Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Dlaczego skinheadzi nienawidzą metali???
Autor Wiadomo
Klang 



Wiek: 38
Doczy: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skd: wziąć na piwo?
Wysany: 2007-02-03, 21:59   

Hmm, czemu ja jeszcze na to nie wpadłem? Wiem, że można przeciążyć serwer - wysyłając mu sporą ilość informacji, faktycznie - skin działa na podobnej zasadzie. Skona można przeciążyć wysyłając mu jakąkolwiek informację. proste i genialne, dzięki Mkj.

Po raz kolejny udowodniłeś, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Ciekawe po jakim czasie skin się resetuje... eeh.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-02-03, 22:05   

On może tylko przywracanie systemu zrobi i to tylko pół godziny wstecz... czyli do zainstalowania mu danych prowokujących do myślenia.

Proste zawsze są najlepsze... i teraz bez ironi: to naprawdę działa, zapytasz o fajke a oni zdziwka, dają Ci fajke i myślą ("jak on smie do mnie podchodzic, moze jest silniejszy, nie boi sie, moze lepiej nie zaczynac")... masz fajke i idziesz dalej a oni (bo zawsze grupkami chodza, co 2 glowy to nie jedna) myślą i myślą. Nie raz sie z takiej opresji wychodzilo. :D
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Evelyn


Doczy: 22 Sty 2007
Posty: 8
Wysany: 2007-02-03, 22:16   

Piszesz o geniuszach,a najwyrażniej TY nawet do mądrze myślących nie należysz.Jeżeli przeczytałbyś dokładnie wszystkie moje wypowiedzi to zauwazyłbyś ,ze kilkakrotnie podkreślam iż nie chodzi mi o wszystkich skinów,wszystkich metali itd...Wymieniam zachowania konkretnych osób.PO to aby pokazać,( Po raz kolejny podkreślam)że kazdy człowiek jest inny i nawet Ci,którzy mają PODOBNE poglądy,mają zawsze inne podejście do konkretnych rzeczy,sytuacji...Tak jak znam wielu metali...NIE! Nie metali..tylko LUDZI którzy należą do tej subkultury,którzy są wspaniałymi ludzmi,bardzo inteligentnymi,tak tez znam takich frajerów,którzy wciągają dzieci do świata narkomani..!!

Chcę Cię zapytać czy jesteś du,ny z tego,że wstajesz rano brudny,przepocony,smierdzacy i nawet nie jestes w stanie przypomnieć sobie co się działo poprzedniego dnia?! Dla mnie byłaby to życiowa porażka....albo powrót do niechcianego życia,które na szczęście się skończyło...
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-02-03, 22:24   

Rozumiem Cie.. nie chcesz uogólniać, mowisz, ze kazdy jest inny i masz racje ale mimo to robisz to i wrzucasz do jednego worka. Pewnie jest dużo złych metali, ale duża wiekszosc jaką znam to są dobrzy ludzie, w przeciwienstwie do skinow/nazistow... bo znam tak jak mowilem jednego, na wieeelu. Skoro czlowiek nie chce byc postrzegany jako glupi osilek bijący innych bez powodu to niech sie nie przypisuje do grupy skinheadow bo nie wmowisz mi, że taki czlowiek mysli, ze to są wartosciowi ludzie itd znając większosc.
Evelyn napisa/a:
du,ny z tego,że wstajesz rano brudny,przepocony,smierdzacy i nawet nie jestes w stanie przypomnieć sobie co się działo poprzedniego dnia?!

To czy jest dumny czy nie jest wyłącznie jego sprawą póki nie narusza Twojej wolnosci i nie wtrąca sie w Twoje życie.

Skin się rozniu tym, ze to mu sie nie podoba (i do tego ma prawo) ale staje sie nikim bo narusza jego wolnosc bijąc go i butując leżącego na ziemi.

Taka jest różnica.

On sie nie wpycha w niczyje życie a skin jest jak ciotka z gór ktora sie wpycha do łózka w calej rodzinie tylko, że skin jest przy tym agresywny.
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Evelyn


Doczy: 22 Sty 2007
Posty: 8
Wysany: 2007-02-03, 22:44   

Mkj napisa/a:
Pewnie jest dużo złych metali, ale duża wiekszosc jaką znam to są dobrzy ludzie, w przeciwienstwie do skinow/nazistow... bo znam tak jak mowilem jednego, na wieeelu.


Ty znasz więcej dobrych ludzi,którzy są metalami,a ja więcej tych którzy są skinami.JAk widzisz zadziałał tu przypadek...

Reasumując..wszystko zależy od ludzi ...i nic na to nie poradze ,ze człowiek wartościowy ma takie poglądy,a nie inne.JEżeli skin wie o czym mówi i jest pewny swoich poglądów to jest to wartościowy człowiek...Fakt ich agresja jest nei do przyjęcia i nie zaprzeczam,że często wielu z nich idzie się z kims tam naparzać...Pod tym względem żal mi ich,że nie mogą sobie znależć innego zajęcia...TAK samo jak jest mi żal metali,którzy też nie mogą sobie znaleść innego zajęcia niż picie i ćpanie.. ;/ Dlatego ja nie chce być utożsamiana z żadną subkulturą i nie mam zamiaru do żadnej należeć,bo każda z nich ma pewne rzeczy dla mnei nie do przyjęcia:)

A Ty, MKJ należysz do jakiejś subkultury??
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-02-03, 23:00   

Evelyn napisa/a:
A Ty, MKJ należysz do jakiejś subkultury??

Nie identyfikuję sie z żadną subkulturą w 100%

Jeżeli chodzi o muzyke to hipisi.. kocham rock and roll, starą muzykę rockową (przed `80)

Jeżeli chodzi o światopogląd to punk, ale też nie do końca... na każde zdanie mam swój własny pogląd ale lubie podejscie do życia punków.

A dlaczego pytasz? Chcesz po mnie pojechac? Albo mam sie czuć gorzej/nie wypowiadać jak nie należe.. czy z czystej ludzkiej ciekawości? ^^
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Igula 
Sztudentka



Imi: Iga
Wiek: 37
Doczya: 01 Lut 2007
Posty: 86
Skd: Krakow
Wysany: 2007-02-04, 03:19   

Mkj napisa/a:
Nie identyfikuję sie z żadną subkulturą w 100%


Witaj w klubie,Mateuszku :lol:
 
 
Klang 



Wiek: 38
Doczy: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skd: wziąć na piwo?
Wysany: 2007-02-04, 14:08   

Dla mnie życiową porażką byłoby zadawanie się za skinami. Jestem zdania, że jeżeli człowiek swoim zachowaniem nie szkodzi innym to ma pełne prawo zachowywać się jak chce.

Ja staram się dzielić swój czas między pracę, naukę i to co ty tak dziwnie definiujesz. BYć może faktycznie nie jestem jeszcze mgr ani nawet nie jestem jeszcze inż ale zapewniam Cię, że na najbardziej hardych uczelniach jest pełno ludzi, którzy ostro piją, ćpają.

A Ty jesteś z siebie taka dumna? Jeżeli widziałaś osobę, która daje dziecku narkotyki to Twoim obowiązkiem jest powiadomienie o tym choćby policji.

Poza tym moje życie należy do mnie i mogę zrobić z nim co zechcę. sam zarabiam pieniądz, sam je wydaję. Jak mi ktoś kiedyś powie, że to złe to mam pełne prawo zaśmiać się w twarz, jak mi ktoś kiedyś powie, że cierpi na tym wizerunek uczelni to też mam pełne prawo wyśmiać.

Analogicznie mam pełne prawo wyśmiać Ciebie, jeżeli masz problem z faktem, że:
- wydaję własne pieniądze
- marnuję własny czas
- niszczę własne zdrowie

Nie potrzebuję Twojego żalu, przykro mi, że oceniasz ludzi po tym co robią w czasie wolnym a nie po ich osiągnięciach.

Wysoki sądzie - podtrzymuje swoje zeznanie, wychodząc ze szkoły średniej, rozpoczynając pracę i przygodę ze studiami bylem pełnoletni. Jeżeli upiłem się kiedyś z osobą siedemnastoletnią, wynikało to z mojej nieświadomości.

Swoją drogą rozłożę Twoją teorię:

W mojej klasie licealnej było trzydzieścioro uczniów. Wszyscy zdali maturę. Większość z nas poszła na studia. Studia były różne Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska i kilka osób poszło na jakieś prywatne uczelnie. Jeden z nas - przez lata liceum bez wątpienia najinteligentniejszy, miał największą wiedzę z historii i literatury zaczął ćpać i to ostro. Koleś nigdy nie poszedł na studia. Ale jak się wszyscy razem spotykamy nadal widoczna jest przepaść intelektualna między nim a nami. Każde z nas dało by wiele, aby mieć jego zdolności. W tym roku ten nasz kolega dostał się na Uniwersytet, na historię. Chłopak pewnie tych studiów nie skończy. Nie będzie miał problemów z przyswojeniem wiedzy. On poprostu za kilka miesięcy przedawkuje. My pozostaniemy młotkami po uniwerkach, polibudach, czy "wyższych szkołach...". On będzie martwy, ale będzie dla nas wzorem.

To pesymistyczna wersja. Optymistyczna zakłada, że na uniwerku nie jest źle. Nasz kolega się uspokoi, nie zaćpa się po sesji ze szczęścia. Przeżyje kryzys występujący w 21 i 27 roku życia. Bedzie żył z pisania mądrych książek. A może zrobi karierę, bo typ ma świetny słuch i genialnie śpiewa.

Na trzydzieści osób jedna jest prawdziwym talentem i o zgrozo jest ćpunem. Mimo to podziwiam faceta i do końca mojego marnego życia pewnie będę go podziwiał.

Więc nie mów co jest dobra a co złe, bo ta teoria jest nic nie warta.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-02-05, 21:22   

Wiecie co...? Jak dla mnie to subkultury są spoko ;] (wiem to nie w temacie było) Zgodzę się z Evelyn że nie można odrazu skazać człowieka na straty tylko dlatego że się wyróżnia. Ja osobiście nienawidze skinów... Ale musze poprawić Was co do terminu "skate". Skate to koleś który jeździ na decku (ang. skate - ślizgać się)!! Ja założyłam temat dlaczego SKINHEADZI nienawidzą metali, a nie sk8ci.... To taka moja mała uwaga :]

6618339.png
Masz coś do mnie bo jestem inny...? Spierdalaj!! xDDD
Plik cignito 6472 raz(y) 34.46 KB

_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Hellnen 
Paper Romance



Imi: Hell
Wiek: 33
Doczya: 16 Sty 2007
Posty: 366
Skd: Kopytkowo
Wysany: 2007-02-06, 09:57   

Ja żyję w błogiej nieświadomości kto jest skinheadem, kto metalem a kto skate'm... Moja wrodzona zdolność do idealizowania ludzi zaciera wszystkie granice subkulturowae w mojej mózgowince. I wten sposób potrafię gadać ze wszystkimi, co niektorym moim kumplom trudniej przychodzi bo dzielą społeczeństwo na różne grupy. I dlatego jedni drugich nie lubią:P
_________________
Hell jest tak trochę:)
 
 
 
annoth 
slave



Imi: Łukasz
Wiek: 34
Doczy: 30 Sty 2007
Posty: 2683
Skd: Sanok
Wysany: 2007-02-06, 14:26   

Hellnen napisa/a:
I wten sposób potrafię gadać ze wszystkimi,

to może się skończyć, jeśli kiedyś ubierzesz się na czarno i przechodzić będziesz obok grupki skinów...
_________________
"W annoth'u (...) najbardziej denerwuje mnie jego annothowatość."
ˆ mjuzik

Eos napisa/a:
Ech, te baby... gupie :p .
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-02-06, 14:48   

annoth z tym się zgodze. Kiedyś jak przeszłam obok takiej grupki dostałam z pi.ąchy w brzuch... Byłam sama na środku alei i nikt nie zwrócił na to uwagi... MASAKRA poprostu... O_o
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
KAT 
Where's good side?



Imi: Kubuś
Wiek: 33
Doczy: 10 Lut 2007
Posty: 39
Skd: Wrocław
Wysany: 2007-02-11, 19:02   

Pytanie ;P dość skomplikowane i se myślę, że raczej nie byłbym w stanie na nie odpowiedzieć
Wrodzona agresja skinów, czy też fanatyczne zapędy metali? Ktusz to wie...

Ja sam się identyfikuje jako half metal :P chociażby ze względu na ubrania i muzykę
half human :D szaraczek ot nic pozatym....

I muszę wam powiedzieć, że może dużo w życiu nie doświadczyłem
ale moi "kumple z podwórka" to po części skini, po części Kibice :) po części świry...
I tak ich dłuuugo znam i jakoś nigdy nikt mnie nie próbował Bić jak tylko zobaczył Czarnego gościa, poznawałem i poznaje nowych i nikt nic nie mówi...nie wiem dlaczego tak się dzieje.
Może to szczęśliwy traf, On wie :wstyd:
Sam chodzę do LO na tzw Trójkącie Wrocławskim(taka dość niebezpieczna dzielnica)
i też jeszcze nic mi się nie przytrafiło, mimo że wiele razy grupki stały...

Nie wiem jak to jest i nie chce wiedzieć. :aniolek:
Ale wniosek jest jeden, to jest życie...
_________________
"(...)Spijam dziewczęcą krew błony dziewiczej. Jak zagęszczony sok własnej czci.
Boli ten pierwszy raz ale nie płaczesz. Ciałem wstrząsa skurcz, wypełniony krzykiem dreszcz.
Prącie trzy na metr(...) "

DeathNote and NGE fan
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-02-12, 21:50   

Jak widze mój stary temat się nieźle rozkręcił!! :brawo: Ale powiem coś na temat... Nie wiem czy mi się to uda bo już wiele rzeczy zostało powiedzianych...

Mnie dzisiaj ktoś wyzwał od satanistki bo ubieram się głównie na czarno i słucham takiej muzyki (Coma itp.). Jak dla mnie to nienormalne... oO
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
cichy 
nie tylko ja to potrafie :P



Imi: Piotrek
Doczy: 05 Sie 2006
Posty: 1868
Skd: Wygoda :)
Wysany: 2007-02-12, 21:58   

Shezz.17 napisa/a:
Mnie dzisiaj ktoś wyzwał od satanistki bo ubieram się głównie na czarno i słucham takiej muzyki (Coma itp.). Jak dla mnie to nienormalne... oO


to udowodnij Jej że tak nie jest.. i tyle :> w końcu wiesz czego słuchasz i co robią sataniści.. :> czy nie?
_________________
My heart is yearning, but Paris is burning.
Paris is burning all night long.
My heart is dreaming, but Paris is screaming.
Paris is screaming all night long.
 
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group