Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Sponsoring.
Autor Wiadomo
Eos 
boska jak diabli



Imi: Justyna
Wiek: 34
Doczya: 14 Lis 2006
Posty: 3112
Skd: Łódź
Wysany: 2006-12-17, 02:45   Sponsoring.

Seks za pieniądze. Brzmi jak prostytucja. A jadnak nią nie jest. A może ... ?
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Chcielibyście mieć sponsora/sponsorkę i być dziewczynką/chłopczykiem do towarzystwa?
_________________
Oceniaj mnie, niech jad strumieniami leje się!
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2006-12-17, 10:30   

Jak dla mnie każdy seks bez miłości jest formą prostytucji i nie ma co do tego wyjątków. To dość radykalne ale ja poprosytu mam takie radykalne podejście do tego...
Nie nie chciałbym mieć sponsora (wiadomo wolałabym kogoś kto mie kocha) a to dlatego, że nie potarfiłabym nabrać do tego dystansu, czułabym się jak szmata, którą można kupić i wszystko jest tylko kwestia ceny... po prostu mi odpowiadałby mi taki układ. Choć jest to czasem bardzo korzystne i osobiście znam dziewczynę, która w taki sposób dorobiła się mieszkania, potem je sprzedała w innym mieście spotkała kogoś kogo kocha i zaczęła na nowo. Jej mąż nic o tym nie wie a ona jest teraz przykładną żona i matką... W sumie można i tak, ale to indywidualna sprawa zależy od moralności i hierarchi wartości.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2006-12-17, 21:21   

dla mnie to dziwny uklad, nawet jesli sie zdarzaja takie bez seksu i intymnych zdarzen.. po prostu spotkania z dana osoba... troche bylo artykulow w czasopismach studenckich i sie czytalo niektore rzeczy.. osobiscie jednak tego nie popieram..
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Białogłowa 
ZmArTwYcHwStaŁaM?



Wiek: 35
Doczya: 05 Cze 2006
Posty: 202
Skd: MaZuRy
Wysany: 2006-12-18, 17:05   

A moja kolezanka dostała taką propozycję w ten weekend... 300zł na piętnaście minut... a jeszcze przy niej chłopak siedział... normlanie szok... skąd się tacy biorą ?? Pieniądze to nie wszystko... przynjamnej tak mi się zdaje i za żadne pieniądze świata, nie oddała bym swojego ciała dla jakiegoś obcego faceta:/ aż tak mnie nie pogieło..
_________________
Oczaruj mnie lub rozpłyń się..
 
 
 
Dark Angel 
Dark Angel



Doczy: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysany: 2007-01-23, 17:08   

Białogłowa napisa/a:
300zł na piętnaście minut...

Ale suma! Ja osobiście znam dziewczyny, które za petting biorą 5-20 zł (godzina).
Jak to się mówi: kochać jedną, umrzeć z jedną...
Eos napisa/a:
Seks za pieniądze. Brzmi jak prostytucja. A jadnak nią nie jest. A może ... ?

Prostytucja - sprzedaż usług seksualnych (głównie: odbywanie stosunków płciowych) za pieniądze lub inny rodzaj zapłaty. Osoba oferująca usługi seksualne nazywana jest prostytutką (termin ten odnosi się również do mężczyzn).
 
 
 
omlet 



Doczy: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysany: 2007-01-25, 09:38   

Ja mialem kolezanke, ktora nie robila w zdanym burdelu, poprostu ejchales do niej do domu i za 50 zł lodzika miales [ale robila to dobrze]
Ale to byla usluga tylko dla znajomych, gratisowo dostawales zawsze drina.
Ja za 30 zł mialem tą usługe poniewaz, ona mnie wyjątkowo lubiła
_________________
żołnierze idealni
Ostatnio zmieniony przez omlet 2007-01-25, 09:41, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
Klang 



Wiek: 38
Doczy: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skd: wziąć na piwo?
Wysany: 2007-01-25, 13:48   

Cytat:
Ja za 30 zł mialem tą usługe poniewaz, ona mnie wyjątkowo lubiła

Lol, szacun wodzu, rispekt. A biletu miesięcznego na usługi Ci nie dała?
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imi: Jac.
Wiek: 36
Doczy: 19 Cze 2006
Posty: 1599
Skd: Kurwejt
Wysany: 2007-01-25, 13:49   

Klang napisa/a:
A biletu miesięcznego na usługi Ci nie dała?
pewnie nie, ale trzecia godzina gratis :lol:
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
omlet 



Doczy: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysany: 2007-01-25, 16:01   

nie, tylko raz bylem u niej, ale bylo warto
_________________
żołnierze idealni
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-01-25, 19:26   

Nie wiem gdzie godnośc takich dziewczyn :roll:
 
 
 
Reinmar 
:S:i:r::P:s:y:c:h:o:



Imi: Adam
Wiek: 34
Doczy: 30 Cze 2006
Posty: 68
Skd: California
Wysany: 2007-01-25, 21:26   

Cytat:
Ja mialem kolezanke, ktora nie robila w zdanym burdelu, poprostu ejchales do niej do domu i za 50 zł lodzika miales [ale robila to dobrze]
Ale to byla usluga tylko dla znajomych, gratisowo dostawales zawsze drina.
Ja za 30 zł mialem tą usługe poniewaz, ona mnie wyjątkowo lubiła


O zgrozo! Ile tym masz lat? 10? 11? Kompletnie mi witki opadły, po przeczytaniu tej jakże inteligentnej wypowiedzi. :help:


Cytat:
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Chcielibyście mieć sponsora/sponsorkę i być dziewczynką/chłopczykiem do towarzystwa?


Co to, to nie. Wydaje mi się, że człowiek, który szanuję sam siebie i liczy się z własnym honorem, nigdy nie zdecyduje się na coś takiego. Niezależnie od tego, jaka jest jego sytuacja materialna. Oceniać osób, które trudnią się takim czymś, nie mam zamiaru. Nie moja sprawa... :]
_________________

 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Doczy: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skd: wziąć na piwo?
Wysany: 2007-01-25, 21:52   

Reinmar napisa/a:
O zgrozo! Ile tym masz lat? 10? 11? Kompletnie mi witki opadły, po przeczytaniu tej jakże inteligentnej wypowiedzi.

Jakbyś jeszcze nie zauważył - omlet to duże, łyse najedzone sterydami dziecko, które lubi dużo pisać (za to kompletnie nie potrafi zabezpieczyć komputera). To co czytasz dziel przez osiem, lub nawet przez szesnaście, to może odrobinę prawdy w wypowiedzi znajdziesz.

Także wiesz... takie realia tutaj ;]
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
Reinmar 
:S:i:r::P:s:y:c:h:o:



Imi: Adam
Wiek: 34
Doczy: 30 Cze 2006
Posty: 68
Skd: California
Wysany: 2007-01-25, 22:06   

Cytat:
To co czytasz dziel przez osiem, lub nawet przez szesnaście, to może odrobinę prawdy w wypowiedzi znajdziesz.


Oj, ale ja o tym doskonale wiem. Nie zmienia to jednak faktu, że człowiek może zwątpić w sens wszystkiego, kiedy czyta takie rzeczy. Muszę nawet przyznać, że stałem się ostatnio fanem forumowej "twórczości" omleta.

Cytat:
Także wiesz... takie realia tutaj


Ta, powoli zaczynam kum(k)ać czaczę.
_________________

 
 
 
Rajca



Doczy: 30 Cze 2006
Posty: 123
Wysany: 2007-01-25, 22:10   

Cytat:
Jakbyś jeszcze nie zauważył - omlet to duże, łyse najedzone sterydami dziecko, które lubi dużo pisać (za to kompletnie nie potrafi zabezpieczyć komputera).


Kiedyś dzieci piły mleko, teraz daje się im roztwory białka wyekstrahowanego plus jakiś koksik. Zaburzenia wtedy mamy takie, że ciałko i testosteron- hop.
Zaś głowinka i zawartość- benc i plask.

Cytat:
nie, tylko raz bylem u niej, ale bylo warto


A potem "cio" pieniążki się skończyły, czy mamunia zobaczyła jak dajesz 30 zł gumowej lali from sexshop. Taka personifikacja sprzętu orgastycznego?
_________________
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Doczy: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skd: wziąć na piwo?
Wysany: 2007-01-25, 22:14   

Chłopaki to wszystko bardzo dowcipne, normalnie spadłem z fotela i płakałem ze śmiechu po przeczytaniu Waszych postów, ale kończmy tą nierówną walkę bo omlet wróci i będzie nas bił. :lol: :lol: :lol:
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group