Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Sponsoring.
Autor Wiadomo
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-03-14, 11:53   

Nie chciałam, nie chce i nie będę chciała sponsora ;/ Dla mnie to nienormalne. Ostatnio rozmawiałam o tym z moim chłopakiem i stwierdziliśmy że to jest niedopuszczalne nawet wtedy gdy mnieszka się na ulicy. Takie osoby (które to robią za pieniądze) potrzebują pomocy, a nie (że tak powiem) ciepłego "burdelu". Dopiero tam można sobie życie zniszczyć, gorzej niż na ulicy ;/
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2007-03-14, 11:56   

Shezz.17 napisa/a:
Nie chciałam, nie chce i nie będę chciała sponsora

Dokładnie się z tym zgadzam , dla mnie to rzecz obrzydliwa kiedy np. straszy koleś kupuję ci ciuchy za wiecie co ... Nigdy na takie coś się nie zgodzę :)
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2007-03-14, 15:56   

w Holandii panowie, którzy nie mają na co liczyć wśród holenderek i szukają po internecie.. znajdują hinduski, wietnamki i inne azjatki, żenią się z nimi wiadomo w jakich celach i biorą do siebie.. Te po 5 latach gdy już znają język i są wystarczająco długo w Holandii, mogą ubiegać się o obywatelstwo holenderskie,a potem rozwód z danym panem.. to jest dopiero życie przes...ne
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
miki1406 
MiQŚ


Imi: Mikołaj
Wiek: 36
Doczy: 16 Mar 2007
Posty: 24
Skd: Skierniewice
Wysany: 2007-03-16, 13:10   

Powiem wam tak !! ! Uważam, że cały świat kręci się wokół kasy... I nikt mi nie powie, że jakby miał wybrać, życie w slamsie z młodą ładną dziewczyną, a życie w pałacu z jakąś starszą kobietą to by wybrał młodą... Ja bym tam zamieszkał z jakąś starszą, która kupiłaby mi samochód, motocykl, niewiek może kur** i statek nawet 8) I jakby fiknęła :P To bym miał pałac kupe forsy i mógłbym sobie kupić każdą dziewczynę... :shock: Pewnie napiszecie, że jestem łajza i drań... A ja wam mówie... wszystko da się kupić... I nie chodzi o "loda za 50zł"... I to, że pieniądze to nie wszystko to lipa... Masz już wszystko czego pragniesz to zaczynasz pomagać ludziom... i ludzie cię na rękach noszą...

PS. Teraz pod moim postem napisanych będzie 100tyś postów, że "mnie byś nie kupił"... Zastanów się nad tym... Jakbyś z dnia na dzień mogła mieć wszystko... czy taki ktoś by cię nie kupił... :?:
_________________
Jak jeździsz to albo szybko żeby się nie męczyć w szpitalu, albo tak wolno, żeby do niego nie trafić... Akcja "Start Wariotom Drogowym" XD
Ostatnio zmieniony przez miki1406 2007-03-16, 13:12, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-03-16, 14:52   

Hah. Każdy ma swoje zdanie. Rzeczywiście, teraz na całym świecie da się wszystko kupić. No dobra, prawie wszystko - uczucia przecież nie kupisz, ew. nienawiść, ale to jest bardzo łatwo dostać nawet bez pieniędzy. Ja bym wolała żyć w slamsie, a nie czuć się, sorki że tak powiem - *szmata*. A poza tym ważne żeby mieć przyjaciół, oni by pomogli w ciężkich chwilach, nie wspominając już o rodzinie. Ja myślę że lepiej mieć czyste sumienie, że tak powiem, i mieszkać w slamsie, niż czekać na śmierć jakiegoś dziadka/babki dzięki którym można być bogatym. Moim zdaniem bogactwo ma się w sobie, a nie we włsnym portfelu, ale tak jak już napisałam na początku - każdy ma swoje zdanie i dopowiem jeszcze jedno - ja to sznauję :) :) :)
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
miki1406 
MiQŚ


Imi: Mikołaj
Wiek: 36
Doczy: 16 Mar 2007
Posty: 24
Skd: Skierniewice
Wysany: 2007-03-16, 15:50   

Jakbym miał mieć Ferrari to bym mógł być jak ty to napisałaś *.szmata.*
_________________
Jak jeździsz to albo szybko żeby się nie męczyć w szpitalu, albo tak wolno, żeby do niego nie trafić... Akcja "Start Wariotom Drogowym" XD
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-03-16, 19:32   

miki1406 napisa/a:
PS. Teraz pod moim postem napisanych będzie 100tyś postów, że "mnie byś nie kupił"... Zastanów się nad tym... Jakbyś z dnia na dzień mogła mieć wszystko... czy taki ktoś by cię nie kupił... :?:
WSZYSTKO.... Przyjaciół, kochającego partnera, pracę którą lubię. O to ci chodzi ? Jeśli miałeś na myśli konto pełne milionów, to nie jest WSZYSTKO. To jest gówno . :]
To małe OT, ale nie mogłam się powstrzymać...
miki1406 napisa/a:
Jakbym miał mieć Ferrari to bym mógł być jak ty to napisałaś *.szmata.*
Heh, współczuję.
Ostatnio zmieniony przez Pica 2007-03-16, 19:36, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2007-03-16, 22:42   

miki1406 napisa/a:
I to, że pieniądze to nie wszystko to lipa...
miki1406 napisa/a:
Jakbym miał mieć Ferrari to bym mógł być jak ty to napisałaś *.szmata.*

:shock: ...szczerzę tobie współczuję :shock: ...
_________________

 
 
 
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2007-03-18, 15:47   

miki1406 napisa/a:
Jakbyś z dnia na dzień mogła mieć wszystko... czy taki ktoś by cię nie kupił...

Nie ;]

Cóż, przyznam Ci rację, wokół pieniędzy się wiele kręci. Bardzo wiele. Ale to jendka nie wszystko. Choć każdy ma inny system wartości. U mnie nad pieniędzmi jest coś jeszcze.
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
miki1406 
MiQŚ


Imi: Mikołaj
Wiek: 36
Doczy: 16 Mar 2007
Posty: 24
Skd: Skierniewice
Wysany: 2007-03-19, 14:55   

Ciekawy jestem... na prawde nie chce mi się w to wierzyć... uwierze, że może z jednej osobie zależy z tej rozmowie na uczuciach... Myślę, że przed duuuużąąąą kasą każdy z was... a na pewno większość uchyliła by główkę... :?
_________________
Jak jeździsz to albo szybko żeby się nie męczyć w szpitalu, albo tak wolno, żeby do niego nie trafić... Akcja "Start Wariotom Drogowym" XD
 
 
 
Luiza 
Turpistka.



Wiek: 34
Doczya: 26 Gru 2006
Posty: 305
Skd: Skądinąd.
Wysany: 2007-03-19, 20:29   

W sumie, nie można powiedzieć, że miki1406 nie ma racji. Wszyscy szafujecie wartościami, ale życie jest okrutne. Nie wiecie co was w życiu czeka, nie wiecie jak zachowacie się w sytuacji, gdy będziecie przyciśnięci do muru i nie będziecie widzieli innego wyjścia z sytuacji. Co prawda, to co pisze miki1406 jest bardzo obcesowe i nastawione głównie na osobiste korzyści, ale sądzę, że dla ratowania bliskich, którzy często są ważniejsi od nas samych, mogłabym się "upodlić".
_________________
Socjały nudne i ponure,
Pedeki, neokatoliki,
Podskakiwacze pod kulturę,
Czciciele radia i fizyki,
Uczone małpy, ścisłowiedy,
Co oglądacie świat przez lupę
I wszystko wiecie: co, jak, kiedy,
Całujcie mnie wszyscy w dupę!


J. Tuwim.
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Doczya: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysany: 2007-03-19, 22:33   

E tam! Jak mamy dużo, to oczekujemy więcej... ale tak, żeby dojśc do ''sprzedania się'' za pieniądze, to już przesada ;/ Ja nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem osób, które oczekują satysfakcję od bądź kogo! tylko, żeby dostać kase... :shock:
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
miki1406 
MiQŚ


Imi: Mikołaj
Wiek: 36
Doczy: 16 Mar 2007
Posty: 24
Skd: Skierniewice
Wysany: 2007-03-22, 10:48   

Mixmonia napisa/a:
E tam! Jak mamy dużo, to oczekujemy więcej... ale tak, żeby dojśc do ''sprzedania się'' za pieniądze, to już przesada ;/ Ja nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem osób, które oczekują satysfakcję od bądź kogo! tylko, żeby dostać kase... :shock:


Mi nie chodzi o sprzedawanie prawdziwych uczuć... Chodzi o sprzedawanie pozorów i sexu... za czesem naprawde grube pieniądze :]
_________________
Jak jeździsz to albo szybko żeby się nie męczyć w szpitalu, albo tak wolno, żeby do niego nie trafić... Akcja "Start Wariotom Drogowym" XD
 
 
 
Mixmonia 



Wiek: 35
Doczya: 04 Lut 2007
Posty: 1087
Wysany: 2007-03-22, 15:06   

miki1406- A czy ja gdzieś napisałam o uczuciach?? Chodziło mi o zwykły seks, o ''sprzedania ciała''

Satysfakcja- seks, Uczucie-miłość --> Ja nic o miłości nie napisałam.
_________________
"Mamy siebie, mamy tak wiele"
 
 
 
lovv 
sexi krejzolka.



Wiek: 35
Doczya: 18 Mar 2007
Posty: 167
Skd: ja wiem.
Wysany: 2007-04-02, 16:08   

ja osobiscie bym nie umiala.
soryy, ale zyc z facetem ze swiadomoscia ze z dnia na dzien znajdzie sobie inna dziewczynke do sponsorowania i wywali na zbity pysk?
byc z kim wiedzac ze mu na tobie nie zalezy? ze jestes tylko jego zabawka?
nie-e.
to nie dla mnie.
_________________
Is it 'cos I'm cool?
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group