Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Rasizm
Autor Wiadomość
Mietek 
:o



Imię: AndĹĽej
Wiek: 53
Dołączyła: 01 Lis 2007
Posty: 1224
Skąd: Ĺšwiedry
Wysłany: 2012-12-17, 18:50   

asia24 napisał/a:
White power!!! co za tekst,człowieku sam się wywodzisz od czarnych,kiedyś zyli sami czarni ludzie,kolebką zycia jest afryka



Rozwiń wypowiedź i podeprzyj faktami.
_________________

"Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

"Nasz BĂłg jest zazdrosny to na pewno, zazdrosny o moje krĂłlestwo z mojÄ… krĂłlewnÄ…"

„ Nie idĹş przede mnÄ…, nie mogÄ™ nadÄ…ĹĽyć. Nie idĹş za mnÄ…, nie mogÄ™ być liderem. Po prostu idĹş ze mnÄ… i bÄ…dĹş moim przyjacielem.”
 
 
 
Nena 



Dołączyła: 19 Lis 2006
Posty: 1743
Wysłany: 2012-12-18, 01:51   

asia24 napisał/a:
White power!!! co za tekst,człowieku sam się wywodzisz od czarnych,kiedyś zyli sami czarni ludzie,kolebką zycia jest afryka

:brawo: :lol: :lol:

Ogólnie, to jak dla mnie nie ma żadnego znaczenia kto jaki ma kolor skóry. W sumie strasznie drażnią mnie rasistowskie żarty, przy których zaśmiewa się cała Polska.
 
 
 
BazyL 



Imię: Peter
Wiek: 33
Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 1699
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-12-18, 19:49   



Na czarnego (człowieka) nie mogę powiedzieć czarny, bo to rasizm. Powinienem powiedzieć trwale silnie opalony? o_O
Za to czarny może powiedzieć na mnie białasie i to nie jest rasizm? Dlaczego? Głupia poprawność polityczna.
Strach wśród współczesnego społeczeństwa przed osądem o rasizm, o bycie antysemitą, ksenofobem, w mniejszym stopniu o homofobię - rośnie do absurdalnych granic przez poprawność polityczną i przekroczenie jej jest traktowane jako ciężki grzech, czasami bardziej gorszący od morderstwa.

Media ludziom w dupach poprzewracały i teraz do każdego prześladowanego zwracają się jak do króla.

Nena napisał/a:
W sumie strasznie drażnią mnie rasistowskie żarty, przy których zaśmiewa się cała Polska.

Tak, tylko w Polsce mieszkają rasiści.
Cały świat śmieje się z czarnych, żydów, blondynek, Rosjan, Romów, Polaków etc., bo zapracowali sobie na taki obraz siebie wśród innych narodowości, grup społecznych itd.

Wszyscy będą z takim kijem w dupie siedzieć, to kultura zostanie całkowicie wyparta przez poprawność polityczną i z ziemi znowu wejdziecie na drzewa.
_________________
A-well-a everybody's heard about the bird
Bird, bird, bird, b-bird's the word
 
 
 
Lajla 



Dołączyła: 14 Lis 2012
Posty: 65
Wysłany: 2012-12-21, 12:19   

Mniejsza o kolor skóry, ważne kto jakim jest człowiekiem
 
 
 
unique


Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 262
Wysłany: 2014-01-07, 11:39   

Nie powinno być rasizmu na świecie, przecież każdy niezależnie od koloru skóry jest człowiekiem.
 
 
 
Halibut 



Imię: Marek
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 221
Skąd: wawa
Wysłany: 2014-01-17, 13:34   

Bazyl - takich teksów pełno na demotach i mają pokazywać absurd poprawności politycznej ale sorry- ile razy słychać na ulicy "ty pedale", "czarnuchu" "brudasie", a ile razy "ty hetero", " ty białasie,"czy ty tam (czyściochu?!, czy jak mówić na antyromów?
 
 
 
wojciechwajs80 
wojciechwajs80


Imię: Wojciech
Wiek: 43
Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-03-26, 10:26   

Nie popieram rasizmu.
 
 
 
kamilsa 



Imię: Kamil
Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 2
Skąd: Przemol
Wysłany: 2014-03-26, 10:56   

Oczywiście, że ja także tego nie popieram.
 
 
 
krawczykadrian 
krawczykadrian



Imię: Adrian
Wiek: 39
Dołączył: 12 Maj 2014
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-05-27, 14:17   

Ja jestem przeciwnikiem rasizmu, nie podoba mi siÄ™ to.
 
 
 
Mononoke 


Dołączyła: 25 Mar 2014
Posty: 110
Wysłany: 2014-06-02, 10:39   

Jasne, że to nie jest normalne. Jestem przeciwniczką rasizmu i brzydzę się ludźmi, którzy segregują innych ze względu na pochodzenie.
 
 
 
marcelli27 


Wiek: 36
Dołączył: 12 Cze 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-06-13, 16:24   

Ludzie rasowo się różnią, nie jesteśmy tacy sami. Nawet leki nie działają tak samo na każdego człowieka, swoją drogą na kobiety i mężczyzn też. Więc rasizm i seksizm nie jest niczym złym. Bo naprawdę się różnimy i to fakty. Co innego poniżanie, szykanowanie ze względów rasowych - to inna para kaloszy.
 
 
 
eee 
piratka



Wiek: 46
Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 772
Skąd: ZabĹ‚ocie
Wysłany: 2014-06-21, 16:17   

Ja nie widzę problemu żeby do czarnych faktycznie mówić 'murzyn' albo 'czarny' tak jak mnie nazywają blondynka. Dlaczego? Bo nią jestem.
Trochę dystansu do siebie, każdy człowiek jest inny, a wygląd i zewnętrze człowieka jest tylko powierzchowne.

Oczywiście nie twierdzę, że należy do każdego czarnoskórego na ulicy wołać 'czarnuchu' bądź 'murzynie' aczkolwiek gdy już kogoś dasz radę poznać, to myślę, że nie powinno być z tym problemu.
Czarnoskórzy zamiast zajmować się powierzchnowością zajmują się sami sobą i tworzą bardzo zwarte i sympatyczne społeczeństwo. i się tego nie wstydzą. Tak więc jak najbardziej należy im się szacunek jak każdemu innemu, jednak sam rasizm jak dla mnie jest przedmuchany i wyniesiony z naszej nieznajomości tej kultury i rasy przez wychowanie w kraju czystym rasowo.
Ale w politykę tutaj wchodzić nie będę :)
 
 
 
Marcelina_085 


Wiek: 29
Dołączyła: 14 Cze 2016
Posty: 81
Wysłany: 2016-11-29, 15:14   

nie rozumiem jak można być rasistą dla mnie to kompletna głupota
 
 
 
mirabelka


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 487
Wysłany: 2016-11-30, 07:34   

rasiści to idioci, niewiele wiedzą a najwięcej mają do powiedzenia.
 
 
 
bizer


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 120
Wysłany: 2016-12-29, 12:50   

Nie rozumiem ludzi ktĂłrzy sÄ… rasistami ;/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group