Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Ogolony facet. :o
Autor Wiadomo
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-12-01, 23:46   Ogolony facet. :o

Pytanie bardziej do dziewczyn (chociaz panowie moga mowic o sobie jak chca ;p ):

Co myslicie o facetach, ktorzy gola klatke, pod pachami czy nawet nogi? Wolicie tak 'zadbanego' faceta czy raczej wolicie owlosionych? Sa tez tacy, ktorzy sie nie gola a nie maja tego zarostu na ciele za duzo... wiec mowiac owlosionych nie mam na mysli 'facet-malpa' (wiem, ze malpa ostatnio niepoprawna politycznie, ale inaczej nie umiem okreslic ;P )
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2006-12-02, 09:49   

W tym, że golą się pod pachami nic złego nie widzę ;) Jeśli chodzi o klatę to różnie bywa :P

Ogólnie mi się podobają faceci owłosieni tak jak Marcin Bosak :D
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-12-02, 12:27   

Mkj napisa/a:
Co myslicie o facetach, ktorzy gola klatke, pod pachami czy nawet nogi? Wolicie tak 'zadbanego' faceta czy raczej wolicie owlosionych?
Facet to facet jak ma włosy to po co ma sie na siłę zmieniac (no chyba, ze tych włosów ma całe futro to co innego...) Jak ja to mówię chłop powinien byc męski a włosy gdzieniegdze to częsc tej męskosci i niech tak zostanie :wink: Jakoś by mi dziwnie było jakby mój facet chodził np na depilację nóg ;/
Ale nic nie przebije mojego znajomego, który ostanio się chwalił się hmm... depilacją miejsc intymnych, to już mnie wogóle odrzuciło ;/
Nawet taki dwu trzy dniowy zarost jest taki no wiecie.. fajny :wink:
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
omlet 



Doczy: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysany: 2006-12-02, 13:20   

a czemu nie wspomniales o tej najwazniejszej czesci :D ?
no dziewczny ale szczerze wolicie jak chłopak jest ogolony na penisie czy nie? bo tutaj jest mnóstwo roznych odpowiedzi..
co do dziewczyn to wiadomo ze lepiej jak sa ogolone.
_________________
żołnierze idealni
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-12-02, 18:00   

No tak Omlet zawsze nam ubarwi dyskusję :twisted:
No nie wiem chyba taki pedałkowaty się robi nieco, woskiem sobie torturując miejsca intymne... takie moje zdanie ale pewnie ile kobitek tyle opini, więc to kwestia indywidualna :P
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-12-02, 19:05   

Mazina napisa/a:
W tym, że golą się pod pachami nic złego nie widzę ;)
Ja też. Denerwuje mnie jak facet śmierdzi potem a poza tym to niechlujnie wygląda.

No ale jak nogi goli..to wybaczcie :D To już niemęskie. Mamy dobę uniseksualną,ale pewne rzeczy pozostawmy kobietom !
omlet napisa/a:
a czemu nie wspomniales o tej najwazniejszej czesci :D ?
no dziewczny ale szczerze wolicie jak chłopak jest ogolony na penisie czy nie? bo tutaj jest mnóstwo roznych odpowiedzi..
A ty omlet czyżbyś też to preferował ? :] no omlet ,ale szczerze :]
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-03-16, 22:24   

jezusicku!!! facet co goli sobie jajka to już żenadia :lol: ale dla mnie wogóle golenie czegokolwiek poza twarzą jest nie takie jak być powinno :P facet powinien być troszkę futerkowy :twisted:
_________________

 
 
 
NNF 
po czasie


Doczy: 27 Sty 2007
Posty: 64
Skd: południe
Wysany: 2007-03-17, 10:19   

MY to robimy z myślą o was kobiety i dziewczyny :mg: ale i nie wypowiem się jak to ze mną jest, bo mnie nie interere jaki jest facet :}
_________________
http://www.fotka.pl/profil/ejZOBACZ/

minimalnie w słowach.
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-03-17, 10:59   

A mi się niepodoba jak facet jest całkiem gładziutki :P Fuuj. Jak facet to ma być męski, a nie taki pedałek się robi że się goli poniżej własnej bródki ;] A fe.! Panowie! Nie róbcie tego! :D
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2007-03-17, 11:13   

Shezz.17 napisa/a:
A mi się niepodoba jak facet jest całkiem gładziutki

A mi się właśnie taki gładziutki podoba, taki cukiereczek to ja lubię ,takiego milutkiego gładziutkiego a nie taki gdzie dotkniesz szorstki :P
 
 
 
Luiza 
Turpistka.



Wiek: 34
Doczya: 26 Gru 2006
Posty: 305
Skd: Skądinąd.
Wysany: 2007-03-17, 12:02   

Całkiem gładki facet odpada. Twarz musi mieć gładką, pachy też mogą być, ewentualnie klata, ale reszta? Niech zostawi w spokoju i nie macha żyletką, czy też woskiem :D
_________________
Socjały nudne i ponure,
Pedeki, neokatoliki,
Podskakiwacze pod kulturę,
Czciciele radia i fizyki,
Uczone małpy, ścisłowiedy,
Co oglądacie świat przez lupę
I wszystko wiecie: co, jak, kiedy,
Całujcie mnie wszyscy w dupę!


J. Tuwim.
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-03-17, 21:16   

Luiza napisa/a:
Twarz musi mieć gładką, pachy też mogą być, ewentualnie klata,

...goła klata?? bez pluszu?? :shock:
mężczyzna powinien mieć troszeczkę pluszu...im więcej różnic tym więcej zabawy :twisted:
_________________

 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-03-18, 14:33   

Hmm.
Za małpami nie przepadam, szczerze mówiąc. Ale nie popadajmy w paranoję, nie będzie mi przeszkadzało małe futerko XD
Gładziutkich wszedzie też nie za bardzo lubię ^^ Naturalny najlepszy, o!
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
wariat4



Doczy: 17 Lis 2008
Posty: 122
Wysany: 2009-02-09, 21:08   

Fuj jak można sobie nogi golić XD a tym bardziej "miejsca intymne"?? Rozumiem dziewczyny bo to normalne ale faceci?? :wstyd:
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2009-02-11, 22:32   

Cóż..Spójrzmy na pływaków...xD Oni to przechlapane mają tak szczerze mówiąc. :smiech: Nie no...Nie lubię się powtarzać, ale na prawdę. Pływaka bym nie tknęła. Łee...xD :?
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
Ostatnio zmieniony przez Marki 2009-02-12, 17:12, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group