Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Zamknity przez: ankaanka
2006-12-18, 22:04
Komentarze 'Wielkich'
Autor Wiadomo
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2006-12-16, 18:22   

Magda Czernicka, heh-heeeeloooł!
Toż właśnie o to mi chodzi, żeby "nie przywiązywać psów do biblioteki".

Wierszyków nie pokazuję, bo ich nie piszę, gdybym pisał to raczej pokazywałbym je (szukając recenzji) osobom wykształconym, nie dzieciom na forum.

Przepraszam, w przyszłości będę prościej pisał.

Dziekuję.
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skd: Bogumiłowice
Wysany: 2006-12-17, 18:46   

mali koledzy? niekompetentni? Dobre... hm
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-12-17, 19:19   

To jest bez sensu. Niewiem po co komu był ten temat ,ale gdybyśmy tak filozofowali wniosek byłby taki że cały dział wiersze zbędne. Nie spodobał mi sie bardzo ten komentarz o dzieciakach i na początku tematu , że nikt na razie nic nie zamieścił do oceny [ o 5 rano ? :] ]i trzeba zmienić tytuł tematu na coś tam z ocenianiem przez różowe pluszaki :] Jak ktos bezpodstawnie uznaje że to forum jest różowe to przepraszam bardzo, ale to jest już prawie obrażanie bo nikt tu nie chce wielkich mądrości polegających na krytyce jacy to jesteśmy be i nie znamy się na ''sztuce''
 
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2006-12-17, 19:43   

Już od dawna propaguje tu bolesną prawdę. Specjalnie (przez Twoją wypowiedź Aneta) przeczytałem ten temat i czuje się utwierdzony w przekonaniu, że mam do czynienia ze stadkiem idjotów. Dajcie spokój !! Jesteście beznadziejni. Używanie nazwisk w nickach to prosty sposób lansowania nazwiska. Kasto wspaniałych poetów, czy już nikt nie chce czytać Waszych wierszy? Tak! Wszyscy jesteście Mickiewiczami nowej ery! Kasto Poetów Wielkich! Czy już tylko sekretarki ZAiKS czytają Wasze wiersze? Więc to forum, różowe, dziecięce jest Wam potrzebne do wylansowania się?

Szacun - Kasto Poetów Młodych

Kto najlepiej gra na wieśle? Otóż ja gram całkiem nieźle. Tak! To JA, wspaniały geniusz współczesnego Jazz-Rocka, biały Hendrix. Jestem równie wspaniały Jak koleżanki i koledzy używający nazwisk! I równie piękny jak poeta spamujący album własnymi zdjęciami! Ktoś chce mnie dotknąć? Czy geniusze poezji macali kiedyś geniusza rocka?

Widzicie? Każdy może być narcyzem, nie trzeba być do tego poetą!
Ej, ja jestem też niezłym programistą, zwołam kolegów i też będziemy siebie wzajemnie adorować, to które z nowych Mickiewiczow pierwsze? kto zagra solówke? Kto napisze jakis programik w c++ ??

Przedostatni akapit tej wypowiedzi jest dokladnie na Waszym poziomie, teraz razem gryziemy glebe. Nudzi mnie bycie narcyzem, nastoletni Mickiewicze też z tego wyrosną. Mam nadzieję.

Dla koleżanki, która myśli wolniej - Madziu to było szyderstwo i złośliwość.
Ja dostane bana a to z Was będą się podśmiewywać :D Pozdro ziomy poetyckie!
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
 
 
 
Dawid Jarosz 


Wiek: 34
Doczy: 10 Gru 2006
Posty: 62
Wysany: 2006-12-17, 21:52   

:brawo: :brawo: :brawo:
:lol: :lol: :lol:

Cytat:
Tożsamość seryjna to konsekwentne utrzymywanie jakichś stałych cech własnej osoby wobec konkretnych osób czy też grup. W zasadzie tożsamość seryjna to tautologia. Każda osoba posiada jakieś powtarzalne (seryjne) cechy, na podstawie których potrafimy stwierdzić, że jest to ta sama osoba, z którą już łączyły nas jakieś interakcje. Warto zwrócić uwagę, że w tym ujęciu tożsamość jest postrzegana z perspektywy zewnętrznej - powtarzalność cech rozpoznają inni. Poza siecią pewne cechy danej osoby są dane z natury i niezmienne, jak choćby DNA czy linie papilarne. Ponadto pewne cechy są nadawane przez społeczność i przyjmuje się, na podstawie prawa czy zwyczaju, że są one niezmienne, jak np. imię i nazwisko czy numer PESEL.

Więc czemu nie możemy miec w nickach imienia i nazwiska? Czy to jest złe? Moim zdaniem to całkiem dobre, może przypadkiem spotkam znajomych z drugiego końca Polski.

Cytat:
że nikt na razie nic nie zamieścił do oceny [ o 5 rano ? ]

żart taki to był

Cytat:
trzeba zmienić tytuł tematu na coś tam z ocenianiem przez różowe pluszaki

ironia.

Dziękuję. Fajnie, że ktoś przyszedł i starał się cokolwiek zdziałać, byłoby miło gdyby ktoś, chociaż jedna osoba, docenił to. No ale cóż. My jesteśmy źli.
_________________
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2006-12-18, 00:31   

Guevara, uwielbiam Cię :D !

Dawid Jarosz napisa/a:
Dziękuję. Fajnie, że ktoś przyszedł i starał się cokolwiek zdziałać, byłoby miło gdyby ktoś, chociaż jedna osoba, docenił to. No ale cóż. My jesteśmy źli.

Zdziałać? Co?! Jakoś nie widziałam.
Poza tym "działanie" w taki sposób jest dla mnie nic nie warte, przykro mi.
Ankaanka napisa/a:
mali koledzy? niekompetentni? Dobre... hm

Och, proszę ... Nie nazwiesz ich chyba znawcami? Mnie niestety nie przekonuje "fachowa" ocena wierszy, wystawiona przez nastolatków.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
Ostatnio zmieniony przez Eos 2006-12-18, 00:32, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skd: Bogumiłowice
Wysany: 2006-12-18, 09:00   

Tak się jakoś składa że oprócz mnie i Dawida nikt kto przyszedł nie ma -nastu lat, no ale mniejsza z tym.

I działanie to chyba chodzi o komentarze warte uwagi. No cóż, jeśli was nie obchodzi nic poza docenianiem czegoś, czego nie powinno się doceniać, no to ok, wasze zdanie.

Potem coś napisze bo musze do szkoły lecieć.
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Doczy: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skd: Gdańsk
Wysany: 2006-12-18, 14:17   

Dawidzie a z czego ten cytat? Wypada podawać źródło informacji jak się powołujesz na coś. Chyba, że informacje pochodzą "z głowy, czyli z niczego" (Piotr Bałtroczyk).

Jak dla mnie to dzielić wiersze na dobre i złe może np wykładowca uniwersytecki a nie ktoś kto popełnił kiedyś tomik poezji (zresztą pewnie przez pomyłkę, chcąc napisać książkę kucharską).

Przykład: W styczniu ukaże się moja płyta, dostępna będzie w całej europie (dystrybucją zajmie się francuska firma). Nauczyłem się wiele wymyślając płytę i nadal się uczę pracując przy realizacji.

Uważam, że nie mam prawa wypowiadać się na temat muzyki, bo nie potrafie jej profesjonalnie ocenić. Tak samo nikt z Was nie ma takiego prawa co do poezji, no chyba, że faktycznie wrzucam wykładowcom uniwersyteckim (wierzyć mi się nie chce).

Teee, "Mickiewicz nowej ery", mów mi "Biały Hendrix" :lol:

[ Dodano: 2006-12-18, 13:21 ]
Eos napisa/a:
Guevara, uwielbiam Cię

Ja Ciebie też. :D
BTW płytka będzie kosztowała 10 pln ale ja bym jej nie kupował:
1. wolałbym za tą cenę kupić cztery czyste płyty
2. Będzie można ją ściągnąć z internetu :D
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... Wyjdę na powierzchnię"
"Zapomnę o Tobie" "Przejdę sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie już nie wstaje"
Ostatnio zmieniony przez guevara 2006-12-18, 14:21, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dawid Jarosz 


Wiek: 34
Doczy: 10 Gru 2006
Posty: 62
Wysany: 2006-12-18, 14:50   

No jakos nie było możliwości aby coś ocenić kompetentnie.

Alez to pokolenie obrażalskie, miło być wyjątkiem.
_________________
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2006-12-18, 18:53   

guevara napisa/a:
Ja dostane bana a to z Was będą się podśmiewywać :D Pozdro ziomy poetyckie!
Z chęcią większą dałabym bana paru innym osobom.. :]
Niestety nie mam władzy nad działem Poezja ale proponuję zamknięcie tego tematu. I przy okazji paru osobom żeby kulturalnie opuściły forum zamiast robic z siebie pośmiewisko
Dzięki Guevara .
 
 
 
koriat 
e tam



Wiek: 35
Doczy: 29 Maj 2006
Posty: 99
Skd: z Grodu Kraka
Wysany: 2006-12-18, 21:23   

Ło Jezus Maria. :?
Myślałem, że ten temat to będzie taka zabawa, zwłaszcza, że ton od początku był luźny i komentatorzy niezbyt posunięci w latach. ( choć tak btw to mnie trochę też zirytowało, że jak skrytykowałem krytykę pana poety, to ten już swojego zdania nie myślał bronić)
Dlatego taka propozycja koriata:
koniec, pax nobiscum i zamknijmy ten temat w cholere :wstyd:
_________________
"Wyorywałem w polu
Żmije całymi bruzdami(...)
Jeżeli piekło mamy
Żmijami brukowane
Wystarczy piekło zaorać
I piekło zniknie z ziemi"
 
 
 
ankaanka 



Wiek: 32
Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2660
Skd: Bogumiłowice
Wysany: 2006-12-18, 22:04   

no jak chcecie
co do 'sprowadzonych' - wiadomo co ze mną jest jak mi się zachce to napisze wiadomo gdzie co wiadomo co no czy jakoś tak ;) topic close, jak coś to pv.

P.S> Ban innym osobom? Bo co - bo piszą swoje własne prywatne zdanie tak samo jak guevara (tylko że odmienne) i z ironią? whatever...
_________________
"-Jeśli nie możesz się nauczyć jeździć na słoniu, naucz się przynajmniej jeździć konno.
-Co to jest słoń?
-Rodzaj borsuka - wyjaśniła Babcia."
/Terry Pratchett - Równoumagicznienie/
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group