Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Sny
Autor Wiadomo
Blanca 
niezależna



Doczya: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skd: Blancostok
Wysany: 2006-11-19, 10:54   

NIenawidzę biegać we śnie .. i to jeszcze jak od czegoś uciekam .. Tylko ja wtedy biegę w miejscu chociaż przebieram nogami bardzo szybko .. ;\ Straszne.
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-11-19, 13:30   

Ja dzisiaj mialem 3 sny! Bo poszedlem spac, wstalem wczesnie na mecz, po mecu zasnalem na godzinke mama mnie obudzila bo cos chciala i znowu sie polozylem!

1szy pamietam, ze byl koszmarem, ale mnie w nim nie bylo... pamietam, ze snil mi sie omen, dziecko (choc omena nie ogladalem) i ludzie z grabiami stali przed domem i krzyczeli "goł ejmen, go ejmen" ... wiem, ze ejmen to Amen a nie omen, widac nie znali angielskiego, choc mieli dobry akcent. :D ...no i omen wyszedl z karabinem i zaczal strzelac rownoczesnie z dzwonieniem mojego budzika. :D

Apropos: Tez mam tak czesto, ze jakby moj sen wiedzial co sie stanie za chwile, kiedys nastawilem sobie Beatlesow: Let it be na budzenie... i snilo mi sie, ze podchodze do bomby, zostaly 3s...2...1... i zaczeli spiewac a aja sie budze. :)

2giego nie pamietam za dobrze... tylko tyle, ze byla jakas Ania w krotkiej jeansowej mini ze swoim chlopakiem i wchodzili do autobusa przede mna.

3ci: Odwiedzilem pania z lo na matematyce (nigdy! xD) siadlem w 1szej lawce a ona kazala mi spiewac piosenke o zeglarzu. :D
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Lukas1990 
Jestem jaki jestem



Imi: Łukasz
Wiek: 33
Doczy: 29 Cze 2006
Posty: 767
Skd: Ł......
Wysany: 2006-11-19, 13:33   

Ja miałem 2 sny :P
Pierwszy był bardzo przyjemny :P nie będe wdawał sie w szczegóły :)
Drugi wygrałem 1.000.000 zł i wszystko wydałem na imprezy :P zostało mi 1zł na koniec trzymając tą złotówke ktoś mnie zastrzelił i ukradł mi tą złotówke.
_________________
Przeważnie, zachowuję się poważnie
Przeważnie, nikogo nie drażnię
Przeważnie, słucham rad uważnie
Przeważnie, nie czuję się odważnie
Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie
Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie
Poprzez wyobraźnię kreuję własne ja
 
 
 
Deirdre 
prywatne chmury (;



Wiek: 36
Doczya: 26 Cze 2006
Posty: 2473
Wysany: 2006-11-19, 13:38   

Ej, ja też miałam raz tak, że wiedziałam, że śnię. Fajna sprawa.^^
A kiedyś śnił się mi sprawdzian chyba z angielskiego i następnego dnia naprawdę mieliśmy ten sprawdzian. Kurczaki, pytań nie pamiętałam, ale i we śnie i w rzeczywistości byłam zadowolona z wyników.^^
_________________
'a co to za miłość? kobieta potrzebuje gotówki, futer, brylantów i romantyzmu. a nie tylko romantyzmu!'
 
 
 
morph 



Wiek: 39
Doczy: 14 Lis 2006
Posty: 13
Skd: gm.Chmielno
Wysany: 2006-11-19, 15:00   

jest jeden sen, ktory pamietam bardzo dobrze, byl podkrecony muzyka prodigy, ktora wlaczylem sobie na noc 8)
po moim domu gonil mnie z nozem ojciec najwiekszego kujona z mojej technikalnej klasy, uciekalem na poczatku po domu, nastepnie wybieglem na podworko i podbiegajac do stawu zorientowalem sie ze to jest sen i moge z nim zrobic co mi sie spodoba, wiec zatrzymalem sie i sprytnie wrzucilem kolesia do stawu. Odrazu obudzilem sie ze spora iloscia adrenaliny we krwi :shock:
(swoja droga, kazdy sen ma swoj przekaz)
_________________
Życie jest podobne do lustra: jeśli się do niego uśmiechasz, jest piękne,
gdy spozierasz na nie z ukosa, staje się nie do wytrzymania.

Pellegrino Pino
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2006-11-20, 12:27   

eee. czesto mi sie snia wojny i inne tego typu rzeczy..a wczoraj jechalem z bratem mojej dziewczyny, nie wyrobil na zakrecie i walnelismy w betonowa sciane..
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
ajs 



Imi: Barbara.
Doczya: 08 Cze 2006
Posty: 1155
Wysany: 2006-11-20, 14:37   

hehe..
mi to sie zawsze snią takie pierdoly ze szok...ale zawsze jak mi sie to sni jestem pewna ze to sie dzieje w rzeczywistosci..i budząc sie rano musze sie otrzasąc i dziekuje Bogu ze to tylko sen:P
ale ja zawsze pamiiatm wszystkie szczegoly...zawsze jak moim kumpelą opowiadam sen robią wielkie oczy ze az tyle pamietam..
czasem jakis maly fragment z mojego snu okazuje sie prawdą..
wiecie co ? strasznie glupio sie w tedy czuje..ale w mawiam sobie ze wszystkich sił TO TYLKO PRZYPADEK :)
_________________
Moim celem jest spełnianie marzeń i snów - najwspanialszej rzeczywistości^^
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2006-11-20, 14:50   

Dziś miałam głupi sen! I to prawda, że we śnie np. jest godzina 12 spojrzymy na coś innego i znowu na zegar a zaraz będzie godzina 17 :D
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
*perełka* 
ech....


Wiek: 36
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 1186
Skd: z zaskoczenia
Wysany: 2006-11-20, 15:03   

Mazina napisa/a:
I to prawda, że we śnie np. jest godzina 12 spojrzymy na coś innego i znowu na zegar a zaraz będzie godzina 17 :D


Ja nieraz tak mam.
Ostatnio mi się śniło,że wybierałąm się do szkoły i była 6.30 poszłam do łazienki i jak wyszłam to była 10!

Wiem,że siedzę długo w łazience, ale bez przesady :lol:
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2006-11-20, 15:35   

A ja miałam dzisiaj przecudowny sen.
Mianowicie śniło mi się, że paradowałam po szkole w piżamie, a zamiast uczniów, po szkole chodziły troskliwe misie.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Unconventional 


Wiek: 33
Doczya: 06 Sie 2006
Posty: 487
Wysany: 2006-11-22, 23:06   

Ja się boję opowiadać, co mi się śniło 2 tygodnie temu..... :P Naprawdę sama nie mam pojęcia, co o tym sądzić i skąd się takie coś bierze :P Lesbijką raczej nie jestem :P

Siedziałam sobie z koleżanką i kolegą z klasy na kocu na mocno ''wyliniałej'' trawie przed jakimś niezbyt ładnym, niskim, bodajże 2-piętrowym odrapanym blokiem. Słoneczko pięknie świeciło, było ciepło i pogodnie :P cicho, spokojnie, w zasięgu wzroku piaskownica, drzewo, zdewastowana ławka. Opalamy się; nagle podchodzi do nas nasza wychowawczyni i zaczyna o czymś gadać. Za chwilę koleś i dziewczyna wstają i odchodzą gdzieś, a pani mówi, że chce się zwierzyć ze swoich problemów. Przyznaje się, ze mąż jej nie zaspokaja. Potem kolejny obraz - jest ok. 17, idziemy gdzieś na górę, do jakiegoś pomieszczenia gdzie glośno gra telewizor. Wychodzi ono na ruchliwą ulicę, jakby rynek, bo wokól kamieniczki i dawna architektura. Duży balkon, drewniany strop, pomieszczenie przypomina poddasze. Ja i pani wychowawczyni zaczynamy tańczyć do muzyki z TV i w końcu.....uwaga.....zaczynamy się przytulać...

Potem albo się obudziłam, albo dzialo się coś, czego nie zapamiętalam. Przyznacie, że....Ekhm....No cóż.... :P :D :D
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2006-11-23, 00:20   

Miałam gorsze sny związane z dziewczynami (nie żebym narzekała) :P
Co prawda nie z wychowawczynią ... xD
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-11-23, 00:49   

Eos napisa/a:
Co prawda nie z wychowawczynią


Heh, zalezy jaka ta wychowawczyni. Ja mialem wychowawce. :X

A mi sie dzisiaj/wczoraj snilo, ze sie zakochalem... w bardzo ladnej dziewczynie, moj znajomy tez. ;x
On byl zamoznym ale brzydkim piekarzem (?) a ja bylem bez kasy... no i ta dziewczyna zdecydowala sie na niego pod namowa kolezanek, i on sie jej oswiadczyl... i pamietam, ze jej powiedzialem: 'wiem, ze rozum podpowiada co innego niz serce, nie wiem co podpowiada dobrze ale musisz wybrac' no i wyszedlem z tego 'budynku' nie wiem co to bylo bo przypominalo duzy kosciol ale bylo pietro a na parterze jubiler. :D
No i wyszedlem taki zalamany i nagle wybiega kolega tego 'piekarze' (lol) i krzyczy zebym wracal, ze ona wyrzucila pierscionek i placze. ... no i ja wrocilem i pocalowalem ja w palec na ktorym sie nosi pierscionki. Pozniej sie obudzilem, ale sen b. dobrze pamietalem bo niezle zryty jest. :D Ale taki hm.. romantyczny. :D Troche kiczowaty, ale romantyczny. :P :lol:
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2006-11-23, 11:45   

Miałem taki sen:
Idziemy z kumplem ulicą, pijemy piwo. Podchodzi do nas trzech policjantów, chowamy browary za plecy (naiwne). Jeden niebieski stwierdza:
- Panowie pili!
Odpowiadam: - Ja w życiu nic nie wypiłem!
Kumpel: - Ja też!
Policjant wyciągną alkomat i kazał dmuchać. Wynik mojego kumpla i mój był zadziwiający obaj mieliśmy po 100000 promili w wydychanym powietrzu.
Przekonaliśmy jednak policjantów, że ich alkomat jest uszkodzony, puścili nas.
Poszliśmy dalej i za chwilę zatrzymał nas kolejny patrol (inni policjanci), sytuacja się powtórzyła. Dokładnie taki sam dialog, dmuchanie, identyczny wynik i oni też łyknęli kit, że alkomat jest walnięty.
Idziemy dalej, znowu patrol, ci sami policjanci co za pierwszym razem. Teraz już byli pewni, że alkomat dziala i zabrali nas na przesłuchanie. Wchodzimy na salę przesłuchań. Kumpel dał policjantowi orzeczenie lekarskie, z którego wynikało, że on zawsze śmierdzi alkoholem (?), więc jego nie przesłuchiwali.
Siadam tam gdzie mi kazano usiąść, wchodzi... moja nauczycielka od matematyki (!), mówi:
- Piłeś!
ja na to: - nie piłem!
nauczycielka - nie wierzę, aby to udowodnić musisz rozwiązać 500 zadań z matematyki.
Wyciągnęła podrecznik od matmy, zaznaczyla jakieś zadania i dała mi ten podrecznik.
Nie rozumiałem nic z tych zadań i wypisywałem jakieś głupoty, ale nauczycielka stwierdziła, że są rozwiązane poprawnie.
Policjant poprowadził mnie w stronę wyjścia a tam... jeszcze jedno pomieszczenie. Za biurkiem siedziała... moja nauczycielka od J. Polskiego (!). Wypelniała jakiś druczek, potem dała mi go do przeczytania.
Ten druczek to bylo coś w stylu zaświadczenia lekarskiego. Było to zaświadczenie o tym, że jestem normalny, zdrowy na umyśle.
Pani Profesor: - wystawiłam ci zaświadczenie. napisałam, że jesteś zdrowy psychicznie. Napisałam też, że nigdy nie będziesz miał tego, czego nie chcesz mieć a to co byś chciał na pewno zyskasz.
Podziekowalem za zaświadczenie i wyszedłem.
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
Agentka 



Wiek: 37
Doczya: 20 Cze 2006
Posty: 448
Skd: się biorą idioci??
Wysany: 2006-11-23, 11:58   

guevara napisa/a:
moja nauczycielka od matematyki (!),

guevara napisa/a:
moja nauczycielka od J. Polskiego (!)

Z liceum??

[ Dodano: 2006-11-23, 12:10 ]
Bo mi się wczoraj śniło że moja nauczycielka od polskiego opowiadała mi o swoim ostatnim romansie z przedsiebiorcą pogrzebowym z USA! :lol:

Nieźle co?? :lol:
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group