
_________________
Est enim ea non scripta, sed nata lex, quod vim vi repellere licet

i nic to
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group