Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Orange extraklasa.

Komu kibicujesz?
Zagłębie
0%
 0%  [ 0 ]
Odra
7%
 7%  [ 2 ]
Legia
11%
 11%  [ 3 ]
Cracovia
3%
 3%  [ 1 ]
Groklin
0%
 0%  [ 0 ]
Widzew
0%
 0%  [ 0 ]
Gornik Leczna
3%
 3%  [ 1 ]
BOT Belchatow
3%
 3%  [ 1 ]
Gornik Zabrze
0%
 0%  [ 0 ]
Wisla Plock
0%
 0%  [ 0 ]
Wisla Krakow
55%
 55%  [ 15 ]
Pogon Sz
0%
 0%  [ 0 ]
ŁKS
3%
 3%  [ 1 ]
Arka G
3%
 3%  [ 1 ]
Korona KK
0%
 0%  [ 0 ]
Lech P
7%
 7%  [ 2 ]
Gosowa: 27
Wszystkich Gosw: 27

Autor Wiadomo
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
  Wysany: 2006-11-19, 19:35   Orange extraklasa.

Interesujecie sie polska pilka? sza / 2ga liga? A moze jakies dalsze, kluby lokalne, liga okregowa? Komu kibicujecie i czy myslicie, ze polska pilka idzie w dobra strone czy siedzi na dnie tak jak siedziala?

Tabela Jesieni:
(meczy, pkt, bramki)
1. BOT GKS 15 30 31-17
2. Zagłębie 15 27 20-15
2. Korona 15 27 24-15

----
15. Odra 15 12 13-26
16. Wisła P 15 9 11-30

Wisla Krakow dlugi czas byla na prowadzieniu, ale po porazce z Ruchem (ktoremu kibicuje w 2giej lidze ;p ) nie potrafila sie pozbierac i nisko spadla, porazki w Uefa tez pewnie na nich zle wplynely... ale mysle ze po zimie sie pozbieraja. :)
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
omlet 



Doczy: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysany: 2006-11-19, 21:30   

a dzisiaj ładnie ŁKS wygrał z Wisłką Kraków 2:1
_________________
żołnierze idealni
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-11-19, 21:41   

No tak i Wisla juz jest dosc nisko, jeszcze nie widzialem skrotow, bede magazyn OE na tvn ogladal dopiero. Lks`owi coraz lepiej idzie, ale w sumie tylko Hajto tam gra cos, a reszta to tak w kratke, ale hm.. lepsze to od wisly P. :P
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
CaLiBRe 
Pro..Profesjonalista



Imi: Tomek ;D
Wiek: 37
Doczy: 13 Wrz 2006
Posty: 158
Skd: Rzeszów
Wysany: 2006-11-20, 00:04   

Ja kibicuje białej gwieździe i licze na to że wróci do formy !! :twisted:
_________________
"Bądź silny pełnią sił , tak jakbyś bogiem był na dobre walcz ze złem , twój anioł kocha cie najmocniej słabych broń , upadłym podaj dłoń
otwarty umysł miej , nie każdy gra fair play "
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-11-20, 02:41   

No widzialem dzisiaj skroty w magazynie... i musze powiedziec, ze Wisla nie grala zle, po prostu brakuje skutecznosci, ale oni maja najdluzszy sezon, bo puchary i duzo zawodnikow gralo w reprezentacji... ale mimo to nie brak im formy, mieli pecha w kilku ostatnich spotkaniach i tyle. :P

Ale z drugiej strony nalezalo sie BOT`owi zwyciestwo jesieni, ale co tam robi Zaglebie to ja nie wiem. :P Wygrali z Legia 1-0 bo zlym wyprowadzeniu akcji przez obronce, masakrycznie glupi blad... no i sa wysoko. :P
Korona jest mocna.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2006-11-20, 11:43   

ja tam jestem zaskoczony BOTem ze jest tak wysoko jednak z drugiej strony w pelni na to zasluzyl.. widac na meczach to zgrana ekipa i wiedza co robia.. zastanawia mnie ich gra w rundzie wiosennej, bo w koncu jest prawie pewne ze Matusiak odejdzie.. a wiselka.. tam Thwaithe (nie wiem jak to sie pisze ;p ) nie pasuje.. moze ktos nowy dojdzie to sie usprawni wszystko...
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-11-20, 14:34   

Ja bym z Wisly przede wszystkim Okuki nie wyrzucal bo moim zdaniem oprocz Orest Lenczyka to jest jedyny trenet duzej klasy w lidze... Dostal druzyne na koniec sezonu, po naprawde dla tej druzyny dlugiej i meczacej rundzie... i przegral 4 mecze i ma odejsc? Trzeba dac mu czas, on zmienil Wisle totalnie po Petresku... wiec te chlopaki tak od razu tez nie potrafia zmienic stylu gry, ale widac, ze Wisla gra dobrze nawet jak przegrywa.

Matusiak wczoraj zarzekal sie, ze wiosne dokonczy w BOT`ie bo strasznie by mu bylo zal teraz odchodzic, bo wierzy w 1sze miejsce... ale mysle, ze jak Legia i Wisla przyspiesza i BOT poleci w dol to odejdzie. :] Ale Ujek i Gargula sobie poradza moim zdaniem. :P

Ja teraz trzymam kciuki za Chorzowskich zeby do 1szej ligi wskoczyli. :P Ale narazie na 1szym miejscu w 2giej lidze jest Zawisza Bydgoszcz... choc roznica tam jest nie wielka. :D
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2006-11-20, 15:43   

Jako rodowita łodzianka poleskiej dzielnicy, że tak to ujmę powinnam być za ŁKSem. Ale kibicuję Odrze ;)
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-11-20, 15:50   

Odra jest nisko w lidze, ale wydaje mi sie, ze sie utrzyma... maja kilku dobrych graczy. :)
A co do LKS`u to tez bym wolal Odre... chociaz ostatnio wygrali z Wisla ale byla mgla. :D
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
kakti 
Ruda Bestia



Imi: Michał
Doczy: 05 Sty 2007
Posty: 550
Wysany: 2007-04-04, 23:00   

Oooo stary temacik który podał mi Mkj, :)
więc, kibucje Lechowi (jako rodowity Poznaniak) :D a pozatym to jeszcze Craxa, Arka, Zagłębie (w tym roku na mistrza ich typuję). Ogólnie to jutro świetny mecz będzie Bot Gks - Zagłębie. Ktoś ogląda lub typuje wynik?
Jak dla mnie 1-4 dla Zagłębia. :)
_________________
Hail to the Beast!
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-04-04, 23:05   

Nie ma szans, Zagłebie ma mega szczęscie, że jest liderem, ale prowadzenie straci po meczu z BOTem. :) Przykro mi. :lol: ...Bot jest na fali i będzie miał tytuł.

Jutro 3-1 dla BOTu.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
kakti 
Ruda Bestia



Imi: Michał
Doczy: 05 Sty 2007
Posty: 550
Wysany: 2007-04-05, 10:05   

Zauważ, że Zagłębie z Michniewiczem nie przegrało jeszcze żadnego meczu. A BOT ostatnio dostał po dupie z Odrą (tylko dlatego, że nie było Garguły). Jak Zagłębie nie pozwoli grać Gargule to wygra.
1-4 dla Lubinian.
_________________
Hail to the Beast!
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-04-05, 13:00   

No fakt to co Michniewicz robi to jest.... ROBOTA i to dobra... ale taktyka nie wystarczy, Zagłębie nie ma aż tak dobrych zawodników by myśleć o tytule... puchary mają pewne.. byle by znowu nie odpadli w przed rundzie z srakatata armenia rulez czy jakimś takim. >.<
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
kakti 
Ruda Bestia



Imi: Michał
Doczy: 05 Sty 2007
Posty: 550
Wysany: 2007-04-05, 13:05   

Ale to było za Klejdinsta który trenerem za dobrym nie był. Przynajmniej dla Zagłębia. Ja i tak czekam na wielkiego Lecha który już w następnym sezonie powinien coś większego osiągnąć.
Pozatym Zagłębie w tym roku w Pucharach daleko zajdzie, tak samo jak BOT, jak znów odpadną w tym roku to w następnym pewnie nam liczbę zespołów w pucharach zredykują ;/ .
_________________
Hail to the Beast!
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-04-05, 15:57   

Już nam zdegradowali.

A Lech miał być mega klubem po połączeniu z Amicą.. ale zawodzi... i myślę, że będzie zawodził dalej. :)

[ Dodano: 2007-04-07, 20:03 ]
Mkj napisa/a:
Jutro 3-1 dla BOTu.

DZIĘKUJĘ, DZIEKUJĘ. Jakem powiedział tak sie stało... i gdzie ta wygrana Zagłębia? :lol: 3-1 i już nie będzie lidera. :D
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group