Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Rasizm
Autor Wiadomo
Fanfir 
Powstanie Warszawskie '44



Doczy: 18 Cze 2006
Posty: 681
Skd: okolice Trójmiasta
Wysany: 2009-05-18, 00:34   

"Polska dla Polaków" jest dla mnie hasłem jak najbardziej aktualnym. I kolor skóry nie ma tutaj żadnego znaczenia w momencie, gdy obcokrajowiec ubiegający się o obywatelstwo Polski będzie wypełniał swoje 'obowiązki' tj. nauka języka, poznawanie kultury i obyczajowości. To coś, czego rasistowskie umysły po prostu nie pojmują. Zamiast zwalczać, lepiej asymilować. Wprowadzenie takich programów ułatwiających 'wdrożenie się' obcokrajowców w dane społeczeństwo jest bardzo dobrym rozwiązaniem gdyż obniża szansę na powstanie wyizolowanych enklaw, mniejszości, które nie chcą stać się częścią społeczeństwa. Zamiast tego wolą żyć wg praw, które przyniosły ze swoich krajów i wykazują niechęć wobec zastanego porządku. To bardzo niebezpieczne zjawisko, którego efekty mogliśmy oglądać 2-3 lata temu (?) we Francji - zamieszki i regularna bijatyka.
 
 
 
Anoniman 


Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 1257
Wysany: 2009-05-18, 20:41   

Nie rozumiem rasistów - większość Polaków-rasistów nigdy nawet nie rozmawiała z kimś o innym kolorze skóry, a przypisują im najgorsze cechy. Zawsze lubię wtedy zaginać ich przykładem, że "nie lubię Polaków, bo znam kilku, i takie k***sy z nich". Zwykle nie wiedzą wtedy co powiedzieć.
 
 
 
Mała_Adu 



Imi: Adrianna
Wiek: 33
Doczya: 27 Lut 2009
Posty: 119
Skd: Częstochowa
Wysany: 2009-05-18, 21:56   

Nie jestem rasistką.. i dla mnie nie liczy się kolor skóry tylko to, jakim się jest człowiekiem.. Chociaż mega nie lubie jednego murzyna, który mieszka w Częstochowie, ale to nie jest spowodowane kolorem skóry tylko kim on jest i jak się zachowuje..
_________________
Penis.
 
 
 
doopek 
mroczny półksiężyc



Imi: Marcin
Wiek: 33
Doczy: 22 Lip 2007
Posty: 525
Skd: Sanok
Wysany: 2009-05-21, 14:41   

Fanfir napisa/a:
Wprowadzenie takich programów ułatwiających 'wdrożenie się' obcokrajowców w dane społeczeństwo jest bardzo dobrym rozwiązaniem gdyż obniża szansę na powstanie wyizolowanych enklaw, mniejszości, które nie chcą stać się częścią społeczeństwa.

To wręcz idealne rozwiązania. I Historia przedstawia nam podobne. Problem w tym, że cały ten aparat działał zwykle na zasadzie przymusu i jakoś nie jestem w stanie wyobrazić sobie, aby prawo było w stanie propagować dobrowolne asymilowanie się z naszym narodem. A szkoda...
_________________
"Jestem jaki jestem. Inny nie będę... BO NIE CHCĘ!!"
Ostatnio zmieniony przez doopek 2009-05-21, 14:41, w caoci zmieniany 1 raz  
 
 
 
Taka jedna 
stwór!



Imi: Natalek
Wiek: 37
Doczya: 27 Sty 2007
Posty: 3834
Skd: uć
Wysany: 2009-05-21, 16:56   

doopek, to tylko kwestia zakazu alienacji. Przeciwdziałanie tworzeniu się dzielnic/osiedli etc. danej narodowości. Polskie szkolnictwo publiczne etc. :) jak przyjmiemy jak swoich to swoi w końcu będą :)
_________________

 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2011-08-19, 23:16   

Nie wiem jak to nazwać, ale ostatnio zauważyłam, że mam strasznie negatywne podejście do wszystkich ludzi, którzy pochodzą z Indii. Wcale nie czuję się od nich lepsza czy coś, po prostu irytują mnie oni. Irytuje mnie ich zapach, wygląd, i ogólnie wszystko.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2011-08-19, 23:55   

Nie interesuje mnie jaki ktoś ma kolor skóry, czy z jakiego kraju jest. I w sumie nigdy nie śmieszyły mnie żarty typu asfalt coś tam. A hindusi dobrze gotują więc Maz chillout ;P
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2011-08-20, 09:01   

Nena napisa/a:
A hindusi dobrze gotują więc Maz chillout ;P

wcale, że nie ;p ich żarcie jest ohydne i strasznie śmierdzące ;d
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
Nena 



Doczya: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysany: 2011-08-20, 10:02   

Mazin napisa/a:
wcale, że nie ;p ich żarcie jest ohydne i strasznie śmierdzące ;d

Pff! Ja je lubię chyba bardziej niż chińskie :D
 
 
 
lapicaroda 
berzerkerka



Wiek: 34
Doczya: 10 Maj 2009
Posty: 443
Skd: Ciemny Dół
Wysany: 2011-08-20, 14:01   

A wiecie że gdy ostatnio byłam na sushi, okazało się że Chinole sprzedają teraz w swoich barach...kotlety schabowe? :wstyd:
Ja to tam na nich nie zwracam większej uwagi, dopóki nie tworzą zbiorowych slumsów, jak np. pod Sztokholmem, gdzie na każdym spacerze zaczepiają cię 10-letnie murzyniątka/arabiątka o fajki... Ostatnio Cyganka mi wróżyła i próbowała mnie okraść xD
Lubię miasta wielokulturowe ogólnie, czuję się tak...jakoś lepiej.
Ale w kontekście nietolerancji mówi się głównie o Murzynach, Arabach, Chinolach, a mnie np. totalnie też nie śmieszy humor antysemicki, którego w necie pełno.
_________________
She never shoots her gun.She only keeps it just for fun.
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2011-08-20, 15:25   

młody i głupi ja kiedyś żem napisa/a:
rasizm jest dla mnie dziwny i osobiście nie wyobrażam sobie jak można mieć uprzedzenia do kogoś tylko z powodu jego fizycznej odmienności


Dzisiaj jestem rasistą :) Wg mnie ludzie nie są równi. Przetrwanie mojej rasy, mojego narodu, mojej rodziny jest dla mnie ważniejsze niż istnienie innych ras, narodów, rodzin. Nie znaczy to jednak że chciałbym wprowadzenia segregacji rasowej czy innych systemów dyskryminacji. Uważam za to że pomoc socjalna, miejsca w państwowych szkołach/uczelniach powinny być zarezerwowane dla Polaków, a zasady nabycia obywatelstwa - zaostrzone.

Nie uważam oczywiście że każdy czarny jest bezmózgiem, bandytą, czy złodziejem. Sam znam paru czarnoskórych, studiujących na mojej uczelni, będących na prawdę super inteligentnymi osobami. Po prostu... dlaczego ja mam płacić za ich utrzymanie? :)
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Krystyna 
bitch, please



Wiek: 36
Doczya: 16 Lip 2006
Posty: 6281
Skd: z Księżyca
Wysany: 2011-08-20, 17:21   

annoth napisa/a:
Nie uważam oczywiście że każdy czarny jest bezmózgiem, bandytą, czy złodziejem. Sam znam paru czarnoskórych, studiujących na mojej uczelni, będących na prawdę super inteligentnymi osobami. Po prostu... dlaczego ja mam płacić za ich utrzymanie? :)

ale to, że jest czarnoskóry nie znaczy, że nie jest Polakiem, nie?
Więc co za różnica czy będziesz na białego polaka, czy też na czarnego polaka.
_________________
Ja nie szukam szczęścia, ja je tworzę.

Once you go black, you never go back.
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2011-08-20, 19:58   

Mazin napisa/a:
ale to, że jest czarnoskóry nie znaczy, że nie jest Polakiem, nie?

Trochę dużo "nie" w jednym zdaniu, a ja mam dzisiaj kaca i kiepsko kojarzę ;p

No właśnie mówiłem o zaostrzeniu przepisów dotyczących otrzymywania polskich obywatelstw. Nie twierdzę że czarnoskórzy nie powinni w ogóle ich otrzymywać, ale uważam że dobrym wyjściem byłoby, gdyby co najmniej przedłużyć wymagany czas mieszkania tutaj do, na przykład, 40 lat. Wtedy nie robiłoby mi różnicy czy płacę na czarnego czy białego Polaka.
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Mietek 
:o



Imi: Andżej
Wiek: 53
Doczya: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skd: Świedry
Wysany: 2011-08-21, 00:48   

Ja powiem krótko: White Power!
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz Bóg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje królestwo z moją królewną"

„ Nie idź przede mną, nie mogę nadążyć. Nie idź za mną, nie mogę być liderem. Po prostu idź ze mną i bądź moim przyjacielem.”
 
 
 
asia24 


Doczya: 12 Gru 2012
Posty: 19
Skd: Polska
Wysany: 2012-12-16, 19:52   

White power!!! co za tekst,człowieku sam się wywodzisz od czarnych,kiedyś zyli sami czarni ludzie,kolebką zycia jest afryka
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group