Forum Dyskusyjne Strona Gwna Forum Dyskusyjne
dla wszystkich!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UytkownicyUytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Nastpny temat
Jaki macie styl???
Autor Wiadomo
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
  Wysany: 2007-01-07, 23:35   Jaki macie styl???

Jestem ciekawa jakie macie style ubierania sie. Niektorzy chodza ubrani w to co im akurat z szafy wypadnie, a inni dobieraja sobie ciuchy zeby wygladac cool! Ja na ten przyklad nosze glany, dluuugie skarpetki do kolan, bojowki/spodnice (czarna oczywiscie!), jakis t-shirt i arafatka :D
A Wy jak sie nosicie po miescie...? ;)

emo6.jpg
Kazdy ma swoj styl!!!
Plik cignito 538 raz(y) 26.22 KB

 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-01-17, 19:33   

O, interesujący temat.
Ubieram się na czarno, głównie w ciuchy które upatrzę sobie jako ''nikt takiego nie ma'' . Mam fryzurę ala Kim Wilde, czy raczej trochę jak Marie na fotce Roxette którą dałam w temacie o nich. W ogóle, noszę ciuchy trochę w jej stylu .Buty- czarne tenisówki lub glanopodobne kozaki. A samych glanów nie noszę - w końcu jakoś nie jestem w tym klimacie.
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-01-17, 19:52   

No to moim zdaniem fajnie. Ja się ubieram z reguły w czarne bojówki albo czarną długą za kolana spódnicę, do tego glany (czasem kabaretki). Jakas koszulka, najczęściej czarna i arafatka ;] Czasem jeszcze jakiś pieszczoch, albo bandama wojskowo-zielona ;) Włosy?? Hmm... No mam włosy do łokci, może troszkę dłuższe i ostatnio zmieniłam ich kolor na wiśniowy :lol: Ale najfajniejszy bajer to jest taki że w świetle mają czerwony odblask :D
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
omlet 



Doczy: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysany: 2007-01-17, 20:08   

buty nike (w lato takie z siateczka leciutkie) teraz takie ze skory, przewaznie big stara sztruksy albo wranglera jeansy, koszulki raczej nike(moja ulubiona firma), bluzy to roznie.. nike, diverse i kurteczke mam taka fajną wiosenną divers-a.
to byl stroj raczej na pogode terazniejsza.. latem buciki wymienione wyzej (te z siatka) krotkie spodenki tez jakies nike noi koszulki lubie bardzo bez rekawniki :)
_________________
żołnierze idealni
 
 
Igriana 
Black Cat



Imi: Paulina
Wiek: 38
Doczya: 26 Gru 2006
Posty: 771
Skd: płynie czas?
Wysany: 2007-01-17, 20:55   

Mój ulubiony zestaw to: bluzka koszulowa, na to cienki sweter, wyjmuje wtedy kołnierzyk na dekold i wyciągam rękawy koszuli, żeby było widać mankiety. Do tego spódnica, rajstopy i glany, a na glany rękawy marszczone. Wszystko od góry do dołu po prostu czarne (oprócz glanów, bo one są jakieś takie... wiśniowe XD). Noszę też moją ukochaną kurtkę z kapturem w kolorze zgniłego bagna i szalik ręcznie robiony, czarny z kolorowymi, wypukłymi elementami, wszystkim się strasznie podoba ten szalik ^^ i nauszniki - czarne XD
_________________
"W najzieleńszej z naszych dolin,
Od aniołów zamieszkały,
Promienisty i pogodny –
Niegdyś zamek stał wspaniały.
Tam – w krainie władcy Myśli
Stał wspaniały zamek ów:
Żaden seraf nie nakreśli
Skrzydłem cudnych takich snów."
 
 
 
Mkj 



Doczy: 15 Wrz 2006
Posty: 2287
Wysany: 2007-01-18, 00:12   

Dżinsy i switer rox. :D Switer czesto jakis rozciagniety. ;) A dżinsy rurki, raczej ciasnawe, ale nie obcisle. ;] I glany albo halówki. ;]
_________________
CHWDMP - usuń to hiuehiuheheiuheiuheiuhe.

CHWDMP

Stop cenzurze! Precz z Markim!

Tj: Może tak jak twierdzi MKJ robi sie z tego dość hermetyczne koło wzajemnej adoracji
 
 
 
Reinmar 
:S:i:r::P:s:y:c:h:o:



Imi: Adam
Wiek: 34
Doczy: 30 Cze 2006
Posty: 68
Skd: California
Wysany: 2007-01-18, 13:53   

Styl ubierania zależy od pory roku, przynajmniej w moim przypadku.
Jako że nastały zimne czasy (czy aby na pewno?), zacznę od tego typu ubioru. Przede wszystkim spodnie jeansowe, to podstawa. Dalej najlepiej czarny, albo biały t-shirt, a na to koszula z długim rękawem, który często zdarza mi się podwijać... taka mania. Co do butów, bywa różnie. Nie przepadam za zimowymi "kozaczkami" w wersji męskiej, dlatego preferuję zwykłe adidaski, tudzież halóweczki.. Wszystko dopełnia czarna, sztruksowa kurtka.
A lato... Tutaj sprawa jest bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać. Podstawa do spodnie za kolana - nie mam pojęcia, jak to się profesjonalnie nazywa. Do tego najlepiej bluzka longsleeve, albo rozpinana koszula z krótkim rękawem... ewentualnie coś w polo stylu. Dalej buty - tutaj nie ma zmian, w porównaniu z w/w porą roku.

Jak widać, nie jest to nic szczególnego, ponieważ nie przepadam za robieniem z siebie oryginalnego ktosia. Mam jednak poważną wadę, jeśli idzie o ubiór - jestem cholernie wybredny i chodzę tylko w tym, co sam sobie wybiorę. Dlatego cała familija przyzwyczaiła się już do tego, że lepiej dawać mi kasę na ciuszki. :]
Poza tym nie przepadam za rzeczami, zakupionymi na różnego rodzaju rynkach, targach, stadionach (czyt. podróbkami, tanim szajsem). Wolę wydać na coś więcej, chociażby dla własnej satysfakcji i przyjemności z noszenia.
_________________

 
 
 
Lukas1990 
Jestem jaki jestem



Imi: Łukasz
Wiek: 33
Doczy: 29 Cze 2006
Posty: 767
Skd: Ł......
Wysany: 2007-01-18, 15:15   

Ja sie ubieram jak najbardziej normalnie (czyt. Jak więkrzość z mojego otoczenia) ale nie dlatego że tak wszyscy chodzą ale dla tego że mi to odpowiada :) Dzinsy, jakaś tam koszulka i bluza, zazwyczaj kolory czarne, niebieskie, czerwone, zielone
_________________
Przeważnie, zachowuję się poważnie
Przeważnie, nikogo nie drażnię
Przeważnie, słucham rad uważnie
Przeważnie, nie czuję się odważnie
Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie
Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie
Poprzez wyobraźnię kreuję własne ja
 
 
 
Shezz 



Wiek: 33
Doczya: 05 Sty 2007
Posty: 440
Skd: to masz?
Wysany: 2007-01-18, 17:04   

Właśnie tego byłam ciekawa. Jacy ludzie są na forum, tzn. jakie macie style itp. ;] Fajnie się o tym gada, ale coś temat nie idzie'
_________________
"Stopień głupoty twojego postępowania, jest wprost proporcjonalny do liczby przyglądających ci się osób."

Prawa Murphego
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Doczy: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skd: wziąć na piwo?
Wysany: 2007-01-18, 17:15   

Mhm, a ja sobie ostatnio załatwiłem czarno czerwony sweterek, dokładnie taki jak... wiadomo czyj.
Często noszę też pocięte jeansy, trampki, glany i różne dodatkowe drobiazgi.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
Pica 


Doczya: 28 Maj 2006
Posty: 2731
Wysany: 2007-01-18, 19:04   

Shezz.17 napisa/a:
Właśnie tego byłam ciekawa. Jacy ludzie są na forum, tzn. jakie macie style itp. ;] Fajnie się o tym gada, ale coś temat nie idzie'
Ech, bo dziś mało kto ma własny styl. Ostatnio mój kumpel mówił mi że dziś trudno o własno styl, bo w modzie wszystko już było i teraz zdarzają się tylko powtórki. :roll:
 
 
 
Klang 



Wiek: 38
Doczy: 09 Sty 2007
Posty: 1062
Skd: wziąć na piwo?
Wysany: 2007-01-18, 19:09   

Aneta, no bo ze stylem to jest tak jak z formą u Gombrowicza. Chcąc uciec od stylizacji (jakiejś, na coś/kogoś) i tak wpadamy w stylizacje, żeby być oryginalnym musielibyśmy... nie wiem co. Ludzie zawsze stylizowali się na idoli i to jest poniekąd fajne.
_________________
Tylko na tym miejscu i o takim czasie nie zapomnisz chłopie jak się gra na basie

Świat się nam przygląda i nie życzy źle,
A jeśli jest inaczej to świat mam cały gdzieś...
 
 
 
Dark Angel 
Dark Angel



Doczy: 22 Maj 2006
Posty: 1127
Wysany: 2007-01-18, 19:39   

A ja tam lubię i ubieram:
-Dresy: Nike lub Adidas
-Buty: Reebok
-Skarpetki: Nie szaleję z firmami
-Czapka: Nike lub Puma
-T-shirt: Puma, Reebok, Nike lub Adidas

Oczywiście na codzień tych ciuchów z wyższej półki nie noszę :P
 
 
 
Żabka 
I'm schisopremic



Imi: Monika
Wiek: 33
Doczya: 11 Lip 2006
Posty: 1893
Skd: Kraków
Wysany: 2007-01-18, 19:44   

Dżinsy, jakiaś koszulka + bluza (z kapturem) lub sweterek :) Czasami jakaś mini, ale to latem :) Jesli chodzi o obuwie to wygodne - adidasy itp, skarpetki te co mi w ręce wpadną :P
_________________
"Nienormalność to normalność, która nie mieści się w normach normalności drugiego człowieka."
 
 
 
omlet 



Doczy: 05 Cze 2006
Posty: 360
Wysany: 2007-01-18, 19:59   

admin napisa/a:
A ja tam lubię i ubieram:
-Dresy: Nike lub Adidas
-Buty: Reebok
-Skarpetki: Nie szaleję z firmami
-Czapka: Nike lub Puma
-T-shirt: Puma, Reebok, Nike lub Adidas

już myslalem, ze jestem jedynym "dresem" na tym forum :spoko:
_________________
żołnierze idealni
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Nie moesz zacza plikw na tym forum
Moesz ciga zaczniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group