Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Enneagram
Autor Wiadomo
jaco 
ajm osom!



Imi: Jac.
Wiek: 36
Doczy: 20 Cze 2006
Posty: 1599
Skd: Kurwejt
Wysany: 2007-01-11, 09:38   

Napaane napisa/a:
A ja mam 7 w 6
ja też ;]
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-01-24, 21:11   

myself czyli samego siebie cytuje napisa/a:
Te wszystkie testy sa na zasadzie:

Pyt 1: Malujesz na codzien paznokcie?
a) tak -2 ptk
b) nie -0 ptk

Wyniki: Jezeli uzyskales 0-1 pts jestes facetem, od 2-4 jestes kobieta.


Hmm, dałem się przekonąć (wow z moim podejsciem) do eneagramu. Jestem jak widze nie jedyny 7w6. :]
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Achti 



Imi: Marcin
Wiek: 30
Doczy: 10 Sty 2007
Posty: 358
Skd: Wrocław
Wysany: 2007-01-27, 21:19   

Haa, a ja jak zwykle jako jedyny jestem 5w4... <Chwila radości, później zanik entuzjazmu>.

Jak już pisałem, jestem 5w4 i całkowicie się zgadzam z opisem, choć niektórych nie toleruję. No ale Bóg (Budda, Allach, Szatan) chciał mnie takim stworzyć i takim mnie stworzył...

U mnie to ewoluowało - kiedyś dawno temu miałem 4w5. Później, po kilku miesiącach miałem 5. A teraz mam 5w4, zatwierdzone potorójnie^^
 
 
 
Aska1708 


Imi: Aśka
Wiek: 33
Doczya: 02 Sty 2007
Posty: 145
Skd: Sompolno
Wysany: 2007-02-11, 19:33   

heh,7w8
_________________
oczy są ślepe,szukać należy sercem...
Twych oczu blask wciąż wola,jak cichy szept pobudza serce me...
co dziś z tego masz,zapłakaną twarz,prozaiczny świat ,gorzkiej prawdy smak...
 
 
 
KAT 
Where's good side?



Imi: Kubuś
Wiek: 33
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 39
Skd: Wrocław
Wysany: 2007-02-11, 19:40   

4w3 ^^
część się zgadza, a część nie i sporo brakuje ;)
_________________
"(...)Spijam dziewczęcą krew błony dziewiczej. Jak zagęszczony sok własnej czci.
Boli ten pierwszy raz ale nie płaczesz. Ciałem wstrząsa skurcz, wypełniony krzykiem dreszcz.
Prącie trzy na metr(...) "

DeathNote and NGE fan
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-02-12, 11:37   

pieprzone 4w5 i znowu szlag mnie trafia, jak myślę o tej typowości...

"Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety."
inność... rzeczywiście
 
 
 
spiderwoman 
hey ho!



Doczya: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wysany: 2007-06-16, 20:12   

Achti napisa/a:
Haa, a ja jak zwykle jako jedyny jestem 5w4... <Chwila radości, później zanik entuzjazmu>.


a nie jesteś jedyny, bo ja też mam 5w4, heh

instrukcja obsługi "obrazoburcy":
bądź niezależny, nie "czepliwy"
mów w prosty i zwięzły sposób
potrzebuję czasu aby poukładać swoje myśli i odczucia
jeżeli wyglądam na zagubioną, nieobecną lub arogancką, to możliwe, że nie czuję się zbyt komfortowo
daj mi odczuć, że jestem mile widziana, ale nie zbyt mocno, bo mogę zacząć wątpić w twoją szczerość
gdy czuję się zirytowana koniecznością powtarzania się, to może dlatego, że powiedzenie o tym było dla mnie trudne już za pierwszym razem
pomagaj mi unikać powodów do przykrości: wielkich przyjęć, czyjejś głośnej muzyki, przesadnych emocji i ataków na moją prywatność

ale nie jest doskonała, paru rzeczy brakuje :D
 
 
 
Kya 



Imi: Magda
Wiek: 35
Doczya: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skd: Kraków
Wysany: 2007-06-16, 21:04   

Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.
 
 
 
kakti 
Ruda Bestia



Imi: Michał
Doczy: 05 Sty 2007
Posty: 550
Wysany: 2007-06-17, 09:36   

Cytat:

Czwórka ze skrzydłem 3 może czasami wyglądać jak siódemka. Może być towarzyska i posiadać duże poczucie humoru. Chce być kreatywna i potrzebna światu. Posiada intuicję, jest ambitna, może mieć dużą wyobraźnię i być bardzo utalentowana. Niektóre ubierają się bardzo wyzywająco i kolorowo, aby wyróżnić się z tłumu.
Gdy 4w3 jest w stresie, często się zachowuje inaczej publicznie, a inaczej prywatnie. Może np. nie ujawniać publicznie, wśród znajomych, żadnych swoich uczuć, a następnie iść do domu i samemu bardzo przeżywać np. fakt życia w samotności. Może też np. być bardzo rozrywkowa i sumienna w pracy i jednocześnie być nieszczęśliwa prywatnie z powodów problemów miłosnych. Przywiązuje uwagę do tego jak wygląda, czuje się źle z powodu niedostatków urody. Stara się podkreślić poczucie wyjątkowości przez kontrowersyjny sposób ubierania się. Często okazuje zły gust. Chętnie przedstawia siebie innym jako osoba romantyczna. Jest zmienna w uczuciach. Gdy uzna, że jej partner jest zbyt nudny, często fantazjuje na temat czarujących i przebojowych nieznajomych. Cele stara się osiągać poprzez zazdrość, zemstę lub potrzebę dowiedzenia innym, że są w błędzie.


Hmmmmm, w sumie to niektóre rzeczy z tego, są jakby odbiciem mnie, ale pamiętam, ze już kiedyś to sobie robiłem i wyszedł mi włóczęga... Ech, na szczęście nie wszystko się pokrywa bo jestem unikalny ;] (ha! nie ma to jak dobra samoocena :D )
_________________
Hail to the Beast!
 
 
 
Ruda
[Usunity]

Wysany: 2007-06-17, 11:38   

7w6^^ Lubiąca się dobrze pośmiać;>

Cytat:
Rozwija w sobie uzależnienie i przywiązanie do innych. Boi się osamotnienia, jest podejrzliwa i płochliwa. Może bardzo łatwo odczuwać winę z jakiegoś powodu. Może zachowywać się nieodpowiedzialnie. Zachowuje się płytko emocjonalnie, łatwo się zakochuje i odkochuje. Czasami bez oporów porzuca i zdradza innych, jak najdalej od nich uciekając. Może być lekkomyślna, niestała, niszcząca samą siebie.

Cholera, to naprawdę ja.

Cytat:
Łatwo ściąga na siebie kłopoty i często narzeka na swój status i sytuację.

Kłopoty to moje drugie imię O_O

Fantastyczny ten test, bez kitu^
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2007-06-17, 13:22   

Jakiś czas temu zrobiłam test jeszcze raz.
I zmieniło się.
Już nie jestem 4w5 ale... 5w4. (;
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
somebody 
zażenowana



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 18 Lut 2007
Posty: 784
Wysany: 2007-06-17, 15:15   

Cytat:
Siódemka ze skrzydłem osiem: 7w8 - "Realista"

Gdy jest zdrowa, siódemka ze skrzydłem 8 jest często chojna, towarzyska i wylewna. Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobec przyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym. Zagorzale broni tych, na których jej zależy. Może wydawać się głośna i niesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne. Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce. Ma talent do robienia czegoś z niczegoś. Zazwyczaj dzieli się z innymi tym co ma, chce by wszyscy doceniali jej poczucie obowiązku i szeroki zakres zainteresowań.
Gdy 7w8 jest w stresie, może stać się wymagająca, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. Gdy chce coś, to chce tego natychmiast. Agresywna, chce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status. Może domagać się od innych, aby inni mówili jej to sama chce usłyszeć. Często jest perfekcjonistą. Moralizuje innych choć sama jest nieodpowiedzialna. Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska.

Ostatnie zdanie mnie rozwaliło :lol: Pożyjemy- zobaczymy... Bardzo ciekawy test i chyba sporo rzeczy pasuje...
_________________
Acht napisa/a:
Kobiety. Nadinteligentne.
 
 
 
BazyL 



Imi: Peter
Wiek: 33
Doczy: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skd: Lublin
Wysany: 2007-06-19, 14:29   

1w2

Jedynka ze skrzydłem dwa: 1w2 - "Adwokat"

To skrzydło daje jedynce więcej ciepła i pozytywnych odczuć międzyludzkich. Wysokie standardy i wymagania są nieco stonowane przez bardziej ludzkie oblicze. Jedynka z tym skrzydłem, rozumie i łatwiej wybacza innym za to, że nie spełniają jej oczekiwań. Ciężko pracuje, poświęca swój czas i energię, aby poprawić warunki życia innym.
Gdy jest w stresie, może być bardzo gwałtowna i agresywna. Uważa się za jedyną osobę trzymającą się zasad. Ma przerost autorytatywnych ambicji i jest zarozumiała. Może wygłaszać moralizatorskie kazania lub próbować uderzać w czyjś czuły punkt. Możliwa jest postawa "rób jak Ci mówię, a nie to co Ja robię". W tym co robi i mówi okazuje dużo hipokryzji, ponieważ jest przekonana o swoim wysokim morale, podczas gdy inni nie spełniają jej standardów. Jest też bardzo nie konsekwentna w swoim zachowaniu. Ustala własne reguły, po czym je zmienia w zależności od potrzeby chwili.

A jednak...Ojciec wiedział a to jest dowód: "Gdy byłem dzieckiem, zawsze mi powtarzano: na pewno stać Cię na więcej" jeszcze to słyszę po dziś dzień.

Cytat:
Może wygłaszać moralizatorskie kazania lub próbować uderzać w czyjś czuły punkt.
noo to potrafię i jestem bardzo skrupulatny. :( ale mam paskudny charakter , zawsze umiem się wycwanić, jestem pedantyczny, dokładny i jak tam wyżej jest napisane. Jestem hipokrytą...I dobrze o tym wiem :twisted:

Cytat:
Jedynki są często inteligentne i niezależne więc może się mylnie identyfikować z piątką, jednakże jedynka jest typem akcji i podejmowania działań, podczas gdy piątka głównie zajmuje się rozmyślaniem. Jedynka często się zamartwia i ma skłonność do lęków, może więc się mylnie utożsamiać z szóstką, ale jedynce mniej zależy na nawiązywaniu stosunków z innymi i nie jest dla niej ważne szukanie porozumienia z grupą. Jedynka często może popadać w depresję gdy nie potrafi sprostać wysoko postawionym sobie wymaganiom. W takich chwilach, jedynka się może utożsamiać z czwórką, ale czwórka jest wobec siebie bardziej pobłażliwa i wyrozumiała, podczas gdy jedynka ciągle się oskarża, a nawet odczuwa do siebie wstręt. Dodatkowo czwórka potrafi wyrazić swoje emocje, podczas gdy jedynka jest bardzo powściągliwa w okazywaniu swoich odczuć.

to też prawda
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
Ostatnio zmieniony przez BazyL 2007-06-19, 14:31, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Unconventional 


Wiek: 33
Doczya: 06 Sie 2006
Posty: 487
Wysany: 2007-06-19, 20:08   

4w3.

Tak wyszło mi w zeszlym roku i tak wyszło mi teraz. Coś jednak jest w tym enneagramie :P
Większość się zgadza.
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-06-21, 10:42   

Twój typ to : 5w4

Podoba mi sie ten test... jest w nim coś takiego wiarygodnego a te opisy i 4 i 5 które są tam zamieszczona naprawde momentami pasują do mnie całkowicie.

Za jakiś czas zrobię sobie jeszcze raz i sprawdze jak i czy sie zmienilam :|
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group