Forum Dyskusyjne Strona G³ówna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U¿ytkownicyU¿ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Pica
2006-12-18, 20:24
Lumpex
Autor WiadomoϾ
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2008-07-31, 19:11   

Dyskusje na tematy o ubraniach, subkulturach, livestyles...
Bo pasuje do opisu działu :)
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
MySzkaGiN 
Orginał



Imiê: Marta
Wiek: 29
Do³¹czy³a: 19 Lip 2008
Posty: 58
Sk¹d: BeÅ‚chatów
Wys³any: 2008-08-06, 22:12   

ale lumpex to nie styl tylko że można w nim samemu wynaleźć swój styl taki jak odpowiada nam a nie innym
a ja jestem za tym by kupować w lumpeksach a zastanawia mnie czemu niektórzy się z tego śmieją ;/ to żałosne ja chce tam kupować i tyle
_________________
Piękna, niezwykła, idealna! Dla Ciebie chłopczyku nIeOsIąGaLnA ! !
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-08-07, 13:22, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Acetone 



Do³¹czy³: 11 Gru 2007
Posty: 71
Wys³any: 2008-08-06, 22:30   

MySzkaGiN napisa³/a:
ale lumpex to nie styl tylko że można w nim samemu wynaleść swój styl taki jak odpowiada nam a nie innym
a ja jestem za tym by kupować w lumexach a zastanawia mnei czemu niektórzy sie z tego śmieją ;/ to żałosne ja chce tam kupować i tyle


A musisz się tym chwalić, odczuwasz irracjonalna bezpretensjonalną imaginalną tudzież wagi... perwersyjną rozkosz. skoro nic nikomu do tego to po co o tym pisać.
W lumpie znalazłem dobra flanelkę, więc jestem na TAK.
Obama, mama-mama, Obama!
 
 
 
MySzkaGiN 
Orginał



Imiê: Marta
Wiek: 29
Do³¹czy³a: 19 Lip 2008
Posty: 58
Sk¹d: BeÅ‚chatów
Wys³any: 2008-08-06, 22:57   

w tym co napisałam chodziło o to że jak ktoś chce to se kupuje a inni nie powinni się z tego śmiać bo znam ludzi co nie weszli by do lumpeksu bo uważają to za hańbę ;/
_________________
Piękna, niezwykła, idealna! Dla Ciebie chłopczyku nIeOsIąGaLnA ! !
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-08-07, 13:23, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciooj 
Maciooj Marynarz :D



Imiê: Maciek
Wiek: 34
Do³¹czy³: 17 Sie 2007
Posty: 1026
Sk¹d: Gdynia
Wys³any: 2008-08-07, 11:48   

dla mnie to nic dziwnego kupować w lumpeksie. moja siostra tam kupuje i często ładnie wygląda :)
_________________
"Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie." Flp. 4,13
 
 
 
spiderwoman 
hey ho!



Do³¹czy³a: 31 Maj 2007
Posty: 629
Wys³any: 2008-08-11, 19:57   

czasem tam wpadam, bo można tam wyszperać coś ciekawego, czego w zwykłym sklepie nie znajdziesz. zresztą w normalnych odzieżowych ubrania najczęściej są bardzo podobne do siebie - różnią się tylko metką i nadrukiem [no i czasem ceną] i jak chcę czegoś konkretnego to w takim sklepie ciężko mi znaleźć.
ogólnie wg mnie to bardzo fajne miejsca, ale jak pisała Mazin, w niektórych obrzydliwie pachnie. na szczęście teraz jest już wiele takich, w których nie ma tego smrodku, albo przynajmniej jest on słaby.
a jeśli chodzi o to, że nie wiadomo kto to ubranie nosił wcześniej, to staram się nie wpadać w paranoje. w końcu nawet jak jesteśmy w normalnych odzieżowych sklepach, to nie wiemy, kto wcześniej dany ciuszek mierzył. kiedyś tez myślałam, że jeśli rzecz jest znanej marki to jest wytrzymalsza, ale okazuje się że jest różnie i czasem już przy pierwszym praniu się ponaciąga. poza tym kiedyś mój wujek chciał kupić sobie markowe dżinsy i okazało się że te były tak skrojone, że nogawki nieustannie mu się przekręcały [być może pochodziły z jakiegoś odrzutu]. także teraz "lumpeksy" traktuje na równi z innymi sklepami z odzieżą
_________________
http://www.facebook.com/events/254994394601751/
Ostatnio zmieniony przez Marki 2008-08-12, 15:19, w ca³oœci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Asik 
hokus pokus czary mary



Imiê: AÅ›ka
Do³¹czy³a: 15 Wrz 2008
Posty: 1371
Sk¹d: dzisiaj tu jutro tam
Wys³any: 2008-11-02, 00:26   

Nie widzę nic złego w lumpeksach. Każdy powinien się ubierać w to, co chce i gdzie chce. W sklepach z tanią odzieżą również można natknąć się na niezłe ciuchy, często markowe i to za grosze.
_________________
A ja nie chciałbym tak po prostu przeminąć...
 
 
 
kyoko. 
watashi?



Imiê: Joanna
Do³¹czy³a: 02 Lis 2009
Posty: 88
Wys³any: 2009-12-24, 16:56   

lumpeks to świetne rozwiązanie. niestety w mojej okolicy rzadko można spotkać taki, w którym zapach jest znośny... no i wybór też raczej słaby[chyba, że ktoś ma ochotę spędzić w ciasnym i śmierdzącym pomieszczeniu pół dnia - wtedy powodzenia, coś sie tam znajdzie].
mam sporą kolekcję dziwnych ciuchów, w których uwielbiam chodzić.
zaczynając od genialnej czerwonej, krótkiej spódniczki, kończąc na [prawie]skórzanej kurtki za którą zapłaciłabym majątek ;d.
_________________
don`t expect me to die for thee[?].
 
 
 
Nena 



Do³¹czy³a: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wys³any: 2010-01-13, 02:26   

Lata mijają a ja nie umiem przekonać się do tego sklepu.
Nie, nie. To zdecydowanie nie dla mnie. Osobiście nie mam nic do tego, żeby ludzie tam kupowali ale mnie tam nie zobaczycie, o nie.
I jak ktoś w tym temacie fajnie napisał,
NocIdzien napisa³/a:
Nie kupuje, chyba dlatego, że zostałem tak paskudnie snobistycznie wychowany :(

Smutno mi z tego powodu niezmiernie, ale ja też ;d
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Do³¹czy³a: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Sk¹d: z Księżyca
Wys³any: 2010-02-10, 14:37   

Ostatnio byłam w jednym z największych lumpeksów w Poznaniu. Wcale aż tak nie śmierdziało, więc moja wizyta trwała więcej niż minutę.
Pewnie można wyszukać fajne ciuchy, ale przewalając pół sklepu.

Niczego fajnego nie znalazłam. A jak zobaczyłam gacie do kupna, używane to od razu wyszłam.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imiê: Natalek
Wiek: 37
Do³¹czy³a: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Sk¹d: uć
Wys³any: 2010-02-10, 15:05   

ja nie lubię małych lumpeksów :| czasem tam jest taniej niż w dużych i fajniejsze są rzeczy (bo nie przebrane) ale ci napastliwi właściciele :? czasem nawet nie można spokojnie obejrzeć by się nie doczepili :? mam swój ulubiony lumpeks. Duuży na piętrze. Jego wada? duszno jak cholera :/ ale jak tam pójdę to zawsze z czymś miłym wyjdę ;) ostatnio upolowałam bluzeczkę na jednym ramiączku, bez żadnych napisów, dżetów. Nic..po prostu czarna obcisła :) całe 6 złoty zapłaciłam, ale jeśli w ogóle wcześniej była noszona to po niej nie widać. A stan metki z tyłu, raczej świadczy, że nowiusia :P
Jak chodzę do zwykłych sklepów to zawsze jest coś nie tak. A to materiał badziewny, a to jakiś nadruk, których nie cierpię...czasem zwykłego topu kupić nie można! a tam? wchodzę, wygrzebuję niemodne już, proste, czarne bluzki.
zakładam je do np. kraciastej spódniczki i efekt gwarantowany ;) "najseksowniejsze" bluzki mam wszystkie z lumpa :P
_________________

 
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Do³¹czy³a: 10 Maj 2009
Posty: 443
Sk¹d: Ciemny Dół
Wys³any: 2010-03-02, 18:23   

Można czasem nawet znaleźć rzeczy z metkami...tyle, że albo końcówki serii (rzadkie szczęście!) albo niestety- jest to jakiś wybrakowany towar, np ramiączko jest krzywo przyszyte, albo szew niedorobiony.
Zawsze z ekipą koleżanek zbieramy się w któryś dzień i idziemy na łowy do lumpa...chociaż wolę chodzić sama, bo tak zawsze jest ryzyko, że ktoś tobie, albo ty komuś sprzątnie zarąbistą rzecz sprzed nosa...W każdym razie, nie warto wchodzić do lumpów z rzeczami na wagę- dużo poplamionych bluzek, torebki z jednym ramiączkiem...żenada. Nic się nie znajdzie, tylko się czas zmarnuje. Ostatnio znalazłam 5 apaszek z króliczkami Playboya...chyba ktoś wywalił do śmiecia całą kolekcję: jedna dziurawa, druga przypalona papierosem...Fajnie...Tylko jedną całą znalazłam.
Nie lubię też dużych lumpeksów, bo tam jest zwożona masówka. W małych jest lepszy towar. Za 15 zł się obkupiłam, min. z złotą bluzę i fantastyczny t-shirt magenta z wielką głową kościotrupa przybraną w słuchawki. :)
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
Mószka 
Panna_M. (;



Imiê: AsieÅ„ka
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 05 Mar 2007
Posty: 2329
Sk¹d: CzÄ™stochowa
Wys³any: 2010-03-06, 16:42   

lapicaroda napisa³/a:
W każdym razie, nie warto wchodzić do lumpów z rzeczami na wagę- dużo poplamionych bluzek, torebki z jednym ramiączkiem...żenada. Nic się nie znajdzie, tylko się czas zmarnuje.

Bullshit. :) Też tak kiedyś myślałam, ale zmieniłam zdanie. Może po prostu trafiłaś akurat do jakichś kiepskich lumpeksów, w których faktycznie takie rzeczy się trafiają. Ja tam mam dobre skojarzenia z ciuchami na wagę, już nieraz udało mi się wyhaczyć jakąś perełkę za grosze :P
_________________
Móha rucha karalucha,
A kieliszek jest bez ucha.
 
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Do³¹czy³a: 10 Maj 2009
Posty: 443
Sk¹d: Ciemny Dół
Wys³any: 2010-03-07, 13:00   

Mószka napisa³/a:
Też tak kiedyś myślałam, ale zmieniłam zdanie. Może po prostu trafiłaś akurat do jakichś kiepskich lumpeksów, w których faktycznie takie rzeczy się trafiają. Ja tam mam dobre skojarzenia z ciuchami na wagę, już nieraz udało mi się wyhaczyć jakąś perełkę za grosze :P
Tzn, nie mówię że w ogóle nic nie znalazłam, ale trzeba bardzo przebierać.
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
Å»abka 
I'm schisopremic



Imiê: Monika
Wiek: 33
Do³¹czy³a: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Sk¹d: Kraków
Wys³any: 2010-03-12, 18:20   

Ja ostatnio dzięki kumplowi odkryłam świetny lumpex, gdzie WSZYSTKO jest po 4zł, od spodni, przez bluzki, sweterki, marynarki a kończąc na płaszczach i kurtkach. I o dziwo są to często bardzo fajne rzeczy. Duża hala na której jest sterta ciuchów, na którą trzeba wskoczyć i kopać i szukać.Nawet jeśli szukanie nie daje wielkich efektów to zabawa jest ogromna :P No, a po ostatnim pobycie tam wydałam 16zł, a zakupiłam 2 pary dżinsów w super stanie, świetną marynarkę i słodką sukienkę :P
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Wyœwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group