Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Orange extraklasa.

Komu kibicujesz?
Zagłębie
0%
 0%  [ 0 ]
Odra
7%
 7%  [ 2 ]
Legia
11%
 11%  [ 3 ]
Cracovia
3%
 3%  [ 1 ]
Groklin
0%
 0%  [ 0 ]
Widzew
0%
 0%  [ 0 ]
Gornik Leczna
3%
 3%  [ 1 ]
BOT Belchatow
3%
 3%  [ 1 ]
Gornik Zabrze
0%
 0%  [ 0 ]
Wisla Plock
0%
 0%  [ 0 ]
Wisla Krakow
55%
 55%  [ 15 ]
Pogon Sz
0%
 0%  [ 0 ]
ŁKS
3%
 3%  [ 1 ]
Arka G
3%
 3%  [ 1 ]
Korona KK
0%
 0%  [ 0 ]
Lech P
7%
 7%  [ 2 ]
Gosowa: 27
Wszystkich Gosw: 27

Autor Wiadomo
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-09-17, 13:11   

Co myślicie o serii Legii, w piątek 14 wrz. pokonała Widzew 3-1 i ma już 7 zwycięstw z rzędu, a ta stracona bramka była pierwszą w tym sezonie.

Legia tnie po mistrza, ma szczęscie.. czy gra dobrze, ale złapie zadyszkę tak jak Wisła Krk w ubiegłym sezonie?
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
kakti 
Ruda Bestia



Imi: Michał
Doczy: 05 Sty 2007
Posty: 550
Wysany: 2007-09-20, 21:28   

Legia musi kiedyś się zatrzymać, to akurat jest pewne (na pewno Lech ją pokona :D ale pytanie czy będzie pierwszy czy kolejny). Po pierwszej porażce pojawi się ich więcej, Legia ma młody skład który pewnie nigdy tak dobrej passy nie miał. Młodzi zawodnicy póki wygrywają mają dobre morale ale pytanie czy poradzą sobie po pierwszej porażce. Moim zdaniem nie. Jak na mój gust w tym roku Legia jeszcze mistrzem nie będzie ale w przyszłym sezonie będzie na pewno jednym z głównych pretendentów do tytułu mistrza Polski. O co walczyć będzie pewnie znów z Wisłą Kraków. Mam cichą nadzieję, że do walki o majstra włączy się też Lech, którego działacze zapowiedzieli właśnie potężne transfery. Na pewno ma być sprowadzony Arboleda, i pewnie jeszcze dużo ciekawych zawodników u nas wyląduje. Ale o majstra jak już to będziemy sie bić w przyszłym sezonie, oby tylko Reiss nie złapał żadnej większej kontuzji....
_________________
Hail to the Beast!
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-09-20, 21:45   

YEAH KAKTI WRÓCIŁ, po kilku miesiącach znowu mogę coś napisać w tym temacie. :D

kakti napisa/a:
na pewno Lech ją pokona

Wcześniej z Ruchem gra. :>


Eee, Legia zawsze jest pretendentem do tytułu... a w tym sezonie już niezły zapas pkt mają.

Ale prawda jest taka, że mieli dużo szczęścia, bo te bramki co im wpadały to takie fuksiarskie, a nie tracili, bo niby Mucha, ale mieli z 20 słupków i poprzeczek obstrzelanych przez te 7 kolejek.

Reiss... ja Ci gadam, że on maks jeszcze jeden sezon pociągnie, a Arboleda by wam się przydał niesamowicie, bo macie w Lechu strasznie słabą obronę, nawet Kikut musiał iść do defensywy, chociaż wg. mnie to jeden z lepszych pomocników był.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
kakti 
Ruda Bestia



Imi: Michał
Doczy: 05 Sty 2007
Posty: 550
Wysany: 2007-09-20, 22:02   

Nie widziałeś widać co Kikut z Zającem wyprawiają na prawej stronie w ofensywie, a i rzadko kto tamtędy przechodzi :P Akurat prawą stronę mamy silną :D
A co do obrony to ja bym Bosackiego na lewo przesunął (w sparingach i gdzieś tam jeszcze na lewej grał rewelacyjnie) a w środku Arboleda/Midzierski/Dymkowski. Blok pomocy bym usprawnił jakimś kreatywnym rozgrywającym (Quinteros jest genialny ale nie przeciwko najlepszym na środku boiska) a atak mamy silny, no hmmm ja zacząłbym na Floriana stawiać bo w każdym meczu się wyróżnia (czy to w Pucharze Ekstraklasy czy jak wchodzi z ławki). A ma 25 lat i jak teraz nie zacznie grać to później zaczniemy na młodych stawiać....
_________________
Hail to the Beast!
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-09-20, 22:07   

No ofensywę zawsze mieliście dobrą... zawsze jak Lech grał to 3/4 bramki strzelał, tylko tyle samo też tracił. :D Gdyby Lech miał Bosackiego, Arboledę i np. Wasilewski by został to miałby puchary.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
kakti 
Ruda Bestia



Imi: Michał
Doczy: 05 Sty 2007
Posty: 550
Wysany: 2007-09-30, 19:30   

Uch Ruch rozklepaliśmy 6-2 a i byłem tam :D
A z Odrą 2-1 no i Zając się rozstrzelał i goni Brożka w klasyfikacji strzelców XD
Uch tylko ta obrona.....
Ale oby dobra passa zwycięstw utrzymała się na Legii (jak dla mnie 4-3 dla Kolejorza). Legia jest zbyt pewna siebie, a wiadomo, że na świętą wojnę wszyscy mobilizują się trzy razy bardziej.
Moim zdaniem walka o 3 miejsce rozegra się między Lechem a Koroną. Mistrz jak zwykle Legia lub Wisła (w obecnych składach mają szansę na Ligę Mistrzów). Groclin jak przejdzie Steuę to umocni nam pozycję w rankingu UEFA (już chyba nawet skoczyliśmy) to może nawet awansujemy na dwa miejsca pucharowe. Patrząc na rundy i intuicję tak typuję górną połowę tabeli na półmetek sezonu:
1.Wisła
2. Legia
3. Lech
4. Korona
5. Zagłębie
6. Bełchatów
7. Groclin
8. Cracovia
_________________
Hail to the Beast!
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-10-11, 08:36   

No no dobra robota, w końcu dzięki wam Wisła ma lidera teraz a Legia już ciężko dycha. :>

A Ruch kurde gra dobrze, ale mało szczęścia ma. O ile pamiętam, to w meczu z Lechem 2 słupki były i poprzeczka dla nas. Czyli i tak na 6-5 było... ale mecz był dobry, ech? Tak to jest jak Ruch gra a nie.. coś typu Groklin.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Yenna 



Imi: Asia
Wiek: 32
Doczya: 06 Lip 2009
Posty: 159
Wysany: 2009-07-09, 21:27   

Ja kibicuję Wiśle Kraków.
NIECH POKONA TYCH INNYCH PATAŁACHÓW :] :prosze:
_________________
ŻYĆ TO PRZEKSZTAŁCAĆ SIEBIE W DZIEŁO SZTUKI
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imi: Jac.
Wiek: 36
Doczy: 20 Cze 2006
Posty: 1599
Skd: Kurwejt
Wysany: 2009-07-10, 13:03   

Mkj napisa/a:
Ja kibicuję Wiśle Kraków.
no i dobrze, bo każdy wie, że Wisełka jest najlepsza :D
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imi: Aśka
Doczya: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Skd: dzisiaj tu jutro tam
Wysany: 2009-07-10, 23:14   

jaco napisa/a:
każdy wie, że Wisełka jest najlepsza :D

jestem tego samego zdania :wink:
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
boczar-czarny 



Imi: Boczar
Wiek: 39
Doczy: 13 Lut 2012
Posty: 79
Skd: Ciemnogród
Wysany: 2012-02-16, 23:21   

Lech tylko i wyłącznie, tylko niechaj zmienią Trenera:D!!
 
 
 
Atena 


Doczy: 25 Maj 2016
Posty: 42
Wysany: 2016-06-27, 14:23   

Wiecie kogo mi w ekstraklasie brakuje? Grzegorza Płatek - toć to młody geniusz kopania. Zwinny, szybki, myślący- ambitny i to cholernie. Mógłby jakiś większy klub w końcu się nim zainteresować ;)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group