Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Brakuje wam obecności...
Autor Wiadomość
Aska1708 


Imię: AĹ›ka
Wiek: 33
Dołączyła: 02 Sty 2007
Posty: 145
Skąd: Sompolno
Wysłany: 2007-02-25, 15:42   

tak szcerze to sama nie wiem czy brakuje mi kogos bliskiego czy nie,póki nie rozstałam sie z moim chłopakiem nie miłam wątpliwości,teraz sama nie wiem,fajnie byłoby mic kogos przy sobie kto dzieliłby mutki i radości,ale z drugiej stron obawiam sie,że znowu zotane sama....znowu bede cierpiec i zbierac sie,a niemajac nikogo oszczędzam sobie tego,jak na razie przyjaciele wystarczaja mi w zupełności :)
_________________
oczy są ślepe,szukać należy sercem...
Twych oczu blask wciÄ…ĹĽ wola,jak cichy szept pobudza serce me...
co dziś z tego masz,zapłakaną twarz,prozaiczny świat ,gorzkiej prawdy smak...
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skąd: to masz?
Wysłany: 2007-03-14, 11:10   

Kiedy byłam sama to najbardziej mi brakowało przytulania i pocałunków, szczerych rozmów i romantycznych wieczorów. Tego braku czasu jaki odczuwam teraz ;]
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
lovv 
sexi krejzolka.



Wiek: 35
Dołączyła: 18 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: ja wiem.
Wysłany: 2007-03-20, 15:51   

Cytat:
Eos napisał/a:
Brakuje mi tej męskiej stanowczości i lekkiego bagatelizowania niektórych spraw. I tego boskiego zdania "nie przejmuj się pierdołami kochanie".
Tobie też? Oj tak czasem przydałoby się postawić mnie na ziemię wieloma rzeczami ekscytuję się zbyt mocno.

ja od tego mam kolegĂłw ;'pp
do przytulenia i pogadania w sumie teĹĽ siÄ™ nadajÄ….
na dzien dzisiejszy nie mam pojecia czy juz umialabym sie z kims zwiazac.
a czy brakuje mi? pewnie. kazdemu brakuje, tylko nie kazdy sie przyznaje ;]
sa oczywiscie osoby, ktore sa z natury samotnikami, ale to wyjatki ;] ]]
Ostatnio zmieniony przez lovv 2007-03-20, 15:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lilka ;)
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-23, 20:17   

Tak. Strasznie brakuje mi chłopaka :cry: Ale tego jednego konkretnego chłopaka...
Tak to życie wydaje się być zupełnie bez sensu a wiem, że gdybym z nim była nabrałoby kolorów.
Kiedyś nikogo mi nie brakowało, ale to było wtedy gdy nie wiedziałam jak fajnie jest mieć do kogo się przytulić... Kiedyś byłam w stanie znaleźć plusy bycia samą... Teraz już ich nie widzę.
No i jeszcze jedno, kiedyś bylam młodsza i mówiłam sobie "Całe życie przede mną i jeszcze znajdę moją drugą połówkę" ale życie ucieka a człowiek robi się coraz starszy i teraz już tak nie myślę. Na daną chwilę myślę sobie, że "Najmłodsza już nie jestem, coraz mniej czasu i okzaji na poznanie kogoś..." Do tego mam wrażenie, że pociąg zwany miłosć z moją drugą połówką już był ale ja dałam mu odjechać... :cry:
Jakieś pesymistyczne myśli mnie dziś naszły...
 
 
natalia92
[Usunięty]

Wysłany: 2007-03-23, 20:25   

bardzo mi brakuje chłopaka....lecz tego jedynego...tego, którego kocham...najgorszę do zniesienia są chwile gdy coś mi o nim przypomnie...miejsce...piosenka...zdjęcie...film(byliśmy na obozie i tam było 'wszystko' nagrywane)... ale także chwile samotności...często brakuje mi jego ciepła...poczucia bezpieczeństwa...jego dziwnych czasami gadek:P...po prostu jego :D
 
 
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2007-03-23, 20:32   

Ja tam teraz nie tęsknię za rzeczami typu : Słodkie SMSki, trzymanko za rączkę na spacerku, całuski, głaski i przytulanki. :] Bardziej niż jakiejś dzikiej namiętności, albo też miłości po grobową deskę [która zdarza tylko w hollywoodzkich snach], brakuje mi bliskiej obecności..takiej bratniej duszy... :roll:
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysłany: 2007-05-14, 16:46   

Aneta napisał/a:
brakuje mi bliskiej obecności..takiej bratniej duszy... :roll:


no a u mnie jest na odwrĂłt :P Mam tÄ… bratniÄ… dusze, z ktĂłrÄ… zawsze mogÄ™ sobie pogadac itd... ale za to brakuje mi przytulenia siÄ™, buziaczki itd... do pewnej osoby.
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
crush 
pfk <3



Imię: Kasia
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 178
Skąd: Pleszew
Wysłany: 2007-05-14, 17:34   Re: Brakuje wam obecnoĹ›ci...

admin napisał/a:
Czy brakuje wam obecności chłopaka/dziewczyny?
Chodzi oczywiście o osoby hmmm... wolne? samotne?
Czego najbardziej brakuje w takiej sytuacji?


taa, brakuje mi obecności chłopaka.

w ogóle mi brakuje czułości, miłości, miziania i w ogóle.
ale jak na razie jestem już od jakiś 4 lat samiuśka jak palec i jest mi z tym w miarę dobrze, czasami łapię dolinę jak widzę jakieś fajne zakochane pary ale tak na co dzień jest ok.

</3
_________________
<3
Cytat:
...to nie miłość to tylko złudzenie...

MOJE MYĹšLI, MĂ“J BLOG Zapraszam ;*
 
 
 
Madame Bovary 
Inspiracją być!



Imię: Justyna
Dołączyła: 07 Maj 2007
Posty: 447
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2007-05-14, 19:18   

Czasem, gdy coś mi nie wyjdzie, mam takiego "doła" nie ma mnie kto pocieszyć, przytulić i powiedzieć to miłe słówko. Ech czasem niestety brak, ale na co dzień jest ok.
_________________
O, cieniu mĂłw,
Gdzie kraj mych snĂłw –
MĂłw, gdzie jest Eldorado?
 
 
 
Kya 



Imię: Magda
Wiek: 35
Dołączyła: 27 Maj 2007
Posty: 2516
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2007-05-27, 12:30   

Jak mi smutno to się idę do przyjaciela przytulić :)
Ogólnie mi nie brakuje, ale troszkę mi tęskno za jedną osobą, ale wiem, że jeszcze tydzień, dwa i mi przejdzie, a wtedy nie będzie mi już niczego brakować..
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skąd: BogumiĹ‚owice
Wysłany: 2007-05-27, 22:33   

jakoś mi niczego nie brakuje. poczekam. tzn czasem jest mi jakoś dziwnie smutno, że nikt mnie nie mlaśnie po poliku, no ale zawsze wtedy zostaje METAFORYCZNY seks z przyjacielem :P
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - RĂłwnoumagicznienie/
 
 
 
Darkness
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-19, 15:39   

Brakuje mi dziewczyny, którą darzyłbym gorącym uczuciem, a ona odwzajemniałaby je. Brakuje rozmów, przytulania, samego uczucia, które daje radość, chęć do życia.
 
 
Jenny 



Wiek: 34
Dołączyła: 19 Cze 2007
Posty: 52
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2007-06-19, 19:14   

Z facetami Ĺşle bez facetĂłw jeszcze gorzej.
Pewnie,że brakuje, ale miec chlopaka tylko po to żeby się nazywało, że się go ma to bezsensu,a zatem skazuje sie na przymusową samotnosc do momentu pojawienie się księcia z bajki :) :p
 
 
 
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2008-03-21, 16:16   

Chyba polubiłam samotność. Albo po prostu się do niej przyzwyczaiłam. Nie jest mi źle bez chłopaka, wręcz przeciwnie! Cieszę się, że jestem wolna i niezależna. Wolę być sama niż z byle kim. Teraz czekam po prostu na kogoś odpowiedniego. Poczekam :)
Chociaż muszę przyznać, że czasem brakuje mi kogoś do kogo mogłabym się przytulić i poczuć jego bliskość. Dobrze, że mam wspaniałych przyjaciół, bo bez nich bym sobie chyba nie dała rady :)
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Pauli 


Wiek: 32
Dołączyła: 22 Lut 2008
Posty: 25
Wysłany: 2008-03-22, 12:23   

Tak właśnie wczoraj zauważyłam, że tak, brakuje.
Z reguły unikam chłopaków... a wczoraj zdałam sobie sprawę dlaczego.
Chcę mieć chłopaka i to bardzo, ale takiego który będzie dla mnie idealny, z którym nie musiałabym się zmuszać na spotkania i z chęcią spędzała bym czas.

Najbardziej brakuje mi przyjaźni, nie bliskości chłopaka. Nie chcę móc się do niego tylko przytulać, chcę mu zaufać mieć w nim chłopaka i przyjaciela. i to jest chyba podstawa. :wink:
_________________
Ĺšwiat to nie ksiÄ…ĹĽka... z Niego tak po prostu kartki nie wyrwiesz...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group