Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Reprezentacja Polski
Autor Wiadomo
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-12-18, 14:23   Reprezentacja Polski

Jest wiele tematow na ten temat, ale dotycza one konkretnych meczów, wiec postanowilem zalozyc ogolny temat o naszej reprezentacji... po tym jak przeczytalem, ze Polska spadla z 22 na 24 miejsce w rankingu FIFA... 1sza oczywiscie Brazylia, 2dzy Wlosi. A dla porownania jedno miejsce nad nami zajmuje Gwinea. :)

Wiecej na FIFA-stats&ranks
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2006-12-18, 14:45   

Mkj napisa/a:
ze Polska spadla z 22 na 24 miejsce w rankingu FIFA... 1sza oczywiscie Brazylia, 2dzy Wlosi. A dla porownania jedno miejsce nad nami zajmuje Gwinea.



jestem w szoku.. a co tam gwinea robi ?? cholera, powinnismy jakis sparing zrobic z nimi :> chyba to duzo nie bedzie kosztowalo co ?? :>
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2006-12-18, 14:53   

Hmm wiesz co, tak to jest z tą piłka na swiecie... Gwinea to panstwo w Afryce... wiec nie jest im trudno wygrac np. Mistrzostwa kontynentu, pewnie gdyby Polska grala w Afryce tez duzo pt. by nabijala na regionalnych/kontynentalnych rozgrywkach. Europa jest najsilniejsza a my nie gralismy od dawien dawna w ME, wiec tracimy pt`y.

Takie rankingi nie sa obiektywne, ale prawda jest tez taka, ze utrzymac dobry poziom i grac na dobrym poziomie afrykanczykom jest trudniej... niz nam europejczyka, wiec jezeli Gwinea co 4 lata kwalifikuje sie i zachodzi daleko w MA to nalezy im sie.

To jest tez mobilizacja dla naszych, prawda? :d
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2006-12-18, 18:37   

Mkj napisa/a:
To jest tez mobilizacja dla naszych, prawda? :d


oj zdecydowanie. Zreszta sama mysl bycia uczestnikiem w ME po raz pierwszy powinna mocno mobilizowac wiec tylko wierzyc ze sie w koncu uda..
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
skazanynabluesa



Doczy: 28 Sty 2007
Posty: 127
Wysany: 2007-02-12, 08:37   

cichy napisa/a:
Mkj napisa/a:
To jest tez mobilizacja dla naszych, prawda? :d


oj zdecydowanie. Zreszta sama mysl bycia uczestnikiem w ME po raz pierwszy powinna mocno mobilizowac wiec tylko wierzyc ze sie w koncu uda..

powinna mobilizować
ale "nasi " wyjeżdżają pod presjąże nie wygrają ;)
_________________
http://wiadomosci.wp.pl/k...ml?ticaid=1341c

żałoba ;(
 
 
Reinmar 
:S:i:r::P:s:y:c:h:o:



Imi: Adam
Wiek: 34
Doczy: 30 Cze 2006
Posty: 68
Skd: California
Wysany: 2007-02-14, 16:55   

Hmmmm, my chyba inne rankingi widzieliśmy, a najdziwniejsze jest to, że oba pochodzą z tego samego linka.
Po pierwsze - nr 1 na świecie są Włosi, a nie Brazylijczycy.

Po drugie:

Cytat:
A dla porownania jedno miejsce nad nami zajmuje Gwinea.


Gwinea? :shock: Może ja mam problemy ze wzrokiem, sam już nie wiem, ale widzę tam Ghane. Jeśli chodzi o tą reprezentację, to jej pozycja nie powinna nikogo dziwić. Podczas ostatniego mundialu piłkarze Ci pokazali, że mają spore umiejętności. Brak im oczywiście doświadczenia i "ogrania", ale to już domena Europejczyków.

Cytat:
Europa jest najsilniejsza a my nie gralismy od dawien dawna w ME, wiec tracimy pt`y.


Kolejny błąd. My w Mistrzostwach Europy nie graliśmy jeszcze nigdy...


Jednak, co do samej reprezentacji, ostatnie wyniki pozwalają nam być optymistami. Pojawił się profesjonalny trener z porządnym zapleczem, widać jakieś efekty. Oczywiście mamy jeszcze wiele do zrobienia, aby dorównać najlepszym. Wydaje mi się jednak, że to 23 (a nie 24) miejsce jest słuszne.
_________________

 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2007-02-14, 17:08   

Reinmar, zauważ kiedy była przeprowadzona ta rozmowa! dzisiaj była aktualizowany ranking..

Reinmar napisa/a:
Cytat:
Europa jest najsilniejsza a my nie gralismy od dawien dawna w ME, wiec tracimy pt`y.


Kolejny błąd. My w Mistrzostwach Europy nie graliśmy jeszcze nigdy...


a tu fakt..
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Igula 
Sztudentka



Imi: Iga
Wiek: 37
Doczya: 01 Lut 2007
Posty: 86
Skd: Krakow
Wysany: 2007-02-15, 07:51   

cichy napisa/a:
Reinmar napisał/a:
Cytat:
Europa jest najsilniejsza a my nie gralismy od dawien dawna w ME, wiec tracimy pt`y.


Kolejny błąd. My w Mistrzostwach Europy nie graliśmy jeszcze nigdy...


a tu fakt..


Ja sie tylko zastanawiam czy dozyje kiedys takie okresu,ze Polska zdobedzie wazne trofeum na jakichkolwiek zawodach,tfuuu mistrzostwach. :D
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2007-02-15, 09:19   

Igula, ja w zwiazku z tym jednak jestem niepoprawnym optymistą.. wierzę w naszych nawet jak przegrywają.. i dlatego też takie chwile jak wygrana z Portugalią są naprawde miłe
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Igula 
Sztudentka



Imi: Iga
Wiek: 37
Doczya: 01 Lut 2007
Posty: 86
Skd: Krakow
Wysany: 2007-02-15, 09:21   

Nie watpie,jednak ja w sprawach pilki patriotka nie jestem.
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-02-15, 13:46   

eeeeeee tam...
jak grekom się udało, to nam ma się nie udać?
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-02-15, 15:39   

Tak, tylko, że Grecy grali strasznie... sam nie wiem ile można mieć szczęscia przez tyle czasu... oni grali słabą piłkę, niezgraną... a bramki padały szczęśliwie... może tyle dobrze, że bronić umieli... ja dalej jestem w szoku. ;] Ale to pokazuje, że przy ODROBINIE szczęscia każdy może wygrać. :P
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Reinmar 
:S:i:r::P:s:y:c:h:o:



Imi: Adam
Wiek: 34
Doczy: 30 Cze 2006
Posty: 68
Skd: California
Wysany: 2007-02-15, 19:55   

Nie zapominajcie również o tym, że przed tamtymi Mistrzostwami Europy, Grecja przegrała z nami w meczu towarzyskim 0:1 - bramkę co prawda strzelił Grek, ale liczy się sam fakt, że wypadliśmy lepiej od przyszłych championów. Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby na te mistrzostwa pojechała reprezentacja Polski. :)
_________________

 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-08-25, 22:38   

Jak Wam się podobał mecz Polska-Rosja? Fajnie, że Polacy potrafili się odbudować i nie złamali się przegrywając 2-0, dawno nie odrobili 2ch bramek, a byli bliscy wygrania. Dobry materiał do analizy. ;] Ale Rosja mi się bardzo podobała, nigdy nie widziałem ruskich tak dobrze grających... to pewnie przez Guusa Hiddinka, który z koreą zajął 4. miejsce 5 lat temu a w Niemczech trenował Australię, która z Włochami niesłusznie odpadła.... widać, że gość się zna na piłce jak nikt.

Teraz mecz z Portugalią i mam sporego stresa co by kompromitacji nie było, bo w końcu nie grają na Śląskim a na wyjeździe. :x
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Fantasia 


Doczya: 07 Sie 2006
Posty: 3340
Wysany: 2007-08-25, 22:51   

Oglądałam i zobaczyłam w dwóch połowach jakby dwie zupełnie inne drużyny. Druga była całkiem niezła
Mkj napisa/a:
Dobry materiał do analizy.
Otóż to! niech wyciągną wnioski i uwierzą, że można dobrze zagrać nawet gdy sytuacja wydaje się kiepska.
_________________
Rivenris, jeśli możesz, to dotrzymaj choć raz danego słowa i oddaj pieniądze pożyczone już dawno temu. Ciężko pracuje i nie mogę być instytucją charytatywną. Byłoby ‘co najmniej śmieszne’ gdyby osoba tak honorowa jak Ty miała długi, prawda? :)
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group