Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sponsoring.
Autor Wiadomość
Rajca



Dołączył: 30 Cze 2006
Posty: 123
Wysłany: 2007-01-25, 22:16   

Gumową ręką samojebką? Samozwałką? Tudzież dmuchaną lalą?
Ideał partnerki:
Kod:
Blond włosy
DuĹĽe cycki(F)
...cenuzra...
I dwa zawory powietrzne :D
_________________
 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2007-01-25, 22:20   

Czekajcie aĹĽ sie jakis mod dorwie do was to wam pousuwa te wszystki posty. :] ]

A co do sponsoringu, tak jak ktos napisal.. brak honoru i godnosci.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skąd: wziąć na piwo?
Wysłany: 2007-01-25, 22:24   

Litości, te posty są genialne na doła :lol:

Nie dobra, wiem, że tak nie wolno, że się człowieka obraża, ale omlet z nami zaczął.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Ĺšwiat siÄ™ nam przyglÄ…da i nie ĹĽyczy Ĺşle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
Igriana 
Black Cat



Imię: Paulina
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Gru 2006
Posty: 771
Skąd: pĹ‚ynie czas?
Wysłany: 2007-01-25, 22:30   

Zgadzam siÄ™ Klang, wiem z autopsji XD
To siÄ™ nazywa sadyzm Rajco, sadyzm, w ktĂłrym tkwi ziarno prawdy, co siÄ™ rzadko zdarza.
_________________
"W najzieleńszej z naszych dolin,
Od aniołów zamieszkały,
Promienisty i pogodny –
Niegdyś zamek stał wspaniały.
Tam – w krainie wĹ‚adcy MyĹ›li
Stał wspaniały zamek ów:
Żaden seraf nie nakreśli
Skrzydłem cudnych takich snów."
 
 
 
Randal_Graves
[Usunięty]

Wysłany: 2007-01-26, 13:23   

:lol: :lol: :lol:

Jeszcze chwila, a wyjdzie na to, że nawet seks przedmałżeński to prostytucja :D Coraz bardziej lubię to forum :) Zawsze jak wejdę to ktoś zajedzie zwalającym z nóg tekstem.

Pozdro dla wszystkich trzynastek, które wypowiadają się na tematy znane im tylko z filmów dokumentalnych i kazań "czarnych charakterów" na religii :)

Cytat:
Lol, szacun wodzu, rispekt. A biletu miesięcznego na usługi Ci nie dała?


:lol: Klang jesteĹ› mistrzem za ten tekst :D

Jeśli chodzi o sponsoring .. ja raczej nie poszedł bym na coś takiego. Nie mówie jednak, że tym gardzę. Nie zawsze chodzi tylko o seks. Sponsoring oferują również ludzie samotni, którzy po prostu potrzebują towarzystwa, a w żaden inny sposób nie potrafią sobie go znaleźć (z przyczyn oczywistych).
 
 
Luiza 
Turpistka.



Wiek: 34
Dołączyła: 26 Gru 2006
Posty: 305
Skąd: SkÄ…dinÄ…d.
Wysłany: 2007-02-02, 16:09   

Zależy, jak na sponsoring patrzeć. Są dziewczyny, ktore robią to tylko żeby dostać kasę na kosmetyki i przyjemności. Jest to dla nich zabawa, oderwanie od nudy i najczęściej pochodzą z bogatych rodzin.
Ale są tez takie, które dzięki urodzie i tym, że się podobają zdobywają pieniądzę na studia i inwestują w siebie.

A co sądzicie o sponsorach? To przecież oni nakręcają machinę. Jest popyt, to jest i podaż...
_________________
Socjały nudne i ponure,
Pedeki, neokatoliki,
Podskakiwacze pod kulturÄ™,
Czciciele radia i fizyki,
Uczone małpy, ścisłowiedy,
Co oglądacie świat przez lupę
I wszystko wiecie: co, jak, kiedy,
Całujcie mnie wszyscy w dupę!


J. Tuwim.
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skąd: wziąć na piwo?
Wysłany: 2007-02-02, 18:30   

Sponsorzy to niedowartościowani faceci. Z jakichś powodów nie mogą znaleźć sobie partnerek. tak mi się wydaje. Nie sądzę, żeby cieszyło ich płacenie za pozory miłości. Być może nie zastanawiają się nad tym.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Ĺšwiat siÄ™ nam przyglÄ…da i nie ĹĽyczy Ĺşle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imię: Piotrek
Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skąd: Wygoda :)
Wysłany: 2007-02-02, 19:13   

Klang napisał/a:
Sponsorzy to niedowartościowani faceci. Z jakichś powodów nie mogą znaleźć sobie partnerek. tak mi się wydaje.


no nie tak do konca.. zdarzaja sie ludzie ktorzy maja zony i dzieci a do tego pani ze sponsoringu.. trudno czasem sie domyslec dlaczego takiemu facetowi nie wystarcza wlasna zona..
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Igula 
Sztudentka



Imię: Iga
Wiek: 37
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 86
Skąd: Krakow
Wysłany: 2007-02-03, 01:49   

cichy napisał/a:
Klang napisał/a:
Sponsorzy to niedowartościowani faceci. Z jakichś powodów nie mogą znaleźć sobie partnerek. tak mi się wydaje.


no nie tak do konca.. zdarzaja sie ludzie ktorzy maja zony i dzieci a do tego pani ze sponsoringu.. trudno czasem sie domyslec dlaczego takiemu facetowi nie wystarcza wlasna zona..



Bogaci,zonaci,dzieci na karku,najczesciej po 40,kolo 50,nie ma sie co dziwic,szukaja sobie mlodszych partnerek,nie maja jak inaczej zdobyc placa za to.
Ale jak te dziewczyny moga normalnie zyc po takim doswiadczniu,mi bylo trudno po podobnym..

Czujesz sie jak zwykla szmata.
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imię: Piotrek
Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skąd: Wygoda :)
Wysłany: 2007-02-03, 11:08   

Igula napisał/a:
Czujesz sie jak zwykla szmata.


widocznie niektore nie maja tyle oleju w glowie zeby o tym pomyslec, jak to tak naprawde wyglada.. hmm.. sam nie wiem.. czasem mam wrazenie ze po tylu latach przezytych na tym swiecie niektorzy jeszcze myslenia nie maja wlaczone..
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Blanca 
niezaleĹĽna



Dołączyła: 27 Maj 2006
Posty: 1744
Skąd: Blancostok
Wysłany: 2007-02-03, 12:31   

Moja znajoma z gimnazjum mieszka teraz ze sponsorem, staryszym od niej o ok 10 lat. Uciekła z domu i takie życie jak teraz uważa za coś dobrego. W końcu może pozwolić sobie prawie na wszystko.
 
 
 
Taka jedna 
stwĂłr!



Imię: Natalek
Wiek: 37
Dołączyła: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skąd: uć
Wysłany: 2007-02-26, 23:36   

cichy napisał/a:
Igula napisał/a:
Czujesz sie jak zwykla szmata.


widocznie niektore nie maja tyle oleju w glowie zeby o tym pomyslec, jak to tak naprawde wyglada

moim zdaniem to kwestia wrażliwości, a nie intelektu. dla wielu z nich to nie jest traumatyczne przeżycie, widzą przedewszystkim korzyści. ;/
a nie łudźmy się dla faceta który ma kasy jak lodu i mysli że wszystko można kupić, taka dziewczyna jest towarem, niezależnie czy to sex czy towarzystwo ;/
...ale dla niej to często tylko bankomat...
choć niezawsze. dla wielu kobiet jest to jedyna możliwość by się wybić, studiować, pomuc rodzinie...choć dla mnie to prostytucja tylko, że z jednym klientem i nie na godziny :|
_________________

 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Dołączyła: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysłany: 2007-02-27, 15:57   

Sponsoring- Ja nie wnikam co do tych ludzi, którzy to ''uprawiają'', bo wkońcu jeden człowkiek, jedno życie :) Nikt nie wie całej prawdy dlaczego to robią itd... można sobie wyobraźić, że jedna zrobi to dla przyjemności, inna bo jest jakoś ''zmuszona'' (*dokładniej z tym zmuszeniem chodzi o to, że brak pieniędzy...)

Ale moej zdanie co do tego, to jest takie --> NIGDY bym nie zrobiła czegoś takiego, bo wtedy tylko czułabym się nikim, tylko jednym słowem, czułabym się szmatą! ;/
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
Ĺ»abka 
I'm schisopremic



Imię: Monika
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2007-03-10, 19:28   

Ja miałam propozycję takiego sponsorowania, to było coś takiego - "Wpadniesz czasami do mnie, a poźniej pójdziemy na zakupy i kupie Ci co zechcesz" Miałam wpadać do niego w oczywistych zamiarach, nie zgodziłam sie na taki układ...
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Risika 



Imię: Paulina
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Mar 2007
Posty: 72
Skąd: New Mayhem
Wysłany: 2007-03-10, 19:37   

to ty miałaś trochę inna propozycje niż moja znajoma... a muszę przyznać że jak dla niej to był naprawdę korzystny układ... jej sponsor praktycznie dał jej mieszkanie, kupuje jej co chce i opiekuje się jej dzieckiem.. jak mała jest chora to jeden telefon i koleś w ciągu pięciu minut (dzień czy noc, w pracy czy na urlopie) jest. praktycznie jak ktoś patrzy na nich z boku to wyglądają jak normalna para tylko ze z ogromną różnicą wieku.
_________________
Oczy są zwierciadłem duszy...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group