Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pica
2006-12-18, 20:24
Lumpex
Autor Wiadomość
Shezz 



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skąd: to masz?
Wysłany: 2007-03-13, 14:05   

Hah, a ja w lumpexie zakupiłam swój słynny krawat i jestem z tego dumna jka nigdy :jupi: Ale nie no, tak na serio to się zgodzę z Maziną. Jeżeli ktoś nie raczy uprać swoje zakupu z lumpexu to naprawde nie jest to fajne. Ja osobiście nic nie mam do lumpexów, jak dla mnie to normalny sklepik ((taki z deczka większy, ale co taaaam :lol: )). Czasem mozna się nieźle uśmiać w takim lumpexie. Na przykład ja i Żabcia ostatnio prawie padłyśmy ze śmiechu w lumpexie xDDD Przymieżałyśmy stare kapelusze filcowe w stylu lat '60, śmiałyśmy się ze starych babek, które się śmiały z nas... I w ogóle łaziłyśmy po caaaałym pomieszczeniu, a jest ono wręcz ogromne!! Hah, rozpisałam sie tak jak ((teraz już nie :) )) zawsze... :P :P :P
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Anita 



Imię: Anita
Wiek: 35
Dołączyła: 13 Mar 2007
Posty: 3
Skąd: z lasa :p
Wysłany: 2007-03-13, 20:00   

jetem tu nowa fajne forum!
A co do tematu to uwazam ze lumpex to calkiem spoko sprawa i mozna kupic super rzeczy ostatnio np kupilam sobie bundeswere za 4zł i co najlepsze stan idealny jedyne co brakowało to jeden guzik :P Myśle, że nie ma się co wstydzić, że ma się rzeczy z lupexu no ale są ludzie którzy się z tego smieją :/ Dla mnie osobiście to oby jak najwięcej takich sklepów z tanią odzieżą
_________________
"Sprzedające się dziwki nędzą wielkiego miasta"
 
 
Klang 



Wiek: 38
Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skąd: wziąć na piwo?
Wysłany: 2007-03-13, 20:24   

Wczoraj byłem, czternaście kilo dżinsów kupiłem.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Ĺšwiat siÄ™ nam przyglÄ…da i nie ĹĽyczy Ĺşle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imię: Piotrek
Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skąd: Wygoda :)
Wysłany: 2007-03-13, 20:26   

Klang napisał/a:
Wczoraj byłem, czternaście kilo dżinsów kupiłem.


-> :lol: -> nie mogę przestać -> :lol:

ja też byłem i też kilka kilo kupiłem.. tanie było to brałem
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
somebody 
zaĹĽenowana



Imię: Justyna
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Lut 2007
Posty: 784
Wysłany: 2007-03-13, 20:34   

Pamiętam kiedyś, chyba w listopadzie to było, idziemy sobie:ja, Jaco i Jego brat(mjuzik):
mjuzik:Stary, ale masz zajebistÄ… czapkÄ™, skÄ…d?
Jaco:A wiesz 3.50 ważyła :lol:

Generalnie do lumpexów nic nie mam, można znaleźć ciekawe, unikalne rzeczy i jakoś mi jest ciężko zauważyć czy coś jest z lumpexu czy nie...
_________________
Acht napisał/a:
Kobiety. Nadinteligentne.
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skąd: to masz?
Wysłany: 2007-03-14, 13:40   

somebody :lol: ja to chyba musze się niedlugo wybrać do lumpexu, tylko kurde kasy jakoś tak nie mam ;/ no cóż, coś sie wykombinuje xDDD
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
brydzia


Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 2
Wysłany: 2007-03-18, 00:45   

ej nie wkurza mnie lekkimi słowy to, jak ktoś ocenia ten "sklep" w sposob zgorszony!!!!
owszem..znam takie lumpy, co aż żal...same szmaty itd...szok! ale ja tam gdzie śmigam co tydzien (albo i częsciej) z moimi 2 kumpelami sa super wypas ciuskzi..można bynajmniej tam często znaleść coś super! I jak już wiele osob o tym pisało: nie gra roli tu kasa, bo ja także nie tylko ubieram się w lumpach :D bo oprocz tego lubię jechać często do Wrocka na zakupy ;]
Moje aktualne najlepsze nabytki?
-spodniczka z Amisu (New Yorker)
- spodniczka z C&A
- sweterek w paski z New Yorkera
itp.;p czyli fajne orginalne np. koszule, sweterek ;]
moja kumpela co ostatnio mi wzieła sprzed nosa taki nmodny teraz sweterk z H&M (na guziczki) nosz szok!

Czemu tam się często ubieram? Po
1.atrakcja tak łazić i szperać w wieszakach
2. lubię oryginalność
3. nie chce mi się jeździć do Wrocławia za często na zakupy ;] a u mnie w miescie nie ma interesujących mnie sklepów (patrz powyżej)
4. po co wydawać dużo kasy? :D
5. lubię mieć masę ciuchow

:mg:
Ostatnio zmieniony przez brydzia 2007-03-18, 00:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lovv 
sexi krejzolka.



Wiek: 35
Dołączyła: 18 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: ja wiem.
Wysłany: 2007-03-24, 17:14   

lubie czasem wpasc.
naprawde fajne ciuchy mozna tam spotkac, a ludzie ktorzy sie smieja z tych sklepow to albo nigdy nie byli albo byli w tych nieciekawych.
ja chodze do jednego, gdzie co 2 ciuch jest markowy (:
vero moda, l.o.g.g, adidas, levis...
a, ĹĽe tanio kosztuje imo to tylko zaleta.
_________________
Is it 'cos I'm cool?
 
 
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2007-03-24, 20:47   

To ja się pochwalę, że ostatnio udało mi się zakupić w second handzie boską bluzkę Louis Vuitton :D :D :D za jedyne 7 złotych. Nóweczka jeszcze z metką ;)
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Pica 


Dołączyła: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysłany: 2007-03-24, 21:45   

Mószka, Ja mam koszulę z Zary za 2,50 . Albo wiele rzeczy z Orsay , zupełnie nowych, tylko że widać że to moda z lat 80 ' i zagraniczna :) Czasami trafiają się takie cacka że aż chce mi się wyć z radości gdy dorwę się do wieszaka z takim cudem mody :D Planuję wyprawę w następny wtorek i przepadnę na kilka godzin :D
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2007-03-25, 11:36   

mistrzynią lumpka jest moja siostrzyczka :D ona takie cacka wypatrzy, że wygląda zawsze jakby na sobie miała co najmniej 500 zł :D a ma na sobie czasem 10 (czasem z butami włącznie) :lol: mi się tylko kiedyś udało kupić dwie śliczne (dość krótkie) sukienki na ramiączkach. proste całkowicie, jedna czarna jedna czerwona i czarną spódnice. Z reguły co fajniejsze rzeczy dostaję od Siostrzyczki jak akurat znajdzie coś pod mój gust i ma kase :wink:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Krystyna 2007-03-25, 13:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kropka... 



Wiek: 35
Dołączyła: 16 Lut 2007
Posty: 138
Skąd: ZnikÄ…d
Wysłany: 2007-03-25, 15:14   

W sumie to ja nie chodziłam nigdy po lumpexach...ale ostatnio, jakieś dwa tygodnie temu poszłam z kumpelami na zakupy... nie wiedziałam, że do lumpexu i na początku dziwnie się tam czułam... ale połknęłam bakcyla- od tamtej pory jestem tam praktycznie do drugi dzień i mam już kilka nowych nabytków :D Te sklepy są naprawdę fajne... można kupić coś oryginalnego za minimalną cenę :P
_________________
Głęboki upadek prowadzi często do wielkiego szczęścia.
J.W.Goethe
 
 
 
kategold 
Nieokiełznana.


Imię: Kasia
Wiek: 30
Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 54
Skąd: z buszu.
Wysłany: 2008-01-31, 18:16   

Ja do lumpexu chodze 'odkad pamietam':)
To bardzo dobry sposób, aby kupoć cos naprawde fajnego, za niewielk kase. I kogo to obchodzi, ze uzywane?
_________________
SkoĹ› trawnik Tato, a dostaniesz deser.
 
 
 
mjuzik 
master



Imię: brat Jaca
Wiek: 27
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 583
Skąd: czarna dupa
Wysłany: 2008-02-06, 11:45   

Moje ukochane zielone spodnie miałem z lumpeksu, ze trzy lata w nich chodziłem, były wspaniałe... <marzyciel> :) Bardzo dużo moich ubrań (ooogromna większość) jest właśnie z takich miejsc jak ciucholandy, i ciesze się z tego. Po pierwsze: bo kosztują 10% tego co takie same w sklepie, po drugie: bo w sklepie się często takich nie znajdzie, nie wyglądam jak większość innych gości (przez ostatnich kilka lat tylko raz widziałem kolesia w takich samych jeansach, jak moje z lumpeksu, byłem mocno zaskoczony :) ), a to co nosze mi się podoba. I wątpię, czy znalazłbym podobające mi się ubrania w jakichś reporterach, hausach, czy innych tego typu sklepach :)
_________________
Kot musi być albo żywy, albo martwy. Nie ma innej możliwości, nie można go zaobserwować jednocześnie trochę żywego i trochę martwego. Dlaczego? Rzetelna odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiadomo.
Ostatnio zmieniony przez mjuzik 2008-02-06, 11:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
MĂłszka 
Panna_M. (;



Imię: AsieĹ„ka
Wiek: 33
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Skąd: CzÄ™stochowa
Wysłany: 2008-02-06, 11:54   

A ja ostatnio coraz to bardziej przekonuję się do lumpexów. Kiedyś bym siebie o to nie podejrzewała :P Już w takich sklepach kupiłam miliony torebek, kilka tysięcy pasków i kilkaset bluzek (no może troszkę mniej). Szczególnie kiedy brak kasy doskwiera, to taki wypad do lumpexu może naprawdę cholernie poprawić humor. Ostatnio się o tym przekonałam, że w ciucholandach można znaleźć niezłe perełki i cieszyć się bardziej niż z zakupów w zwykłych sklepach, bo to dużo taniej wychodzi.
Obecnie nadal jestem podjarana ostatnim kupnem ślicznej satynowej kopertówki za 6 złotych :roll:
_________________
MĂłha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group