Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Deirdre
2007-02-09, 20:23
Aparat cyfrowy
Autor WiadomoϾ
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Do³¹czy³: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Sk¹d: GdaÅ„sk
Wys³any: 2006-11-26, 19:33   

Identycznie. Ściągasz plik, wypalasz płytę, uruchamiasz kompa z płyty CD i reszta z górki.
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... WyjdÄ™ na powierzchniÄ™"
"ZapomnÄ™ o Tobie" "PrzejdÄ™ sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
Rajca



Do³¹czy³: 30 Cze 2006
Posty: 123
Wys³any: 2006-11-26, 19:38   

Z dyskieteńką startową możecie powiedzieć sobie do widzenia.
Instalacja jest wręcz banalna. ogranicza się do wybrania partycji, wybrania metody formatowania(polecam jednak te NTFS, a metoda zwykła/normalna)
Następnie mamy reboot(restart), koniecznie wyjmij płytę i włóż dopiero jak poprosi, wbijesz klucz, podasz kilka danych, a po tem wsio, cieszysz się windowsem.
Oczywiscie, podstawą po reinstalce niech będą dla Ciebie najnowsze wersje sterów.
_________________
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2006-12-29, 12:46   

No i dupa.Jestem u kuzyna on ma Xp i service pack 2 podłączyłam aparat i co? nic :/ wykrył go bo sygnalizuje to dźwięk i nic więcej :(
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Mkj 



Do³¹czy³: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wys³any: 2006-12-29, 17:05   

To wtedy wejdz do 'moj komputer' ... odswiez i powinien byc nowy dysk (o dziwnej nazwie) wchodzisz w niego klikasz folder z nazwa aparatu i tam powinny byc zdjecia. :x
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2006-12-30, 10:15   

Mkj, robiłam... nic z tego :/
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Do³¹czy³: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Sk¹d: GdaÅ„sk
Wys³any: 2006-12-30, 17:13   

No to potrzebujesz sterowników, lub programu do obsługi połączenia z aparatem.
Co to za aparat? Jaka firma i jaki model?
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... WyjdÄ™ na powierzchniÄ™"
"ZapomnÄ™ o Tobie" "PrzejdÄ™ sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2007-03-24, 12:44   

Wszystko przez service pack! Zainstalowałam nowego xp i wszystko elegancko śmiga :)
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Dj Michał
[Usuniêty]

Wys³any: 2007-08-25, 17:34   

witam
zawierzam kupić sobie nowa cyfrówkę.

I.pierwsza prośba... Jaki aparat cyfrowy polecacie?
wymagania
1. cena do 700zł (jak nie będzie no to do 1 000zł)
2. około 6.0 megapixeli i więcej
3. dobra jakość fotek (i żeby były duże, może nie, aż tak duże :) )
4. możliwość nagrywania filmów z DŹWIĘKIEM
5. dobra jakość filmów
6. żeby był kompaktowy, a nie lustrzanka
7. fajny wygląd (tylko wtedy zastosować jeśli taki będzie)

II. druga prośba...Ostatnio kupiłem sobie urządzenie wielofunkcyjne " Canon PIXMA MP150", w instrukcji pisze, że można wywoływać zdjęcia bezpośrednio (czyli podłączyć przez kabel USB cyfrówki do drukarki, bez włączania komputera), ale tylko gdy cyfrówka jest firmy CANON. i oto pytanie. Można z obojętnie jakiej firmy aparatu wywoływać fotki przez kompa? jeśli ktoś ma taka drukarkę proszę o pomoc bardzo szybko jak to możliwe...
pozdro :)
Ostatnio zmieniony przez Dj MichaÅ‚ 2007-08-25, 17:37, w ca³oœci zmieniany 2 razy  
 
 
BazyL 



Imiê: Peter
Wiek: 33
Do³¹czy³: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Sk¹d: Lublin
Wys³any: 2007-08-25, 21:37   

http://www.ceneo.pl/314074
Kod:
Canon PowerShot A640- Warto zwrócić uwagę na imponujący wyświetlacz LCD. Do przekątnej 2,5 cala zdążyliśmy się już co prawda przyzwyczaić, ale w tym wypadku mamy do czynienia z monitorem ruchomym - brawo. Kolejnym ciekawym odstępstwem od normy jest zachowanie wizjera optycznego z zoomem. Ma to bezpośredni związek z wydajnością baterii. Według standardów organizacji CIPA 4 alkaliczne baterie AA wystarczą na 280 (A640) lub 350 (A630) zdjęć z włączonym monitorem i 1200 z wyłączonym. Zastosowanie akumulatorków niklowo-wodorowych podnosi te wartości do 500 i 1500 odpowiednio.Aparat został wyposażony w 4-krotne zoomy o zakresie odpowiadającym przedziałowi 35-140 mm i zmiennym świetle F2.8-4.1. PowerShot A640 w trybie makro i manualnym ostrzy już od 1 cm od przedniej soczewki. Dostępnych jest 25 języków menu, w tym jak zwykle już polski!!!, i 9 punktów AF. Czasy otwarcia migawki mieszczą się w zakresie 15-1/2500 s (dłuższe niż 1,3 s z redukcją szumów). Warto zwrócić uwagę, że wbudowana lampa błyskowa pozwala na synchronizację z drugą kurtyną migawki. Użytkownik ma do wyboru coraz częściej spotykany zakres ekwiwalentów czułości odpowiadający przedziałowi ISO 80 - ISO 800

najlepszą cechą jest możliwość ustawienia 2 kurtyny migawki. za 1000PLN takie cudo. Do twojego urządzenia wielofunkcyjnego(drukarka i skaner)w sam raz.
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
Dj Michał
[Usuniêty]

Wys³any: 2007-08-25, 21:49   

a troszkę tańszy? ;/ ;/ ;/
za 1 000PLN no to mam kamerÄ™ cyfrowÄ….... :|
 
 
BazyL 



Imiê: Peter
Wiek: 33
Do³¹czy³: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Sk¹d: Lublin
Wys³any: 2007-08-25, 21:52   

spełniłem twoje zachcianki....kup sobie taki na allegro- na pewno znajdzie się za 800PLN.
Canon PowerShot A630- trochę gorszy ale od 724,00PLN pełny opis na http://www.ceneo.pl/314908s ale niestety ma inną specyfikację i pomimo 10Mpix jest słabszy.
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
Achti 



Imiê: Marcin
Wiek: 30
Do³¹czy³: 10 Sty 2007
Posty: 358
Sk¹d: WrocÅ‚aw
Wys³any: 2007-08-25, 22:32   

Proponuję, abyś poszukał w internecie poradników na temat kupna aparatów - często sprzedawcy potrafią tak nas omamić, że kupujemy aparat z z zupełnie niepotrzebnymi dla nas funkcjami ;) Na przykład taki zoom cyfrowy - jest przeważnie wymieniany jako jeden z pierwszych podczas przedstawiania technicznych cech aparatu, a tak naprawdę jego używanie powoduje tylko i wyłącznie utratę jakości zdjęcia.

Przykładowy poradnik:

http://www.digfoto.pl/kup...frow-art38.html

Na pewno znajdziesz ich więcej. Mogę Cię zapewnić, że jeśli poczytasz kilka takich poradników i samodzielnie wybierzesz aparat, który zaspokaja Twoje potrzeby, satysfakcja z jego kupna będzie kilkukrotnie większa ;)
 
 
 
Dj Michał
[Usuniêty]

Wys³any: 2007-08-26, 10:20   

a czy cyfrówka Canon PowerShot A640 ma funkcję PictBrige ??
nie mogę tego nigdzie znaleźć...

i jeszcze jedno. Jakiego producenta kart pamięci są do Canon PowerShot A640?? np. Memory Stics...itd.
Ostatnio zmieniony przez Dj MichaÅ‚ 2007-08-26, 10:24, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
BazyL 



Imiê: Peter
Wiek: 33
Do³¹czy³: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Sk¹d: Lublin
Wys³any: 2007-08-26, 11:16   

MultiMedia-Card
SD
SDHC i posiada funkcjÄ™ PictBridge
http://www.euro.com.pl/cy...shot-a630.bhtml

nie jest to model 640 tylko 630 ale one się niewiele różnią. Cena(630), drugą kurtyna migawki(640) i mniejszy zakres światłoczułości(630)
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
Dj Michał
[Usuniêty]

Wys³any: 2007-08-30, 21:44   

a masz jeszcze jakieś troszkę tańsze modele ale nie musi być CANON, bo muszę mieć aparat na 8 września, a brakuje mi 200zyli no bo ta cyfrówka kosztuje 1000PLN, chyba że mi dołożysz....strasznie mi sie podoba ten Canon powershot A640, może go kupie ale muszę wydrzeć 2 stówki od rodziców...;/;/ a tego Canona powershot a630 nie chce po pierwsze że jest biały(mój kolega ma biała cyfrówkę fuijfilm i są plamy po palcach) a po drugie różnica jest 2mp w jakości fotki a to dla mnie duża różnica a tylko kosztuje 150 zł taniej...więc wole tego a640....
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group