Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Petting
Autor Wiadomo
Dark Angel 
Dark Angel



Doczy: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysany: 2006-12-08, 12:31   Petting

Istnieje wiele wersji definicji pettingu. Zasadniczo petting polega na zaawansowanych pieszczotach erotycznych, czyli pieszczeniu narządów płciowych lub innych stref erogennych partnera w taki sposób, że może dojść do osiągnięcia tzw. satysfakcji seksualnej, czyli orgazmu, ale inną metodą niż poprzez immisję (wprowadzenie) członka do pochwy. Jest to aktywność mająca zastąpić pełne współżycie seksualne. Według najszerszej definicji, pettingiem są wszelkie formy pieszczot z zastrzeżeniem podanym powyżej, w tym seks oralny. Problematyczne jest również ujęcie w definicji stosunków doodbytniczych (i to bez względu na orientację seksualną). Generalnie jednak petting to seks bez stosunku koitalnego.

Spokojna dyskusja na temat pettingu...
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-12-08, 15:41   

Bardzo przyjemne wrazenia. :) A jezeli ktos nie jest pewny czy to 'ten' lub czy to 'ta' i nie chce decydowac sie na stosunek to pettin` jest chyba najlepsza formą zaspokojenia partnera. :0
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-12-08, 16:47   

Hmmm petting...
Napewno fajna rzecz ale... /zawsze musi byc jakieś ale/ z tego co ludzie ogólnie między sobą opowiadają ciężko jest się tylko piescic bo wielu potem jednak decyduje się pod wpływem emocji na coś więcej... Teraz to można sobie gdybac a potem to są z reguły takie emocje :twisted: i bywa różnie...
admin napisa/a:
Jest to aktywność mająca zastąpić pełne współżycie seksualne.
Ale nigdy nie zastąpi i dlatego jesli juz to dla młodych ludzi tylko stan przejściowy do czegoś więcej.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-12-08, 16:50   

Hmm
Fantasia napisa/a:
ciężko jest się tylko piescic bo wielu potem jednak decyduje się pod wpływem emocji na coś więcej

Do pettingu zalicza sie wzajemna masturbacja i seks oralny... wiec to nie jest takie doslowne 'pieszczenie' tylko. :)
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2006-12-08, 17:41   

Fantasia, ma rację. W takich chwilach emocje potrafią wyłączyć człowiekowi wszystkie inne programy (heh). Również wydaje mi się, że zabawy nie są w stanie zastąpić tego "czegoś więcej".
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2006-12-11, 00:46   

Przyjemny i uroczy wstęp do seksu.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-12-12, 16:10   

Mkj napisa/a:
Hmm
Fantasia napisał/a:
ciężko jest się tylko piescic bo wielu potem jednak decyduje się pod wpływem emocji na coś więcej
Do pettingu zalicza sie wzajemna masturbacja i seks oralny... wiec to nie jest takie doslowne 'pieszczenie' tylko.
To po co wtedy ten petting :| Wg Kościoła to też grzech na równi z prawdziwym seksem więc wsio równo :lol: A tak pozatym to nie jest przypadek jak dochodzi między dwójką ludzi (o normalnych ludziach pisze a nie tych napalonych 14-16!!!) do takiej sytuacji... No i w końcu zapewne mało kto lubi "jeść cukierek przez papierek"... A potem to się mówi, że grali w szachy/bierki :lol:
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-12-12, 21:28   

Grzech.. heh... kto nie grzeszy. :roll:
Kwestia (nie naduzywam tego slowa?) jest taka, ze komus petting moze sprawiac wieksza przyjemnosc niz seks, albo dla kogos moze to byc 'potrzebne' urozmaicenie. :)
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2007-02-10, 21:44   

Ja tu się raczej zgodze z wypowiedzią EOSa. Trzeba wziąść pod uwage, że kobieta potrzebuje więcej czasu niż mężczyzna i od tego jest gra wstępna na którą peeting świetnie się nadaje.

Co do wypowiedzi "napalone 14-16" to weź pod uwage że są wyjątki, owszem większość to napalmy ale niektórzy są poważni i odpowiedzialni.
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
Ostatnio zmieniony przez RaynoR 2007-02-10, 21:45, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Doczya: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysany: 2007-02-10, 22:00   

RaynoR napisa/a:
kobieta potrzebuje więcej czasu niż mężczyzna i od tego jest gra wstępna na którą peeting świetnie się nadaje.



Zgadzam się z tym, bo sama aktualnie jestem tego zdania :P Może nie potrzebowałabym tego ''czasu'' jakbym nie była ograniczona z moim chłopakiem przez odległość :wink:
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2007-02-10, 22:10   

No napewno odległość gra dużą role choćby na tym jak często to robicie. Czy te oczekiwanie na to aż on przyjedzie...nasila Twój popęd seksualny?? Jeżeli tak to raczej potrzebujesz mniej czasu (zdecydowanie) niż gdybyście współżyli np. co drugi dzień. Im częściej się to robi tym większą ma się "wprawe" i dłużej sie "dochodzi do konca"- przynajmniej takie jest moje zdanie
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Doczya: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysany: 2007-02-10, 23:06   

RaynoR napisa/a:
Czy te oczekiwanie na to aż on przyjedzie...nasila Twój popęd seksualny??


Nie wiem czy to oczekiwanie nasila mój popęd seksualny czy nie... Ja go pragnę i jak jesteśmy razem nie potrzeba mi więcej. Nie czuje, żebym potrzebowała mniej czasu niż jakbyśmy widywali się częściej. Jesteśmy razem to nie czujemy, że np. za pare dni znowu nie będziemy... Poprostu nie myslimy(chociaż ja) w tej chwili o niczym więcej jak o nas, o tej chwili bycia blisko :wink:

RaynoR napisa/a:
aż on przyjedzie...


Albo ja :wink:
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2007-02-10, 23:34   

I dobrze dobrze:] Ważne że macie siebie przy sobie i wiecie, że za jakiś czas znów sie zobaczycie to jest OK;] gorzej gdyby wasz związek opierał sie wyłącznie na zasadzie: Nareszcie sie zobaczymy i będziemy sie kochać!!...wtedy taki związek długo by nie pociągnął.
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
 
 
 
pawloxp
[Usunity]

Wysany: 2007-02-10, 23:41   

Ale zeby było przyjemnie, to jeszcze trzeba umiec "zrobic dobrze" drugiej stronie :) a to czasmi moze byc kłopot :]
 
 
RaynoR 
'Sup Gee?



Imi: Lukasz ;)
Wiek: 32
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 328
Skd: Z d*py :P
Wysany: 2007-02-10, 23:59   

Chodzi Ci chyba o to żeby dziewczyna odwdzięczyła się chłopakowi tak?? No wiadome, że tak powinno być:P Jak sex to wspólny i przyjemny dla obu stron :D
_________________
"Stworzyła wiatr, który pcha mnie do przodu..."
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group