Forum Dyskusyjne Strona Główna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego skinheadzi nienawidzÄ… metali???
Autor Wiadomość
Shezz 



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skąd: to masz?
  Wysłany: 2007-01-07, 10:49   Dlaczego skinheadzi nienawidzÄ… metali???

Wiecie co mnie maksymalnie wkurza??? Jak skinheadzi zaczepiaja metali na miescie, wszczynaja bojki z nimi i w ogole.... Raz mialam taka sytuacje; wracalam z moim chlopakiem z koncertu, a przed nami szla spora grupa skinheadow. Nie spodobalo im sie (chyba) to ze sie ubieramy na czarno i nosimy glany bo zaczepili mojego chlopaka. Nie wiem po co i dlaczego! Szlismy jak ludzie po chodniku, rozmawialismy i nikogo nie zaczepialismy, ale i tak im cos nie pasowalo. Na szczescie nic sie takiego nie stalo (oprocz tego ze potem moj chlopak mial niezla sliwe pod okiem), ale i tak zastanawiajace jest to dlaczego bez zadnego powodu nas zaczepili... Nie twierdze tez ze metale nie sa bez winy, bo nie wszyscy sa "swieci" :D Czesto jest tak, ze na jakichs rockowych/metalowych koncertach to metale zaczepiaja sk8ow itp. bez zadnego jasno okreslonego powodu.... Ale ciekawi mnie co Wy o tym myslicie...?

dt54large.jpg
Metal zyje wlasnym zyciem...
Plik ¶ci±gnięto 15685 raz(y) 11.73 KB

 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2007-01-07, 11:00   

W jakim swiecie Ty zyjesz. :lol: Pytasz dlaczego? Bo oni poprostu szukajÄ… zaczepki, obojetnie czy metal czy nie... jak sie tylko sliwÄ… skonczylo to albo bardzo mlodzi byli albo pijani, wiec wasze szczescie. Denerwuje mnie tylko u takich ludzi wlasnie to, ze jak idzie ktos z dziewczyna/nami to potrafia zaczepic i rozpoczac bojke. >.<

U mnie sie sliwa nie skonczylo nigdy, ale tylko dlatego, ze mam nad nimi przewage psychiczna, bo jestem raczej trzezwy jak ide noca... :lol: ale pare potarganych koszulek mam. :)

Dopoki nie mają noży, kastetow, lancuchów, pał... to mi nie przeszkadzaja bo sie nie boje. :P Ale spotkac kibica idąc w szaliku nawet POLSKI to bym sie juz bal, bo oni akcesoria zawsze pod reka moja. :x
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skąd: to masz?
Wysłany: 2007-01-07, 11:13   

No niby tak - mielismy szczescie, ale momentami nie moge zrozumiec o co im ta zaczepka. To sie konczy policja i sprawami w sadzie, nie??? Ale wiesz co Mkj? Mysle ze masz zajeb... racje, ale zauwaz ze ja jestem dziewczyna i nie bardzo umiem sie bronic, a mnie tez zaczepiaja na ulicy... Jak sie cos odezwe do albo juz zniose to ze mnie uderza, ale poprostu biegne przed siebie. Niestety nie jestem taka ze sobie daje dowalac wiec czesciej musze znosic na nastepny dzien siniaki, z ktorych wole sie nikomu nie tlumaczyc... Jak widze to Ty masz w tym wieksze doswiadczenie... Ja jestem jeszcze zielona w tych rzeczach, ale jakos sobie radze :P (wiem, pisze bez sensu).
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imię: Jac.
Wiek: 36
Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1599
Skąd: Kurwejt
Wysłany: 2007-01-07, 11:21   

takie jest życie, łysi zawsze będą zaczepiać metali i punków bo tak mają w głowach dziwnie poprzewracane. Są dwa sposoby na łysych albo ich unikać albo się bronić ;] zawsze pomiędzy różnymi subkulturami będzie dochodzić do spięć, tak było, jest i będzie.

btw. ostatnio dwóch moich kumpli szło po Sanoku i zrywali vlepke NOP'u a za sobą usłyszeli dwóch łysych: "Zostawcie to! Biała rasa nie dla punków!" :D :D :D :D
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skąd: to masz?
Wysłany: 2007-01-07, 11:24   

""Zostawcie to! Biała rasa nie dla punków!" - bez jaj!! Serio? :D :D:D:D:D No to sie zgadzam ze maja nawalone :P
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2007-01-07, 11:26   

Nie ja moge pisac bez sensu bo jeszcze nie spalem, albo piszesz bez sensu a ja w swoim bezsensie Cie rozumiem... ale mniejsza z tym.

No tak jak mowilem, dla mnie taki gosc jest smieciem jezeli uderza kobiete, albo faceta w towarzystwie kobiety.... czasy sie zmieniajÄ…, jak bylem w gim. to sie bralo dziewczyne ze soba i miales pewnosc, ze Cie nikt nie pobije... a teraz... pff.

Konczy sie policja? Raczej nie... bardzo rzadko. Ja bym w zyciu nie zadzwonil na policje... raz (bylo nas kilku z dziewczynami) kolega zadzwonil na policje... co sie dzieje itd... godzine pozniej ( !! refleks ) dzwoni gosc z centrali i zatrzyna drzeć paszcze na kolege... on w ogole caly w szoku bo pierwszy raz go bili... :lol: .. a gosc sie wydziera, wzialem telefon i do mnie, ze sobie jaja robimy, ze ma nasz numer sciagnie adres i bedziemy placic grzywne, ze jestem najeb*nym gowniarzem itd... W koncu ja sie na niego wydarlem, juz nie pamietam co ale dobitnie, tak ze wyslal znowu radiowóz... bo uswiadomilem mu, ze pobili nas w polu i, ze nie bedziemy tam godzine czekac na policje bo z 3 razy znowu oberwiemy.

Przyjechalo 2 podpitych policjantow zapytali co sie stalo, spisali moje dane, bo duzo gadalem i powiedzieli, ze postaraja sie ich znalesc.. i ze jakby cos sie stalo, to mamy znowu dzwonic.

Tak wyglada polska policja, nie ma sensu dzwonic. >.<
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skąd: to masz?
Wysłany: 2007-01-07, 11:31   

Noo, masz racje.
Mnie i mojego chlopaka tez napadli... Poszlo o ZAPALNICZKE!!! Ale inny koles zadzwonil na plicje bo jemu nos rozwalili, ale nas tez zabrali.... :/ Ale wiesz co? Fajnie sie su*a jedzie ;D
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Mkj 



Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysłany: 2007-01-07, 11:35   

Co do jazdy tym pojazdem to roznie bywa, slyszalem od policjanta, ze jezeli wioza np. kibica, ktory w nich rzucal kamieniami po meczu albo cos podczas burdy.. to jadą 5 razy dłuższą drogą, paluja, kopią i obijaja go tam z tylu... ale to juz inny temat do rozmow, mnie sie nie zdarzylo na szczescie. :)

Jaco: Nie do konca tak jest... ja wtedy szedlem normalnie ubrany, i nikt z nas nie wyroznial sie jakas subkulturÄ…. Wychodzi na to, ze skini albo pobija cie bo nalezysz do innej subkultury albo dlatego, ze nie nalezysz do zadnej. :lol: Czyli, jezeli nie nazlezysz do lysych to dostajesz. :lol:
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skąd: to masz?
Wysłany: 2007-01-07, 11:40   

Mkj, ZGADZAM SIEE! :D Ale ja nie mam zamiaru sie golic na lyso (no chyba ze nogi, bo takie krzaczory to nie wygladaja estetycznie :P )!!! Jak dostane - to trudno, siniaki sie szybko goja... :D
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
jaco 
ajm osom!



Imię: Jac.
Wiek: 36
Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1599
Skąd: Kurwejt
Wysłany: 2007-01-07, 11:52   

hehe, dla dzisiejszych łysych(którzy tak naprawde mają mało wspólnego z prawdziwym ruchem Skinhead) każdy kto nie jest z nimi jest lewakiem ;] eh, ale już się do tego przyzwyczaiłem ;]
_________________
Picie wódki to wprowadzanie elementu baśniowego do szarej rzeczywistości
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skąd: to masz?
Wysłany: 2007-01-07, 11:54   

Ja chyba tez, ale niestety teraz musze isc do kosciola... Jak dobrze pojdzie to kiedys jeszcze wrocee ;)
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
guevara 
bum_bum



Wiek: 38
Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 1207
Skąd: GdaĹ„sk
Wysłany: 2007-01-07, 14:47   

Shezz.17, nie pij wódki, nie pij wina, kup siekierę z***b skina! Skini to dzieci po przejściach, wszyscy mieli chemioterapię :D Jako punk nie mam problemu do metali, mam problem ze skinami, trzeba ich na marsa wystrzelić.
_________________
"Nim wykrztuszę kolejny dźwięk"
"Bez Ciebie... WyjdÄ™ na powierzchniÄ™"
"ZapomnÄ™ o Tobie" "PrzejdÄ™ sam przez ten mrok"
"Nie potrafię nienawidzić Cię..."

"Gdy obudzi się nowy dzień
niech dla mnie juĹĽ nie wstaje"
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skąd: to masz?
Wysłany: 2007-01-07, 14:55   

Wiesz, ja jestem BARDZO tolerancyjna, ale w tym wypadku sie zgodze :D Tzn. ja bym wystrzelalia na marsa tylko tych nienormalnych, bo niektorzy sa nawet spoko :P Osobiscie zadnego nie znam, ale kolezanka mowi ze takie cuda sie zdarzaja... Ona to ma szczescie do napotkiwania tych "porzadnych" :)
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Winograd 
bestiar



Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 43
Skąd: daleka kraina...
Wysłany: 2007-01-07, 14:59   

Skini... po prostu wyżywają się na słabszych stosując zasadę, kto nie z nami, ten przeciwko nam. Nigdy natomiast nie słyszałem aby metale tłukli hiphopowców ... :| bo i po co? No ale różni się rodzą ludzie...
_________________
Nikt nie umrze za mnie, więc niech nikt nie mówi mi jak mam żyć...

Noc - czarny kryształ
 
 
 
Ĺ»abka 
I'm schisopremic



Imię: Monika
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skąd: KrakĂłw
Wysłany: 2007-01-07, 15:02   

Shezz.17 napisał/a:
Osobiscie zadnego nie znam, ale kolezanka mowi ze takie cuda sie zdarzaja... Ona to ma szczescie do napotkiwania tych "porzadnych"

jakoĹ› widzÄ™ w tym opisie swojÄ… osobÄ™, mam racje??
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz zał±czać plików na tym forum
Możesz ¶ci±gać zał±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group