Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Lanserzy
Autor Wiadomość
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2006-11-16, 13:57   Lanserzy

Ostatnimi czasy miałam trochę do czynienia z takimi ludźmi bo są w grupie moich znajmomych i to natchnęło mnie do tego tematu...
Macie jakieś doświadczenia z lanserami?
UwaĹĽacie, ĹĽe to nowa subkultura?

Dla niezorientowanych lub ciekawych: http://www.streetcom.pl/cite.php?s=5|4
I potem kliknÄ…c na "lanserzy" :wink:
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2006-11-16, 14:51   

Ja mysle, ze kazdy w jakis sposob sie lansuje, chce pokazac sie z jak najlepszej strony, pokazac, ze ma swoj styl itd...
...ale to prawda, ze sa ludzie, ktorzy przesadzaja, ale wydaje mi sie, ze tylko dlatego, ze mysla, ze sa super niezniszczalni i potrafiliby sie zachowac w kazdej sytuacji... ale mysla tak, bo nigdy nie byli w trudnej sytuacji... przeszedlby im ten 'lasn' gdyby dostali w nocy na ulicy albo gdyby ich dzieciaki z nozem skroily, pod warunkiem, ze zastanowili by sie nad tym, ze jednak nie sa takimi super ludzmi. :)

Kwestia wieku i braku doswiadczenia wg mnie, do ~18 powinno przejsc lanserom lansowanie. :P Chyba, ze ktos siedzi w domu tylko to do ~25 :D
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skąd: z Księżyca
Wysłany: 2006-11-16, 15:00   

Znam kilku takich :P cóż osobiście mi nie przeszkadzają ;)

Całkiem możliwa, że to jakaś nowa sub.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
SKAza 
Peace and love! (;



Imię: KaĹ›.
Dołączyła: 18 Cze 2006
Posty: 537
Skąd: Zielona Ĺ‚Ä…ka.
Wysłany: 2006-11-16, 22:58   

Jestem indywidualistką, ale nie lubię się 'lansować'.
Nie mĂłj 'pokrĂłj' ludzi... (;
_________________
'Trzeba ĹĽyć, o przyjaciół dbać, zjeść rybÄ™ i stokrotek – BroĹ„ BoĹĽe! – nie zrywać!'
 
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2006-11-17, 20:06   

Wydaje mi się, że są to ludzie, którzy po prostu stawiają sobie za cel, żeby inni ich naśladowali... tacy pionierzy ale z drugiej strony tez pozerzy niestety ;/

Osobiscie nie lubie takich ludzi, brak u nich miejsca na indywidualnosc i pokazane swojej osobowosci w jakis sposĂłb... to tacy z szarej masy ;/
A pozatym szpanują kasą i są mało tolerancyjni... w ich towarzystwie indywidualista czuję się spięty i nie zrozumiany... ja ogólnie uciekam od nich
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skąd: z Księżyca
Wysłany: 2006-11-18, 22:18   

a czy to, że noszę zwykłe jeansy i jakąś bluzkę znaczy, że brak mi indywidualności?
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Fantasia 


Dołączyła: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysłany: 2006-11-19, 10:54   

Mazina napisał/a:
a czy to, że noszę zwykłe jeansy i jakąś bluzkę znaczy, że brak mi indywidualności?

A niby dlaczego ma o tym świadczyc? Ubierasz się w to w czym się dobrze czujesz i jest Ci wygodnie... Jeśli masz ochotę to pokazujesz (np na specjalne okazje) jakieś nieco bardziej estrawaganckie ciuchy czy cuś...
Chodziło raczej o ludzi, (choc z mojej wypowiedzi rzeczywiscie to nie wynika) którzy zachowują się ściśle tak, by wyznaczac trendy, by inni ich naśladowali i tworzyli taka właśnie bezkształtną szarą masę... A potem ludzie ubierają rzeczy, które im się nie podobają czy nie czują sie w nich dobrze ale noszą je dlatego, że są modne i to juz lekka przesada... Spotykamy wtedy dziennie kilku/nastu ludzi ubranych w żółto zieloną bluzę z napisem Brasil :|
A pozatym indywidualnosc zaznacza się nie tylko wyglądem ale też zachowaniem, poglądami... a lanserzy z reguły są ludźmi nastawionymi na szpanowanie kasą i nową modą, nie mając przy tym nic intelektualnie ciekawego do zaprezentowania...
_________________
Rivenris, jeĹ›li moĹĽesz, to dotrzymaj choć raz danego sĹ‚owa i oddaj pieniÄ…dze poĹĽyczone juĹĽ dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogÄ™ być instytucjÄ… charytatywnÄ…. ByĹ‚oby ‘co najmniej Ĺ›mieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miaĹ‚a dĹ‚ugi, prawda? :)
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skąd: z Księżyca
Wysłany: 2006-11-19, 10:59   

Fantasia napisał/a:
A pozatym indywidualnosc zaznacza się nie tylko wyglądem ale też zachowaniem, poglądami... a lanserzy z reguły są ludźmi nastawionymi na szpanowanie kasą i nową modą, nie mając przy tym nic intelektualnie ciekawego do zaprezentowania...

No właśnie :D to miał być mój argument gdybyś potwierdziła moje pytanie ;> :P
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
morph 



Wiek: 39
Dołączył: 14 Lis 2006
Posty: 13
Skąd: gm.Chmielno
Wysłany: 2006-11-19, 15:35   

czyli lanserzy sÄ… nowym tworem pop-klutury, czyli najczesciej chlamu spadajocego na nas masowo...
wyrozniaja sie pustoscia i ubraniem z pieniedzy...
(dobrze rozumiem? przepraszam za skrajnosc)
_________________
Życie jest podobne do lustra: jeśli się do niego uśmiechasz, jest piękne,
gdy spozierasz na nie z ukosa, staje siÄ™ nie do wytrzymania.

Pellegrino Pino
 
 
 
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2006-11-20, 19:37   

E tam twór...I może jeszcze subkultura...Lanserzy istnieją od kiedy zaistnialo pojęcie mody- dla mnie lanser to osoba która stara być jak najbardziej na czasie..i najczęsciej w jak najgłupszy sposób :roll:
 
 
 
CaLiBRe 
Pro..Profesjonalista



Imię: Tomek ;D
Wiek: 37
Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 158
Skąd: RzeszĂłw
Wysłany: 2006-11-20, 23:40   

Ludzie ci nie podchodza mi zawyczaj ... chociaĹĽ sa wyjatki ...
_________________
"Bądź silny pełnią sił , tak jakbyś bogiem był na dobre walcz ze złem , twój anioł kocha cie najmocniej słabych broń , upadłym podaj dłoń
otwarty umysł miej , nie każdy gra fair play "
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imię: Jac.
Wiek: 36
Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1599
Skąd: Kurwejt
Wysłany: 2006-11-23, 16:28   

w weekendy nie raz łazimy sobie ze znajomymi po klubach (wcześniej pijąc na plantach :D ) i często takich widzę, mi nie odpowiadają tacy ludzie.
ps. niezłych rzeczy się o sobie dowiedziałem czytając na tej strace o "brudasach" :D :D :D
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
Ostatnio zmieniony przez *pereĹ‚ka* 2006-11-24, 23:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2006-11-23, 17:23   

jaco rasta napisał/a:
o "brudasach"

Brudasy nie sa tacy zli jak lanserzy... moze ja nie jestem brudasem, ale to jest mi chyba najblizsze z wszystkich sub-kultur. :D
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
ajs 



Imię: Barbara.
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysłany: 2006-11-26, 20:22   

Lanserzy... oble
nie lubie facetow ktorzy stroja sie bardziej niz ja :P
heh...nie no zartuje..
ale ja nie wiem co tacy ludzie chcÄ™ lub wedlug nich osiÄ…gnÄ…c przez takie cos?....eh...ale sÄ… juz tacy ludzie...lanserzy i lalunie......eh....mi wogole ten swiat nie pasuje...chcialabym zyc w calkowicie innej epoce ;)
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
buziaczek 
:*:*:*:*



Imię: Madzia;)
Wiek: 34
Dołączyła: 01 Cze 2006
Posty: 545
Skąd: Kolorowe Sny
Wysłany: 2006-11-30, 08:53   

Znam takiego kolesia, który się lansuje i mi to nie przeszkadza, bo nawet podoba mi się ten jego styl ubioru, jest taki inny :) wsumie ja też lubie się lansować, być nowoczesna i orginalna :)
_________________
Prawdziwa miłość wychodzi z serca
Ale znaleźć ją możemy tylko wtedy
Gdy poszukujemy jÄ… sercem:*:*:*

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group